Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Το καλό με την Ντινάρα, να ναι καλά η κοπέλα, πάνε όλοι εκεί και οι άλλες είναι ελεύθερες για εμάς. :tooth:
Δεν θα μιλήσω για εμφάνιση, ότι αρέσει στον καθένα, αλλά με τόσο κόσμο είναι 1000% σίγουρο ότι οι υπηρεσίες παίρνουν τον κατήφορο.
Πάρα ταύτα δεν πτοούνται, πετάνε πενηντάρικα και πιάνουν τόπο τα δικά μας, να ναι καλά οι άνθρωποι. :bounce:
Μωρη κουφαλα αριστιπε δε μας λες ομως ποιες αφεθηκαν ελευθερες, τα κρατας για τη παρτη σου :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Μωρη κουφαλα αριστιπε δε μας λες ομως ποιες αφεθηκαν ελευθερες, τα κρατας για τη παρτη σου :2funny:
ποιες ελευθερες και εσυ ρωτας μπρεεεεεεεε?
Κατι μπαλοτσες ηταν με πλαστικα βυζια μπομπες
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
ποιες ελευθερες και εσυ ρωτας μπρεεεεεεεε?
Κατι μπαλοτσες ηταν με πλαστικα βυζια μπομπες
Κατσε ρε ο φιλος μας ο αριστιππος μπορει να γουσταρε της μπαλοτσες :2funny:
μη κοιτας εσυ που εισαι γεροπαραξενος και η μια σου βρωμαει και η αλλη σου ξινιζει :2funny::2funny:
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Μύστες απαγορεύεται το ποστάρισμα φώτο από το πόρδαλ. κομ
εδώ ? Είχα βάλει 2 φώτος με πρόσωπο Νίνας απο Κ30-60 και διαγράφηκε ...
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
966
Κριτικές
29
Like
1.944
Πόντοι
1.416
Παίκτες, είδα στο Κροκέων μια Μπέτυ που δούλευε στο Κασσάνδρας 3 πάνω.
Ωραία γκόμενα με καλές υπηρεσίες.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Μύστες απαγορεύεται το ποστάρισμα φώτο από το πόρδαλ. κομ
εδώ ? Είχα βάλει 2 φώτος με πρόσωπο Νίνας απο Κ30-60 και διαγράφηκε ...
Οι φωτογραφιες με προσωπο στη σελιδα της Νινας στο πορταλ δεν δειχνουν τη Νινα, αλλα αλλη κοπελα. Η οποια δεν μοιαζει καθολου στη Νινα!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.007
Πόντοι
10.336
ρε μαγκες η κοπελα δινει κωλο ή το "φουλ προγραμμα" γραφεται για τα ματια του κοσμου (δεν γραφει ξεκαθαρα πρωκτικο παντως)

1690662917000.png



1690662889147.png


επειδη μαλλον δεν υπαρχει καμια επισημη κριτικη (η μονη ντιανα που βρισκω ειναι προ δεκαετιας),
την εχει παρει καποιος προσφατα να μου κελαηδησει την γενικοτερη εμπειρια του περιληπτικα;
θενκς
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Αρα παλι μεχρι την χειραψια εφτασες? :grin:
τι εννοεις οταν λες σκηνικα στο σαλονι ? εγινε κατι περιεργο?
Δυο σκηνικά που δεν μου άρεσαν:
1) την προπερασμένη βδομάδα πηγαίνω στο Κατ.5. Σύμφωνα με το σάιτ, βάρδια Ντινάρα και Μαρία. Είχε μάλιστα ησυχία, κανείς στο σαλόνι όταν μπήκα. Ο κυριούλης μου ανακοινώνει μόνο τη Μαρία. -Η άλλη κοπέλα; τον ρωτάω. -Έχει πρόγραμμα μιας ώρας. Κάνω μεταβολή και πάω σε άλλο μαγαζί. Είχε όντως πρόγραμμα μιας ώρας το μικρό; Ή μήπως τα κορίτσια έχουν πρόσβαση στις κάμερες του χώρου, είδε τη φάτσα μου και κάτι δεν της άρεσε και είπε στον τσάτσο "όχι με αυτόν"; Υπόψη ότι είμαι μέσης εμφάνισης, ούτε κούκλος ούτε απωθητικός.
2) ξαναπηγαίνω την περασμένη βδομάδα στο Κρ.6. Ενώ στο σάιτ την είχαν βάρδια από τις 7 εμφανίστηκε στις 9. Στο σαλόνι περιμέναμε κάπου 5-6 μαλάκες. Όπως συνηθίζει, κάνει το γύρο και μας δίνει το χέρι με τη σειρά. Φτάνοντας στον τελευταίο, τον αγνοεί εντελώς, τον προσπερνάει και προχωράει για να μπει δωμάτιο με κάποιον που προφανώς είχε πληρώσει από πριν και την περίμενε στο δωμάτιο όποτε εμφανιστεί. Αυτό τώρα σήμαινε κάτι; τον προσπέρασε έτσι αψήφιστα, χωρίς να το σκεφτεί ή ήταν σαν να του λέει εσύ δεν μου κάνεις, μη μπεις στον κόπο να περιμένεις; Δηλ. πιστεύω ότι ο τύπος θα πρέπει να ένιωσε ότι τον έφτυσε επιδεικτικά.

Δεν ξέρω, μπορεί να έχω γίνει υπερβολικά καχύποπτος με τα κορίτσια και να λέω μαλακίες. Εάν πάλι η μικρή έχει πάρει ψηλά τον αμανέ και κάνει επιλογή πελατών, τη χαρίζω σε όσους είναι διατεθειμένοι να περιμένουν 5-6 δωμάτια ουρά και να περνάνε κι από face control. Εργαζόμενες υπάρχουν δόξα τον αλλάχ :wink:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
αλανια μ να ρωτησω εχουμε κανα νέο ξερεις κανεις που θα βρω την εμμανουέλα απο μελαντιας 50 κ Αθηνών 373 γτ δεν την βλεπω εδω κ καιρο σε πρόγραμμα ξερουμε που δουλευει ;
Στον όμιλο Μελαντίας πρέπει να έχει να εμφανιστεί από το προηγούμενο έτος. Μάλιστα κάποια στιγμή πρέπει να έκανε επανεκκίνηση με άλλο όνομα αλλά και πάλι δεν κράτησε πολύ.
Τώρα για να δουλεύει κάπου αλλού, δεν έχει ακουστεί κάτι.
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
174
Κριτικές
3
Like
338
Πόντοι
21
Στον όμιλο Μελαντίας πρέπει να έχει να εμφανιστεί από το προηγούμενο έτος. Μάλιστα κάποια στιγμή πρέπει να έκανε επανεκκίνηση με άλλο όνομα αλλά και πάλι δεν κράτησε πολύ.
Τώρα για να δουλεύει κάπου αλλού, δεν έχει ακουστεί κάτι.
Σευχαριστω φιλε
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Πόσα κορίτσια έχει φέρει το τελευταίο διαστημα το Κ30-60 τύποι ? Προφανώς για να καλύψει το κενό της παπατζοαλυσίδας αλλά τι γίνεται γαμάτε πιο πολύ το καλοκαίρι εσείς λόγο αδειών?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Πόσα κορίτσια έχει φέρει το τελευταίο διαστημα το Κ30-60 τύποι ? Προφανώς για να καλύψει το κενό της παπατζοαλυσίδας αλλά τι γίνεται γαμάτε πιο πολύ το καλοκαίρι εσείς λόγο αδειών?
Εμεις γαμαμε παντως καιρου :wanker::wanker::wanker:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Δυο σκηνικά που δεν μου άρεσαν:
1) την προπερασμένη βδομάδα πηγαίνω στο Κατ.5. Σύμφωνα με το σάιτ, βάρδια Ντινάρα και Μαρία. Είχε μάλιστα ησυχία, κανείς στο σαλόνι όταν μπήκα. Ο κυριούλης μου ανακοινώνει μόνο τη Μαρία. -Η άλλη κοπέλα; τον ρωτάω. -Έχει πρόγραμμα μιας ώρας. Κάνω μεταβολή και πάω σε άλλο μαγαζί. Είχε όντως πρόγραμμα μιας ώρας το μικρό; Ή μήπως τα κορίτσια έχουν πρόσβαση στις κάμερες του χώρου, είδε τη φάτσα μου και κάτι δεν της άρεσε και είπε στον τσάτσο "όχι με αυτόν"; Υπόψη ότι είμαι μέσης εμφάνισης, ούτε κούκλος ούτε απωθητικός.
2) ξαναπηγαίνω την περασμένη βδομάδα στο Κρ.6. Ενώ στο σάιτ την είχαν βάρδια από τις 7 εμφανίστηκε στις 9. Στο σαλόνι περιμέναμε κάπου 5-6 μαλάκες. Όπως συνηθίζει, κάνει το γύρο και μας δίνει το χέρι με τη σειρά. Φτάνοντας στον τελευταίο, τον αγνοεί εντελώς, τον προσπερνάει και προχωράει για να μπει δωμάτιο με κάποιον που προφανώς είχε πληρώσει από πριν και την περίμενε στο δωμάτιο όποτε εμφανιστεί. Αυτό τώρα σήμαινε κάτι; τον προσπέρασε έτσι αψήφιστα, χωρίς να το σκεφτεί ή ήταν σαν να του λέει εσύ δεν μου κάνεις, μη μπεις στον κόπο να περιμένεις; Δηλ. πιστεύω ότι ο τύπος θα πρέπει να ένιωσε ότι τον έφτυσε επιδεικτικά.

Δεν ξέρω, μπορεί να έχω γίνει υπερβολικά καχύποπτος με τα κορίτσια και να λέω μαλακίες. Εάν πάλι η μικρή έχει πάρει ψηλά τον αμανέ και κάνει επιλογή πελατών, τη χαρίζω σε όσους είναι διατεθειμένοι να περιμένουν 5-6 δωμάτια ουρά και να περνάνε κι από face control. Εργαζόμενες υπάρχουν δόξα τον αλλάχ :wink:
Αυτο με τη ντινάρα το πιστευω και εγω.Στην αναμονη που ειμασταν σαλονι οταν εμφανιστηκε η κοπελα σε τρεις μας χαμογελουσε και στον τεταρτο το εγραψε στο νινί της. Οσο περιμενα κανα 20 λεπτο μεχρι να ερθει η σειρα μου και ενω την ειχα δει η ντιναρα ερχοτανε ξανα και ξανα για να τη δουνε οι νεοι πελατες και παντα καθε φορα μου χαμογελουσε ενω σε αλλους οχι. Δηλαδη πιστευω επελεγε πελατες αν και δεν μου ετυχε ακομα να ειμαι ενας απο αυτους που δεν επιλεγουν σιγουρα θα αισθανομουν ασχημα αλλα δεν μπορεις να το παρεις και πολυ στα σοβαρα διοτι οι κοπελες ειναι πουτανες δηλαδη μυαλο κουκουτσι και ερχονται απο τα βουνα απο κατι σπηλιες οποτε μην περιμενεις και πολλα πολλα.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Υπάρχει Καμία λίστα με τα στουντελα; για να μην μας βγαίνει ο κούκος αιδονη κάθε φορά που θέλουμε να πηδηξουμε
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Η Τζένη ,που την ανεβάζουν στις φωτογραφίες πάνω δεξιά συνέχεια,ούτε απ έξω.

Εμφανισιακά για μενα ,καραμέτρια,δεν είναι σφιχτή όπως δείχνει στις φωτογραφίες αλλά χαλαρή, κωλος τσουπωτος προς κρεμασμένος,μικρό βυζι και κοντή. Απλά επειδή είναι ξανθιά με μπλε μάτια και καρατρομπαρισμενα χειλη δίνει μια ψευδαίσθηση μπιμπο. Ούτε καν.

Από υπηρεσίες, καλύτερα να βάλεις μια τσόντα να τον παίξεις σπίτι. Δεν σ αφήνει να πιάνεις ΤΙΠΟΤΑ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Αυτο με τη ντινάρα το πιστευω και εγω.Στην αναμονη που ειμασταν σαλονι οταν εμφανιστηκε η κοπελα σε τρεις μας χαμογελουσε και στον τεταρτο το εγραψε στο νινί της. Οσο περιμενα κανα 20 λεπτο μεχρι να ερθει η σειρα μου και ενω την ειχα δει η ντιναρα ερχοτανε ξανα και ξανα για να τη δουνε οι νεοι πελατες και παντα καθε φορα μου χαμογελουσε ενω σε αλλους οχι.
Δηλαδή εμένα που μου δώσε το χέρι δύο φορές τη μοναδική φορά που πήγα πως να το εκλάβω,ως πρόταση γαμου;
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Πήρα και Σαμπίνα, μια φορά, βίζιτα στον Πρίαμο. Πολύ μου άρεσε. Ο Πρίαμος. Βίζιτα χωρίς ακα τσιμπούκι, πρώτη φορά βλέπω.

Αλλά για να λέμε και του στραβού το δίκιο δεν πέρασα και άσχημα.

Εννοείται δεν ξαναπαίρνω βίζιτα χωρίς ακά.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Στο Κηφισού 30 η Κριστινα που την είδα μου φάνηκε καλό πιπίνι αλλά παραείναι αδύνατη για μενα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.088
Κριτικές
27
Like
19.389
Πόντοι
5.946
Δηλαδή εμένα που μου δώσε το χέρι δύο φορές τη μοναδική φορά που πήγα πως να το εκλάβω,ως πρόταση γαμου;
εσύ αγόρι μου πας καρφωτός για ακα πρωκτικό με την Ντινάρα... στο 50ρικο εννοείται...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom