Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (20 μέλη και 270 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Έχετε να μου προτείνετε καμία τέτοια ώρα για ένα καλό ελεύθερο στοματικό;
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
157
Like
192
Πόντοι
1
Άραγε το προσπαθούν πολύ να είναι τόσο άχρηστες;
Τι να σου πω παντως η συγκεκριμενη με πολλα tattoo και pircing στο μουνι αποκλειεται να ειναι θυμα trafficking
γνωμη μου
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Τι να σου πω παντως η συγκεκριμενη με πολλα tattoo και pircing στο μουνι αποκλειεται να ειναι θυμα trafficking
γνωμη μου
Δεν παίζει να τα είχε κάνει πριν μπλέξει με τα κυκλώματα trafficking; Οκ, να την υποχρέωσαν για να τραβάει πελάτες λίγο τραβηγμένο.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Μικρή ενημέρωση από τους μεταξένιους δρόμους 2η βάρδια,ησυχία...
Ι39(3) Μπέλα μελαχρινή,στρέηντζ σουλούπι...
Ι39(6) Μαρίνα ρουμάνα μελαχρινή τσουπωτή και Άννα ελληνίδα ευγενέστατη γλυκιά κοπέλα με στρογγυλό πρόσωπο ωραία μάτια ,μαλλιά πιασμένα κότσο καστανά και μια πραγματικά αφύσικα τυμπανισμένη κοιλιά.

Ι37ισόγειο Λάρα ρουσίντα, ξανθοπορτοκαλί μαλλί λεπτή στέκα.

32ισόγειο δεξιά Μαράchi χωρίς κωλαράchi ανακοίνωσε η ξανθομπουκλέ συμπαθής τσατσά...αφού δε μ ακούει,συμπλήρωσε.

31ισόγειο μιά παραξενιάρα παράξενης κοπής στροβιλιζόταν στους ήχους της μουσικής,μαύρο μαλλί τσουπομονοκόμματη κάπως,είχε μια τρέλλα πού με έψηνε...καινούργια κοπελα είπε η τσατσά,όνομα δε συγκράτησα.

Ι19β(όροφος) πρέπει να ήταν η Λίνα πού συζητιέται,μελαχρινή με τατουάζ φιδάκι στο μπράτσο,βγήκε στό σαλόνι κοιτώντας τα νύχια ή τα χέρια της σε στύλ τσουκνιδώθηκα πάλι ,είχε μιαν αύρα δυσφορίας,όμορφη πάντως για τα δεδομένα της περιοχής,απλό πργρμ ανακοινώθηκε. Αξιοσημείωτο που δυό μουσλίμια δυσανασχετούσαν με την τσατσά γιατί η κοπέλα λέει δε δίνει φιλιά+++

Ι20α η Δανάη σε ρόλο υπηρεσίας παρουσίασε την νεαρή μελαχρινή τσουπωτή Σάρα. Η Δανάη λοιπόν με μαύρο ολόσωμο κοντό φόρεμα είναι πολύ δυνατή κάλτ παρουσία.

Φαντασίωση,αλλά για μένα ως εκεί,γούστα.

Ι20β ένα μαραφέτι μιούζικ μπόξ βάραγε ανελέητα μπήτ ,ξαφνου πετάχτηκε η Ιωάννα στό σαλόνι ένα κοντούλι 1μ+1μ με πορτοκαλί μαλλί κι έκανε περιστροφές λικνιζόμενη, ψηνόμουν εμβρόντητος για την καλτίλα και μόνο, τι φάση,αυτή είναι η κάτι της Βανέσας;;;

Ι20γ 2 κοπέλες, Λίνα ή Ελίνα,τσουπωτή μελαχρινή και Βαλέρια μελαχρινή συμπαθής φάτσα ίσως από τις καλύτερες παρουσίες που είδα. Τώρα,εδώ,λίγο οι ήχοι του ασανσέρ του τρόμου λίγο τα λαμπιόνια στους τοίχους,λίγο ένα παράταιρο σ ευχαριστώ που αντήχησε στις σκάλες όταν η κοπέλα βγήκε απ το δωμάτιο,εδώ λέω θα πώ ρησπέκτ και δέος.


Ντάξ παραπονιόμαστε και στη Φυλής,έ; τεσπά, αυτά είδα,αυτά σας λέω με την ευχή να είστε καλά,να είστε κύριοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.052
Πόντοι
201
Κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση από την χτεσινή βόλτα, στο Φιδιπίδου 11β 2η βάρδια όπου δούλευε η Ηλέκτρα την οποία δεν την έχω πάρει ποτέ μου ως τώρα. Ο Τσάτσος ανακοίνωσε ότι τα κάνει όλα......και μιας που είμαι λάτρης του πρωκτικού τον ρώτησα αν δίνει και το κωλαράκι της και μου είπε ΝΑΙ ΑΛΛΑ με έχτρα 10 ευρώ δηλαδή 20+10=30 ευρώ ,ήμουν έτοιμος να περάσω αλλά ύστερα από την πρωκτική φόλα που έφαγα πρόσφατα από την Ζινα στο φυλής 71β έκανα πίσω να το ζυγίσω.Αξίζει η Ηλέκτρα 30 για κώλο ή θα κλέβει ? Αντέχει το σκληρό κωλογαμήσι? Ρωτάω σε όσους έτυχε να την σκίσουν το κωλοτρυπίδι της...Επίσης μήπως δεν θα πρέπει να δίνουμε 30 για κώλο στην φυλής διότι έτσι ανοίγουμε τον δρόμο για να αυξηθούν οι τιμές .........? Στο Μεταξουργείου πηδάς με 10 κώλο σε όσες ελάχιστες το δίνουν => τα 30 φαντάζουν πολλά εκτιμώ αναλογικά, βέβαια από την άλλη η Ηλέκτρα είναι ένα όμορφο νεαρό κορίτσι οπότε ίσως και να τα αξίζει τι να πω τα φώτα σας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.646
Πόντοι
731
Κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση από την χτεσινή βόλτα, στο Φιδιπίδου 11β 2η βάρδια όπου δούλευε η Ηλέκτρα την οποία δεν την έχω πάρει ποτέ μου ως τώρα. Ο Τσάτσος ανακοίνωσε ότι τα κάνει όλα......και μιας που είμαι λάτρης του πρωκτικού τον ρώτησα αν δίνει και το κωλαράκι της και μου είπε ΝΑΙ ΑΛΛΑ με έχτρα 10 ευρώ δηλαδή 20+10=30 ευρώ ,ήμουν έτοιμος να περάσω αλλά ύστερα από την πρωκτική φόλα που έφαγα πρόσφατα από την Ζινα στο φυλής 71β έκανα πίσω να το ζυγίσω.Αξίζει η Ηλέκτρα 30 για κώλο ή θα κλέβει ? Αντέχει το σκληρό κωλογαμήσι? Ρωτάω σε όσους έτυχε να την σκίσουν το κωλοτρυπίδι της...Επίσης μήπως δεν θα πρέπει να δίνουμε 30 για κώλο στην φυλής διότι έτσι ανοίγουμε τον δρόμο για να αυξηθούν οι τιμές .........? Στο Μεταξουργείου πηδάς με 10 κώλο σε όσες ελάχιστες το δίνουν => τα 30 φαντάζουν πολλά εκτιμώ αναλογικά, βέβαια από την άλλη η Ηλέκτρα είναι ένα όμορφο νεαρό κορίτσι οπότε ίσως και να τα αξίζει τι να πω τα φώτα σας.
Τυπε, πηγαινε στην Μπαρμπορα Βεργας 6 να βρεις την υγεια σου...
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Μικρή ενημέρωση από τους μεταξένιους δρόμους 2η βάρδια,ησυχία...
Ι39(3) Μπέλα μελαχρινή,στρέηντζ σουλούπι...
Ι39(6) Μαρίνα ρουμάνα μελαχρινή τσουπωτή και Άννα ελληνίδα ευγενέστατη γλυκιά κοπέλα με στρογγυλό πρόσωπο ωραία μάτια ,μαλλιά πιασμένα κότσο καστανά και μια πραγματικά αφύσικα τυμπανισμένη κοιλιά.

Ι37ισόγειο Λάρα ρουσίντα, ξανθοπορτοκαλί μαλλί λεπτή στέκα.

32ισόγειο δεξιά Μαράchi χωρίς κωλαράchi ανακοίνωσε η ξανθομπουκλέ συμπαθής τσατσά...αφού δε μ ακούει,συμπλήρωσε.

31ισόγειο μιά παραξενιάρα παράξενης κοπής στροβιλιζόταν στους ήχους της μουσικής,μαύρο μαλλί τσουπομονοκόμματη κάπως,είχε μια τρέλλα πού με έψηνε...καινούργια κοπελα είπε η τσατσά,όνομα δε συγκράτησα.

Ι19β(όροφος) πρέπει να ήταν η Λίνα πού συζητιέται,μελαχρινή με τατουάζ φιδάκι στο μπράτσο,βγήκε στό σαλόνι κοιτώντας τα νύχια ή τα χέρια της σε στύλ τσουκνιδώθηκα πάλι ,είχε μιαν αύρα δυσφορίας,όμορφη πάντως για τα δεδομένα της περιοχής,απλό πργρμ ανακοινώθηκε. Αξιοσημείωτο που δυό μουσλίμια δυσανασχετούσαν με την τσατσά γιατί η κοπέλα λέει δε δίνει φιλιά+++

Ι20α η Δανάη σε ρόλο υπηρεσίας παρουσίασε την νεαρή μελαχρινή τσουπωτή Σάρα. Η Δανάη λοιπόν με μαύρο ολόσωμο κοντό φόρεμα είναι πολύ δυνατή κάλτ παρουσία.

Φαντασίωση,αλλά για μένα ως εκεί,γούστα.

Ι20β ένα μαραφέτι μιούζικ μπόξ βάραγε ανελέητα μπήτ ,ξαφνου πετάχτηκε η Ιωάννα στό σαλόνι ένα κοντούλι 1μ+1μ με πορτοκαλί μαλλί κι έκανε περιστροφές λικνιζόμενη, ψηνόμουν εμβρόντητος για την καλτίλα και μόνο, τι φάση,αυτή είναι η κάτι της Βανέσας;;;

Ι20γ 2 κοπέλες, Λίνα ή Ελίνα,τσουπωτή μελαχρινή και Βαλέρια μελαχρινή συμπαθής φάτσα ίσως από τις καλύτερες παρουσίες που είδα.

Ντάξ παραπονιόμαστε και στη Φυλής,έ; τεσπά, αυτά είδα,αυτά σας λέω με την ευχή να είστε καλά,να είστε κύριοι.
Ωραία ενημέρωση αλλά εκεί ούτε από έξω δεν περνάω.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Ειλικρινά ΔΕΝ υπάρχει ελπίδα.. αληθινό περιστατικό γύρω στις 23:30.. τύπος έψαχνε απεγνωσμένα την Τσεσμελή που κάνει διπλοβάρδιες Φυλής... με ρώτησε εάν γνωρίζω.. τον ρώτησα πού άκουσε κάτι τέτοιο.. & μου απάντησε το διάβασε σ' ένα σάι για πουτάνες (απ'ότι αποδείχτηκε εννοούσε το bou) προσπάθησα να του εξηγήσω πως ό,τι διαβάζει εκεί μέσα ΔΕ πα να πει πως ισχύει κιόλας... αυτός εκεί είχε λοκάρει...
Εν τω μεταξύ παίζει να ψάχνει ακόμα ο τύπος... :undecided-old:
* Σε ερώτηση ποιό μελος είναι.. έλαβα την απάντηση: επισκέπτης...
** Επισκέπτες γαμιέστε... :birdman:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
189
Like
599
Πόντοι
81
Φυλής 67 (και τα πέριξ ) στην 3η βάρδεια γνωρίζει κάποιος ποιές κοπέλλες εργάζονται συνήθως;

Αξίζει κάποια από εμφάνιση και υπηρεσίες;
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Χαχα ναι άλλοι περνάνε ωστόσο...τεσπά πέρασα και λέω,υπάρχει κι αυτό.
Καλά έκανες και το ανέφερες.αλλα σε κάποιον οίκο εκεί έχουν γίνει πολλά σκηνικά με μένα και δεν θέλω ούτε να περάσω.δεν θέλω να πω σε ποιόν για να μην κάνω Χαλάστρα σε άλλους συναγωνιστές.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
13
Like
10.087
Πόντοι
2.046
Ειλικρινά ΔΕΝ υπάρχει ελπίδα.. αληθινό περιστατικό γύρω στις 23:30.. τύπος έψαχνε απεγνωσμένα την Τσεσμελή που κάνει διπλοβάρδιες Φυλής... με ρώτησε εάν γνωρίζω.. τον ρώτησα πού άκουσε κάτι τέτοιο.. & μου απάντησε το διάβασε σ' ένα σάι για πουτάνες (απ'ότι αποδείχτηκε εννοούσε το bou) προσπάθησα να του εξηγήσω πως ό,τι διαβάζει εκεί μέσα ΔΕ πα να πει πως ισχύει κιόλας... αυτός εκεί είχε λοκάρει...
Εν τω μεταξύ παίζει να ψάχνει ακόμα ο τύπος... :undecided-old:
* Σε ερώτηση ποιό μελος είναι.. έλαβα την απάντηση: επισκέπτης...
** Επισκέπτες γαμιέστε... :birdman:
:grin::grin::grin: δεν ξαναγράφω τίποτα πρωταπριλιά τέλος :cheesy::cheesy::buck2:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Ειλικρινά ΔΕΝ υπάρχει ελπίδα.. αληθινό περιστατικό γύρω στις 23:30.. τύπος έψαχνε απεγνωσμένα την Τσεσμελή που κάνει διπλοβάρδιες Φυλής... με ρώτησε εάν γνωρίζω.. τον ρώτησα πού άκουσε κάτι τέτοιο.. & μου απάντησε το διάβασε σ' ένα σάι για πουτάνες (απ'ότι αποδείχτηκε εννοούσε το bou) προσπάθησα να του εξηγήσω πως ό,τι διαβάζει εκεί μέσα ΔΕ πα να πει πως ισχύει κιόλας... αυτός εκεί είχε λοκάρει...
Εν τω μεταξύ παίζει να ψάχνει ακόμα ο τύπος... :undecided-old:
* Σε ερώτηση ποιό μελος είναι.. έλαβα την απάντηση: επισκέπτης...
** Επισκέπτες γαμιέστε... :birdman:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1710003876964.jpg
    FB_IMG_1710003876964.jpg
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.628
Πόντοι
45.465
Βγαίνοντας το πρωί από το Ι1β αριστερά όπου πέρασα με τη γιαγιά Άννα βρήκα στα σκαλιά στην έξοδο 1€ όποιος το έχει χάσει εγώ το έχω
από τα παιδιά απέναντι θα έπεσε και δε θα μπορούν να πάρουν τυρόπιτα τώρα
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Τι να σου πω παντως η συγκεκριμενη με πολλα tattoo και pircing στο μουνι αποκλειεται να ειναι θυμα trafficking
γνωμη μου
Σε ποιό σπίτι,ισόγειο ή όροφος ήταν,θυμάσαι;έστω στο περίπου.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
444
Πόντοι
300
Μήπως η Τανα δεν αξίζει ούτε για 1€????για σκέψου. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα.
Αυτό που λες ισχύει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

από τα παιδιά απέναντι θα έπεσε και δε θα μπορούν να πάρουν τυρόπιτα τώρα
Μπα ήταν στα σκαλοπάτια δε νομίζω πως πάνε τόσο μέσα τα παιδιά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom