Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (19 μέλη και 244 επισκέπτες)

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Πήγα Ιάσονος 19 για το νέο μοντέλο κατά τις 7 το απόγευμα και βγενει μια χοντρή.απογοιτευση.καμια απ' αυτές που γάμαω Μεταξουργείο δεν ήταν και λέω πάμε στο 20ευρο.φυλης 84 η Σόνια κλειστό.φωκαιας 27 μια Νάταλι ροσιδα δεν μου έκανε κλικ, πολύ ζαρομενη.λιοσιων 73 δύο κολομβιανες τις είχα πάρει και τις δύο δεν λένε.και ξάφνου η Έμμυ.ειχα κάνα χρόνο να την πάρω,δε γαμειεταις και μπενω.
Ειμουν τυχερός είχε όρεξη να γαμιθει και φόραγε και ένα καυλοτικο αρομα.τσιμπουκαρα 69 και μια κολάρα στρουμπουλη στα τέσσερα.
Πηγα και εγω στην Λίνα σήμερα μου είπε η τσατσά πως εχει ρεπό και δεν ξέρει πότε θα ξανα έρθει μου είπε ...Εσείς που έχετε παει τοσο ωραία ειναι ρε παιδιά ή πλάκα κάνετε σε ποια φέρνει ?
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
191
Like
854
Πόντοι
81
Πηγα και εγω στην Λίνα σήμερα μου είπε η τσατσά πως εχει ρεπό και δεν ξέρει πότε θα ξανα έρθει μου είπε ...Εσείς που έχετε παει τοσο ωραία ειναι ρε παιδιά ή πλάκα κάνετε σε ποια φέρνει ?
Το κορίτσι είναι κούκλα μοντέλο εμφανισιακά, ψηλή κάπου 1,70 αδύνατη, μικρό βυζί ,μαύρα μαλλιά ,πανέμορφο πρόσωπο με σωστό μακιγιάζ, Αν την έβλεπες σε κανα bar έξω θα έλεγες τι μουνάρα είναι αυτή και όμως πηδιέται για 10 ευρώ....................βέβαια είναι άπειρη πόρνη ουτε προφυλακτικό ξέρει να παιρνά και δεν αντέχει το γαμήσι πονά και βάζει άπειρο τζελ...Το είπα εξ αρχής που την πήρα δεν βλέπω να κάθεται καιρό στο μετάξι ......Αν και φόλα,κομοδίνο αξίζει να πας αν την πετύχεις ,είναι μόνο 10 ευρώ......όσο για ποια μοιάζει δεν μου έρχεται κάποια να σου πω. Τέλος αυτό που θα μου μείνει από το πρόσφατο γαμήσι με την Λίνα είναι ότι όταν την πήδαγα σκεφτόμουν πως με μόνο 10 ευρώ έχω στημένο στα 4 ένα τέτοιο πλάσμα και το ξεσκίζω...αυτό και μόνο με καύλωσε και παρόλο το φόλιασμα έχυσα άνετα.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
(...) στο εντελώς άδειο Μετάξι μα εντελώς άδειο κατάθεση στην fo-TE-nee (Φω-τε-nee , Φωτεινή στα Ελληνικά) στο Ι.44 μεσαίο σκάλες.
Επίσης πρωτοφανές το ότι όλα τα δωμάτια άδεια όταν μπήκα και μέχρι να βγω .

Η ανακοίνωση της τσατσάς σχεδόν αντιλαλούσε στο άδειο Μετάξι.
Η Φωτεινή τιμάται διότι τιμά τον πελάτη πάντα.
Κι εγώ προερχόμουν από
δύσκολο εργασιακό ωράριο των . τελευταίων ημερών συν τις επίπονες και βαριές προπονήσεις στο gym .

Εντύπωση μου έκανε στο Ι.32 ημιυπόγειο η γνωστή (ξέχασα όνομα) πυροβολημένη πιτσιρίκα με το φουντωτό μαλλί.
έδειχνε πολύ σέξυ και γλυκιά, άδειο κι εκεί.

Απορώ για πόσο θα ζει ακόμη ο πρεζοτσατσός , ξέρετε αυτό το αδύνατο σιχαμερό Άλιεν που προσποιείται την "υπηρεσία" .


Ουσιαστικά κατέβηκα να δω μήπως ήλθε η Τατιάνα στο Ι.1β.


Πάμε σε κάτι άλλο που ίσως δεν αφορά πολλούς.
Γνωστός μου είχε αγοράσει το 1999 παλιά μονοκατοικία και με.το οικόπεδο σε κοντινό δρόμο στην Ιάσωνος αλλά και δύο ακίνητα πάνω στην Ιάσωνος. Δεν το γνώριζα καθόλου.
Σε συζήτηση που είχαμε προχθές μου ανέφερε πως του ζητούσαν το ένα κάτι Κινέζοι που είναι σχεδόν 1/2 στρέμμα οικόπεδο προς 700.000 ευρώ και φυσικά δεν το έδωσε.

Όταν τον ρώτησα γιατί, μου απάντησε πως έχει εκεί πολύ υψηλό συντελεστή δόμησης και βγάζει περίπου 1.600τ.μ αν χτιστεί.
Επίσης μόυ ανέφερε πως έχουν αγοράσει εκεί (προ ευρώ ) κάποιοι πολιτικοί και τα έχουν και αυτοί έτσι, ανενεργά.

Αυτό μας λέει ότι το Μετάξι κάποια στιγμή θα εξαφανιστεί.


Αυτά κύριοι.
Προσέχουμε πάντα στο μέτρο που μπορεί και αντέχει ο καθένας
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.975
Πόντοι
6.815
Πηγα και εγω στην Λίνα σήμερα μου είπε η τσατσά πως εχει ρεπό και δεν ξέρει πότε θα ξανα έρθει μου είπε ...Εσείς που έχετε παει τοσο ωραία ειναι ρε παιδιά ή πλάκα κάνετε σε ποια φέρνει ?
Το χάσαμε το κορμί πατριώτη;
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
απογεμα στις 5 παει... η φολα θα μυριζει οσο ανεβαινεις τα σκαλια,
μου θυμισε την αλλη την πιτσιρικα την ελενη που ειχε φερει ο ιδιος οικος πριν μερικα χρονια που μοιραζε φολες αλλα ηταν καυλα το πουτανι...


τουλαχιστον απο την ελενη ειχα πιει τα κατουρακια της, θα δοκιμασω και με τη Λινα αλλα δεν το βλεπω.

Πήγα κι εγώ για το πιπίνι Λίνα σήμερα το απόγευμα αλλά πέτυχα μια χοντρή εκεί...το έχασα το πιπίνι άρχοντα. Μετά κατέβηκα την Ιάσονος παρακάτω στο πολυ-σπιτο όπου δοκίμασα μια μαυρουλα από Ghana (που εμεινε από το πρωί) ονόματι Μαρία κατά τα λεγόμενα της. Καλό το μωρό και πολύ ευγενική χωρίς να βιάζεται...σώμα αδύνατο, πρόσωπο γλυκό, βυζάκια μικρά πεσμένα και κωλαράκι με ζάρες...δεν την λες αστέρι αλλά είναι πολύ καλύτερη στα του αγώνα από κάποιες άλλες πιο όμορφες ...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα, ξέρετε που δουλεύει η Μιχαέλα από λιωσιον λατίνα με τον τεράστιο κωλο; την είχα πετύχει Φώκαιας 13 μια φορά 3η βαρδια
πρέπει να έχει φύγει, από τότε που έκλεισαν για κα'να δυο μέρες τα Λ73 δεν έχει ξαναεμφανιστεί.
Πάντως δεν χάνεις και πολλά πράγματα, στο παιχνίδι δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Ποια βάρδια δουλεύει το νέο αστέρι του Μεταξουργείου Λίνα;

Διαβάζω πως κάνει την ξυνή και ειρωνεύεται τους πελάτες

Έτσι σκέφτηκα πως είναι ευκαιρία να δοκιμάσω πάνω της το νέο σκεύασμα που μου έστειλαν κάτι φίλοι
Μπόμπα είναι το σκεύασμα αγαπητέ...θα το ξεκάνεις το μωρό :hi:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836
κατέβηκα την Ιάσονος παρακάτω στο πολυ-σπιτο όπου δοκίμασα μια μαυρουλα από Ghana (που εμεινε από το πρωί) ονόματι Μαρία κατά τα λεγόμενα της.
και μήπως έχεις ιδέα τι ώρες δουλεύει η μαυρούλα;
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
και μήπως έχεις ιδέα τι ώρες δουλεύει η μαυρούλα;
Μου είπε ότι ήταν πρωινή βάρδια και πράγματι εγώ ήμουν ο τελευταίος στις 5.30 το απόγευμα γιατί μετά από μένα ο οίκος έκλεισε...είναι ο πρώτος οίκος όπως μπαίνεις αριστερά στο πολυ-σπιτο
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
Το χάσαμε το κορμί πατριώτη;
Λογικα θα ξανα δουλέψει μου είπε η τσατσά τώρα το πότε δεν ξέρω.. εν το μεταξύ δεν μας λένε κιολας αν τις ρωτάμε τις τσατσαδες η συμπεριφορά τους είναι άθλια ευγένεια μηδέν !
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Ξέρεις κανείς καμιά πουτάνα που να έχει piercing στην γλώσσα? Από όσο έχω ψάξει το τελευταίο τρίμηνο δεν βρήκα ,άκουσα για κάποια, τα φώτα σας.

Τύπε είσαι ο ίδιος που έψαχνε πουτάνα με piercing στο μουνί πρίν κάποιες βδομάδες;;;;; :think:
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
270
Like
1.421
Πόντοι
201
κατεβηκα σημερα κ πραγματικα ΔΕΝ βρηκα ΤΙΠΟΤΑ,χαλια μαυρα ,εδω την Σαρα απο φωκαιας η8ελα να παρω κ ελειπε,κατα τις 11 ειδα ανοιχτο το φωκαιας 13 υπογειο,κατεβαινω κ βλεπω ενα ωραιο μουνι,ωραιο σωμα πλαστικος κωλος,Σοφια το ονομα με απλο προγραμμα,περασα ,περιμενα κανα 20λεπτο,μ το π μπαινει μ λεει σορρυ π αργησε,δεν ημουν καβλωμενος κ η πατσαβουρα λεει τοσην ωρα 8α μπορουσα να δω κανα βιντεακι στο κινητο να μαι ειδη καβλωμενος,ξεκινα μια κακη πιπα,μετα απο πανω οπου δεν γινοταν δουλεια κ μετα στα τεσσερα,εκει μ ρ8ε μια μυρωδια...ΓΑΜΗΣΟΥ ΒΡΟΜΙΑΡΑ..καταλαβε οτι δεν 8α γινοταν δουλεια επειδη μ πεσε κ μ λεει οτι εχει δουλεια ,οτι εχει αλλα 2 δωματια,οτι σορρυ π δεν με εκανε να τελειωσω...εννοειται την εδιωξα,πηγα μετα κ δοκιμασα την Στεφανη απο Λιωσιων,καλη...,πλεον μονο στανταρακια,βαρε8ηκα να δοκιμαζω νεες κ το 90%να ειναι φολες κ ζωα
σορρυ για το σεντονι.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Λογικα θα ξανα δουλέψει μου είπε η τσατσά τώρα το πότε δεν ξέρω.. εν το μεταξύ δεν μας λένε κιολας αν τις ρωτάμε τις τσατσαδες η συμπεριφορά τους είναι άθλια ευγένεια μηδέν !
Νομιζω δεν γνωριζουν παντα για τις κοπελες η μπορει να μην γνωριζουν οταν τις ρωτας..
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.533
Πόντοι
731
Απορώ για πόσο θα ζει ακόμη ο πρεζοτσατσός , ξέρετε αυτό το αδύνατο σιχαμερό Άλιεν που προσποιείται την "υπηρεσία" .


Ουσιαστικά κατέβηκα να δω μήπως ήλθε η Τατιάνα στο Ι.1β.
Να παει να γαμηθεί ο βρωμιάρης ο αγενέστατος βρωμιάρης που προσπαθεί να πάρει insta απο πάκιδες μπάς και φάει καμιά π***σα.
Τατιάνα γύρνα πίσω η έστω τηλεφώνα
Αυτό μας λέει ότι το Μετάξι κάποια στιγμή θα εξαφανιστεί.


Αυτά κύριοι.
Προσέχουμε πάντα στο μέτρο που μπορεί και αντέχει ο καθένας
Το έχουμε συζητήσει ξανά, στον βωμό του υπερ-τουρισμού και του airbnb θα γίνει gentrification και στο Μετάξι (βλ. Κ27άρια), αν δεις τα ξενοδοχεία και μαγαζιά που περικλείουν τους 2-3 δρόμους αυτούς, θέμα χρόνου είναι.
Πήγα κι εγώ για το πιπίνι Λίνα σήμερα το απόγευμα αλλά πέτυχα μια χοντρή εκεί...το έχασα το πιπίνι άρχοντα. Μετά κατέβηκα την Ιάσονος παρακάτω στο πολυ-σπιτο όπου δοκίμασα μια μαυρουλα από Ghana (που εμεινε από το πρωί) ονόματι Μαρία κατά τα λεγόμενα της. Καλό το μωρό και πολύ ευγενική χωρίς να βιάζεται...σώμα αδύνατο, πρόσωπο γλυκό, βυζάκια μικρά πεσμένα και κωλαράκι με ζάρες...δεν την λες αστέρι αλλά είναι πολύ καλύτερη στα του αγώνα από κάποιες άλλες πιο όμορφες ...
Νιγηρία λέει σε εμένα, αν ξεπεράσεις τα διάφορα σημάδια κλπ. είναι από τις καλύτερες για ξαλάφρωμα στο μετάξι, έχει και τον (άκακο) gay τσάτσο πού ευκαιρία ψάχνει να χουφτώσει τους πελάτες.
και μήπως έχεις ιδέα τι ώρες δουλεύει η μαυρούλα;
Πάντα 1η εδώ και πολύ καιρό στο Ι39(6)
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Νιγηρία λέει σε εμένα, αν ξεπεράσεις τα διάφορα σημάδια κλπ. είναι από τις καλύτερες για ξαλάφρωμα στο μετάξι, έχει και τον (άκακο) gay τσάτσο πού ευκαιρία ψάχνει να χουφτώσει τους πελάτες.
Ναι για ένα ξαλαφρωμα είναι ότι πρέπει :rockon:...τσάτσος δεν υπήρχε όταν πήγα εγώ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Από Μεταξουργείο σε μερικά:
Κολωνού 32 όροφος Ίρα και Άννα.
Κολωνού 32 γωνία μια ευδιάθετη νταρντανοβυζαρού.
Κολωνού 45 βάθος η Ειρήνη από Ιάσονος 1 μεσαίο και Ιάσονος 2 όροφος παλιότερα,και μια κοντή μαυριδερή γεματούλα.
Κολωνού 45 πρώτο δεξιά η Τζέσικα από τα παλιά στο Ιάσονος 10 και Ιάσονος 31, μελαχρινή βυζαρού.
Κολωνού 45 δεξιά η γκιλφ Ναταλία με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό.
Περδίκκα 3 μια πιπινομοντελέ που βγήκε ξινισμένη από το δωμάτιο...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 "λαβύρινθος" η Κάρμεν, μιλφ με στεγνό κορμί και υπεραπλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 παλιό μια Άννα που δεν είδα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο η Βίκυ με τα πάντα όλα πλην πρωκτικού.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 "κουρτίνα" η ρωσόφωνη Αλίνα με αρκετά πιασιματάκια, πρώτος πελάτης και παραμένει καυλιάρα,με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος,το πρόβλημα εκεί είναι οι βρωμοτσατσάδες και ο χρόνος...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom