Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
και σήμερα ξανά στο πρόγραμμα στο Κατ5 η Κίρα/Κριστίνα/Βιολέτα… ας πάει κάποιος να την καταγαμήσει, εγώ δεν μπορώ διακοπεύομαι!
Ρε παιδιά έλειπα… και με το που σκάω Αθήνα, εξαφανισμένη η Κίρα/Κριστίνα/Βιολέτα αλλά και η Ντινάρα;
Τι σκατά πήγαν εθελόντριες στην πυρόσβεση; Την δικιά μου την Κααααύλα ποιά θα την σβήσει;
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
930
Πόντοι
86
Λέει τίποτα ή σκατοΛατίνα όπως οι περισσότερες;
Αυτό αναρωτιέμαι και γω.

Γράψανε δλδ κάποιοι καλά λόγια. Θα επιβεβαιωθουν;

Πάντως οι υπηρεσίες που ανακοινώνονται είναι ελκυστικες σε αυτή την τιμή. Θα τα κάνει καλά;

Μήπως υπερβάλλουν κάποιοι συνάδελφοι; Άπειροι; ...ή είναι και οι παροιμίες με την αναβροχιά ή την Παναγωταινα ή τους αλλοιθωρους κτλ...

Αυτοψία και σελφτεστ χρειαζεται
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
930
Πόντοι
86
Ρε παιδιά έλειπα… και με το που σκάω Αθήνα, εξαφανισμένη η Κίρα/Κριστίνα/Βιολέτα αλλά και η Ντινάρα;
Τι σκατά πήγαν εθελόντριες στην πυρόσβεση; Την δικιά μου την Κααααύλα ποιά θα την σβήσει;
Καλή η Ντιναρα;

Η Κριστίνα με φολιασε μία φορά. Και δεν ξαναπηγα
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Ρε συ Revlimit, αφού οι παπατζήδες και με μισό στούντιο να μείνουν, στη κουτοπονηριά πρώτοι. Άσε να μαντέψω, η Κ εξαφανίστηκε μυστηριώδως από τις βάρδιες. Το κομβόι έφτασε μέχρι τη μέση της διαδρομής και μετά έκανε αναστροφή..
Δυσκολη μερα η σημερινη λειπουν πολλες απ τα στουντιο , Τωρα κλαινε ολα τα αλανια που θα μεινουνε χαρμανια που λεει και το τραγουδι
:2funny::2funny:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
Η Κριστίνα με φολιασε μία φορά. Και δεν ξαναπηγα
αλήθεια? σε τι πρόγραμμα? 50ρικο? συνήθως οι περισσότερες αν δεν πάρεις 100ρικο για να ντρέπονται, δεν έχουν κανένα ενδοιασμό να φολιάσουν...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Λέει τίποτα ή σκατοΛατίνα όπως οι περισσότερες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σχηματάρι φίλε ή Λειβαδιά;
Απο λατινες ειναι τζοκερ να πετυχεις καποια της προκοπης ,
Το πουλμανακι εχει προορισμο καταλεγια μιας και την ψαχνουν πολλοι επιδοξοι χυστες :wanker:
εμφανιστηκε στο προγραμμα του lamour,
τωρα ειναι? δεν ειναι εκει? ενας θεος ξερει
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
Απο λατινες ειναι τζοκερ να πετυχεις καποια της προκοπης ,
Το πουλμανακι εχει προορισμο καταλεγια μιας και την ψαχνουν πολλοι επιδοξοι χυστες :wanker:
εμφανιστηκε στο προγραμμα του lamour,
τωρα ειναι? δεν ειναι εκει? ενας θεος ξερει
πάμε ρε για Πωλίνα σχηματάρι να πουμε τον δεσπότη Παναγιώτη ρεεε ποιά Καταλέγια και μαλακίες, αυτές είναι για τους αγάμητους!!!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Ρε παιδιά έλειπα… και με το που σκάω Αθήνα, εξαφανισμένη η Κίρα/Κριστίνα/Βιολέτα αλλά και η Ντινάρα;
Τι σκατά πήγαν εθελόντριες στην πυρόσβεση; Την δικιά μου την Κααααύλα ποιά θα την σβήσει;
Αλινα παρε απο κηφισου μια χαρα την σβηνει την καυλα τωρα που λειπουν οι υπολοιπες , την εχεις δει?
για κιρα δεν ακουγονται καλα λογια
πάμε ρε για Πωλίνα σχηματάρι να πουμε τον δεσπότη Παναγιώτη ρεεε ποιά Καταλέγια και μαλακίες, αυτές είναι για τους αγάμητους!!!
Ειπαμε να ριξουμε εναν στα γρηγορα εδω κοντα και να φυγουμε αμα ειναι να μεταναστευσουμε αστο :2funny:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
Αλινα παρε απο κηφισου μια χαρα την σβηνει την καυλα τωρα που λειπουν οι υπολοιπες , την εχεις δει?
για κιρα δεν ακουγονται καλα λογια
Αλίνα έχω δεί... είναι άλογο μεν αλλά δεν μου κάνει κλίκ...

την Κίρα το ξέρω πως είναι δύσκολη η φάση αλλά με καυλώνει ο γυμνασμένος σωματότυπος
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
930
Πόντοι
86
Εγώ Καταλεγια ΝΤΕΝ

Πωλίνα όταν έρθει κατά εδώ... Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

στο 100ρικο... την κατάρα μου, να της σαπίσει η σιλικόνη στα βυζιά...
Αυτή εχασε
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Πριν καιρό
Όχι dfk
Oxi owo
Όχι δαχτυλα
Οπα ρε , στο σαλονι ειχε ανακοινωθει ακα πιπα και δεν τηρηθηκε η το ξερες απο πριν?
Μαλλον θα τα φυλαει ολα αυτα να τα δωσει στο γραφειο η μηπως ριχνει και εκει φολες ?
 

Christian Kenway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
639
Πόντοι
300
Ρε είναι αλήθεια αυτό που γράφεται;:think: για την Πωλίνα από Τριγγέτα 3 ; Ο άλλος λέει ότι περίμενε 1 ώρα έξω στο λιοπύρι για να μπει μέσα. Εγώ κάθε φορά που την έχω πάρει είμαι μόνος μου στο στούντιο και σε 5 λεπτά είναι μέσα στο δωμάτιο.
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Ρε είναι αλήθεια αυτό που γράφεται;:think: για την Πωλίνα από Τριγγέτα 3 ; Ο άλλος λέει ότι περίμενε 1 ώρα έξω στο λιοπύρι για να μπει μέσα. Εγώ κάθε φορά που την έχω πάρει είμαι μόνος μου στο στούντιο και σε 5 λεπτά είναι μέσα στο δωμάτιο.
Κι εγώ μια φορά που πήγα μόνος μου ήμουν στο σαλονι αλλα μου είπαν να ξαναπάω σε 30-40 λεπτά. Είχε λέει δύο πελάτες.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Κι εγώ μια φορά που πήγα μόνος μου ήμουν στο σαλονι αλλα μου είπαν να ξαναπάω σε 30-40 λεπτά. Είχε λέει δύο πελάτες.
Εγώ στις 4 φορές που δοκίμασα να τη δω, τη πρώτη "αισθάντηκε αντιατεσία ντο κοπέλα" ενώ στο σαλόνι περίμενε και άλλος επίδοξος γαμιάς, τη δεύτερη ήταν άδειο το σαλόνι και την έγραψα εγώ, γιατί άλλαξα γνώμη, τη τρίτη "ντο κοπέλα ντεν είχε έρτει αγκόμα" (22:00) και τη τελευταία "είχε φουλ πρόγραμμα".
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Εγώ στις 4 φορές που δοκίμασα να τη δω, τη πρώτη "αισθάντηκε αντιατεσία ντο κοπέλα" ενώ στο σαλόνι περίμενε και άλλος επίδοξος γαμιάς, τη δεύτερη ήταν άδειο το σαλόνι και την έγραψα εγώ, γιατί άλλαξα γνώμη, τη τρίτη "ντο κοπέλα ντεν είχε έρτει αγκόμα" (22:00) και τη τελευταία "είχε φουλ πρόγραμμα".
Η δικαιολογία << Ντο κοπέλα αισθάντηκε αντιατεσία >> είναι η αγαπημένη μου χαχαχα σαν να ακούω την τσατσά να το λέει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom