Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.653
Πόντοι
2.836
DIEM
μιλάμε για γίδι όμως έτσι;
και καλά να πάθει, εγώ τον αφήνω στην ίδια τάξη μέχρι να μπορεί να συλλαβίσει
Μαλβίνα , Άρτεμις, Αρετή = ΦΟΛΑ
εντάξει, όσοι πάνε στα στούντιο δεν ξέρουν κατ' ανάγκη τα νήματα και τις κριτικές του bou απέξω. Απλά την πάτησε ο άνθρωπος.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Ταλιάνα νούμερο 5.

Μην μπορώντας να βρω τίποτα άλλο ,πήγα πέμπτη φορά στην Ταλιάνα την Κολομβιανή πιπινα με το σφιχτό κορμί,κωλι και βυζί. Πλαστικό μεν 2αρι-2.5άρι αλλά πολύ καλή δουλειά.

Εμφανισιακά,το χω ξαναπεί,ξεχωρίζει αυτή την εποχή.

Μου είπε ότι είναι 27 χρονών.Δεν της φαίνεται για τόσο.

Η Ταλιάνα το χει γυρίσει στις μηχανικές υπηρεσίες , αλλά μου αρέσει η πίπα που κάνει ,στριφογυρίζει τη γλώσσα κάπως στο ίδιο σημείο.Και της έτριβα και το μουνάκι όσο μου έπαιρνε πίπα.

Και αντέχει το κοπάνημα στα τέσσερα κάργα.

Άφησε να της γλύψω τα βυζιά στην αρχή και ακολούθησαν τρεις στάσεις ,από πάνω ,ντογκι και ντογκι στο όρθιο.

Για ιεραποστολικό δεν μίλησε ,ενώ τις προηγούμενες έκανε. Μου πε κατευθείαν ντογκι μετά το χοροπηδημα από πάνω.

Να συμπληρώσω ότι λίγα βασικά αγγλικά ξέρει. Ισπανικά μιλάει,αλλά καθ ότι πολύγλωσσος τρομάρα μου συνεννοηθήκαμε.

Μάλλον θα ξαναπροτιμηθεί καμια φορά ακόμα στις κρύες νύχτες του φθινοπώρου για την εμφάνιση και το αγνό ,κυνικό γαμήσι που κανει. Μην έχουμε τίποτα παρατράγουδα πάλι.

 
Τελευταία τροποποίηση:

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Η πωλινα/λιλιαν θα κατεβει αντιοχειας παρασκευη που φευγω επαγγελματικο ταξιδι γαμωτο , την αλλη βδομαδα λοιπον θα δοκιμαστει σε μεγαλο προγραμμα κ θα ενημερωσω αν ειναι ακομα στις επαλξεις

Τελευταιο εντιμο γαμησι εκανα προσωπικα σε μεγαλο προγραμμα με κριστινα ( πρωην νικα ) απο κηφισο παροτι εμφανισιακα ομολογω δε με γεμιζε

γεια χαρα στην ομηγυρη, εχει παει καποιος σε paola που ειναι τωρα στο στουντιο πειραιως?
Καθοτι σημερα εχω τα γενεθλια μου λεω να κατηφορησω για paola η taliana δειχνουν τουμπανα, καλα την ταλιανα την εχω παρει την ξερω αλλα παολα δεν εχω ιδεα καν πως ειναι, αμα ξερει καποιος ας γραψει τεσσερις λεξεις
Να τα εκατοστησεις κ παντα γερος κ δυνατος

Δε ξερω αν πηγες , εμφανιση δε νομιζω να σ αρεσει η Παολα , κορμος ισιος μονοκομματος χωρις μεση , ωμοι τετραγωνισμενοι , πολυ μετριο προσωπο με πολλες γωνιες αλλα πεταχτος ωραιος κωλος χωρις παρεμβασεις . Σφιχτο κορμι παντως στα συν αυτο . Συμμετοχη την ειχα παρει οταν πρωτοηρθε , δαχτυλο ειχε δεχτει κ δεν εκλεβε στασεις , ορεξατα γαμηθηκε. Περασε καιρος κ επειδη μιλαμε για λατινα δε ξερω αν εχει αλλαξει προς το χειροτερο , απλα οκ για ενα ξεφορτωμα, δε δοκιμασα σε μεγαλο προγραμμα . Εχει μια κριτικη δικη μ στο 365 στο θησεως
Παίδες για τη Ντιάνα που έιναι μαζί με τη γνωστή Ντινάρα σήμερα στο Παλλας, ξέρουμε κάτι? Μαραντόνα???
Δεν την ειδα καλα στο σκοταδι στο σαλονι που βγηκε με μαυρα εσωρουχα κ πατησα τη μπανανοφλουδα , χυμενο κορμι με πολλα τατου , προσωπο σπασμενο πολυ , τουλαχιστον μια δεκαετια μεγαλυτερη και ειναι ευδιακριτο απο τη φατσα .

Σωμα τερμα χαλαρο παντελως ασυμμετρο κ ξεχαρβαλωμενο , βυζι 1.5αρι πτωτικο κ κωλος με μπολικα ψωμακια , πιρσινγκ στον αφαλο , τετραγωνοι ωμοι με χερια κ ποδια αγυμναστα λεπτα , ουκρανη ειναι , εχει ενα μικρο τατου τη σημαια της ουκρανιας λιγο πιο ψηλα απο το μουνι κ αριστερα . Οχι χοντρη αλλα ψηλη κ παντελως αχαρη σα σωματοτυπος με ακανονιστα κατανεμημενα κιλα .

Απο στασεις εκλεβε στο ιεραποστολικο , πιπα ρυθμικη καθολου δοντι αλλα πολυ χερι . Μουνι ανοιχτο-δουλεμενο κ αρκετο τζελ , με δυσκολια τελειωσα . Με ξενερωσε η εμφανιση ειδικα απο κοντα στο δωματιο , καργα απατεωνιστικες φωτο , μενει μ.ανατολη κ 1η φορα Ελλαδα οπου δε πολυγουσταρει , ειναι λιγο σνομπ , υπηρεσιες κ εμφανιση για μεταξι κ πολυ ειναι
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
Αρίνα ,άχρωμο ,άοσμο και άγευστο γαμησι.

Πήγα στο Κιφησου 30 σήμερα να δω μια Liza καινούργια . Δεν ήταν εκεί,μπερδεψα το μαγαζί μαλλον στο 60 ήταν..

Μια που ήρθα δεν γαμιεται λέω θα περάσω με Αρίνα.

Γύρω στο 170 ,αρκετά
λεπτή ,μαύρα μαλλια,κωλαρακι ,δεν κρέμεται τίποτα αλλά με ασακι βυζι.Προσωπο σλαβικό συμπαθητικό.

Δεν είναι καθόλου του τύπου μου εμφανισιακα ,θέλω να έχει βυζι η γυναίκα να πιάνω και δεν έβγαλε κανέναν αέρα να καβλωσω.

Η Αρίνα για μένα χάνει πάρα πολύ που δεν έχει βυζι . Αν είχε καλό πλαστικό θα ήταν καλή περίπτωση ενφανισιακα. αλλά πάλι όχι για μένα . Δεν μου έβγαλε τον αέρα που θέλω.

Ξενέρωσα εντελώς.

Έκανε προσπάθεια όμως με φιλιά στο στέρνο μου και πίπα αρκετή ώρα μέχρι να λαλήσει ο κούκος. Της το δίνω αυτό.

Δύο στάσεις ,ντογκι και ντογκι ξαπλωτη.

Ρωσοφωνη ,ξέρει καμποσα αγγλικα ,πόσα δεν ξέρω γιατί της μίλησα στα ρώσικα. Δεν έλεγε πολλά ,μόνο απαντούσε.

Δεν είναι καθόλου ο τύπος μου ,σε άλλους μπορεί να αρέσει.
Πελάτες είχε στο μαγαζί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Η πωλινα/λιλιαν θα κατεβει αντιοχειας παρασκευη που φευγω επαγγελματικο ταξιδι γαμωτο , την αλλη βδομαδα λοιπον θα δοκιμαστει σε μεγαλο προγραμμα κ θα ενημερωσω αν ειναι ακομα στις επαλξεις

Τελευταιο εντιμο γαμησι εκανα προσωπικα σε μεγαλο προγραμμα με κριστινα ( πρωην νικα ) απο κηφισο παροτι εμφανισιακα ομολογω δε με γεμιζε


Να τα εκατοστησεις κ παντα γερος κ δυνατος

Δε ξερω αν πηγες , εμφανιση δε νομιζω να σ αρεσει η Παολα , κορμος ισιος μονοκομματος χωρις μεση , ωμοι τετραγωνισμενοι , πολυ μετριο προσωπο με πολλες γωνιες αλλα πεταχτος ωραιος κωλος χωρις παρεμβασεις . Σφιχτο κορμι παντως στα συν αυτο . Συμμετοχη την ειχα παρει οταν πρωτοηρθε , δαχτυλο ειχε δεχτει κ δεν εκλεβε στασεις , ορεξατα γαμηθηκε. Περασε καιρος κ επειδη μιλαμε για λατινα δε ξερω αν εχει αλλαξει προς το χειροτερο , απλα οκ για ενα ξεφορτωμα, δε δοκιμασα σε μεγαλο προγραμμα . Εχει μια κριτικη δικη μ στο 365 στο θησεως

Δεν την ειδα καλα στο σκοταδι στο σαλονι που βγηκε με μαυρα εσωρουχα κ πατησα τη μπανανοφλουδα , χυμενο κορμι με πολλα τατου , προσωπο σπασμενο πολυ , τουλαχιστον μια δεκαετια μεγαλυτερη και ειναι ευδιακριτο απο τη φατσα .

Σωμα τερμα χαλαρο παντελως ασυμμετρο κ ξεχαρβαλωμενο , βυζι 1.5αρι πτωτικο κ κωλος με μπολικα ψωμακια , πιρσινγκ στον αφαλο , τετραγωνοι ωμοι με χερια κ ποδια αγυμναστα λεπτα , ουκρανη ειναι , εχει ενα μικρο τατου τη σημαια της ουκρανιας λιγο πιο ψηλα απο το μουνι κ αριστερα . Οχι χοντρη αλλα ψηλη κ παντελως αχαρη σα σωματοτυπος με ακανονιστα κατανεμημενα κιλα .

Απο στασεις εκλεβε στο ιεραποστολικο , πιπα ρυθμικη καθολου δοντι αλλα πολυ χερι . Μουνι ανοιχτο-δουλεμενο κ αρκετο τζελ , με δυσκολια τελειωσα . Με ξενερωσε η εμφανιση ειδικα απο κοντα στο δωματιο , καργα απατεωνιστικες φωτο , μενει μ.ανατολη κ 1η φορα Ελλαδα οπου δε πολυγουσταρει , ειναι λιγο σνομπ , υπηρεσιες κ εμφανιση για μεταξι κ πολυ ειναι
ειχα παει και την ειδα την παολα οπου κατα τη δικη μου κριση τη θεωρω μπαζο, μονο σφυχτη δεν ηταν ανταυτου πλαδαροτητα και ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΦΩΤΟ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.Εννοειτε περασα ακομα μια φορα με ταλιανα και ηταν σουπερ αν και στο τελος μου εθεσε θεμα χρονου.Ευχαριστω για ευχες να εισαι καλα
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
691
Πόντοι
311
https://*****/en/StudioWorker/9886-Arina
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
σας ευχαριστω για τις κριτικες/ενημερωση που κανετε εδω με τα σχολια σας, εγω εδω και πολυ καιρο παω μονο μασαζ γιατι τα studio ειναι μεγαλη και ακριβη, απατη.

τσαμπα λεφτά ειναι το studio και αρκετες εκει, το παιζουν καπως...μασαζ και μονο μασαζ αφου τα κανεις ολα με πολυ λογικο (για να μην πω "λαικο") τιμημα
Σε γενικές αρχές έχεις τα δίκια σου… όμως… που και που σαν τον παππού, σκάνε κάτι στουντιακά διαμάντια που είτε λόγω φυσικής ομορφιάς ή πλούσιου σέρβις… είναι σχεδόν αδύνατον να μην τους τα σκάσεις…
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
ειχα παει και την ειδα την παολα οπου κατα τη δικη μου κριση τη θεωρω μπαζο, μονο σφυχτη δεν ηταν ανταυτου πλαδαροτητα και ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΦΩΤΟ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.Εννοειτε περασα ακομα μια φορα με ταλιανα και ηταν σουπερ αν και στο τελος μου εθεσε θεμα χρονου.Ευχαριστω για ευχες να εισαι καλα
Στο πα δε θα σ αρεσε κ ουτε μενα μ αρεσε , αγρια φατσα με γωνιες σα τραβελι λιγο κ τετραγωνοι ωμοι , ειχε κ πλαστικ βυζι σκληρο χτυπαγε στο ματι . Εχω ενα χρονο απο τοτε που την ειδα , προσωπο ιδιο με φωτο θυμαμαι πιο ογκωδες σε σχεση με το σωμα , τοτε κρατιοταν χωρις πατσαδες αλλα μονοκομματο σκαρι χωρις μεση κ θηλυκοτητα με ενα τιμιο κωλο, thats all . Μ κανει εντυπωση πως συντηρουνται μερικες τοσο καιρο στη πιατσα , σιγα ποση πελατεια φερνει αυτη, τεσπα


ΥΓ. Χθες ντιναρα κ νταιανα btw στο παλας βαραγαν μυγες , ουρες περιμενα για τη μικρη ,ουτε ενα πελατη νωρις το βραδυ που πηγα κ μεχρι να φυγω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
359
Κριτικές
43
Like
1.772
Πόντοι
1.011
σας ευχαριστω για τις κριτικες/ενημερωση που κανετε εδω με τα σχολια σας, εγω εδω και πολυ καιρο παω μονο μασαζ γιατι τα studio ειναι μεγαλη και ακριβη, απατη.

τσαμπα λεφτά ειναι το studio και αρκετες εκει, το παιζουν καπως...μασαζ και μονο μασαζ αφου τα κανεις ολα με πολυ λογικο (για να μην πω "λαικο") τιμημα
Δεν ειναι απολυτο αυτο..πιο πολυ ειναι θεμα κοπελας κι οχι μαγαζιων..αλλα οντως στα μασατζιδικα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να περασεις πιο καλα, καθεσαι και παραπανω με τα ιδια χρηματα σχεδον..τα studio ειναι πιο ακριβα τελικα..ομως στα μασαζ ειναι πιο δυσκολο να βρεις ωραιες γκομενες..και συχνα οι ωραιες η αυτες που σε περιποιουνται καλα...ειναι κλεισμενες με απανωτα ραντεβου...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
εντάξει, όσοι πάνε στα στούντιο δεν ξέρουν κατ' ανάγκη τα νήματα και τις κριτικές του bou απέξω. Απλά την πάτησε ο άνθρωπος.
ξέρουν να γράψουν
αλλά
δεν ξέρουν να διαβάσουν;
δηλαδή τι μας λετε μεσιέ τώρα, ότι πήγε αθώα με αφέλεια νεανική να απολαύσει φόλα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.732
Κριτικές
11
Like
13.754
Πόντοι
3.246
@claimain φιλε το γουστο σου πλεον ειναι αψυχολογητο , :2funny:
δεν ξερουμε πλεον ποια να σου προτεινουμε κ αν θα σ αρεσει

Υ.Γ Μιας και επιτελους βρηκες καποια που να σ αρεσει την ταλιανα , θελουμε live φωτος καιρο εχεις να βαλεις ,
Το νου σου ομως στους καθρεφτες :2funny:
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
91
Like
387
Πόντοι
20
Ξερει κανεις η εμινε απο σουγκαρ μπειμπς αν δουλευει σε στουντιο;
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
359
Κριτικές
43
Like
1.772
Πόντοι
1.011
Αρίνα ,άχρωμο ,άοσμο και άγευστο γαμησι.

Πήγα στο Κιφησου 30 σήμερα να δω μια Liza καινούργια . Δεν ήταν εκεί,μπερδεψα το μαγαζί μαλλον στο 60 ήταν..

Μια που ήρθα δεν γαμιεται λέω θα περάσω με Αρίνα.

Γύρω στο 170 ,αρκετά
λεπτή ,μαύρα μαλλια,κωλαρακι ,δεν κρέμεται τίποτα αλλά με ασακι βυζι.Προσωπο σλαβικό συμπαθητικό.

Δεν είναι καθόλου του τύπου μου εμφανισιακα ,θέλω να έχει βυζι η γυναίκα να πιάνω και δεν έβγαλε κανέναν αέρα να καβλωσω.

Η Αρίνα για μένα χάνει πάρα πολύ που δεν έχει βυζι . Αν είχε καλό πλαστικό θα ήταν καλή περίπτωση ενφανισιακα. αλλά πάλι όχι για μένα . Δεν μου έβγαλε τον αέρα που θέλω.

Ξενέρωσα εντελώς.

Έκανε προσπάθεια όμως με φιλιά στο στέρνο μου και πίπα αρκετή ώρα μέχρι να λαλήσει ο κούκος. Της το δίνω αυτό.

Δύο στάσεις ,ντογκι και ντογκι ξαπλωτη.

Ρωσοφωνη ,ξέρει καμποσα αγγλικα ,πόσα δεν ξέρω γιατί της μίλησα στα ρώσικα. Δεν έλεγε πολλά ,μόνο απαντούσε.

Δεν είναι καθόλου ο τύπος μου ,σε άλλους μπορεί να αρέσει.
Πελάτες είχε στο μαγαζί.
Χμμ..κι ελεγα να την παρω...κωλαρακι ειχε ωραιο τουλαχιστον? Εκανε καθολου προκατακτικα? Εκανε κατι με ορεξη τουλαχιστον..? Ρωτω γιατι με βολευει αυτο το στουντιο..ειναι κοντα μου...Ισως να περασω καποια στιγμη...να δω αν μου κανει...
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
762
Πόντοι
311
Ρε μάγκες υπάρχουν πουθενά οι φωτό με τα κορίτσια που αναρτουσαν τα στούντιο deluxe de paris να θυμηθώ πως ήταν η ζανετ με ξανθό μαλλί γτ στις σελίδες τους έχουν διαγράψει τα πάντα.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Ρε μάγκες υπάρχουν πουθενά οι φωτό με τα κορίτσια που αναρτουσαν τα στούντιο deluxe de paris να θυμηθώ πως ήταν η ζανετ με ξανθό μαλλί γτ στις σελίδες τους έχουν διαγράψει τα πάντα.
Υπάρχουν αλλα πρέπει να πας πολύ πίσω
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.732
Κριτικές
11
Like
13.754
Πόντοι
3.246
Επισκεψη κηφισου , ειδα αρινα μετριοτης μου φανηκε οχι κατι το ιδιαιτερο απο εμφανιση, δε περασα στο δωματιο
Μαζι της ηταν η ερικα , Μικροκαμωμενο μαυριδερο πιπινι , αγνωστης προελευσης μιλαει καποια ελληνικα
περασα στο 50αρικο ,
Μαγκωμενη ηταν, υπηρεσιες μπουρδελου, αφου καταφερα και τελειωσα παλι καλα
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.570
Κριτικές
24
Like
4.132
Πόντοι
2.846
Εγω περασα προσφατα στο Αντιοχειας 62-64...δεν εντυπωσιαστηκα ουτε απ την εμφανιση ουτε απ τη συμμετοχη...βεβαια εχω διαβασει καλες κριτικες για τη συγκεκριμενη..αλλος μπορει να εχει αλλη αποψη.
Μάλιστα είναι κάποια ερωτηματικά
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.732
Κριτικές
11
Like
13.754
Πόντοι
3.246
Επιστροφη της οξανας-ροξανας στο gde μετα απο ενα συντομο περασμα απ το κηφισου ,
50ε για cif και 50 για cim οντως?? :2funny:
Τοσα επαιρνε στο στουντιακι για γαμησι και την εκανες οτι ηθελες
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Επιστροφη της οξανας-ροξανας στο gde μετα απο ενα συντομο περασμα απ το κηφισου ,
50ε για cif και 50 για cim οντως?? :2funny:
Τοσα επαιρνε στο στουντιακι για γαμησι και την εκανες οτι ηθελες
Λιιιιιιιιιινκκκκκκκκκκ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom