Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Όταν γυρίσω θα προσπαθήσω να την δω και εγώ, ώστε να ρίξουμε μαζικά άκυρο, αν το κάνει συστηματικά.
Και αλλος συνάδελφος έπαθε το ίδιο με εσένα.
Το ξέρω. Αλλά για να τα λέμε όλα πριν από κανά 4 μηνο, ενώ είχα πει ότι θα περάσω στο σαλόνι, μόλις την είδα στο φως στο κουζινάκι τελικά άλλαξα γνώμη και δε πέρασα. Ακόμα και μανιάτικο να το έχει κρατήσει, τι σημαίνει αυτό, ότι έχω φάει ban δια παντώς? Δικαίωμα μου είναι να μη τη πάρω και κάποια άλλη φορά να περάσω. Τέλοςπαντων εννοείται ότι δε ξαναπάω.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Πελάτες γιατί διαλέγει;;Δηλαδή οποίος της αρέσει εμφανισιακά περνάει και οποίος δε λέει αυτή την δικαιολογία;;Δεν μπορώ να καταλάβω ανάγκη τα χρήματα δεν τα έχουν;;
Υπόψιν ότι εμφανησιακά είμαι πάνω από το μέσο όρο, ψηλός, γυμνασμένος κτλ. Εκτός άμα της αρέσουν οι νάνοι ή τα 50αρικα τα βρίσκει στο δρόμο.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Με όλα αυτά πεθύμησα τη Καρολαιν ή Ζοζεφιν. Αυτές ήταν εποχές. Αννα Σέρβα, Τζούλια το πωλονέζικο τανκ από Κασσάνδρας και Βριλλησού με Βρ.55 και 57 ανοιχτά. Τώρα ανέβηκα πάνω και με έπιασε η καρδιά μου. Αφήστε που πάρκαρα στου διαόλου τη μάνα, μη μου σπάσουν το αμάξι.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
Και σήμερα την έχουν στο πρόγραμμα παρόλο που εμφανίζεται και στο yourangels
και σήμερα ξανά στο πρόγραμμα στο Κατ5 η Κίρα/Κριστίνα/Βιολέτα… ας πάει κάποιος να την καταγαμήσει, εγώ δεν μπορώ διακοπεύομαι!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Περασα απο κηφισου ειδα ιζαμπελ και λιζα
Η ιζαμπελ δε μου φανηκε κατι το ιδιαιτερο ,μονο το βυζι αξιζε
Η λιζα μαυριδερο σιπταρι , ουτε αυτη με εψησε να μπω

Αν περασει καποιος απο κιρα ας ριξει μια ενημερωση
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Παίδες για τη Ντιάνα που έιναι μαζί με τη γνωστή Ντινάρα σήμερα στο Παλλας, ξέρουμε κάτι? Μαραντόνα???
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Λοιπόν αδέλφια, η Πωλίνα διαλέγει πελάτες. Σήμερα είχε πάλι "φουλ πρόγραμμα". Ο ορισμός της ξεφτίλας. Και γι'αυτην, αλλά και για μένα, που ελλείψη άλλων επιλογών είπα να δοκιμάσω ξανά. Δε πειράζει, 50αρικο τσέπη.
Το ίδιο πρέπει να έπαθα και εγώ με την Πωλίνα. Πήγα Βριλησσού 46 ένα βράδυ και με το που μπαίνω μου λέει η τσατσά ότι έχει δύο πελάτες ενώ στο σαλόνι δεν υπήρχε ψυχή , μόνος μου ήμουν. Τώρα δεν ξέρω ίσως ήταν στα δωμάτια αλλά μου φάνηκε ύποπτο. Μου είπαν να επιστρέψω σε 30-40 λεπτά αλλά έφυγα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
934
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Πελάτες γιατί διαλέγει;;Δηλαδή οποίος της αρέσει εμφανισιακά περνάει και οποίος δε λέει αυτή την δικαιολογία;;Δεν μπορώ να καταλάβω ανάγκη τα χρήματα δεν τα έχουν;;
Μπορεί κάποιες να καβαλάνε καλάμι
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
934
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Αν δεν κανει ακα πιπα δεν αξιζει, την κατια την ειχα παρει μονο στο 50αρι δεν αξιζε για παραπανω, η ανυα αν θυμαμαι καλα εκανε ακα πιπα,
Και οι δυο έκαναν ακα στα 80€.
Αλλά η τσα ανακοίνωνε μισάωρο στα 100 και σε 2η φάση διευκρίνιζε ότι δεν περιλαμβάνει ακα πίπα και 69. Δεν μου έχουν πει τέτοιο πράγμα σε άλλο μαγαζί
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Το ίδιο πρέπει να έπαθα και εγώ με την Πωλίνα. Πήγα Βριλησσού 46 ένα βράδυ και με το που μπαίνω μου λέει η τσατσά ότι έχει δύο πελάτες ενώ στο σαλόνι δεν υπήρχε ψυχή , μόνος μου ήμουν. Τώρα δεν ξέρω ίσως ήταν στα δωμάτια αλλά μου φάνηκε ύποπτο. Μου είπαν να επιστρέψω σε 30-40 λεπτά αλλά έφυγα.
Εγώ τη πρώτη φορά που είχα πάει και είχα μπει στο ίδρυμα, την είδα την ώρα που βγήκε από το δωμάτιο και ξαφνικά "ένιωσε το γκοπέλα αντιατεσία" και έπρεπε να φύγει. Γελάει ο κόσμος..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Κωνσταντινουπόλεως 132, σέξυ μιλφάρα Ρόζυ, λατίνα, μακρύ μαλλί σε πλεξούδα, ωραίο χαμόγελο
Τελειωτικό στόμα με 60, πρωκτικό με 80
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα. Στην αλυσιδα Μελαντιας, Συγγρου 232 και Αθηνων 373 φαινεται στις φωτο η Μαιρα. Ελληνιδα, 36, κοκκινομαλα. Θελω πολυ να την βρω για προσωπικους λογους. Δεν φαινεται ποτε σε προγραμμα. Ξερει κανεις κατι;
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Επισης η Χρυσα που δουλευε στην ιδια αλυσιδα και για ενα διαστημα ηταν τοπ ξερει κανεις αν δουλευει και που ?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
11
Like
13.969
Πόντοι
3.246
Οποιος γουσταρει αυριο θα παρω το πουλμαν οποιοι επιδοξοι χυστες θελουν ας ακολουθησουν προορισμος ο γνωστος :2funny:
:wanker::wanker::wanker::wanker:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
371
Like
456
Πόντοι
21
Οποιος γουσταρει αυριο θα παρω το πουλμαν οποιοι επιδοξοι χυστες θελουν ας ακολουθησουν προορισμος ο γνωστος :2funny:
:wanker::wanker::wanker::wanker:
Ρε συ Revlimit, αφού οι παπατζήδες και με μισό στούντιο να μείνουν, στη κουτοπονηριά πρώτοι. Άσε να μαντέψω, η Κ εξαφανίστηκε μυστηριώδως από τις βάρδιες. Το κομβόι έφτασε μέχρι τη μέση της διαδρομής και μετά έκανε αναστροφή..
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.444
Πόντοι
5.946
Κωνσταντινουπόλεως 132, σέξυ μιλφάρα Ρόζυ, λατίνα, μακρύ μαλλί σε πλεξούδα, ωραίο χαμόγελο
Τελειωτικό στόμα με 60, πρωκτικό με 80
Λέει τίποτα ή σκατοΛατίνα όπως οι περισσότερες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οποιος γουσταρει αυριο θα παρω το πουλμαν οποιοι επιδοξοι χυστες θελουν ας ακολουθησουν προορισμος ο γνωστος :2funny:
:wanker::wanker::wanker::wanker:
Σχηματάρι φίλε ή Λειβαδιά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom