Νέα

Γαμήσι στην Αγγλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pappios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
δεν είμαι και τόσο σίγουρος για αυτά, φοβάμαι μήπως είναι λίγο παρακμιακα και για σκληροπυρηνικούς!

στο Σαντυ θα έχει πολύ καλή ποιότητα...

Αν το αποφασίσεις να ρθεις πες μου.Θα σου δώσω τον αριθμό μέλους μου (αν ισχύει μετά απο 1μιση χρόνο) ώστε να παρεις τηλέφωνο κύριος και να κλείσεις ραντεβού την ώρα που θες και με όποια κοπέλα γουστάρεις.Πάλι αν όχι πας κύριος και αράζεις και διαλέγεις επιτόπου όποια είναι διαθέσιμη.Επικοινώνησε μαζί μου εδώ όταν αποφασίσεις και αν είναι να ρθεις θα ανταλάξουμε τηλέφωνα και θα σε φτιάξω καλά μεγάλε
 

BigTitsRoundAsses

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Αν το αποφασίσεις να ρθεις πες μου.Θα σου δώσω τον αριθμό μέλους μου (αν ισχύει μετά απο 1μιση χρόνο) ώστε να παρεις τηλέφωνο κύριος και να κλείσεις ραντεβού την ώρα που θες και με όποια κοπέλα γουστάρεις.Πάλι αν όχι πας κύριος και αράζεις και διαλέγεις επιτόπου όποια είναι διαθέσιμη.Επικοινώνησε μαζί μου εδώ όταν αποφασίσεις και αν είναι να ρθεις θα ανταλάξουμε τηλέφωνα και θα σε φτιάξω καλά μεγάλε

Κωστάρα δεν είπες τίποτα για το αν μπρορείς να κάτσεις αρκετά εκει και να πάρεις πχ 3 κοπελες? το πολύ 5-6 γκόμενες έχει ή περισσότερες?

δεν θέλω να έρθω απο το Λονδίνο για να ρίξω μόνο ένα, για 2-3 χτύπους έρχομαι :2funny:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Κωστάρα δεν είπες τίποτα για το αν μπρορείς να κάτσεις αρκετά εκει και να πάρεις πχ 3 κοπελες? το πολύ 5-6 γκόμενες έχει ή περισσότερες?

δεν θέλω να έρθω απο το Λονδίνο για να ρίξω μόνο ένα, για 2-3 χτύπους έρχομαι :2funny:

Kάθε μέρα έχει 5-6 κοπέλες σε κάθε branch. Έχει 2 διαφορετικά στο Manchester.Οπότε σύνολο 12 κορίτσια τη μέρα.Αν γουστάρεις τόσο φίλε μου τι να πω πάρε 1 γκόμενα για 1 ώρα ή 2 μαζί για 1 ώρα και μετά ξεκουράσου και άραξε εκεί στο σαλόνι με ποτά και TV και μόλις έχεις πάλι δυνάμεις διάλεξε άλλη ή 2 άλλες να χορτάσεις.Και αν θες τελειωνε από το 1 μαγαζί και μετά πηγαινε στο άλλο.Οι βάρδιες αναγράφονται στο site οπότε ξέρεις κάθε μέρα ποια κορίτσια δουλεύουν.
 

BigTitsRoundAsses

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Να πάρω 2-3 γκόμενες ρε συ, απο το Λονδίνο θα έρθω, δεν αξίζει για ενα πούτσο μόνο...
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ok για πότε σκέφτεσαι να ανέβεις;Πάρε ρε συ αν αντέχεις και 4 άμα λάχει.Όσο αντέχει ο οργανισμός σου και...το πορτοφόλι σου.Μην ανησυχείς αν έρθεις  με το καλό θα σου πω ακριβώς πως θα πας στο κάθε μαγαζί αφού θες τόση ποικιλία.Να δω να βρω 1 καλή δικαιολογία από τη μνηστή μου να σε πάω μιας και σαν φρέσκος στην πόλη μπορεί να νιώθεις άβολα.Αλλά φυσικά δεν θα κάνω εγώ τίποτα εκεί.
 

BigTitsRoundAsses

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξέρω πότε θα ανέβω, εντάξει κοντά είμαστε, δεν θέλει και πολύ σκέψη...απλώς κάβλες :2funny:
καλά άβολα δεν θα νιώθω, έχω πάει 3 φορές στο ναό του Βερολίνου :rockon:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Έχεις γαμηθεί στο νερόβραστο με τη κωλοκουζίνα τους;

Ελα ρε δεν βρισκετε ελληνικο φαγητο? Και σουβλακια με γυρο εχουμε, και παστιτσιο, και μουσακα, και τα παντα!
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Έχεις γαμηθεί στο νερόβραστο με τη κωλοκουζίνα τους;

Τι σκατά να φάω φίλε μου εδώ;Πα΄λι καλά που με έμαθε η μανα μου να μαγειρεύω βασικά καλά φαγητά.Έτσι αγοράζω από το supermarket και μαγειρεύω.Κάνω 1 φορά τη βδομάδα μοσχαρίσιες,2 φορές ψητό κοτόπουλο,2 φορές φακές,και καναδυο φορές μακαρονάδα,σαλάτες ανοίγω 1 τόνο τα απογεύματα,τρώω γιαουρτάκια,μπανάνες,πορτοκάλια όλα τα καλά.αλλά από έξω φίλε μάπα.Ναι να φάω τα Burger King,Mc Donalds,ή κάτι παλιο kebab από τους βρωμιάρηδες τους Ινδοπακιστανούς που σερβίρουν κάτι παλιο ντόνερ.Μόνο οι ξεκωλιάρηδες οι Άγγλοι τα τρώνε αυτά.1 σουβλάκι μπαα!!1 ελληνική ταβέρνα της προκοπής τσου.είναι ένα greek restaurant το οποίο αν και έχει στοιχειωδώς ελληνική κουζίνα ποιοτικά δεν σου θυμίζει ταβέρνα και είναι φαρμακείο.το τζατζίκι 4 λίρες!!η χωριάτικη 6 λίρες!!και 1 κωλοπιάτο μεικτή σεφταλιά 3 κομμάτια με 3 κομμάτια χοιρινό και πίτες έχει 7 λίρες.μαλακίες!!

Βέβαια τελευταία τρώω μια χαρά από τα χεράκια της αρραβωνιάρας μου.μέχρι και τας κεμπαπ ξέρει να κάνει η χρυσοχέρα μου.Και πέρσικη κουζίνα.οπότε λίγδωσε λίγο το αντεράκι μου
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Τι σκατά να φάω φίλε μου εδώ;Πα΄λι καλά που με έμαθε η μανα μου να μαγειρεύω βασικά καλά φαγητά.Έτσι αγοράζω από το supermarket και μαγειρεύω.Κάνω 1 φορά τη βδομάδα μοσχαρίσιες,2 φορές ψητό κοτόπουλο,2 φορές φακές,και καναδυο φορές μακαρονάδα,σαλάτες ανοίγω 1 τόνο τα απογεύματα,τρώω γιαουρτάκια,μπανάνες,πορτοκάλια όλα τα καλά.αλλά από έξω φίλε μάπα.Ναι να φάω τα Burger King,Mc Donalds,ή κάτι παλιο kebab από τους βρωμιάρηδες τους Ινδοπακιστανούς που σερβίρουν κάτι παλιο ντόνερ.Μόνο οι ξεκωλιάρηδες οι Άγγλοι τα τρώνε αυτά.1 σουβλάκι μπαα!!1 ελληνική ταβέρνα της προκοπής τσου.είναι ένα greek restaurant το οποίο αν και έχει στοιχειωδώς ελληνική κουζίνα ποιοτικά δεν σου θυμίζει ταβέρνα και είναι φαρμακείο.το τζατζίκι 4 λίρες!!η χωριάτικη 6 λίρες!!και 1 κωλοπιάτο μεικτή σεφταλιά 3 κομμάτια με 3 κομμάτια χοιρινό και πίτες έχει 7 λίρες.μαλακίες!!

Βέβαια τελευταία τρώω μια χαρά από τα χεράκια της αρραβωνιάρας μου.μέχρι και τας κεμπαπ ξέρει να κάνει η χρυσοχέρα μου.Και πέρσικη κουζίνα.οπότε λίγδωσε λίγο το αντεράκι μου
Γάμησέ τα! Υπομονή μέχρι το καλοκαίρι!

Από την άλλη άμα έχεις γυναίκα να σου μαγειρεύει σπιτικό φαΐ είσαι πασάς στα Γιάννενα μεγάλε!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
μπα αν ερθω για κανα 2 μηνες θα παω 6-7 φορες.ισως βγαλω απο 'κει και καμια γκομενα.αλλα θα το βαρεθω.αφου τα εδω τα βαρεθηκα τοσα χρονια.παντος θα ειναι καλη εμπειρια.
Aστο μηταρογκα δε σε περνει,κατσε ρωσσια που πεινανε :2funny: :2funny:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Aστο μηταρογκα δε σε περνει,κατσε ρωσσια που πεινανε :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny:  Μηταρογκα ρωσοποντιακη ομως οχι αστεια φιλε.Μην το κοροιδευεις φιλε τον Δημητρακη γιατι ετσι κ κανει οτι ερχεται Αγγλια οχι μ ονο θα βρει γκομενα αλλα θα πηδηξει κ εσας απο κεκτημενη ταχυτητα!!!  :fuck2:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ναι εχεις μεινει στο 1990.εισαι πολυ πισω!εκτος τοπου και χρονου!

Δημητρακη, εγω θελω να δω βιντεο με καμακι σε Αγγλιδες στο τραινο :2funny: Ολα τα αλλα ειναι πασατεμπο και αστους να λενε.
 

bbq

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από 20 χρόνια στο Λονδίνο βρισκόμαστε με φίλο σε χλιδάτο κλαμπ και χορεύουμε ανάμεσα σε απίστευτα νιαμού μέχρι που σκάει μύτη το κορυφαίο τοτέμ με ύψος 1.80, ζαραβύ απίστευτη, μαλλί μέχρι τον κώλο, μίνι μέχρι τα κωλομάγουλα και πρόσωπο Ασιάττισας!!! Ηλικία μικρότερη των 18...

Οπως γράφτηκε και πριν κάπου, την φλερτάρουμε με χορό, γελάκια και μαλακιούλες και μετά από λίγη ώρα μας κάνει νόημα να την ακολουθήσουμε και οι δύο (!) στο πάνω επίπεδο του κλαμπ που ήταν και σχεδόν άδειο. Εγώ που μόλις είχα έρθει από Σκωτία όπου έμενα, ένιωσα σαν βλάχος που κατεβαίνει απ' το χωριό... "Τόσο εύκολα γαμάει κάποιος στο Λονδίνο?" σκέφτομαι.

Κάθεται στον καναπέ, μας καρατάει και τους δύο όρθιους αντικρυστά της, μας ξεκουμπώνει τα παντελόνια, βγάζει έξω τα παλαμάρια και την στιγμή εκείνη εμφανίζεται καραφλός bouncer του μαγαζιού που την πιάνει, της ρίχνει μίνι μπουνιδάκι και την σέρνει έξω.

Εμείς παρακολουθούμε σαν μαλάκες και ίσα ίσα προλαβαίνουμε να ξαναντυθούμε πριν φάμε κανά μπουκέτο. Ο τύπος όμως έρχεται, μας πλησιάζει και μας ζητά συγγνώμη λέγοντας μας ότι "τον νεαρό έπρεπε να τον πετάξω έξω γιατί είναι μαθητής και θα είχατε πρόβλημα κι εσείς και το κλαμπ με την αστυνομία".

Αυτή και άλλες πολλές αναμνήσεις μας ξανάρχονται στο μυαλό με το ωραίο αυτό thread!


 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πάω σε 6 μέρες Manchester μιας και με είχε κατατοπίσει ο Κωστας απο δω που σπούδασε στο Manchester Business School.Θα πάω να επισκεφτώ το sandys superstars που μου είπε ένα υπεργαμάτο στούντιο με πολύ πρώτα μωρά.Μάγκες καβλώνω μόνο από τις φωτογραφίες.Σκέψου να μπω εκεί μέσα..Δείτε για του λόγου το αληθές και πείτε μου τη γνώμη σας.Μη σας ξεγελά που λεει massage parlour.Από ότι μου παν είναι και καλά κάλυψη για να μην έχουν πρόνλημα με το νόμο μιας και τα μπουρδέλα είναι παράνομα εκεί.


Λέω να κάνω πρόγραμμα 1 ώρα με 2 γκόμενες.Δεν έχω ξανακάνει στη ζωή μου παρτούζα και θα θελα συμβουλές πως να ξιοποιήσω το χρόνο μου με δύο γκόμενες όσο το δυνατό καλύτερα..Γιατί φαντάζομαι να και οι 2 που θα διαλέξω είναι μουνάρες σε κάποια θα τον βάλω γρήγορα και να τελειώσω γρήγορα σκατά παρτούζα θα κάνω.Το καλώ είναι ότι δνε τελειώνω γρήγορα,αλλά όποιος έχει εμπειρία με πουτάνες παρτούζα ας μου πει γνώμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom