Νέα

Η πρώτη σας φορά σε οίκο ανοχής «σπιτάκι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
N

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
816
Κριτικές
33
Like
2.504
Πόντοι
5.345
Ωραίο θέμα, συγχαρητήρια στον φίλο που το άνοιξε.
Εμένα η πρώτη φορά ήταν πρώτη λυκείου πριν καμιά 25+χρόνια κ έγινε σε μπουρδελο της Πάτρας.
Ξεκίνησα με λεωφορείο υπερατλαντικο ταξίδι από επαρχία μόνος μου.
Πηγα αρχικά οθονος Αμαλίας 106 στο λιμάνι που λειτουργεί ακόμα το έπαιζα πνεύμα δεν είπα δεν ξανά πηγα.
Ανοίγει την πόρτα ο Στέλιος ο τσάτσος που έθανε σχετικά πρόσφατα με το που με βλέπει λέει πρωτάρης... δεν απάντησα.
Εκδιδόμενη ήταν ένα γιαγιονι η Μάρω με πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ,
ρωτάω άνετος πόσα λεφτά μουνι κ πόσο κωλο..απαντα αντε ρε που βαρέθηκες το μουνι κ θες να γαμησης κ κωλο ενώ είχε γιαλισει το μάτι της κ φοβήθηκα κ έφυγα τρέχοντας.
Μετά από καμιά ώρα πάω Τσαμαδού κ Ρήγα Φεραίου που σήμερα δεν λειτουργεί ήταν μια Βίκυ πολύ όμορφη ξανθιά αδύνατη κοντά στα 20 μοντέλο, της λέω είμαι παρθένος αν μπορεί να μέ προσέξεις..παει μεσα κανει τσιγάρο έλα μου λέει...
Με τον κόμπο στο στομάχι αλλά με την επιθυμία προς το άγνωστο μπήκα στο δώμα, όλα καλά αλλά δεν εχυνα μου λέει μην αγχώνεσαι είναι μέχρι να συνηθισεις την κοπελα...
με βοήθησε πολύ ας ειναι καλά οπου κ να είναι η Βίκυ.
Σε ευχαριστώ. Μου άρεσε πολύ ως θεματολογία. Πάνε και κάμποσα χρόνια. 37-38 χρόνια
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
361
Like
1.154
Πόντοι
201
Πρώτη φορά Αρ6. Ξανθιά τύπισσα, δεν θυμάμαι όνομα. Σεπτέμβρης πριν την αρχή της Γ λυκείου (ναι, αργησα). Ήθελα να γαμησω, ώστε όταν μου κάτσει το Χριστινάκι να είχα μια α εμπειρία. Τι το ήθελα?
Σαλοναρει η ξανθιά και μια μαυρουλα. Τότε τα γούστα μου ήταν αλλά, και πήρα την ξανθιά. Τώρα θα έπαιρνα την μαύρη. Παίρνω φουλ πρόγραμμα (πόσο μαλακας ήσουν) μπαινω, μου λέει μετά από λίγο, παρθένος είσαι? Λέω εγώ, ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ (μαλακισμενο), αρχίζω διστακτικά. Θυμάμαι ότι δεν μου άρεσε καθόλου ο πλαστικός βυζος, ακόμα δεν μου αρέσει, γιατί ήταν κακοφτιαγνενος. Με αρχίζει τσιμπουκι, από πάνω, στα 4, εγώ χεστης, μου έπεφτε. Βγάζει καποτα, ξανά τσιμπουκι (είπα, έδωσα 100αρι ο μαλακας), τίποτα ο μικρός.
Η τύπισσα σηκώνεται και φεύγει λέγοντας, "για αυτό θέλω έμπειρους εγω"
Μαζεψα τα μπογαλακια μου και έφυγα σαν κλαμμενο μουνι.
Πριν κράξετε, ξέρω, μαλακισμενο. Και εγώ το σκέφτομαι και θέλω να μου ρίξω φάπες για 1002 λόγους. Αλλά δεν είχα εμπειρία.

Και ήθελα να κάνω καλή εντύπωση στο Χριστινάκι

Τελικά το κατάφερα
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240

vetranios

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
214
Like
530
Πόντοι
21
1995 φυλής εγώ 16 το κορίτσι 25-30, όνομα δεν θυμάμαι μαύρα μαλλιά και πολύ όμορφη. Κόστος 3000 δρχ, ήρθε η ώρα για το δωμάτιο μπαίνω μέσα και μετά από λίγο ήρθε της λέω είναι η πρώτη μου φορά, με κοιτάει σκάει χαμόγελο και μου λέει "ε τότε να σε περιποηθουμε" και με περιποιήθηκε. Από τότε σε όποιο μπουρδέλο και αν πήγαινα όλο έλεγα ότι είναι η πρώτη μου φορά :-)
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.903
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Μόλις είχα τελειώσει τη Β΄Λυκείου.Καλοκαίρι δούλευα σε ένα φαναρτζίδικο!Στο τέλος της πρώτης εβδομάδας παίρνω το "μισθό" ένα ωραίο 5χιλιαρο!!!Πάω στο σπίτι μου λέει ο πατέρας μου τι θα τα κάνεις τα λεφτά; "Θα πάω να πάρω ένα δίσκο" του λέω."Άρχισες τις μαλακίες...Κάντα ότι θέλεις"!Πάω με ένα φίλο στο Happening και παίρνω το Stay Hungry των Twisted Sister,σε προσφορά 1400δρχ.Ακόμα τον έχω και έχει κολλημένη την τιμή στο νάιλον...Φτάνουμε στο λεωφορείο να γυρίσουμε στο σπίτι,κοντά στο Μεταξουργείο και βλέπω ένα τρελό μουνί να μπαίνει σε ένα μπουρδέλο.Του λέω του φίλου μου "ρε μαλάκα,πάμε να γαμήσουμε;" "Θα μας διώξουν...Άσε που αν μας δει κανείς γνωστός θα το πει στους γονείς μας".Παίρνουμε το λεωφορείο και γυρίζουμε σπίτι.Εγώ καθόμουν σε αναμμένα κάρβουνα.Την επόμενη ημέρα στο φαναρτζίδικο ένα από τα άλλα 2 παιδιά,25 ετών περίπου,είχαν απολυθεί από το στρατό,συζήταγαν και άκουσα να λέει ο ένας ότι πήγε στη Φυλής και γάμησε ένα τρελό μουνί στο 71...Γυρίζω σπίτι,πιάνω ένα χάρτη της πόλης που είχαμε και βρίσκω τη Φυλής.Κάνω ένα σπέσιαλ ντους,και φεύγω.Στην έξοδο με πετυχαίνει ο πατέρας μου "πού πας;" "Πάω στον Αντώνη να παίξουμε μπάλα".Παίρνω το λεωφορείο,κατεβαίνω Αθήνα και με τις σημειώσεις μου φτάνω στη Φυλής.Βρίσκω το 71,ανεβαίνω επάνω,βγαίνει μια ωραία κοπέλα,αλλά όχι τόσο εντυπωσιακή.Φεύγουν όλοι μαζί κι εγώ.Μπαίνω σε 2-3 ακόμα και στο 59 βρίσκω την επιλογή μου!Ελληνίδα κάπου 30 ετών,όνομα δε θυμάμαι...Μπαίνω μέσα και περίμενα.Μόλις μπαίνει η κοπέλα και με βλέπει ντυμένο μου λέει "πρώτη σου φορά;" "Ναι" της λέω."Έπρεπε να γδυθείς όμως" "δε μου το είπαν στο σχολείο" της λέω με θράσος."Α,είσαι και μαγκάκι" μου λέει."Το κατά δύναμιν" της απαντάω!!!Εκνευρίστηκε κι εγώ φοβήθηκα ότι θα χάσω το 2χιλιαρο.Τελικά με ξαπλώνει στο κρεβάτι και αρχίζει να μου γλύφει,ακάποτα τον πούτσο.Τρόμαξα,το κατάλαβε, μου λέει "μην ανησυχείς,μετά θα σου βάλω καπότα".Όντως έβαλε καπότα αφού είχα γίνει σπούτνικ ,και ανέβηκε επάνω μου.Αυτό ήταν...Τρελάθηκα.Έχυσα με τη μία και μετά κάθε εβδομάδα το "μισθό" στις πουτάνες τον ακούμπαγα.Μέχρι που το έμαθαν οι γονείς μου...Με είδε ένα αρχίδι από τη γειτονιά,που πήγαινε και αυτός.Παντρεμένος...Τα άκουσα από τους γονείς μου για τα καλά,αλλά δε μάσησα,πήγα και τον βρήκα και του είπα ότι θα το πω στη γυναίκα του που πάει στα μπουρδέλα!!!Χαμός είχε γίνει.Δεν το είπα βέβαια,επειδή αυτός ήταν τσογλάνι δε θα γινόμουν κι εγώ...Μετά στις διακοπές γνώρισα μια κοπέλα ίδιας ηλικίας αλλά παρθένα.Δεν καθόταν με τίποτα,εντάξει ήμασταν μικροί,λογικό.Μόλις γύρισα από τις διακοπές και άρχισε το σχολείο το χαρτζιλίκι πήγαινε στη Φυλής.Μέχρι που γνώρισα μια νέα συμμαθήτρια στη Γ΄Γυμνασίου,να ΄ναι καλά όπου είναι,εξαιρετικό κορίτσι,ήμασταν μαζί μέχρι τη Β΄Λυκείου που μετακόμισαν στο εξωτερικό και χαθήκαμε...Μετά ξεκίνησα ξανά τα μπουρδέλα,με τις Ρωσίδες στο ζενίθ της Φυλής.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Δεν θυμάμαι ακριβώς το μέρος, δεν θα πω πού, με πήγε κολλητός φίλος.
Νομίζω, β λυκείου, ούτε θυμάμαι πόσα έδωσα.
Θυμάμαι όμως που ήμουν σαν το ψάρι στην στεριά, μεσα στο δωμάτιο.

Η κοπέλα ήταν βιαστική, τελικά έφυγα αχυστος. Πολύ αρνητική εντύπωση για το τόσο μυθοποιημενο γαμησι και την μετάβαση στον ενήλικο κόσμο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.127
Πόντοι
8.530
Δεν θυμάμαι ακριβώς το μέρος, δεν θα πω πού, με πήγε κολλητός φίλος.
Νομίζω, β λυκείου, ούτε θυμάμαι πόσα έδωσα.
Θυμάμαι όμως που ήμουν σαν το ψάρι στην στεριά, μεσα στο δωμάτιο.

Η κοπέλα ήταν βιαστική, τελικά έφυγα αχυστος. Πολύ αρνητική εντύπωση για το τόσο μυθοποιημενο γαμησι και την μετάβαση στον ενήλικο κόσμο.
Hταν να πάω με δύο συμμαθητές μου ,πιο περπατημενους κάπως,για να χάσω την παρθενιά μου προφανώς κάπου στον Βαρδαρη...δεν έγινε τότε,δεν εμφανίσθηκαν ποτέ,δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να μαθω το λόγο ..λίγο καιρό αργότερα καθάρισα μόνος και έχασα την παρθενιά μου σε υπερπολυτελή χώρο στο κέντρο της Θεσσαλονικης με μια υπέροχη ξανθιά που γέμισε με τα υγρά της τα μωβ σεντόνια της...κάτι θα έκανα καλά για να βγει τέτοιο αποτέλεσμα.
Έσκασα 20.000 δρχ ( πήρα και κωλο)και για να βγει το ποσο αυτό δεν πήγα στον αγώνα ΠΑΟΚ -Ατλ.Μαδριτης όπου έβρεξε γκολ ( 4-4(!) αν ενθυμουμαι καλως...ευτυχώς δεν πήγα από μια μεριά...θα ξενερωνα).
Θυμάμαι έβαζα για μήνες στην άκρη ψιλά από χαρτζηλικι καθώς και 1.800δρχ από ένα εξαρι που έβγαλα στο ΠΡΟΠΟΓΚΟΛ...Ακόμα ασχολούμαι με το παιχνίδι αυτό...εγώ και μερικές χιλιάδες ακόμα μυστήρια τρένα σε όλη την επικράτεια...συλλεκτικό κομμάτι είμαι ο πουστης( με την καλή έννοια!)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.127
Πόντοι
8.530
Δεν θυμάμαι ακριβώς το μέρος, δεν θα πω πού, με πήγε κολλητός φίλος.
Νομίζω, β λυκείου, ούτε θυμάμαι πόσα έδωσα.
Θυμάμαι όμως που ήμουν σαν το ψάρι στην στεριά, μεσα στο δωμάτιο.

Η κοπέλα ήταν βιαστική, τελικά έφυγα αχυστος. Πολύ αρνητική εντύπωση για το τόσο μυθοποιημενο γαμησι και την μετάβαση στον ενήλικο κόσμο.
...αυτό που πρέπει να τονίσω είναι ότι αν τελικά πήγαινα με τους φίλους μου ίσως να μην πηγαινε καλά η φάση .
Μόνος μου όμως πρόσφερα μια πραγματικά αξέχαστη πρώτη εμπειρία στον εαυτό μου.
Από τότε έχω ως πρώτη προτεραιότητα ξανθιές και φυσικά προσέχω πάντα τον χώρο...για αυτό ακομα απαξιω να ασχοληθώ με χαβούζες τύπου Μεταξουργειου.
 

Pineda93

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
29
Like
30
Πόντοι
0
Πριν 12 13 χρόνια φυλης 84 η 86 ξανθιά ουκρανεζα Καρολίνα ( πρώην αλμπινα )με πήγε η παρέα...και εννοείτε πως δεν έχασα...μεγάλο Σάββατο ηταν
 

MikeThess

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
31
Πόντοι
0
Ετών 23 και ακόμα παρθένος παίρνω τη μεγάλη απόφαση να παω σε οίκο. Βράδυ 9 η ώρα με 2 φίλους και καταλήγουμε στη σύγχρονη μπουρδελοπεριοχή της Θεσσαλονίκης. Στο πρώτο που μπήκα ήταν μια Ουκρανίδα μελαχρινή σχεδόν milf, η Χριστίνα. Δεν το σκέφτηκα πολύ και πέρασα μαζί της. Εξαιρετική για πρώτη εμπειρία
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
756
Πόντοι
311
2017 σε στούντιο με ζανετ και katy στη γερμανική αλυσίδα!!!! Απίστευτο γαμησι και με τις δύο,ειδικά katy για πλ σπάσιμο μεσουλας...ακόμα θυμάμαι να έχω χύσει και η ζανετ να χοροπηδάει πάνω μου γελώντας λέγοντας μου εσύ παιδί μου θα πάθεις καρδιά!!!!
 

Jabberwocky

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
48
Like
107
Πόντοι
0
Ήταν 2007 ή 2008, επαρχία. Ένας φίλος μου από γ΄ λυκείου είχε πάει μόνος του και μου είχε πει την εμπειρία του. Δεν καιγόμουν να γαμήσω τόσο πολύ να πω την αλήθεια, είτε σε μπουρδέλα είτε γκόμενα.

Λίγο καιρό αργότερα ήμουν παρέα με συμμαθητές σε ένα παρακμιακό καφέ/μπυραρία και όλοι λέγανε ιστορίες από ξαδέρφια τους μεγαλύτερα που είχανε επισκεφθεί τα σπιτάκια. Κάποια στιγμή λέει ένας από την παρέα "να πάμε και εμείς, αλλά μόνο για να πάρουμε μάτι και να φύγουμε". Έτυχε να έχω αρκετά λεφτά πάνω μου για να γαμήσω (τότε 25 ευρώ) και τους λέω "παιδιά αν πάμε εγώ θα γαμήσω, δεν θέλω να χάσω την ευκαιρία".
Φτάνουμε και πριν μπούμε βλέπω από το παράθυρο μέσα στο κουζινάκι μια λευκή, με ξανθά μαλλιά και μαύρα εσώρουχα. Έλα όμως που ήταν το αντίθετο, μαύρη, μελαχρινή με άσπρα εσώρουχα, το black light τα έκανε όλα να φαίνονται αντίθετα, πράγμα που δεν με χάλασε διότι τότε γούσταρα τις μαύρες περισσότερο από τις άσπρες.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται πολλές, ωραία πέρασα, έχυσα, μια χαρά όλα. Δεν ένοιωσα ήρωας αλλά νορμάλ, χαλαρός.

Μέχρι εκεί όλα καλά. Το κακό ήταν μετά το γαμήση, όταν βγήκα από το δωμάτιο. Περίμενα να με υποδεχθούν οι "φίλοι" μου λες και γύρισα από τον πόλεμο, σαν το Καίσαρα με δάφνες. Με το που τους αντικρίζω ήταν όλοι με τις μούρες τους μέχρι το πάτωμα. Με σπρώχνουν έξω λέγοντας "άντε ρε μαλάκα, μια ώρα μέσα, θα μας ψάχνουν οι μανάδες μας". Καθώς τραβάγαμε για τα σπίτια μας ήταν όλο σχόλια:
"Τί έκανες τόση ώρα, αν το μάθουν μαλάκα οι γονείς μας πάει, θα γίνουμε ρεζίλι."
"Άμα βγει η μαλακία τύφλα να΄χει το γαμήση."
"Γάμησες πουτάνα, τέλος, τώρα θα καταστραφείς!"
"Μπορεί να κόλλησες AIDS"
"Δεν είσαι άντρας αν δεν γαμήσεις κανονική γκόμενα."
"Μαλακία κάναμε και ήρθαμε, θα μας μαχαιρώσουν εδώ πέρα!"

Τα μουνιά! τα αρχίδια! Μου χαλάσαν όλη την χαρά, όλη την γλύκα. Αρχίδια κανονικά, κλασσικοί έλληνες τομάρια. Μην σε δούνε χαρούμενο μια στιγμή, να τα γαμήσουν όλα γαμώ το σπίτι τους.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Δεκαετία 90 καλοκαίρι σπίτι μετσξεταστεος στο γυμνάσιο όλοι διακοπές εγώ τιμωρία να διαβάσω να περάσω τα μαθήματα Σεπτεμβρη. Θυμάμαι στην εφημερίδα που διάβαζε ο πατέρας μου πίσω πίσω είχε αγγελίες πονηρές και είχα σταμπαρει μια αγγελία που ήταν σχετικά κοντά μου τότε. Επί της Βουλιαγμένης στο ύψος της Γλυφάδας περίπου στο ρεύμα προς Αθήνα (άνωθεν μετρολιφε) έγραφε μια παλιά πολυκατοικία. Είχα πάει 2-3 φορές να κόψω κίνηση και εβλεπα όλο κουστούματους να μπαινοβγαίνουν μάλλον από την ασφαλιστική και κοτευα. Λέω θα πάω Κυριακή να έχει ησυχία η πολυκατοικία. Όντως την επόμενη Κυριακή βαράω μια σπίτι κάνω μπανάκι και φευγω σφαίρα για άνωθεν μετρολιφε. Μου ανοίγει μια μουναρα μιλφ μελαχρινή λέω εδώ είμαστε με είχε πιάσει ρίγη πισω στην πλάτη και δεν μπορούσα να μιλήσω. Να μην τα πολυλογο μου παρουσιάζει ένα πιπινι το μικλφονι άλλο πράγμα. Το δωμάτιο ήταν πάνω σε παταρακι δωμα. Πέρασα τέλεια αν και τελείωσα σχετικά αμέσως. Ακόμα θυμάμαι το άρωμα της κοπέλας και την μυρωδιά από το προφυλακτικό φράουλα.
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
113
Like
202
Πόντοι
1
Γύρισα όλα τα σπίτια και δεν ήξερα ποια να πρώτο διαλέξω, ήταν η περίοδος που το 90% στη φυλής ήταν μοντέλα
Ρε παιδιά αυτό που λέτε μοντέλα με ξεπερνάει. Είναι μοντέλα και γαμιουνται για 20 ευρώ;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.903
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Ρε παιδιά αυτό που λέτε μοντέλα με ξεπερνάει. Είναι μοντέλα και γαμιουνται για 20 ευρώ;
Δεν ήταν μοντέλα.Δε δούλευαν ως μοντέλα.Αλλά ήταν κάτι πανέμορφες κοπέλες,που οι 8 στις 10 άνετα θα μπορούσαν να δουλέψουν ως μοντέλα για φωτογραφίσεις.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
Πρώτη επίσκεψη κάπου το 1985-86 σε μαγαζί του Μεταξουργείου. Ταρίφα 5.000 δρχ.
Η κοπέλα ήταν κούκλα αλλά από συμπεριφορά γάμησέ τα. Όπως ήμουν και αγχωμένος πρώτη φορά με ιερόδουλη, κατάφερε και μου τον έκανε τρεις πόντους :cheesy:
Ακόμα θυμάμαι τις ...απίστευτα σέξυ ατάκες: "εκεί θα μείνεις αγάπη μου;" "δεν την ξέρω εγώ την πούτσα σου αγόρι μου" "έλα μωρό μου, έχουμε κι άλλες δουλειές" "δεν πειράζει αγάπη μου, την επόμενη φορά".
Ήταν τόσο ωραία που έκανα δεκαετίες να ξαναπάω σε μαγαζί. Η δεύτερη επίσκεψη έγινε καλοκαίρι του 2020.
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Φυλής 109 πάνω όροφος με την Σαντρα, απίστευτη εμπειρία, 2002 φθινόπωρο, την επισκεπτόμουν συχνά και είχαμε αρκετά καλή σχέση αλλά μετά το 2007 έμαθα ότι σταμάτησε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.127
Πόντοι
8.530
Ήταν 2007 ή 2008, επαρχία. Ένας φίλος μου από γ΄ λυκείου είχε πάει μόνος του και μου είχε πει την εμπειρία του. Δεν καιγόμουν να γαμήσω τόσο πολύ να πω την αλήθεια, είτε σε μπουρδέλα είτε γκόμενα.

Λίγο καιρό αργότερα ήμουν παρέα με συμμαθητές σε ένα παρακμιακό καφέ/μπυραρία και όλοι λέγανε ιστορίες από ξαδέρφια τους μεγαλύτερα που είχανε επισκεφθεί τα σπιτάκια. Κάποια στιγμή λέει ένας από την παρέα "να πάμε και εμείς, αλλά μόνο για να πάρουμε μάτι και να φύγουμε". Έτυχε να έχω αρκετά λεφτά πάνω μου για να γαμήσω (τότε 25 ευρώ) και τους λέω "παιδιά αν πάμε εγώ θα γαμήσω, δεν θέλω να χάσω την ευκαιρία".
Φτάνουμε και πριν μπούμε βλέπω από το παράθυρο μέσα στο κουζινάκι μια λευκή, με ξανθά μαλλιά και μαύρα εσώρουχα. Έλα όμως που ήταν το αντίθετο, μαύρη, μελαχρινή με άσπρα εσώρουχα, το black light τα έκανε όλα να φαίνονται αντίθετα, πράγμα που δεν με χάλασε διότι τότε γούσταρα τις μαύρες περισσότερο από τις άσπρες.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται πολλές, ωραία πέρασα, έχυσα, μια χαρά όλα. Δεν ένοιωσα ήρωας αλλά νορμάλ, χαλαρός.

Μέχρι εκεί όλα καλά. Το κακό ήταν μετά το γαμήση, όταν βγήκα από το δωμάτιο. Περίμενα να με υποδεχθούν οι "φίλοι" μου λες και γύρισα από τον πόλεμο, σαν το Καίσαρα με δάφνες. Με το που τους αντικρίζω ήταν όλοι με τις μούρες τους μέχρι το πάτωμα. Με σπρώχνουν έξω λέγοντας "άντε ρε μαλάκα, μια ώρα μέσα, θα μας ψάχνουν οι μανάδες μας". Καθώς τραβάγαμε για τα σπίτια μας ήταν όλο σχόλια:
"Τί έκανες τόση ώρα, αν το μάθουν μαλάκα οι γονείς μας πάει, θα γίνουμε ρεζίλι."
"Άμα βγει η μαλακία τύφλα να΄χει το γαμήση."
"Γάμησες πουτάνα, τέλος, τώρα θα καταστραφείς!"
"Μπορεί να κόλλησες AIDS"
"Δεν είσαι άντρας αν δεν γαμήσεις κανονική γκόμενα."
"Μαλακία κάναμε και ήρθαμε, θα μας μαχαιρώσουν εδώ πέρα!"

Τα μουνιά! τα αρχίδια! Μου χαλάσαν όλη την χαρά, όλη την γλύκα. Αρχίδια κανονικά, κλασσικοί έλληνες τομάρια. Μην σε δούνε χαρούμενο μια στιγμή, να τα γαμήσουν όλα γαμώ το σπίτι τους.
ΔΕΝ πάμε με παρέα σε τέτοια φάση εκτός βέβαια αν είμαστε συνειδητοποιημένοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom