Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Αυτό το πράγμα με τη Πωλίνα που έχει πιάσει βάρδια από τις 20:00 και στις 22:10 σε "ένα μισάωρο θα έρθει", δε το πολύ κατάλαβα.:jerking2: Προφανώς μετά από 6-8 μήνες αποχής, το 50αρικακι δεν ήταν γραφτό να αλλάξει χέρια. :dunno:
Δώσε το 50ρικο αλλού.
Εγώ από τότε που την πέτυχα στο Τριγγέτα και, με το που είδε ότι πήγα να περάσω δωμάτιο, μου ανακοίνωσε "έχω πρόγραμμα μιας ώρας", δεν ξαναπατάω σε βάρδια της.
Χίλιες φορές να δώσω τα λεφτά μου σε μιλφ ή σε μετριότερη εμφανισιακά.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Δώσε το 50ρικο αλλού.
Εγώ από τότε που την πέτυχα στο Τριγγέτα και, με το που είδε ότι πήγα να περάσω δωμάτιο, μου ανακοίνωσε "έχω πρόγραμμα μιας ώρας", δεν ξαναπατάω σε βάρδια της.
Χίλιες φορές να δώσω τα λεφτά μου σε μιλφ ή σε μετριότερη εμφανισιακά.
Ναι, το ξέρω αυτό με το πρόγραμμα ώρας, το είχα ξαναδιαβάσει που το είχες γράψει. Είναι προφανές ότι διαλέγει πελάτες. Πουθενα δε το δίνω, μετά από κανά.. 6μηνο βλέπουμε πάλι.
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
31
Like
6.427
Πόντοι
5.646
Έλα ρε παιδιά τώρα.. Αν και δεν θέλω να ανοίξω τέτοια συζήτηση γιατί δεν θα κάτσω να απαντήσω, είναι δυνατόν να γράφουμε κάτι άσχημο για την Πωλίνα?
Η κοπέλα είναι μουνάρα και κάνει χάρη που δουλεύει σε στούντιο.
Δηλαδή οκ, ας είμαστε ειλικρινείς.
Δεν την έχω πάρει ποτέ στο στούντιο αλλά μόνο σαν εσκορτ και αυτό το κορμί απλά δεν υπάρχει.
Και φοβερός χαρακτήρας.
Έχω αρκετό καιρό να την δω και δεν ξέρω αν άλλαξε αλλά μιλάμε εντάξει.. και 150ε σαν εσκορτ για μία ώρα θα ήταν καλή τιμή για την συγκεκριμένη.
Μην καθόμαστε να γράφουμε κακά σχόλια για τέτοιο μουνί.
Φιλικά πάντα.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
Έλα ρε παιδιά τώρα.. Αν και δεν θέλω να ανοίξω τέτοια συζήτηση γιατί δεν θα κάτσω να απαντήσω, είναι δυνατόν να γράφουμε κάτι άσχημο για την Πωλίνα?
Η κοπέλα είναι μουνάρα και κάνει χάρη που δουλεύει σε στούντιο.
Δηλαδή οκ, ας είμαστε ειλικρινείς.
Δεν την έχω πάρει ποτέ στο στούντιο αλλά μόνο σαν εσκορτ και αυτό το κορμί απλά δεν υπάρχει.
Και φοβερός χαρακτήρας.
Έχω αρκετό καιρό να την δω και δεν ξέρω αν άλλαξε αλλά μιλάμε εντάξει.. και 150ε σαν εσκορτ για μία ώρα θα ήταν καλή τιμή για την συγκεκριμένη.
Μην καθόμαστε να γράφουμε κακά σχόλια για τέτοιο μουνί.
Φιλικά πάντα.
μπορεί πάντα η υπηρεσία να ανακοινώνει ότι διατίθεται από 150 ευρώ και πάνω.
έτσι θα γλιτώνει ο κόσμος τα 50άρικα από το να τα κάψει κι η Πωλίνα με τον οίκο που τη φιλοξενεί θα παίζουν μπάλα όπως είναι σωστό.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Έλα ρε παιδιά τώρα.. Αν και δεν θέλω να ανοίξω τέτοια συζήτηση γιατί δεν θα κάτσω να απαντήσω, είναι δυνατόν να γράφουμε κάτι άσχημο για την Πωλίνα?
Η κοπέλα είναι μουνάρα και κάνει χάρη που δουλεύει σε στούντιο.
Δηλαδή οκ, ας είμαστε ειλικρινείς.
Δεν την έχω πάρει ποτέ στο στούντιο αλλά μόνο σαν εσκορτ και αυτό το κορμί απλά δεν υπάρχει.
Και φοβερός χαρακτήρας.
Έχω αρκετό καιρό να την δω και δεν ξέρω αν άλλαξε αλλά μιλάμε εντάξει.. και 150ε σαν εσκορτ για μία ώρα θα ήταν καλή τιμή για την συγκεκριμένη.
Μην καθόμαστε να γράφουμε κακά σχόλια για τέτοιο μουνί.
Φιλικά πάντα.
Φίλε γούστα είναι αυτά, πάντως εγώ τη τελευταία φορά που πήγα μόλις την είδα στο φως της έριξα άκυρο. Μουνάρα ναι, μπορεί να είναι, για σένα όμως. Επίσης, εγώ σχολίασα τη πολιτική του συγκεκριμένου καταστήματος ή μάλλον της κοπέλας. Η βάρδια της δε ξεκίναγε στις 20:00? Τι παει να πει 2 ώρες μετά δεν ήταν εκεί? Αν ήταν έτσι ας έβγαζαν ανακοίνωση. Και δε μιλάμε για μισάωρη καθυστέρηση αλλά 2ώρες+..Αν και νομίζω ότι με θυμήθηκε και μου έριξε πόρτα, πράγμα το οποίο είναι χειρότερο από το να μην ήταν εκεί.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
μπορεί πάντα η υπηρεσία να ανακοινώνει ότι διατίθεται από 150 ευρώ και πάνω.
έτσι θα γλιτώνει ο κόσμος τα 50άρικα από το να τα κάψει κι η Πωλίνα με τον οίκο που τη φιλοξενεί θα παίζουν μπάλα όπως είναι σωστό.
Ας κάνει ότι θέλει αρκεί να ενημερώσει το στούντιο για να μη τρέχουμε μέσα στο καύσωνα τσάμπα.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
Ας κάνει ότι θέλει αρκεί να ενημερώσει το στούντιο για να μη τρέχουμε μέσα στο καύσωνα τσάμπα.
...αν ήταν τα κορίτσια κρουασάν κι αν είχαν οι γέροι δόντια να μασάν....κλπ.
τώρα τι να λέμε, επίπεδο αρπαχτής, όπως όλα στο Γελαδιστάν.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Έλα ρε παιδιά τώρα.. Αν και δεν θέλω να ανοίξω τέτοια συζήτηση γιατί δεν θα κάτσω να απαντήσω, είναι δυνατόν να γράφουμε κάτι άσχημο για την Πωλίνα?
Η κοπέλα είναι μουνάρα και κάνει χάρη που δουλεύει σε στούντιο.
Δηλαδή οκ, ας είμαστε ειλικρινείς.
Δεν την έχω πάρει ποτέ στο στούντιο αλλά μόνο σαν εσκορτ και αυτό το κορμί απλά δεν υπάρχει.
Και φοβερός χαρακτήρας.
Έχω αρκετό καιρό να την δω και δεν ξέρω αν άλλαξε αλλά μιλάμε εντάξει.. και 150ε σαν εσκορτ για μία ώρα θα ήταν καλή τιμή για την συγκεκριμένη.
Μην καθόμαστε να γράφουμε κακά σχόλια για τέτοιο μουνί.
Φιλικά πάντα.
Φυσικά και θα γράψουμε άσχημα λόγια συνάδελφε.
Δηλ. εσύ γουστάρεις να τρως πόρτα από σεξεργατρια;
Αν θεωρεί ότι μας πέφτει πολλή για στούντιο, ας πάει να δουλέψει εσκορτ κι ας βάλει ταρίφα 200€ την ώρα.
Οκ κορμάρα - και λοιπόν;
Αν μου κάνει τη ... χάρη απλά να τη χαλβαδιασω στο σαλόνι για να πάω μετά σπίτι να τον παίξω, σιγά τα ωα. Ιδίως τώρα το καλοκαίρι κυκλοφορούν στο δρόμο άπειρα χαζογκομενιδια ημίγυμνα .
Επίσης φιλικά.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μάγκες αν πετύχει κάποιος Μίρα κάπου πχ στο Λιοσίων 73 ή κάνα Φώκαιας 13 κλπ ενημερώστε μην τρέχουμε τσάμπα στον καύσωνα
Πάω να βαρεσω ταττου τώρα
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
137
Like
331
Πόντοι
21
Την Christina από Κηφισσο 30-60 την έχει πάρει κανεις;;Φενεται δυνατό πιστόλι!!!
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Like
102
Πόντοι
1
Για κινκι καταστάσεις και αυταρχικά ποιες προτείνεται;;
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
558
Κριτικές
37
Like
1.811
Πόντοι
1.076
Η Ντιναρα που παίζει Κροκεών είναι η ίδια με αυτή που ήταν πριν λίγο καιρό στα Κασσάνδρας 4γ;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.628
Κριτικές
13
Like
10.088
Πόντοι
2.046
κωνσταντινουπόλεως 94 όροφος είχε 3 κοπέλες Σάρα, Τζέσικα και Τζασμίν... Μάγκες η Τζασμίν ήταν
απ τα πιο υπέροχα
μουνιά που έχω δει το τελευταίο διάστημα
σε στούντιο! πιπίναρος 20
μαΐων από Κολομβία όλα φυσικά
πάνω της έδωσα 100 για φουλ κατευθείαν και δεν το μετάνιωσα. αγγλικά δε μιλάει ακόμα αλλά
με σπαστά ισπανικά τα ψιλοβρήκαμε... ΟΡΜΑΤΕ
 

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
68
Like
99
Πόντοι
0
Η Άρτεμις του μελαντια και του συγγρου232 ειναι το αφροδιτακι ρε σεις?
https://*****/en/StudioWorker/10154-Artemis
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
Η Άρτεμις του μελαντια και του συγγρου232 ειναι το αφροδιτακι ρε σεις?
είναι το δρακουλάκι που θα σε απογειώσει, θα σπάσεις τα ταβάνια, θα βγεις στο πυρ το εξώτερον, ίσως μπορέσεις να ξαναμιλήσεις, ίσως κι όχι. Γενικά επειδή έχεις το 1985 που βγήκε καλή μουσική η συμβουλή είναι μία. Ούτε φωτογραφία σου μαζί της.
 

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
68
Like
99
Πόντοι
0
είναι το δρακουλάκι που θα σε απογειώσει, θα σπάσεις τα ταβάνια, θα βγεις στο πυρ το εξώτερον, ίσως μπορέσεις να ξαναμιλήσεις, ίσως κι όχι. Γενικά επειδή έχεις το 1985 που βγήκε καλή μουσική η συμβουλή είναι μία. Ούτε φωτογραφία σου μαζί της.
Αναθεμα αν καταλαβα.
ΠΑΩ Η ΔΕΝ ΠΑΩ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom