Νέα

Η γνώμη των strippers για μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 237
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
ρε παιδια ενα εχω να πω.δεν πα να γαμηθουνε και οι στριπτητζουδες και η γνωμη τους μαζι?οποιος εχει μια εμπειρια απο το χωρο θα ξερει οτι μας θεωρουν μαλακες αγαπουληδες και επισης οι πιο πολλες μας μισουν κιολας.εμεις φταιμε για ολο αυτο που τα σκαμε και ουτε γαμαμε οι περισσοτεροι.εγω χαιρομαι 2 φιλαρακια που μια φορα πηγαμε μαζι και κανονισαν γαμησι στο 1ο ποτο.η μαλιστα ηταν μια "γνωστη" μαυρη που δουλευε μουσες και μετεπειτα ειχε βγει και στην πανια και ειχε και αφισες στο δρομο σε καποια φαση.στην αρχη ζηταγε 300 του φιλου και τελικα την πηρε με 1 κατοσταρικο.για μενα δεν αξιζει κατι περισσοτερο εκει μεσα.μονο να κανονισεις βιζιτα αν δεχεται ειδαλλως τον πουλο.ειναι μεγαλη κοροιδια και ολοι το ξερουν αλλα λιγοι το παραδεχονται.αυτα πιστευω
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
ρε παιδια ενα εχω να πω.δεν πα να γαμηθουνε και οι στριπτητζουδες και η γνωμη τους μαζι?οποιος εχει μια εμπειρια απο το χωρο θα ξερει οτι μας θεωρουν μαλακες αγαπουληδες και επισης οι πιο πολλες μας μισουν κιολας.εμεις φταιμε για ολο αυτο που τα σκαμε και ουτε γαμαμε οι περισσοτεροι.εγω χαιρομαι 2 φιλαρακια που μια φορα πηγαμε μαζι και κανονισαν γαμησι στο 1ο ποτο.η μαλιστα ηταν μια "γνωστη" μαυρη που δουλευε μουσες και μετεπειτα ειχε βγει και στην πανια και ειχε και αφισες στο δρομο σε καποια φαση.στην αρχη ζηταγε 300 του φιλου και τελικα την πηρε με 1 κατοσταρικο.για μενα δεν αξιζει κατι περισσοτερο εκει μεσα.μονο να κανονισεις βιζιτα αν δεχεται ειδαλλως τον πουλο.ειναι μεγαλη κοροιδια και ολοι το ξερουν αλλα λιγοι το παραδεχονται.αυτα πιστευω
Σωστα. Who gives a shit
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εμενα μια γκομενα απο το baby-o μου ζηταγε 100 για μια ωρα για να πιουμε καφε!!!!!και 500 για 1 ωρα σεξ.υστερα απο παζαρια το κανει 500 2 ωρες.....οτι ναναι
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
καλα οτι μας εχουν για μαλακες ειναι σιγουρο αλλα για την ολη κατασταση εμεις φταιμε
 

barba-skoyfakias

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2007
Μηνύματα
315
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
εμενα μια γκομενα απο το baby-o μου ζηταγε 100 για μια ωρα για να πιουμε καφε!!!!!και 500 για 1 ωρα σεξ.υστερα απο παζαρια το κανει 500 2 ωρες.....οτι ναναι

Με τον καφε η χωρις ?  :grin:
 

Επισκέπτης
καλα οτι μας εχουν για μαλακες ειναι σιγουρο αλλα για την ολη κατασταση εμεις φταιμε

Ειναι οτι πανε και πολλοι ΑλβανοΠακιστανοι και γυφτοτουρκοι σε τετια μερη και πολλες φορες του "βαφτιζουν" Ελληνες αυτους τους λεχριτες με αποτελεσμα να υπαρχει αυτη η τοσο αρνητικη γνωμη.Οχι ομως οτι αρκετοι νεοελληνες δεν ειναι καγκουρες και χωριατες η βλαχοι
 

Επισκέπτης
Έριχνα μια ματιά στην αρχή του thread και μου ήρθαν νοσταλγία απο τις ωραίες συζητήσεις που είχαμε πέρυσι.Τι διαφωνίες,τι 'όχι είναι έτσι' 'είναι αλλιώς'.Νοσταλγικές εποχές  :rockon:


παντως εριξα μια ματια λιγο κ πραγματικα ειχαν ωραιες αποψεις κ ο ροπαλοφορος κ ο στουντιαν εαν κ εγω συγκλινα προς τον στουντιαν  :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
παίδες συμφωνώ με σκρουντζ..
σαν πολλή αξία και προσοχή
δεν έχουμε δώσει!?..  :uglystupid:  :uglystupid: 
το σημαντικό είναι τί γνώμη
έχουμε εμείς!! μην το ξεχνάτε αυτό..
στην τελική και να μην παίξει
βιζιτα, κάτι που προσωπικά
δε με ενδιαφέρει, το θέμα
είναι να περάσεις 2-3-4 ώρες ευχάριστα!..  :rockon:
τα υπόλοιπα είναι περιττά
και για τους [λίγο ή περισσότερο] μονομανείς!.. 
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
nick, οι εμπειρίες καταγεγραμμένες :coffee:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
τί εννοείς ακριβώς φίλε μου?  :grin:
περιμένω πμ..  :sunglasses:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδια ενα εχω να πω.δεν πα να γαμηθουνε και οι στριπτητζουδες και η γνωμη τους μαζι?οποιος εχει μια εμπειρια απο το χωρο θα ξερει οτι μας θεωρουν μαλακες αγαπουληδες και επισης οι πιο πολλες μας μισουν κιολας.εμεις φταιμε για ολο αυτο που τα σκαμε και ουτε γαμαμε οι περισσοτεροι.εγω χαιρομαι 2 φιλαρακια που μια φορα πηγαμε μαζι και κανονισαν γαμησι στο 1ο ποτο.στην αρχη ζηταγε 300 του φιλου και τελικα την πηρε με 1 κατοσταρικο.για μενα δεν αξιζει κατι περισσοτερο εκει μεσα.μονο να κανονισεις βιζιτα αν δεχεται ειδαλλως τον πουλο.ειναι μεγαλη κοροιδια και ολοι το ξερουν αλλα λιγοι το παραδεχονται.αυτα πιστευω
Άψογη τοποθέτηση  :thumbsup: :booty:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
τι εννοείς μπρε..  :grin:
πες το ξεκάθαρα....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εννοοώ, ξεκάθαρα(...) ότι καταγράφονται εδώ διάφορες εμπειρίες, με διάφορες απόψεις - σωστές ή λάθος, απλά...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
οκς.
κατανοητόν
και προφανές..  :sunglasses:
 

Επισκέπτης


Ρεεεεε ποιός νοιάζεται για τη γνώμη τους? :headbang: :headbang: :headbang:

Κατά τη γνώμη μου οι στρίπερς είναι χειρότερες και από τις Ελλεεινίδες γιατί μας το παίζουν χορεύτριες ενώ δεν είναι παρά ΤΣΟΥΛΑΡΕΣ! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥΤΑΝΕΣ,τις οποίες όλοι μας αγαπάμε πιστεύω! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης

Ρε ΟΥΣΤ από εδώ βρωμοστριπερς!!! ...που θέλετε να βγάζετε το ψωμί σας κωλοτριβόμενες!!!...αν θέλετε να σας ξαναδούμε πρέπει να πουλήσετε το μουνάκι σας ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom