Νέα

Eίναι τιμητικό να έχεις μεγάλο βαθμό στο bou ή σημαίνει ότι είσαι μεγάλο ναυάγιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ειναι τιμητικο να εχεις μεγαλο βαθμο στο bou.com η σημαινει οτι εισαι μεγαλο ναυαγιο?


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

Venom_

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
18
Like
32
Πόντοι
0
Ψιλοάκυρη ερώτηση προς όποιον ξέρει. Το σάη το έμαθα νομίζω κάπου το 2006, έμπαινα όποτε μου ερχόταν για χαβαλέ. Αλλά θα ορκιζόμουν πως το θυμάμαι .gr και οχι .com. Θυμάμαι καλά ή έχω αρχίσει να τα χάνω;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.906
Πόντοι
6.256
για να μην παρεξηγηθω, το θεμα ειναι μεταξυ σοβαρου αλλα και αστειου και προφανως βαζω μεσα και τη μουτσουνα μου αφου ειμαι στο χωρο περιπου 10 χρονια.
10 χρονια μονο ρε νέοπα; πέσε και παίρνε
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
788
Κριτικές
13
Like
1.411
Πόντοι
496
ΤηΤιμή η
για να μην παρεξηγηθω, το θεμα ειναι μεταξυ σοβαρου αλλα και αστειου και προφανως βαζω μεσα και τη μουτσουνα μου αφου ειμαι στο χωρο περιπου 10 χρονια.
Τιμή είναι να έχεις πάνω από τρία ban τύπε και να μην ξέρουν ποιος είσαι!!!

Λείπουν από το σαη λιλας Ζανκλω πιεξ (καλα αυτός δεν λείπει αλλά μέτρα απλά σαν απουσία ) και πολλοί άλλοι που ίσως μπαίνουν σαν επισκέπτες η σαν κλώνοι...

Θα έπρεπε να γίνει και ένα hall of fame κάποια στιγμή
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
για να μην παρεξηγηθω, το θεμα ειναι μεταξυ σοβαρου αλλα και αστειου και προφανως βαζω μεσα και τη μουτσουνα μου αφου ειμαι στο χωρο περιπου 10 χρονια.

Δες, αυτοι που γραφουν πολυ παιρνουν χρηματα απο το σαιτ. I'm pretty sure.

Υπολογισε οτι εχουν ανοιχτα πολλα παραθυρα στο Mozilla και οτι γραφουν παραλληλα και σε αλλα ελληνοφωνα η και αγγλοφωνα φορουμ.

Ετσι τσεπωνουν κανα 1000 με 1500 ευρω το μηνα πληκτρολογωντας αραχτοι σε αναπαυτικη πολυθρονα ενω πινουν ανετα καφεδακι.... δεν τους λες και ναυαγια
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Δεν σημαίνει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Για τις ανεξάρτητες βίζιτες παιζει ρόλο όταν η συνάντηση είναι πρωτη φορα

Ένας παλιος με διάφορες κριτικές δυσκολο να είναι αστυνομικός η κάτι χειρότερο...
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
μετα τα 40 που εχεις πεθανει και δεν το ξερεις η μεγαλυτερη τιμη ειναι τα παρασημα στο μπου. για αυτο εργαστειτε σκληρα γιατι τα αγαθα κοποις κτωνται.

κατα τα αλλα συμφωνω απολυτα με τρουμπαμαν :

Είναι τιμητικό να πληρώνεις για σεξ.
Ας ξεκινήσουμε από εκεί.
Ο αληθινός άνδρας έχει περισσότερα χρήματα από συναισθήματα και ξέρει που να τα διαθέσει:στην αγορά ηδονής.
Είτε ένα ωραίο γεύμα είτε σε ποτά καλής ποιότητας είτε σε μια ωραία πόρνη και όχι για να φτιάξει σπιτικό.
Όχι για να κάνει οικογένεια και παιδιά.
Εκεί οδηγεί το φλερτ με τις γκόμενες.
Ο αληθινός άνδρας ξέρει πως όλες οι γυναίκες είναι ίδιες και δεν υπάρχει ξεχωριστή γυναίκα.
Ξέρει πως αν ποτέ δει στο πρόσωπο μιας γυναίκας την ιδανική,αυτή ήταν το πουτανακι άλλων.
Το λοιπόν όσο μεγαλύτερους πόντους και αξιωμα έχεις εδώ τόσο περισσότερο αυξάνεται η αξία σου ως άνδρας.
Στην ελίτ των μελών ανήκουν οι εσκορτακηδες αλλά και όσοι παίζουν σε όλες τις πίστες από μπουρδέλα του 10 αρικου μέχρι στριπ και μασάζ.
Ειμαι υπερηφανος που μοιραζομαι το φορουμ με ιερα τερατα.
Ενας ταπεινος σεβαστος καβαλαρης του αγοραιου ερωτα
:hi:

ο μεγας Μπερλουσκονι μεχρι τα τελευταια του ελεγε μετα απο 2 εβδομαδες σκληρη δουλεια ακολουθει παντα ενα σουκου μπουνγκα μπουνγκα

μακρια απο μη επαγγελματιες γιατι ως γνωστον το πιο τιμιο γαμησι ειναι το γαμησι της πουτανας :rockon:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Οποιος εχει λογαριασμο εδω μεσα ειναι ναυαγιο...
Οι φυσιολογικοι ανθρωποι μπαινουν μια στο τοσο, βλεπουν καμια φωτο και κριτικη και πανε και γαμανε
Οσοι ασχολουνται παραπανω ειναι καμενοι εντελως
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.179
Κριτικές
5
Like
59.285
Πόντοι
12.056
Oχι γιατι μπορει να εισαι σπαμερ.Να πεταγεσαι σαν την πορδη απο το βρακι σε ολα τα θρεντ και να πετας μια μαλακια οτι ναναι και να σε κανουν θεο
Ξερω συγκεκριμενο ατομο που ζει απο αυτο. Μετραει τα like καθε μερα :coffee:
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Πολλοί το παλεύουν αλλά δεν πρόκειται ποτέ να ξεπεράσουν το επίπεδο της μετριότητας. Γνήσια , ανεπιτήδευτα , καθαρόαιμα άτια τύπου Πικερ, Κμαν , Μουνοβαγόνη , Δημητράκη κλπ δεν υπάρχουν πλεον.
Και πολλά από αυτά που γράφονται έχουν γνήσια λογοτεχνική αξία
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.133
Πόντοι
1.336
Είναι τιμητικό να πληρώνεις για σεξ.
Ας ξεκινήσουμε από εκεί.
Ο αληθινός άνδρας έχει περισσότερα χρήματα από συναισθήματα και ξέρει που να τα διαθέσει:στην αγορά ηδονής.
Είτε ένα ωραίο γεύμα είτε σε ποτά καλής ποιότητας είτε σε μια ωραία πόρνη και όχι για να φτιάξει σπιτικό.
Όχι για να κάνει οικογένεια και παιδιά.
Εκεί οδηγεί το φλερτ με τις γκόμενες.
Ο αληθινός άνδρας ξέρει πως όλες οι γυναίκες είναι ίδιες και δεν υπάρχει ξεχωριστή γυναίκα.
Ξέρει πως αν ποτέ δει στο πρόσωπο μιας γυναίκας την ιδανική,αυτή ήταν το πουτανακι άλλων.
Το λοιπόν όσο μεγαλύτερους πόντους και αξιωμα έχεις εδώ τόσο περισσότερο αυξάνεται η αξία σου ως άνδρας.
Στην ελίτ των μελών ανήκουν οι εσκορτακηδες αλλά και όσοι παίζουν σε όλες τις πίστες από μπουρδέλα του 10 αρικου μέχρι στριπ και μασάζ.
Ειμαι υπερηφανος που μοιραζομαι το φορουμ με ιερα τερατα.
Ενας ταπεινος σεβαστος καβαλαρης του αγοραιου ερωτα
:hi:
καλα τα λες αλλα εισαι γαυρος
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
εδώ μέσα είναι ανδρικό καφενείο....Πλέον πας να γαμήσεις μια πουτάνα όσο περιμένεις απ εξω συζητάς για τον Ολυμπιακό...κι αν υπάρχει πολύ καθυστέρηση το γυρίζεις και στο Ενφια...
Από ένα σημείο και οι γυναίκες ..πουτάνες κλπ καταντάνε αλλη μια χάντρα στο βαρύ ανδρικό κομπολόι μαζί με τα υπόλοιπα νοήματα της ζωής...ίσα ίσα που θα έλεγα οτι η επιμονή στο επι πληρωμή μπορεί να δείχνει και κάποια κενά.....όπως όλες οι εμμονές....
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.133
Πόντοι
1.336
Ενδιαφερουσα η ιστορια σου φιλε μου.
Για τις εκτος αγοραιου ερωτα αν θες να τραβηξεις ωραια γκομενα πρεπει να εχεις θρασσος.
Οταν ξεκλειδωσεις τα μπουτια τους θα καταλαβεις οτι δεν εχουν σπουδαιες διαφορες απο τις πορνες απλα αντι χρηματων ζητουν ενα πιο ακριβο νομισμα:χρονο.
Μεγαλη αληθεια ειπες. Η γυναικα ξερει να περιμενει και σε τσακιζει στο θεμα του χρονου Και οταν εισαι στα 50 , χρονος δεν υπαρχει
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.036
Κριτικές
4
Like
7.133
Πόντοι
1.336
Το να γραφεις και να ανταλασεις ψαγμενες αποψεις , σε ενα σαιτ που δεν ειναι και politicaly correct ειναι οτι πιο υγιες και δημιουργικο υπαρχει. καλυτερο και απο facebool η Τουιτερ.
Το να βλεπεις φωτο απο την αλλη που λεει τις ειδησεις και να το παιζεις , αυτο σε κανει ναυαγιο
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Δες, αυτοι που γραφουν πολυ παιρνουν χρηματα απο το σαιτ. I'm pretty sure.

Υπολογισε οτι εχουν ανοιχτα πολλα παραθυρα στο Mozilla και οτι γραφουν παραλληλα και σε αλλα ελληνοφωνα η και αγγλοφωνα φορουμ.

Ετσι τσεπωνουν κανα 1000 με 1500 ευρω το μηνα πληκτρολογωντας αραχτοι σε αναπαυτικη πολυθρονα ενω πινουν ανετα καφεδακι.... δεν τους λες και ναυαγια
εγω γραφω αρκετα,αλλα λεφτα δεν εχω δει να πουμε,ουτε καν φρι φακ,ποιος τα λεει αυτα να ουμε?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.391
Πόντοι
7.415
Ενα φορουμ που αφορα τις πουτανες ειναι,ε δε το λες και επίτευγμα.Ειτε χρονια εισαι ειτε τωρα μπηκες,ειναι το απολυτο τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom