Νέα

Γαμήσι στην Αγγλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pappios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
ΔΕΝ ειναι Ολοι Ολοι οπως περιεγραψα... Εσυ Δημητρακη εισαι εξαιρεση  :rockon:

Μάγκες ενώ εσείς μαλλωνετε ο Δημητράκης κτίζη θεμέλια  :knockinb: :knockinb: :knockinb: να αποφύγη την φυλής όταν
έρχετε Ελλάδα. το  καταλάβατε?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
εμεις μιλαμε για την Αγγλια κ οι μαλακες μαλωνουν.ελεος ρεεεεεεεεεε!Ξεκολατε!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Μάγκες ενώ εσείς μαλλωνετε ο Δημητράκης κτίζη θεμέλια  :knockinb: :knockinb: :knockinb: να αποφύγη την φυλής όταν
έρχετε Ελλάδα. το  καταλάβατε?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τη Φυλης δεν την γλυτωνω :2funny:ολοι οι δρομοι οδηγουν εκει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
τη Φυλης δεν την γλυτωνω :2funny:ολοι οι δρομοι οδηγουν εκει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
...και σε χαλαει αυτο?Το πιο ξεκουραστο,ανετο και ευχαριστο γαμησι στην Ελλάδα γινέται εκεί.Αμα δείς τι τραβάνε οσοι προσπαθούν να γαμήσουν μέσω σχέσης  :uglystupid: :uglystupid: και μετα θεωρούν οτι κάναν και κατόρθωμα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δε λεω καλο ειναι αλλα παρα ειναι στα γρηγορα.προτιμαω τα σαλον που γαμας μια ή 2 ωριτσες.ειναι πιο ευχαριστο.αλλα η Φυλης εχει τη χαρα της βολτας που δεν το εχουμε στη Ρωσσια.μπαινεις σε ενα μπουρδελακι σε αλλο και τελικα παιρνας στο δωματιο και  :knockinb:σε αυτο που σου αρεσε η κοπελα περισσοτερο.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
μπαινεις σε ενα μπουρδελακι σε αλλο και τελικα παιρνας στο δωματιο και  :knockinb:σε αυτο που σου αρεσε η κοπελα περισσοτερο.
...ακριβώς ρε μέγαλε.Αυτή ειναι και η αποθεωση του μπουρδέλου.Κανεις τη βολτα σου,χαλαρός ολες κανουν παρελαση γυμνες για να τις επιθεωρησεις και αφου διαλεξεις ποια θέλεις αυτη μπαινει στο δωμάτιο και με το γεια σε αρχιζει στη πιπα και μετα χωρις να βγαλει αχνα καθεται να της το χωσεις και φευγοντας της λες και ενα γεια...αμα θές βέβαια!
Η γυναίκα στο φυσικό της ρόλο δηλαδή.
Τώρα βέβαια εσένα απ οτι σε κοβω πρέπει να σ αρέσουν και οι ανωμαλίες γιατί για να φύγεις απο τη Μόσχα και να πας Αγγλία να γαμήσεις :headbang: :headbang: οπώς είδες εξαλλου οι περισσοτεροι εδω εννοούν αγγλίδες τις κινεζες,τις ινδές,τις ιρανές κτλ.
Οι Αγγλίδες είναι για πολλές κλωτσιές,μακράν οι χειρότερες παγκοσμίως αφου να φανταστεις το ονειρο της Ελληνίδας ειναι να γινει Αγγλίδα αλλα δυστυχώς η Ελλάδα δεν εχει πολλους Αγγλους(τρύπιους και μαλακοκαύληδες δηλαδή)αλλά πολλούς Ελληναράδες :grin: :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
καταρχην δεν ειμαι Μοσχα αλλα Αγια Πετρουπολη.ειμαι εδω 16,5 χρονια.θελω να παω καπου να αλλαξω περιβαλον!να δω κατι αλλο!οταν ερχομαι Ελλαδα φυσικα και πηγαινω Φυλης.τι αλλο να κανω!δεν ειμαι ομως ευχαριστημενος απο τη Φυλης.αλλα καλητερο απο το τιποτα!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καταρχην δεν ειμαι Μοσχα αλλα Αγια Πετρουπολη.ειμαι εδω 16,5 χρονια.θελω να παω καπου να αλλαξω περιβαλον!να δω κατι αλλο!οταν ερχομαι Ελλαδα φυσικα και πηγαινω Φυλης.τι αλλο να κανω!δεν ειμαι ομως ευχαριστημενος απο τη Φυλης.αλλα καλητερο απο το τιποτα!
καλά δεν έχει σούπερ γκόμενες στην αγία πετρούπολη? ή είναι μούφα?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
καταρχην δεν ειμαι Μοσχα αλλα Αγια Πετρουπολη.ειμαι εδω 16,5 χρονια.θελω να παω καπου να αλλαξω περιβαλον!να δω κατι αλλο!οταν ερχομαι Ελλαδα φυσικα και πηγαινω Φυλης.τι αλλο να κανω!δεν ειμαι ομως ευχαριστημενος απο τη Φυλης.αλλα καλητερο απο το τιποτα!
Nτάξει μωρέ πεταξου μεχρι την Ουκρανία,αντε Μολδαβία το πολύ πολύ παραπέρα ομως δε λέει.Η δύση ειναι πεθαμένη φίλε εχει μονο υλικά αγαθά
και οτι πιο κοντα στην Αγγλοσαξωνικη μαλακία(π.χ. Σουηδία)ειναι τα ίδια χάλια.Οι μόνες δυτικές που βλέπονται(σε ποσοστο δηλαδή)είναι οι Γαλλίδες.Φυσικη ομορφιά,θυληκότητα και κυριως ΑΔΥΝΑΤΕΣ.Βεβαια για να τις πετύχεις πρέπει να αποφύγεις Παρισια,Μασσαλίες και αλλες αράπικες μεγαλουπόλεις και επείδη μας συμπάθουν γενικά εαν έχεις και λιγο σπρέχεν μπορεί και να σκοράρεις
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
καταρχην δεν ειμαι Μοσχα αλλα Αγια Πετρουπολη.ειμαι εδω 16,5 χρονια.θελω να παω καπου να αλλαξω περιβαλον!να δω κατι αλλο!οταν ερχομαι Ελλαδα φυσικα και πηγαινω Φυλης.τι αλλο να κανω!δεν ειμαι ομως ευχαριστημενος απο τη Φυλης.αλλα καλητερο απο το τιποτα!

Έλα δω Μήτσο και θα φτιαχτείς καλά κι ας σου λένε για τις Αγγλίδες!!Έλα 1 Σεπτέμβρη με Οκτώβρη αφού δες κάνα 2μηνο που έχει όλες τις φοιτήτριες και όλα τα πάρτυ και δεν θα προλαβαίνεις να διαλέγεις.Ξέρω που σου λεω!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
καλά δεν έχει σούπερ γκόμενες στην αγία πετρούπολη? ή είναι μούφα?
η Αγια Πετρουπολη εχει.αλλα οταν ερχομαι για 10-12 μερες Αθηνα κατι πρεπει να γαμισω!και αναγκαστικα πηγαινω Φυλης!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Έλα δω Μήτσο και θα φτιαχτείς καλά κι ας σου λένε για τις Αγγλίδες!!Έλα 1 Σεπτέμβρη με Οκτώβρη αφού δες κάνα 2μηνο που έχει όλες τις φοιτήτριες και όλα τα πάρτυ και δεν θα προλαβαίνεις να διαλέγεις.Ξέρω που σου λεω!
θα προτιμουσα χειμωνα εδω εχουμε χιονι απο αρχες Νοεμβριου μεχρι τελη μαρτιου και καπου μετα τα μεσα Ιανουαριου αρχιζω και το βαριεμαι.προσπαθω παντα(παλια σχεδον καθε χρονο)χειμωνα καπου να πηγαινω για κανα μηνα για να αλλαζω περιβαλον.
 

victor777

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Έλα δω Μήτσο και θα φτιαχτείς καλά κι ας σου λένε για τις Αγγλίδες!!Έλα 1 Σεπτέμβρη με Οκτώβρη αφού δες κάνα 2μηνο που έχει όλες τις φοιτήτριες και όλα τα πάρτυ και δεν θα προλαβαίνεις να διαλέγεις.Ξέρω που σου λεω!

Ετσι μπραβο μαγγες, Σεπτέμβρη με  Οκτώβρη  γινονται πολλα παρτυ και πολλες γνωριμιες αφου δεν εχει αρχισει ακομα το πολυ διαβασμα,  τσαμπουκας χρειαζεται  και γενικη επιθεση στις γκομενες .   
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Κωστα μαλον εδω ηθελες να βαλεις της φωτο απο το σαλον της Αγγλιας.ξαναβαλτες εδω αν μπορεις.μου εκανε πολυ καλη εντυποση οτι ειναι Ιρανες ή Αραβισες οι μισες γκομενες στο σαλον.γαμιουντα φανταστικα.οποτε αν καποιος δεν θελει μονο Αγγλιδες που ειναι κρυες μπορει να βρει και απο αυτες της εθνηκοτητες οπως Περσιδες που ειναι πολυ καυλιαρες.πιστευω να μπορεσω να'ρθω τον Οκτωβριο!επισης μου εκανε εντυπωση που η μιση ωρα ειναι 60 Ευρω και η μια 120!συνηθως εχει καποια εκπτωση Π.Χ. 60 η μιση ωρα και ενα κατοσταρικο η μια ωρα.παντος εχει ενδιαφερον η  Αγγλια!
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Μισό λεπτό.  Μισή ώρα με 60 λίρες για μασάζ (αν θες σεξ ανεβαίνει η τιμή??)
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Κωστα μαλον εδω ηθελες να βαλεις της φωτο απο το σαλον της Αγγλιας.ξαναβαλτες εδω αν μπορεις.μου εκανε πολυ καλη εντυποση οτι ειναι Ιρανες ή Αραβισες οι μισες γκομενες στο σαλον.γαμιουντα φανταστικα.οποτε αν καποιος δεν θελει μονο Αγγλιδες που ειναι κρυες μπορει να βρει και απο αυτες της εθνηκοτητες οπως Περσιδες που ειναι πολυ καυλιαρες.πιστευω να μπορεσω να'ρθω τον Οκτωβριο!επισης μου εκανε εντυπωση που η μιση ωρα ειναι 60 Ευρω και η μια 120!συνηθως εχει καποια εκπτωση Π.Χ. 60 η μιση ωρα και ενα κατοσταρικο η μια ωρα.παντος εχει ενδιαφερον η  Αγγλια!

λες για τις photo που κατα λάθος έβαλα με τις γκόμενες από Sandy's Superstars?Δεν έχουν καμια Ιρανή ή από Αραβία.χεχε.Είπαμε το 90% είναι Αγγλίδες για να μην πω 100%.Και πίστεψέ με οι Αγγλίδες του studio αυτού κάθε άλλο παρά κρύες είναι.Στην πραγματικότητα είναι σκέτα φλογοβόλα,τόσο που ούτε η πιο ερωτιάρα γυναίκα δεν στα κάνει τα κόλπα τους.
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Άντε να τις βάλω και εδώ τις φωτό για να καταλάβει ο λαός περι τι ποιότητας κοριτσιών παίζουν στο Manchester στο Sandys Superstars.Όποιος θέλει δε μπορεί να επισκεφτεί το site και να πάρει μια καλή γεύση και να δεί όλα τα κορίτσια με λεπτομέρειες.Ορίστε λοιπόν μερικές καλλονές..
 

Συνημμένα

  • Paige2.jpg
    Paige2.jpg
    32,7 KB · Εμφανίσεις: 98
  • Liberty1.jpg
    Liberty1.jpg
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 115
  • Taylah1.jpg
    Taylah1.jpg
    35,5 KB · Εμφανίσεις: 86
  • Chloe5.jpg
    Chloe5.jpg
    49,9 KB · Εμφανίσεις: 88
  • Martine3.jpg
    Martine3.jpg
    33,8 KB · Εμφανίσεις: 67

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom