Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.389
Πόντοι
5.946

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Μην αγχώνεστε για τη Ντιναρα. Για μπάνια πήγε το κορίτσι. Θα γυρίσει.

Αλλά μην πάτε εκεί και ζητάτε ακάποτο στο 50αρι. Δεν είναι στο πρόγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
To sabbato poy perase eixa episkeytei thn peribohth Ντιναρα στο κροκεων οροφος αφου πρωτα την ειδα στο γνωστο site.Ωραιο μουνι λεω βουρ. Φτανω στον οικο ητανε σε προγραμμα μισης ωρας και περιμεναμε 4-5 ατομα στο σαλονι.Τελικα εμφανηζετε η Ντιναρα και βλεπω ενα κοριτσι 28 χρονων κανονικο υψος για γυναικα σωματοτυπο πιπινέ μοντελέ πετιτ με ωραια ομορφα καλοσχηματισμενα βυζια και γενικα μια καλη παρουσια οχι ομως να τρελαθεις απλα μια καλη παρουσια.Ευχαριστη στο δωματιο δεν ειχε μα μου σου του και τα τι αυτα.Χουφτωνεις κανονικα ολα πολιτισμενα ομως δε λεει καπου οχι.Στο προσωπο δεν ειναι αυτο που λεμε βγαζει καυλααααααα αλλα μετριο και γαμηκαμπολ.
Στα του αγωνα καναμε τρεις στασεις ομορφα ολα εκτος απο το πολυ σημαντικο.Το μουνι της ητανε σαμπρελα δεν καταλαβαινα τιποτα και αν δεν ανταλαζαμε γλωσσοφιλακια ακομα εκει θα ημουνα να προσπαθω μπας και χυσω.Προφανως εχει φαει τιςςςςςςςς πουτσες και το μουνι ξεχειλωσε και φαντασου δεν ειμαι κοντορεβυθουλης.Αμα παει κανας μικροτσουτσουνος καλυτερα ας τον παιξει.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Πέρασμα χτες βράδυ απ' το βουνό ,Βριλησσού 46. Η Ελεάνα. Λεπτή γύρω στο 170 μου φάνηκε,βυζιά μικρά,το πισω συστημα φάνηκε καλό άλλα άρχισε να απλώνει ψωμάκια. Φάτσα, δεν.

Στο 36 η γνωστή Στέλλα από Κωνσταντινουπολεως. Κάθε Τετάρτη και Παρασκευή είναι στο βουνό είπε.

Ανέβηκε στον καναπέ δίπλα μου και μετά με καβαλησε και τη χουφτωσα λίγο,κωλο και βυζιά.

Ψιλολεει από σώμα , βυζιά και κωλο με ελαφριά πλαδαρότητα χωρίς να είναι χοντρή . Αλλά και μια φορά που την είχα δει πριν καιρό ,τα μάτια της παλι κατάμαυρα . Μήπως χρειάζεται εκτεταμένη ξεκούραση.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.389
Πόντοι
5.946
Μην αγχώνεστε για τη Ντιναρα. Για μπάνια πήγε το κορίτσι. Θα γυρίσει.

Αλλά μην πάτε εκεί και ζητάτε ακάποτο στο 50αρι. Δεν είναι στο πρόγραμμα.
Α μάλιστα, ξέρεις και σε ποιά παραλία εκπρόσωπε τύπου;
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Α μάλιστα, ξέρεις και σε ποιά παραλία εκπρόσωπε τύπου;
Όχι,αλλά μπορώ να κάνω ένα wild guess. Ακτή Βουλιαγμένης. Όσοι έχετε τον οβολόν πλερώστε και πάτε. Πείτε μας μετά και ποιες είδατε εκεί.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Δεν σας τα λεγα; Γύρισε η Ντινάρα. Που αγχωθηκατε κιόλας.

Και όπως είπα ε; Μην ζητάτε ακάποτο στο 50αρι.Που τα είδατε αυτα; Ενα ψεματάκι είπα ,όσο έλειπε το κορίτσι να ταράξω λίγο τα νερά. Αμέσως τσιμπάτε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
ork.jpg


Υποψηφιος πελατης που ζηταει ακα στο 50αρικο αφου ειδε οτι γραφτηκε στο bou :2funny::2funny:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.389
Πόντοι
5.946
ork.jpg


Υποψηφιος πελατης που ζηταει ακα στο 50αρικο αφου ειδε οτι γραφτηκε στο bou :2funny::2funny:
λυπάμαι το κοριτσάκι… αλλά και τους υποψήφιους ακα πελάτες… μέσος όρος αναμονής στο σαλόνι 2 ώρες και πάνω…
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
και φαντασου δεν ειμαι κοντορεβυθουλης.Αμα παει κανας μικροτσουτσουνος καλυτερα ας τον παιξει.
Μη μας λες για το παπαρι σου , δεν το χουμε ξεχασει το κερασμα :2funny::2funny::2funny:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Αλλά μην πάτε εκεί και ζητάτε ακάποτο στο 50αρι. Δεν είναι στο πρόγραμμα.
Δηλ. παιδιά ο μάγκας έγραψε ποστ για να μας πει ότι η κοπέλα κάνει απλό στα 50€ σε όλους εκτός από τον ίδιο. Μπορεί και να του ζήτησε να την αποκαταστήσει, πού ξέρεις; :jerking:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Εν τω μεταξύ εγώ έχω πολύ σοβαρά ερωτηματικά για τη Ντιναρα ήδη από κάνα δυο σκηνικά στο σαλόνι, χωρίς να την έχω πάρει δωμάτιο εξαιτίας της ουράς που βρήκα κάθε φορά
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Εν τω μεταξύ εγώ έχω πολύ σοβαρά ερωτηματικά για τη Ντιναρα ήδη από κάνα δυο σκηνικά στο σαλόνι, χωρίς να την έχω πάρει δωμάτιο εξαιτίας της ουράς που βρήκα κάθε φορά
Αρα παλι μεχρι την χειραψια εφτασες? :grin:
τι εννοεις οταν λες σκηνικα στο σαλονι ? εγινε κατι περιεργο?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Το καλό με την Ντινάρα, να ναι καλά η κοπέλα, πάνε όλοι εκεί και οι άλλες είναι ελεύθερες για εμάς. :tooth:
Δεν θα μιλήσω για εμφάνιση, ότι αρέσει στον καθένα, αλλά με τόσο κόσμο είναι 1000% σίγουρο ότι οι υπηρεσίες παίρνουν τον κατήφορο.
Πάρα ταύτα δεν πτοούνται, πετάνε πενηντάρικα και πιάνουν τόπο τα δικά μας, να ναι καλά οι άνθρωποι. :bounce:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.389
Πόντοι
5.946
Εν τω μεταξύ εγώ έχω πολύ σοβαρά ερωτηματικά για τη Ντιναρα ήδη από κάνα δυο σκηνικά στο σαλόνι, χωρίς να την έχω πάρει δωμάτιο εξαιτίας της ουράς που βρήκα κάθε φορά
Ναι κι εγώ… ιδίως όταν η κοντή ξανθιά τσατσά πετάει στα δωμάτια τους γνωστούς της ΜΗΝ τηρώντας την σειρά… και μετά κάνει την κινέζα…
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
340
Πόντοι
21
αλανια μ να ρωτησω εχουμε κανα νέο ξερεις κανεις που θα βρω την εμμανουέλα απο μελαντιας 50 κ Αθηνών 373 γτ δεν την βλεπω εδω κ καιρο σε πρόγραμμα ξερουμε που δουλευει ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom