Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 224 άτομα (20 μέλη και 204 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.421
Πόντοι
3.506
Ειλικρινά ΔΕΝ υπάρχει ελπίδα.. αληθινό περιστατικό γύρω στις 23:30.. τύπος έψαχνε απεγνωσμένα την Τσεσμελή που κάνει διπλοβάρδιες Φυλής... με ρώτησε εάν γνωρίζω.. τον ρώτησα πού άκουσε κάτι τέτοιο.. & μου απάντησε το διάβασε σ' ένα σάι για πουτάνες (απ'ότι αποδείχτηκε εννοούσε το bou) προσπάθησα να του εξηγήσω πως ό,τι διαβάζει εκεί μέσα ΔΕ πα να πει πως ισχύει κιόλας... αυτός εκεί είχε λοκάρει...
Εν τω μεταξύ παίζει να ψάχνει ακόμα ο τύπος... :undecided-old:
* Σε ερώτηση ποιό μελος είναι.. έλαβα την απάντηση: επισκέπτης...
** Επισκέπτες γαμιέστε... :birdman:
Φαντάσου, να μην έγραφα, πως ήταν πρωταπριλιάτικα ψέματα. Τελικά, τα λιγούρια που κράζω, είναι πολύ χειρότερα και κάνουν μεγαλύτερη ζημιά.

ΥΓ: Το κακόμοιρο σκυλάκι, της Σαμπίνας, φοβάμαι.

ΥΓ2: Επισκέπτες ΓΑΜΙΕΣΤΕ!
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Επίσκεψη Πωλινα, Καλύμνου 48, η καλύτερη πιπα που μου έχουν κάνει σε μπουρδελο. Βυζαρες, κολαρα, αλλά αυτό το αγοριστικο μαλλί με χαλασε
Βλέπετε σαν γυναίκα; Κωλο πήρες;
 

facok

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
67
Πόντοι
0
ΑΠΑΤΗ φίλε ,στήθηκε και έσφιγγε την κωλοτριπίδα για να μη μπώ μέσα,στο τέλος πήγα να της βάλω κωλοδάχτυλο και ούτε αυτό κατάφερα με τέτοιο σφίξιμο.....Σε προκαλώ λοιπόν καλοπροέρετα πάνε και δοκίμασέ την και αν την πάρεις από τον κώλο τότε ΜΠΡΑΒΟ σου......Η κοπέλα είναι η μελαμψή κοντούλα με τατού στο μπούτι και πίσω στη μέση πάνω από τον κώλο την λένε Τίνα ή Ζίνα δεν ξέρω ακριβώς διότι ένας συναγωνιστής είπε ότι την λένε Ζίνα αυτή που πήρα,πάνε λοιπόν και έλα να μας πεις την εμπειρία σου ΑΛΛΑ με ειλικρίνεια.
Αυτό όμως πρέπει να καταλάβετε ότι έχει να κάνει με ασυμφωνία. Εμένα πολλές μου έχουν προτείνει κώλο από μόνες τους ενώ δεν το έκαναν στο πρόγραμμα. Ακριβώς τι έκανα... Πάω είχε δύο κορασίδες. Ζητάω και τις δύο. Μία -μία και αν μείνω ικανοποιημένος και καλά θα ζητήσω και παρά πάνω ώρα γιατί ήμουν πολύ καυλωμένος και καλά. Μπαίνει η πρώτη τα δίνει όλα. Φεύγει. Μπαίνει η δεύτερη τα δίνει όλα. Και οι δύο νομίζοντας ότι θα έχουν εξτραδάκια σε ωράριο που σχετικά βαράγανε μύγες. Η πρώτη η μουναρα. Η δεύτερη η μάπα σχετικά. Ζητάω μετά διπλό ξανά τη μάπα. Τρίτο σερί σχετικά είμαι χειρότερος αλλά η μουναρα τρώει άκυρο και πληγώνεται ο εγωισμός της. Κόστος 80 ευρώ. Επόμενη συνεδρία ενώ ήξερα ότι είναι εκεί μόνο η μουναρα και καλά απογοητευμένος που δεν εργάζεται η άλλη μπαίνω μαζί της και μου δίνει κώλο από μόνη της. Χαχαχαχα Δύο Λατίνες. Τα Χριστούγεννα. Η Μισέλ μου έδωσε κώλο. Και συνέχισε να μου δίνει κάθε φορά για respect. Κόστος 100 ευρώ και κώλο unlimited... Παιδιά μυαλό, υπομονή και λίγο επένδυση σε χρήμα. Κοριτσάκια είναι. Μην σας παίζουν.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.644
Πόντοι
45.465
Επίσκεψη Πωλινα, Καλύμνου 48, η καλύτερη πιπα που μου έχουν κάνει σε μπουρδελο. Βυζαρες, κολαρα, αλλά αυτό το αγοριστικο μαλλί με χαλασε
αφού σε χάλασε μόνο το μαλλί και όχι το σώμα μια χαρά είσαι, πάντως από υπηρεσίες πάρα πολύ καλή και αν δεν είσαι του αυταρχικου θα περάσεις ακόμα καλύτερα γιατί οι περισσότεροι πανε εκεί για αυταρχικό και αυτή θέλει να γαμηθει
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
αφού σε χάλασε μόνο το μαλλί και όχι το σώμα μια χαρά είσαι, πάντως από υπηρεσίες πάρα πολύ καλή και αν δεν είσαι του αυταρχικου θα περάσεις ακόμα καλύτερα γιατί οι περισσότεροι πανε εκεί για αυταρχικό και αυτή θέλει να γαμηθει
Το σώμα καλό μου φάνηκε για την ηλικία της. Θα έπρεπε να με χαλάσει; Πάντως επειδή προτιμώ μικρές, καθότι 50αρης, δεν νομίζω να ξαναπάω τώρα κοντά. Αργότερα ίσως.
 

facok

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
16
Like
67
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • IMG_20240402_154307.jpg
    IMG_20240402_154307.jpg
    308 KB · Εμφανίσεις: 23

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.054
Πόντοι
201
Αυτό όμως πρέπει να καταλάβετε ότι έχει να κάνει με ασυμφωνία. Εμένα πολλές μου έχουν προτείνει κώλο από μόνες τους ενώ δεν το έκαναν στο πρόγραμμα. Ακριβώς τι έκανα... Πάω είχε δύο κορασίδες. Ζητάω και τις δύο. Μία -μία και αν μείνω ικανοποιημένος και καλά θα ζητήσω και παρά πάνω ώρα γιατί ήμουν πολύ καυλωμένος και καλά. Μπαίνει η πρώτη τα δίνει όλα. Φεύγει. Μπαίνει η δεύτερη τα δίνει όλα. Και οι δύο νομίζοντας ότι θα έχουν εξτραδάκια σε ωράριο που σχετικά βαράγανε μύγες. Η πρώτη η μουναρα. Η δεύτερη η μάπα σχετικά. Ζητάω μετά διπλό ξανά τη μάπα. Τρίτο σερί σχετικά είμαι χειρότερος αλλά η μουναρα τρώει άκυρο και πληγώνεται ο εγωισμός της. Κόστος 80 ευρώ. Επόμενη συνεδρία ενώ ήξερα ότι είναι εκεί μόνο η μουναρα και καλά απογοητευμένος που δεν εργάζεται η άλλη μπαίνω μαζί της και μου δίνει κώλο από μόνη της. Χαχαχαχα Δύο Λατίνες. Τα Χριστούγεννα. Η Μισέλ μου έδωσε κώλο. Και συνέχισε να μου δίνει κάθε φορά για respect. Κόστος 100 ευρώ και κώλο unlimited... Παιδιά μυαλό, υπομονή και λίγο επένδυση σε χρήμα. Κοριτσάκια είναι. Μην σας παίζουν.
Το ότι δεν έδωσε σε εμένα κώλο δεν συνεπάγεται ότι δεν το δίνει σε κανέναν, απλά όταν ανακοινώνεται κάτι πρέπει και να τηρείτε...όσο για την στρατηγική που περιέγραψες με βρίσκει σύμφωνω ,πιάνει σε πολλές γυναίκες και έξω από τα μπουρδέλα. Σε μπουρδέλο στην Θεσσαλονίκη πριν πολλά χρόνια μια πουτάνα έλεγε ότι κάνει κώλο ,εκεί βέβαια οι τιμές είναι ακριβότερες από την ΑΘΗΝΑ ,το απλό είχε 30 κι ο κώλος 50....Εντάξει λέω πάμε να σε ξεκωλιάσω και μου λέει οκ να το δω πρώτα το πέος σου αν είναι πολύ μεγάλο διότι με τα μεγάλα δεν κάνω πρωκτικό...ΟΚ λέω και μου λέει έλα λίγο στην τουαλέτα του μπουρδέλου και μου κατεβάζει το παντελόνι το βλέπει και μου λέει δεν είναι σε στύση οπότε μου επιτρέπεις να σου πάρω πιπα να σηκωθεί για να σου πω.... και ξεκινάει μια ακάπωτη πίπα χωρίς να το πάρω είδηση η παλιοπουτάνα ,λέω από μέσα μου μη κολλήσουμε τίποτα αλλά είχα καβλώσει πολύ με το όλο σκηνικό οπότε την άφησα.Σε ένα λεπτό έγινε 90% η στύση το βλέπει και μου λέει είναι πολύ μεγάλο ...οριακά θα σε πάρω αν δω ότι δεν μπορώ θα σου επιστρέψω τα 20 ,δέχεσαι με ρωτάει ,οκ της λέω.Τελικά έκατσε και την ξεκώλιασα ....μόνο κώλο την πήρα ,βέβαια η κοπέλα πονούσε αρκετά αλλά ήταν τίμια εξ αρχής.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Ιάσωνος 19 επάνω που είναι η μικρή Λίνα:smiling-face-with-heart-eyes:.
Και εδώ έρχεται η ανωμαλία που με δέρνει:jerking:.
Ενώ φαίνεται ότι είναι φόλα,
γράφεται από δύο άτομα τι περιμένεις ότι θα γίνει μέσα,
έχει μούτρα μέχρι το πάτωμα :knuppel:, απο αυτό που βλέπω είναι σαν να μου λέει κάτι μέσα μου έλα να με πηδήξεις :fuck1:.
Θα πάω το Πάσχα που θα κάνω μπάνιο και ας μου βγει φόλα, η πρώτη θα είναι ή η τελευταία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
227
Like
1.054
Πόντοι
201
Ιάσωνος 19 επάνω που είναι η μικρή Λίνα:smiling-face-with-heart-eyes:.
Και εδώ έρχεται η ανωμαλία που με δέρνει:jerking:.
Ενώ φαίνεται ότι είναι φόλα,
γράφεται από δύο άτομα τι περιμένεις ότι θα γίνει μέσα,
έχει μούτρα μέχρι το πάτωμα :knuppel:, απο αυτό που βλέπω είναι σαν να μου λέει κάτι μέσα μου έλα να με πηδήξεις :fuck1:.
Θα πάω το Πάσχα που θα κάνω μπάνιο και ας μου βγει φόλα, η πρώτη θα είναι ή η τελευταία.
Πάνε το συντομότερο διότι δεν την βλέπω να στεριώνει θα την ξεσκίσουνε τα πάκια και θα μας αφήσει. Τα 10 ευρώ για να πηδήξεις μια τόσο όμορφη (μοντελοειδή) και νεαρά κοπέλα σίγουρα είναι πολύ λίγα ακόμα και να είναι κομοδίνο μέσα και να βαριέται που ζει ...Εγώ δεν τα μετάνοιωσα πάντως που πήγα αν και όλη την ώρα έβαζε τζελ στο μουνί της και με σταματούσε διότι πονούσε, σπάνια με 10 ευρώ πηδάς τέτοια τεμάχια!
 

strokes

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρετε που δουλεύει η Μιχαέλα από λιωσιον λατίνα με τον τεράστιο κωλο; την είχα πετύχει Φώκαιας 13 μια φορά 3η βαρδια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.644
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Λίνα ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, κανονικό σώμα μικρό βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μόνικα καστανή με μακρύ μαλλί, ψηλή με ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α Κατερίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β η υπηρεσία είπε ότι δεν έχει κοπέλα να περάσω αργότερα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι και Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφογκιλφ με 2.5αρι συν βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ιννα μελαχρινή μιλφ, νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι και κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Αναστασία μελαχρινή μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 5 Άννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται και Λαρίσα ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους,ψηλή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Πάνε το συντομότερο διότι δεν την βλέπω να στεριώνει θα την ξεσκίσουνε τα πάκια και θα μας αφήσει. Τα 10 ευρώ για να πηδήξεις μια τόσο όμορφη (μοντελοειδή) και νεαρά κοπέλα σίγουρα είναι πολύ λίγα ακόμα και να είναι κομοδίνο μέσα και να βαριέται που ζει ...Εγώ δεν τα μετάνοιωσα πάντως που πήγα αν και όλη την ώρα έβαζε τζελ στο μουνί της και με σταματούσε διότι πονούσε, σπάνια με 10 ευρώ πηδάς τέτοια τεμάχια!
Πέρα από την πλάκα έχεις δίκιο σε αυτό που λες.
Όσο χαλί και να είναι μόνο που πηδάς ένα τέτοιο πλάσμα μα 10€ ούτε του παπά.
Σύντομα θα υπάρξει κριτική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.644
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Αλισα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο, παχουλη, με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β 2 λατινες Χίλαρι μελαχρινή ψηλή νταρντανα με σχεδόν 3αρι βυζι και Αντρεα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη λατινα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και Εμμι ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, σώμα με πιασιματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Στεφανι η λατινα από τη Βενεζουέλα, μελαχρινή με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά σήμερα σαλοναρισε χωρίς γυαλάκια παχουλη με κωλαρα, 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Κιρα, καστανοξανθη κοπέλα πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ σώμα προς το νταρντανε 2.5-3αρι βυζι, τα πάντα εκτός κωλαράκι.

Βεργας 2 Χριστίνα μελαχρινη κοπέλα, σώμα με πιασίματα, κοιλίτσα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα καστανοξανθη χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .

Βεργας 3 δεξιά Σορινα καστανή κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι και Ελένη ξανθιά ψηλή χοντρή με 3αρια συν βυζια, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6α & 6β κλειστά.

Βεργας 7 Μελίνα καινούργια κοπέλα, μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με αρκετά πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με έξτρα λεφτά είπε ότι κάνει και κωλο.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με μακρύ ίσιο μαλλί και γυαλάκια με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστός.

Τροφωνιου 13 Ελένη ξανθιά γκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Νατάσα γκιλφ με πολύ κοντό άσπρο μαλλί, πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,κάνουν και παρτουζα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom