Νέα

Eίναι τιμητικό να έχεις μεγάλο βαθμό στο bou ή σημαίνει ότι είσαι μεγάλο ναυάγιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gigifiogkos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ειναι τιμητικο να εχεις μεγαλο βαθμο στο bou.com η σημαινει οτι εισαι μεγαλο ναυαγιο?


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    97

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
Παίξε με το θύμα σου.
Δεν πήρε κούρσες σήμερα
ο Νικολάκης και την έβγαλε (παθητικά πάντα) στα τσοντοσινεμά. Για αυτό
και κάνει έτσι.

:2funny:
Μια σαρανταποδαρούσα είναι που κόβει βόλτες εδώ μεσα

τσαμπα μαλωνετε αντι να εστιασετε στο κοινο σας σημειο οτι ειστε κι οι 2 μεταξενιοι μπαζογαμηδες :grouphug:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
τσαμπα μαλωνετε αντι να εστιασετε στο κοινο σας σημειο οτι ειστε κι οι 2 μεταξενιοι μπαζογαμηδες :grouphug:
Πες τα. Έχω ξεκαθαρίσει
την θέση μου. Γκομενες για ποιότητα και πουτάνες για χοντρά. Πέρσι πήγα μόνο 5 φορές σε πουτάνες
και γέλαγα κιόλας. :2funny:
Αυτό κάτι λέει.
Κάποιοι άλλοι είναι δειλοί
κι ανίκανοι. :2funny:
Μόνο πουτάνες πάνε.
Εσύ αλήθεια, πας
με γκόμενες η κι εσύ τα ίδια, απλά διαχωρίζοντας
την πορνεία σε κλίμακες;
μία είναι η πορνεία.

:rockon:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
72
Like
12.726
Πόντοι
25.036
Το μεγαλύτερο ναυάγιο στη Θεσσαλονίκη είναι ένας τύπος που εγγράφηκε την ιδρυτική χρόνια του φόρουμ,2005.Έχεις όμως ακόμα τον τίτλο του απλού μέλους.Δε φαντάζεστε για τι καθίκι μιλάμε!Όλα είναι σχετικά
Έχω πετύχει και ένα ακόμα τραγικό ναυάγιο σε παλιές αναρτήσεις ο τύπος έχει 6883 μυνήματα και μόνο 4 like:2funny: Πως το καταφέρνεις αυτό μου λές;;;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Έχω πετύχει και ένα ακόμα τραγικό ναυάγιο σε παλιές αναρτήσεις ο τύπος έχει 6883 μυνήματα και μόνο 4 like:2funny: Πως το καταφέρνεις αυτό μου λές;;;
δεν ειχε λαικ παλια

καπου το 18-19 μπηκαν μονο στα νηματα ενημερωσης ...και πολυ μετα σε ολα τα νηματα
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Από την στιγμή που έχεις κάνει καμιά 800αρια κριτικές τότε είσαι μαστερ στο σεξ και ξέρεις τις γκόμενες απ έξω και ανακατωτά. Δικαιούσαι λοιπόν μια τιμητική διακριση σαν αυτή που δίνει το youtube όταν ξεπερνάς τους 100,000 φόλουερς. Βέβαια κάποιος θα έλεγε οτι για να έχεις πάει με τόσες πολλές επί πληρωμή παίζει να είσαι και ναυάγιο, οκ .... όπως το βλέπει ο καθένας!!!
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.352
Κριτικές
72
Like
12.726
Πόντοι
25.036
Από την στιγμή που έχεις κάνει καμιά 800αρια κριτικές τότε είσαι μαστερ στο σεξ και ξέρεις τις γκόμενες απ έξω και ανακατωτά. Δικαιούσαι λοιπόν μια τιμητική διακριση σαν αυτή που δίνει το youtube όταν ξεπερνάς τους 100,000 φόλουερς. Βέβαια κάποιος θα έλεγε οτι για να έχεις πάει με τόσες πολλές επί πληρωμή παίζει να είσαι και ναυάγιο, οκ .... όπως το βλέπει ο καθένας!!!
Όλοι ναυάγια είμαστε, απλά κάποιοι βυθίζονται πιο γρήγορα από τους άλλους:tooth:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.278
Like
2.063
Πόντοι
216
Ε, για ψιλοναυάγιο ακούγεται κάποιος, όταν λιώνει να γράφει λαλακίες επί χρόνια, για ποια και πως πήδηξε.
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Προσωπικά θα ήθελα να δω τους βαθμούς "ναυάγιο" με έντονα κόκκινα γράμματα, σε εκλεκτά μέλη που έχουν αποδείξει εμπρακτα οτι δεν υπάρχει πάτος, και τον βαθμό "καταζητούμενος" σε αυτά που ελισσονται σαν ζαρκάδια από τα συνεχόμενα μπαν. Ίσως και τον βαθμό "ύποπτος" σε μέλη με επαναλαμβανόμενες 10αρες κριτικές σε κοπέλες γραφείων.

Ιδέες δίνουμε, μη βαράτε.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
Σε προσωπικό επίπεδο ναι είναι αποτυχημένος.

Τελείωσα φιλόλογος ( όπως και τόσοι άλλοι ) και μάλιστα αρκετά χρόνια μετά το κανονικό όριο πάλι καλά δε με έπιασε ο νόμος γιας τους αιώνιους.

Δεν είχα ποτέ καλή δουλειά , δεν είχα ποτέ πολλούς φίλους / παρέες και μάλιστα δεν ήταν λίγες οι φορές που οι """ φίλοι """ μου ήταν φίδια από τα κασκέτα της Ινδίας , μένω με το πατέρα και τη μάνα μου στο παιδικό μου δωμάτιο , δε ξέρω ούτε θέλω να μάθω να οδηγάω.

Πάνω σε όλα αυτά έρχεται και το γεγονός πως δε το έχω με τις γυναίκες. Οι μόνες που ήθελαν να γαμηθουν μαζί μου ήταν η άσχημες , η χαμηλής ευφυΐας οπότε για εμένα οι πουτάνες είναι μονόδρομος.

That been said ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και ο λόγος που ο κάθε ένας πηγαίνει με τις πουτάνες είναι διαφορετικός. Υπάρχουν άνθρωποι με μια χαρά δουλειές και λεφτά απλά δε το έχουν με τις γυναίκες.

( Όπως αντίθετα και φτωχομπινέδες που γαμάνε και δέρνουν )

Μπορεί κάποιος να έχει κάποιο βίτσιο πχ ξύλο , η γλύψει πόδια που δεν τον αφήνει η δικιά του και ο μόνος τρόπος να είναι οι εργαζόμενες.

Αντίστοιχα μπορεί ο άλλος να έχει άχτι να κάνει παρτούζα , η να πάει με μαύρη , με ασιάτισα , με τραβελι , με ρομά οτιδήποτε και δε μπορεί να βρει τζάμπα. Το να το κάνει επί πληρωμή το κάνει αποτυχημένο ;

Επίσης άμα κάποιος είναι σε γάμο και δε θέλει να χωρίσει , αγαπάει τη γυναίκα και τα παιδιά του αλλά θέλει να δοκιμάσει και κάτι άλλο το να πάει σε μπουρδέλο είναι πολύ καλύτερο από το να ρίξει κέρατο

Τα παλιότερα χρόνια που οι άνθρωποι ήταν πιο θρήσκοι οι γυναίκες δε γαμιόνταν τη σαρακοστή. Οι άντρες πήγαιναν με επαγγελματίες ( ένας από τους λόγους που υπήρχαν πιο πολλά μπουρδέλα btw ). Όλοι αυτοί ήταν αποτυχημένοι ;

Για εμένα ο άντρας πυρφόρος φεμινιστης είναι πολύ πιο αποτυχημένος από το μπουρδελιάρη. Ο μπουρδελιάρης τουλάχιστον πηδάει ο άλλος και δε πηδάει και γεμίζει παραπάνω αέρα τα μυαλιά των γυναικών άπαξ και στο μέλλον.
Φευ, υπάρχει και η κατηγορία ανδρών που έχουν γυναίκες (ή έχουν τις ευκαιρίες τους με γυναίκες) αλλά επειδή δεν γίνεται να κάνουν τις φαντασιώσεις τους μαζί με αυτές , κάνουν τα γούστα τους πραγματικότητα με τις εκδιδόμενες...(τρίο ή και παραπάνω κορίτσια, orgy, s/m, FKK, city tours, κλπ. κλπ. κλπ.) και ζούνε την ζωάρα τους ελεύθερα χωρίς ενοχές ή κόμπλεξ με αυτές που γουστάρουν...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom