Νέα

Eίναι τιμητικό να έχεις μεγάλο βαθμό στο bou ή σημαίνει ότι είσαι μεγάλο ναυάγιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ειναι τιμητικο να εχεις μεγαλο βαθμο στο bou.com η σημαινει οτι εισαι μεγαλο ναυαγιο?


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
για να μην παρεξηγηθω, το θεμα ειναι μεταξυ σοβαρου αλλα και αστειου και προφανως βαζω μεσα και τη μουτσουνα μου αφου ειμαι στο χωρο περιπου 10 χρονια.
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Πάντως αν το δεις στατιστικά όλοι οι Mr Malakas και οι φιναλιστ , βαθμοφόροι ήταν.
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Πάντως αν το δεις στατιστικά όλοι οι Mr Malakas και οι φιναλιστ , βαθμοφόροι ήταν.
ενταξει μαν, ανοιξα απλα μια κουβεντα να δουμε πως το βλεπει ο καθενας και ισως γινει και καβλαντα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Το μεγαλύτερο ναυάγιο στη Θεσσαλονίκη είναι ένας τύπος που εγγράφηκε την ιδρυτική χρόνια του φόρουμ,2005.Έχεις όμως ακόμα τον τίτλο του απλού μέλους.Δε φαντάζεστε για τι καθίκι μιλάμε!Όλα είναι σχετικά
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Το μεγαλύτερο ναυάγιο στη Θεσσαλονίκη είναι ένας τύπος που εγγράφηκε την ιδρυτική χρόνια του φόρουμ,2005.Έχεις όμως ακόμα τον τίτλο του απλού μέλους.Δε φαντάζεστε για τι καθίκι μιλάμε!Όλα είναι σχετικά
δεν γραφει πολυ η φτιαχνει νεους λογαριασμους?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
δεν γραφει πολυ η φτιαχνει νεους λογαριασμους?
Δεν γράφει πολύ.Έχει περίπου 800 μηνύματα και μία κριτική σε καρτέλα.Οι επίσημες κριτικές βοηθάνε αρκετά στο να ανέβει κάποιος βαθμό
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.212
Like
15.856
Πόντοι
3.656
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Δεν γράφει πολύ.Έχει περίπου 800 μηνύματα και μία κριτική σε καρτέλα.Οι επίσημες κριτικές βοηθάνε αρκετά στο να ανέβει κάποιος βαθμό
καποιοι αναγκαζονται η ακομα και επιλεγουν να αλλαζουν λογαριασμους:wink:
 
OP
OP
G

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
θεωρω οτι ο μεγαλος βαθμος σημαινει σιγουρα καποια εμπειρια στο χωρο και εχουν κατα καποιο τροπο βαρυνουσα σημασια οι αποψεις των κατοχων, σε σχετικα θεματα.

υ.γ. φτανει να μην εξυπηρετουν αλλους σκοπους και ατζεντες:wink:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
για να μην παρεξηγηθω, το θεμα ειναι μεταξυ σοβαρου αλλα και αστειου και προφανως βαζω μεσα και τη μουτσουνα μου αφου ειμαι στο χωρο περιπου 10 χρονια.
Όχι απαραίτητα.Καποιος που είναι σε μεγάλη ηλικία και έχει ξεφύγει από το ρεζουμε της ζωής ( άνω των 50 πχ) είναι λογικό να βγάζει και περισσότερες ώρες εδώ μέσα.Ενας νέος όμως δε δικαιολογείται.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ο πιο σπάνιος βαθμός είναι ο global πορνορεπόρτερ.Έχει απονεμηθεί σε έναν τύπο από Θεσσαλονίκη ονόματι Yorkie.Έκανε ταξίδια στο εξωτερικό μόνο και μόνο για να πηδήξει γνωστές πορνοστάρ ακάποτα.Έκανε ειδικά τεστ στις εταιρείες πορνοπαραγωγής,αυτά που κάνουν οι πορνοστάρ πριν γαμηθούν μεταξύ τους.Ο τύπος αυτός έχει αποσυρθεί από το φόρουμ και ίσως και από το άθλημα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Πάντως αν το δεις στατιστικά όλοι οι Mr Malakas και οι φιναλιστ , βαθμοφόροι ήταν.
λογικο ειναι αυτοι γραφουν πολυ και τους ξερουν ολοι

ποιον να βγαλουμε δλδ μρ.μαλακα εναν πουθενα με 40 ποστ που τα εκανε μια στο τοσο που ουτε καν τον προσεξαμε?

οχι οτι δεν ηταν οντως μεγαθηρια μαλακιας καποιοι εστεμμενοι αλλα ναι αυτο :undecided:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Είναι τιμητικό να πληρώνεις για σεξ.
Ας ξεκινήσουμε από εκεί.
Ο αληθινός άνδρας έχει περισσότερα χρήματα από συναισθήματα και ξέρει που να τα διαθέσει:στην αγορά ηδονής.
Είτε ένα ωραίο γεύμα είτε σε ποτά καλής ποιότητας είτε σε μια ωραία πόρνη και όχι για να φτιάξει σπιτικό.
Όχι για να κάνει οικογένεια και παιδιά.
Εκεί οδηγεί το φλερτ με τις γκόμενες.
Ο αληθινός άνδρας ξέρει πως όλες οι γυναίκες είναι ίδιες και δεν υπάρχει ξεχωριστή γυναίκα.
Ξέρει πως αν ποτέ δει στο πρόσωπο μιας γυναίκας την ιδανική,αυτή ήταν το πουτανακι άλλων.
Το λοιπόν όσο μεγαλύτερους πόντους και αξιωμα έχεις εδώ τόσο περισσότερο αυξάνεται η αξία σου ως άνδρας.
Στην ελίτ των μελών ανήκουν οι εσκορτακηδες αλλά και όσοι παίζουν σε όλες τις πίστες από μπουρδέλα του 10 αρικου μέχρι στριπ και μασάζ.
Ειμαι υπερηφανος που μοιραζομαι το φορουμ με ιερα τερατα.
Ενας ταπεινος σεβαστος καβαλαρης του αγοραιου ερωτα
:hi:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
781
Like
1.296
Πόντοι
206
Σε προσωπικό επίπεδο ναι είναι αποτυχημένος.

Τελείωσα φιλόλογος ( όπως και τόσοι άλλοι ) και μάλιστα αρκετά χρόνια μετά το κανονικό όριο πάλι καλά δε με έπιασε ο νόμος γιας τους αιώνιους.

Δεν είχα ποτέ καλή δουλειά , δεν είχα ποτέ πολλούς φίλους / παρέες και μάλιστα δεν ήταν λίγες οι φορές που οι """ φίλοι """ μου ήταν φίδια από τα κασκέτα της Ινδίας , μένω με το πατέρα και τη μάνα μου στο παιδικό μου δωμάτιο , δε ξέρω ούτε θέλω να μάθω να οδηγάω.

Πάνω σε όλα αυτά έρχεται και το γεγονός πως δε το έχω με τις γυναίκες. Οι μόνες που ήθελαν να γαμηθουν μαζί μου ήταν η άσχημες , η χαμηλής ευφυΐας οπότε για εμένα οι πουτάνες είναι μονόδρομος.

That been said ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και ο λόγος που ο κάθε ένας πηγαίνει με τις πουτάνες είναι διαφορετικός. Υπάρχουν άνθρωποι με μια χαρά δουλειές και λεφτά απλά δε το έχουν με τις γυναίκες.

( Όπως αντίθετα και φτωχομπινέδες που γαμάνε και δέρνουν )

Μπορεί κάποιος να έχει κάποιο βίτσιο πχ ξύλο , η γλύψει πόδια που δεν τον αφήνει η δικιά του και ο μόνος τρόπος να είναι οι εργαζόμενες.

Αντίστοιχα μπορεί ο άλλος να έχει άχτι να κάνει παρτούζα , η να πάει με μαύρη , με ασιάτισα , με τραβελι , με ρομά οτιδήποτε και δε μπορεί να βρει τζάμπα. Το να το κάνει επί πληρωμή το κάνει αποτυχημένο ;

Επίσης άμα κάποιος είναι σε γάμο και δε θέλει να χωρίσει , αγαπάει τη γυναίκα και τα παιδιά του αλλά θέλει να δοκιμάσει και κάτι άλλο το να πάει σε μπουρδέλο είναι πολύ καλύτερο από το να ρίξει κέρατο

Τα παλιότερα χρόνια που οι άνθρωποι ήταν πιο θρήσκοι οι γυναίκες δε γαμιόνταν τη σαρακοστή. Οι άντρες πήγαιναν με επαγγελματίες ( ένας από τους λόγους που υπήρχαν πιο πολλά μπουρδέλα btw ). Όλοι αυτοί ήταν αποτυχημένοι ;

Για εμένα ο άντρας πυρφόρος φεμινιστης είναι πολύ πιο αποτυχημένος από το μπουρδελιάρη. Ο μπουρδελιάρης τουλάχιστον πηδάει ο άλλος και δε πηδάει και γεμίζει παραπάνω αέρα τα μυαλιά των γυναικών άπαξ και στο μέλλον.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
θεωρω οτι ο μεγαλος βαθμος σημαινει σιγουρα καποια εμπειρια στο χωρο και εχουν κατα καποιο τροπο βαρυνουσα σημασια οι αποψεις των κατοχων, σε σχετικα θεματα.
Εν μέρει.Υπάρχουν όμως και κάποιοι αργόσχολοι που γράφουν συνέχεια περί ανέμων και υδάτων.Παίρνουν συνέχεια like και ανεβαίνουν ακόμα και στον βαθμό του ανώτερου
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
21
Like
5.901
Πόντοι
2.846
Τιμητικό για μένα είναι να συνεισφέρεις στο φόρουμ, γράφοντας κριτικές και σχόλια που θα βοηθήσουν τα υπόλοιπα μέλη που τα διαβάζουν. Τίποτα άλλο.
Οι βαθμοί για μένα είναι μόνο για να δείχνουν την εμπειρία και την συνεισφορά του καθε μέλους στον χώρο/forum μας. Τιποτα παραπάνω. Σιγά μην βάλουμε και γαλόνια να πουμε.. :grin:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Εν μέρει.Υπάρχουν όμως και κάποιοι αργόσχολοι που γράφουν συνέχεια περί ανέμων και υδάτων.Παίρνουν συνέχεια like και ανεβαίνουν ακόμα και στον βαθμό του ανώτερου
ναι ρε τι ειναι αυτοι να πουμε? :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom