Νέα

Η πρώτη σας φορά σε οίκο ανοχής «σπιτάκι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Ρε παιδιά αυτό που λέτε μοντέλα με ξεπερνάει. Είναι μοντέλα και γαμιουνται για 20 ευρώ;
Στην Θεσσαλονίκη τις καλές μέρες υπήρχε μια από Λεττονια που ήταν μοντέλο στην χώρα της.
Την απόλαυσα ,ήταν πολύ καλή.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
815
Κριτικές
23
Like
7.629
Πόντοι
2.036
Εμενα η πρωτη μου φορα σε μπουρδελο σαν εφηβος παρθενος καπου αρχες του 90 ηταν λιγακι επωδυνη ενα ηχηρο χαστουκι! Ειχα την εντυπωση οτι θα παω να κανω ερωτα και οχι ενα απλο γαμησι...οτι ολος ο οικος θα ειναι για παρτι μου και η πουτανα η γυναικαρα που εβλεπα στις ταινιες και θα με εκανε ανδρα χαχαχα.....ηδη με το που μπηκα σαλονι και ειδα οτι περιμεναν αλλοι 5 πριν απο μενα, κατι αρχισε να μην μου αρεσει αλλα ημουνα και με 2 εμπειρα φιλαρακια απο το σχολειο οποτε δεν εκανα πισω και εκανα την βλακεια να μπω δωματιο....μου φανηκε πολυ αστειο που η πουτανα μου περασε καποτα σε πεσμενο πουτσο και πηγε να μου παρει πιπα με την καποτα φορεμενη....αναρωτιομουνα "τι στο διαλο ηρθα να κανω εδω?" εφυγα κακην κακως και επρεπε να περασουν αλλα 20 χρονια τουλαχιστον εχοντας πλεον αρκετες εμπειριες με γυναικες απο κανονικες και περιστασιακες σχεσεις, ετσι ωστε να μπω στο νοημα και στη νοοτροπια των μπουρδελων και να μην εχω προβλημα πλεον να πηγαινω τακτικα και να ξεθυμαινω....
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Στην Θεσσαλονίκη τις καλές μέρες υπήρχε μια από Λεττονια που ήταν μοντέλο στην χώρα της.
Την απόλαυσα ,ήταν πολύ καλή.
Μπορεί να είναι και έτσι. Αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο περίεργο να είναι μοντέλα και να κάνουν σεξ με όλους για 20-30 ευρώ
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.624
Πόντοι
2.596
Στα Κασσάνδρας περίπου 2010
Άλλες εποχές τότε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Μπορεί να είναι και έτσι. Αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο περίεργο να είναι μοντέλα και να κάνουν σεξ με όλους για 20-30 ευρώ
Στην Αθήνα που είναι πιο χαμηλές οι τιμές φυσικά και δεν συμφέρει..πάνω είναι άλλιως γιατί μιλάμε για υψηλότερες τιμές.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Στην Αθήνα που είναι πιο χαμηλές οι τιμές φυσικά και δεν συμφέρει..πάνω είναι άλλιως γιατί μιλάμε για υψηλότερες τιμές.
Ναι το ξέρω. Και εγώ από Θεσσαλονίκη είμαι
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
8
Like
4.173
Πόντοι
736
ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 42 Ή 46 ΡΟΜΙΝΑ, ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΒΥΖΑΡΟΥ
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Ετών 14
Θεσσαλονίκη.
Έτος 1997.
Πολιτιστική πρωτεύουσα της Ευρώπης.
Έχω επιστρέψει από την κατασκήνωση, όπου ένας "περπατημένος" ομαδάρχης μας έχει μυήσει στο κάπνισμα του τσιγάρου λέγοντάς μας ταυτόχρονα ιστορίες για τα σπιτάκια του έρωτα, πίσω από τα δικαστήρια.
Η ψωλή μας όσο ακούγαμε τις απόλυτα περιγραφικές ιστορίες του ήταν ατσάλι! Μπετόν αρμέ!
Γυρίζω σπίτι μου, συναντώ την τσακαλοπαρέα από το σχολείο, και τους μεταλαμπαδεύω όσες γνώσεις είχα ρουφήξει σα σφουγγάρι.
Η απόφαση δεν άργησε να παρθεί.
Οι 5 από τους 7 της παρέας με 5.000 δραχμές στην τσέπη, ξεκινάμε για τα σπιτάκια του έρωτα και της ηδονής. Δεν θυμάμαι τι ψέμα είχαμε πει στους γονείς μας για το που θα πάμε εκείνο το βράδυ. Πάντως ήταν το πρώτο καλοκαίρι που πίναμε sprite γρεναδίνη καπνίζοντας Marlboro στο "Καστέλο" στην παραλιακή.
Φτάνουμε στην περιοχή πέριξ των δικαστηρίων, και η αγωνία - αμηχανία- στρες χτυπάει κόκκινο.
Μετά την είσοδο στο πρώτο σπιτάκι, όλα πήραν το δρόμο τους.
Εγώ, επέλεξα ένα σπιτάκι μονοκατοικία, με πράσινη πόρτα και πράσινα παντζούρια, μέσα στο οποίο δούλευε μια ψηλή ξανθιά με αγορέ μαλλιά.
Αφήνω το παράβολο. Όλα έγιναν πολύ γρήγορα. Πίπα, φιλιά στο στόμα, φιλιά στα βυζιά, χώσιμο μέσα της, τελειώνω σε 3' και μου λέει το κορίτσι "Άξιο τεκνό μανάρι μου"
Αξίζει να αναφερθεί πως οι 2 φοβητσιάρηδες που ΔΕΝ είχαν πάρει χρήματα μαζί τους, γούσταραν τόσο βλέποντας εμάς με χαμόγελα μέχρι τα αυτιά, που επέστρεψαν σπίτια τους (όσο εμείς κάναμε τσάρκα), και πήραν λεφτά για να σπρώξουν και εκείνοι με τη σειρά τους.
Επίσης δεν ξέρω αν το νιώσατε και εσείς, πάντως βγαίνοντας από το σπιτάκι έχοντας κάνει σεξ πρώτη φορά, ένιωσα ότι ήμουν 10 πόντους ψηλότερος!
Μετά από αρκετά χρόνια, με μια γκόμενα που τραβιόμουν μύρισα το άρωμά της (της ξανθιάς με το αγορέ μαλλί).
Περιττό να σας αναφέρω ότι το συγκεκριμένο άρωμα (Hypnotic poison) ακόμα και τώρα συνεχίζει να με αναστατώνει, θυμίζοντας μου την πρώτη μου φορά με γυναίκα η οποία περιελάμβανε το συγκεκριμένο κοπλιμέντο που έχω να θυμάμαι σαν πολύ θετικό!
Από τότε βέβαια, και για μερικά καλοκαίρια ακόμα είχαμε γαμηθεί να ακουμπάμε πεντοχίλιαρα στα σπιτάκια, με πολλές ωραίες αλλά και ευτράπελες στιγμές τις οποίες θα διηγηθώ σε άλλο νήμα.
Όταν ξεκόψαμε τις επισκέψεις στα σπιτάκια, ξεκίνησε ο τυφλός αγώνας αναζήτησης τεμαχίων μέσω εφημερίδων, όπου και εκεί έχω πολλά να διηγηθώ...
Από τη γριά που μύριζαν οι μασχάλες τις και τις έδωσα χρήματα προκειμένου να φύγει, μέχρι μια Μολδαβή κοκκινομάλλα με μαλλιά κοτσιδάκια ράστα, που μου ζήτησε να τελειώσω μέσα της για να κάνουμε παιδί και να πάρει ελληνική υπηκοότητα.
Μπας και ήταν η ίδια που ξεπαρθένεψε και εμένα; είχε άνδρα τσάτσο το δέλο;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Εμενα η πρωτη μου φορα σε μπουρδελο σαν εφηβος παρθενος καπου αρχες του 90 ηταν λιγακι επωδυνη ενα ηχηρο χαστουκι! Ειχα την εντυπωση οτι θα παω να κανω ερωτα και οχι ενα απλο γαμησι...οτι ολος ο οικος θα ειναι για παρτι μου και η πουτανα η γυναικαρα που εβλεπα στις ταινιες και θα με εκανε ανδρα χαχαχα.....ηδη με το που μπηκα σαλονι και ειδα οτι περιμεναν αλλοι 5 πριν απο μενα, κατι αρχισε να μην μου αρεσει αλλα ημουνα και με 2 εμπειρα φιλαρακια απο το σχολειο οποτε δεν εκανα πισω και εκανα την βλακεια να μπω δωματιο....μου φανηκε πολυ αστειο που η πουτανα μου περασε καποτα σε πεσμενο πουτσο και πηγε να μου παρει πιπα με την καποτα φορεμενη....αναρωτιομουνα "τι στο διαλο ηρθα να κανω εδω?" εφυγα κακην κακως και επρεπε να περασουν αλλα 20 χρονια τουλαχιστον εχοντας πλεον αρκετες εμπειριες με γυναικες απο κανονικες και περιστασιακες σχεσεις, ετσι ωστε να μπω στο νοημα και στη νοοτροπια των μπουρδελων και να μην εχω προβλημα πλεον να πηγαινω τακτικα και να ξεθυμαινω....
χμμ, παρόμοια περίπτωση με μένα.
 

alan(1)

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
48
Like
12
Πόντοι
0
Μόλις είχα τελειώσει τη Β΄Λυκείου......

....
στη Γ΄Γυμνασίου,να ΄ναι καλά όπου είναι,εξαιρετικό κορίτσι,ήμασταν μαζί μέχρι τη Β΄Λυκείου που μετακόμισαν στο εξωτερικό και χαθήκαμε...Μετά ξεκίνησα ξανά τα μπουρδέλα,με τις Ρωσίδες στο ζενίθ της Φυλής.
Μήπως θέλει να πεί β Γυμνασίου στην αρχή?
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
547
Like
1.075
Πόντοι
206
14 χρόνων 1997 κάνοντας παρέα με άτομα 19 -20 ετών μου διηγήθηκαν τις εμπειρίες του αγορεου έρωτα
Πήρα την απόφαση να πάω κ εγώ μαζί τους 5000 δραχμές το παράβολο. μπένουμε στο πρώτο σπιτάκι βγενει η τσατσά κ το κορίτσι κοντή χοντρή ξανθιά κ καμία 55ετων την κοιτάω κ γίνομαι άφανος. Μπενοντας στο επόμενο ανοίγει η τσατσά το παραθυράκι, μας κοιτάει μπένουμε μέσα μας λέει καθίστε να βγει το κορίτσι μετά από λίγο βγαίνει ψηλή μελαχρινή σγουρομαλλα βιζαρες σίγουρα 3-4 με ρώγες κάγκελο 35 ετων. Λέω εδώ είμαστε με πολύ ανχος. Με κοιτάνε τα τσακάλια λένε θα μπεις; Ψαρομενος λέω σε λίγο. Τελικά μπήκα 4ος , βγάζω ρούχα κοιτάω τον πουτσο μου εξαφανισμένος.. πολύ στρες, έρχεται το τεμάχιο μου λέει πρώτη φορά λέω ναι. Πιάνω λίγο βυζί μου πιάνει τα παπάρια λίγο πουτσο τίποτα πέφτει με τα μούτρα αρχίζει κλαρίνο μετά από λίγο σηκώθηκε ξαπλώνει το τεμάχιο από πάνω εγώ μπαίνω μέσα μου λεει κουνήσου αρχίζω μέσα έξω κ εγώ δεν μπορώ να τελειώσω, αρχίζει μετράει κάτι με τα δάχτυλα κοιτάει την ώρα τίποτα τελικά δεν τελείωσα Ε έδιωξε...
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
2011 με την Νανσυ από φυλής 104 studio. Δεν θα το ξεχάσω ποτε είχα απειλή φουλ στρεσαρισμενος γτ είχα και γκομενα ζηλιαρα τοτε και φοβόμουν μη με κάνει τσακωτο. Ήταν αρκετά διεκπαιρεωτικη συνεδρία στην οποια της ειπα οτι ηταν η πρωτη μου φορά, αυτή νόμιζε με γυναίκα και απορησε όχι της λέω με επαγγελματια,αλλά μου είχε μείνει η εικόνα από την κωλαρα της στα 4 και τα καυλωτικά τατουάζ που είχε ( μια κλεψύδρα πανω απο το μουνι κοιλιά) 50 ευρώ και με κερασανε και ποτακι γτ με είδαν αγχωμένο. Ακόμα αναρωτιεμαι τι να έχει γινει η Νανσυ.. Νομίζω είχε γινειν call girl αλλά μέρα χάθηκε? Αν έχει κανας μυστής πληροφοριες ας μου πει .
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Κάπου στο 94, πίσω από το θέατρο που είναι στο Μεταξουργείο...ένα υπόγειο (μόνο του και ξεκαρφωτο μπουρδέλο)...με φίλους.... τίποτα ιδιαίτερο...θα ήταν προτιμότερο να μην ήξερα καν ότι υπήρχαν σπιτάκια διότι μπήκε μέσα μου το μικρόβιο του μπουρδελιαρη....αλλά...τι να κάνουμε...έτσι είναι η ζωή...όλα για κάποιο λόγο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Δεκαετία του 80 προς το τέλος της είμαι 17 Χ καλοκαίρι έχουμε μάθει με έναν φίλο ίδια ηλικία για την φυλής....από το Καρέα να φτάσουμε εκεί ολόκληρη περιπέτεια ούτε ξέραμε που ήταν ...για να μην λέω πολλά φτάνουμε μπαίνουμε μέσα μια κοπέλα ήταν ούτε την θυμάμαι..σε ένα δωμάτιο εγώ σε ένα ο φίλος ...η κορασίδα δεν ήταν επαγγελματίας....δύο μπουμπούκια που της είπαμε ότι ήταν και πρώτη φορά δεν έκανε σχεδόν τίποτα στο τέλος μας λέει στον καθένα ξεχωριστά ...οκ φτάνει τώρα φύγετε....ούτε χύσαμε ...αααα το καλό είναι όταν μπήκαμε ο Τσάτσος μας λέει τσιμπούκι πισωκολητο στα γόνατα 1.500 δρχ.....εγώ δεν άκουσα καλά και ρωτάω τον φίλο ....τι ουισκακι λέει θα πιούμε κιόλας χαχαχα ....δεν ξαναπήγα ποτέ στην φυλής ...και επειδή δούλευα τα καλοκαίρια και είχα λεφτά ....μόνο μασατζαδικα ποιο κυριλε....
Και μετά βράδι μετά το μοναδικό Έβερεστ στην Αθήνα πεινιρλι εκεί Πινδάρου και τσουπ Βουκουρεστίου που εκεί είχε μουναρες
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.310
Πόντοι
19.306
μυλλερου και λεωνιδου αν δεν κανω λαθος τη γωνια,αρχες των 90ς.ελληνιδα που εργαζοταν με το ονομα βαλια,αφανα μαλλι και ενα τουτου με το σημα της αναρχιας στο μπουτι.ευγενεστατη.
Eκεί που τώρα έχει ανοίξει Το αυγό του κόκκορα.
Τι γαμήσια έχω ρίξει κι εκεί με μια πιτσιρίκα ελληνίδα. Αν κι εγώ ήμουν μικρότερος ή συνομήλικος. Πάντως δεν ήταν εκεί η πρώτη μου φορα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ήταν 2000 στο Φυλής 67 πρωινή βάρδια, κόστος 10000 δραχμές! Την έλεγαν Νατάσα, τώρα δεν έχω ΙΔΕΑ τι εθνικότητα ήταν Ελληνικά μιλούσε φαρσί! Έμοιαζε κάπως με Ιβάνα Κνολ (το τονίζω έμοιαζε, μην το χέσουμε όμως)
Την έβαλα στα 4 μετά από πίπα που μου πήρε, ήμουν ατσούμπαλος και την γράπωσα από τα καπούλια κάπως άγαρμπα, τέλειωσα κανονικά ούτε γρήγορα ούτε αργά! Με χαιρέτησε και αυτό ήταν
Ιβάνα Κνολ: Θέλει να γίνει πρέσβειρα της FIFA αλλά «φλερτάρει» με το OnlyFans
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Τέλη της δεκαετίας του 70 είμαι ανήλικος ακόμα και δουλεύω σε οικοδομή στην Καλαμαριά. Σάββατο πληρώνομαι κάνω μπάνιο μέσα στο βαρέλι που είχαμε το νερό για να ρίχνουμε τα μπετά και με κοντό παντελονάκι πάω στην Εγνατία ένα κατάστημα ρούχων dior από πάνω ήταν ένα μπουρδέλο και δούλευε μία Ελενίτσα ξανθιά. Εκείνη την εποχή στα μπουρδέλα πηγαίνανε βοηθοί από τα εστιατόρια για να ρωτήσουν τι θέλει να φάει η κοπέλα εγώ είμαι με κοντό παντελονάκι και μου λέει η τσατσά η κοπέλα έφαγε αγόρι μου δεν θέλει. Με περίσσιο θάρρος βγάζω 350 δραχμές που είχα πάρει εβδομαδιατικο και λέω ήρθα να γαμησω. Ξεράθηκαν στα γέλια και η τσατσά και η κοπέλα με ρώτησε αν είναι η πρώτη μου φορά πλήρωσα 30 δραχμές και μπήκα μέσα. Περιττό να σας πω ότι από κει και μετά τρεις φορές την εβδομάδα πήγαινα στην ίδια κοπέλα μέχρι που κάποια στιγμή ξεκολλήσα. Αξέχαστα χρόνια....
ωραια ιστορια φιλε!
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.310
Πόντοι
19.306
Πάτρα 1985 παω Α΄ Λυκείου ξεκινάμε με αλλους 2 φίλους και πάμε Γερωκοστοπουλου πριν την Αγ. Ανδρέου, εκεί που τώρα είναι πάρκινγκ. Κολλητά εκεί ήταν η είσοδος , το σπίτι ήταν στον πρώτο όροφο. Δούλευε η Εύα Ελληνιδα 30-35 με κοντό μαλλί και ωραίο κορμί. Όταν ήμουν στο δωμάτιο και την περίμενα θυμάμαι το τικ τακ που έκαναν οι γόβες της στον διάδρομο ενώ ερχόταν στο δωμάτιο. Ευτυχώς πήγαν όλο καλά και για μένα και για τους φίλους μου. Από εκεί και πέρα γίναμε πελάτες και εκεί και σε άλλα σπιτικάκια με τον φόβο πάντα μην μας δει κανένα μάτι και γίνουμε ρεζίλι γιατί ειδικά η Εύα ήταν σε κεντρικό σημείο της πόλης. Αξέχαστες εποχές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom