Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,3%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    782

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Για αυτή την ομάδα μιλάω...
Την έχω δει...
Να δεις συζήτηση να μαλωνουν εκεί μέσα για πελάτη και να γίνεται το έλα μάνα να με δεις...
Και να μου μεταφράζει η άλλη και να έχω κλασει στα γέλια
Μαλακα κανόνησε οι φωτο μας να είναι παντού με τις μαλακισμενες7
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ισχύει.
Και το 5ετια σωστό.
Τα ξέρεις ολα μωρη κουφάλα
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Ολες το κανουν με το καταλληλο ανθρωπο . Καποιες απο το πρώτο ραντεβου αλλες στο δευτερο αντε στο τρίτο. Το θέμα είναι να επιλεξεις την σωστη!
Εννοείς ποια το δίνει στην πιο σωστή στιγμή; :2funny: νομίζω θα διάλεγα αυτήν που θα μου το πρόσφερε στο τρίτο ραντεβού. Μην την περάσω και για ξετσίπωτη!!! :dancing:
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Μαλακα κανόνησε οι φωτο μας να είναι παντού με τις μαλακισμενες7
Στο Κρεμλίνο και στην fsb σίγουρα οι δικές μου.
Με αυτά που είπα στους Ρώσους στο αεροδρόμιο για το λόγο επίσκεψης, η μαλακοκαυλη με πέρασαν ή κατάσκοπο.
Και επειδή εν πολεμω κατασταση μαλακοκαυλης δεν θεωρείται κανείς
Μάλλον για πιθανό κατάσκοπο με έχουν ενγραψει...
Και ας είμαι Ερωτικός μετανάστης!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Εννοείς ποια το δίνει στην πιο σωστή στιγμή; :2funny: νομίζω θα διάλεγα αυτήν που θα μου το πρόσφερε στο τρίτο ραντεβού. Μην την περάσω και για ξετσίπωτη!!! :dancing:
Απο την εμπειρία μου εχω διαπιστώσει μια συσχετιση ηλικίας και ευκολίας. Οι περιπτώσεις που μου εκατσαν απο το πρωτο ραντεβου ήταν γύρω στα 25.

Αυτες στο τρίτο ήταν 35αρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Στο Κρεμλίνο και στην fsb σίγουρα οι δικές μου.
Με αυτά που είπα στους Ρώσους στο αεροδρόμιο για το λόγο επίσκεψης, η μαλακοκαυλη με πέρασαν ή κατάσκοπο.
Και επειδή εν πολεμω κατασταση μαλακοκαυλης δεν θεωρείται κανείς
Μάλλον για πιθανό κατάσκοπο με έχουν ενγραψει...
Και ας είμαι Ερωτικός μετανάστης!!!!
Κανόνησε να μαθουν και υα φρονηματα σου! Στην Σιβηρία σε βλέπω!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Απο την εμπειρία μου εχω διαπιστώσει μια συσχετιση ηλικίας και ευκολίας. Οι περιπτώσεις που μου εκατσαν απο το πρωτο ραντεβου ήταν γύρω στα 25.

Αυτες στο τρίτο ήταν 35αρες.
Αναμφισβήτητα η νέα γενιά τον παίρνει πιο εύκολα ακάποτα. Τα ορμέμφυτά τους είναι ακόμα αγνά-ανεκπαίδευτα και παραστρατούν πολύ πιο εύκολα στο επάγγελμα. Δεν έχουν τις ίδιες αντιστάσεις που έχουν αποκτήσει οι πιο έμπειρες που έχουν ένα στοιχειώδες πλεονέκτημα να σε παίξουν με γερές άμυνες και να βογγουν-προσποιούνται-κωλοτουμπάρουν. Σε γενικές γραμμές πάντως πέφτει ακάποτο από κάποιες κυρίως ως μέθοδος εργασίας κι όχι ως υπερκαυλίαση (υπάρχει ωστοσο κι η καύλα όταν η συνεύρεση είναι ικανού χρόνου). Σε μια πρόχειρη μελέτη που έχω κάνει, καταρρίπτεται ο μύθος του υπεργαμιά με εξουσία, ισχύ, ανυπακοή, μπράτσα και μέγκα παλαμάρι που τις γαμάει όλες επειδή είναι άλφα μέιλ. Τελικά γαμιούνται ακάποτα από όσους ναι μεν βλέπονται με ένα άλφα πακέτο αλλά κυρίως τις πειθουν. Τέλος είναι απίστευτο πόσα έξτρα μπορεί να πάρει κάποιος αν απλώς τα θεωρήσει δεδομένα χωρίς να ρωτήσει αν επιτρέπεται αλλά απλώς προχωρά ήπια.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Δεν θα έλεγα ότι είμαι σκληρός. Η ουσία είναι να μην είναι μονόπλευρο το ενδιαφέρον. Δηλαδή να περνάς καλά επειδή σου προσφέρει πράγματα κι όχι απλά να βολεύεσαι με ότι σου δίνει λόγω του ότι είσαι ερωτευμένος. Σωστό το ότι δεν θα γίνει ποτέ κάτι. Να το έχεις αυτό ως κεντρικό νόημα ΠΑΝΤΑ. Γνώμη μου να πηγαίνεις και σε άλλες για να μην σε έχει αυτή στανταράκι της. Και βέβαια αν σε γουστάρει κι αυτή ας σου κάνει προγραμματάρα. Θα ήταν κάτι πολύ θετικό αν γινόταν.
Μπα δε κάνει προγράμματαρα μόνο απλό κάνει και όχι μόνο σε μένα ακομα και σε όλους όσους γράφουν εδώ που έχουν γράψει κριτική για εκείνη.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Στα μπουρδέλα ο χρόνος επίσκεψης είναι για γέλια. Πάντα έτσι ήταν. Το μόνο θετικό που ΕΙΧΑΝ ήταν ότι έβρισκες μουνάρες με φοβερά προγράμματα και σε φθηνή τιμή. Κανείς μπουρδελιάρης δεν χόρτασε γαμήσι στα μπουρδέλα ΠΟΤΕ κι όσοι πέρασαν κάπως καλά ήταν για τους παραπάνω λόγους που έγραψα. Τόσο απλό. Τώρα πια είναι για ροχάλες η κατάσταση. Αν θες γαμήσι της προκοπής βρίσκεις γκόμενα η τουλάχιστον σοβαρές βίζιτες. Τα υπόλοιπα είναι σαπουνόφουσκες.
Σωστός μαν συμφωνώ καλύτερα βίζιτες παρά μπουρδέλα 10 λεπτά δε χορταινεις
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Δεν θα έλεγα ότι είμαι σκληρός. Η ουσία είναι να μην είναι μονόπλευρο το ενδιαφέρον. Δηλαδή να περνάς καλά επειδή σου προσφέρει πράγματα κι όχι απλά να βολεύεσαι με ότι σου δίνει λόγω του ότι είσαι ερωτευμένος. Σωστό το ότι δεν θα γίνει ποτέ κάτι. Να το έχεις αυτό ως κεντρικό νόημα ΠΑΝΤΑ. Γνώμη μου να πηγαίνεις και σε άλλες για να μην σε έχει αυτή στανταράκι της. Και βέβαια αν σε γουστάρει κι αυτή ας σου κάνει προγραμματάρα. Θα ήταν κάτι πολύ θετικό αν γινόταν.
Συμφωνω σε αυτά που λες όλα όχι δε προσφέρει το κάτι παραπάνω απλά μαρεσει και είμαι ερωτευμένος και γι'αυτό οι τόσες φορές μαζί της αλλά πλεον την έχω ψιλοκοψει να ξέρεις πάω σε 2 άλλες που είναι πύραυλοι σε σχέση με εκείνη.
 

xaris@30

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Το θέμα το ανοίγω γιατί έχω προσωπική, πρόσφατη εμπειρία με ένα θεσπέσιο πιπινάκι, 20 χρονών, αλλοδαπό που εργάζεται στους οίκους της οδού Φυλής. Αρχικά την επισκεπτόμουν σαν πελάτης, ώσπου μετά από ένα διάστημα 6 μηνών με συνολικά 4 επισκέψεις στην κοπέλα προέκυψε το μοιραίο. Στην 4η και τελευταία επαγγελματική συνάντηση μας, αφού κάναμε απίστευτο σεξ, διάρκειας τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, με γλωσσόφιλα, γλειφομούνια, 69, και ταυτόχρονο τελείωμα, η εμπειρία ήταν τόσο εκπληκτικά φορτισμένη που δεν μπορούσα να μην τη ρωτήσω τι ώρα σχολάει. Μου είπε ότι στις 11:00 τελειώνει κι αν ήθελα μπορούσα να περάσω να την πάρω. Όπως και έκανα, πήγαμε για ποτάκι και μετά σπίτι της, μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο. Από τότε μέχρι σήμερα αυτή η γκαρσονιέρα είναι για μένα το καταφύγιο της ηδονής. Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα κάνουμε απίστευτο sex εννοείται χωρίς χρήματα και χωρίς καμία περεταίρω επικοινωνία. Ξέρει ότι έχω μακροχρόνια σχέση γι αυτό και είναι φοβερά διακριτική στα μηνύματά της κι έγώ ξέρω μόνο την ιλικία της την χωρά από την οποία έρχεται και το όνομα της.
Θα ήθελα αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την μοιραστεί μαζί μου έστω και με pm, γιατί ο καιρός περνάει και φοβάμαι μήπως με βρει κανένας μπελάς και μετά δεν ξέρω από πού να φύγω. Εκφράστε τη γνώμη σας ελεύθερα…

Το θέμα το ανοίγω γιατί έχω προσωπική, πρόσφατη εμπειρία με ένα θεσπέσιο πιπινάκι, 20 χρονών, αλλοδαπό που εργάζεται στους οίκους της οδού Φυλής. Αρχικά την επισκεπτόμουν σαν πελάτης, ώσπου μετά από ένα διάστημα 6 μηνών με συνολικά 4 επισκέψεις στην κοπέλα προέκυψε το μοιραίο. Στην 4η και τελευταία επαγγελματική συνάντηση μας, αφού κάναμε απίστευτο σεξ, διάρκειας τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, με γλωσσόφιλα, γλειφομούνια, 69, και ταυτόχρονο τελείωμα, η εμπειρία ήταν τόσο εκπληκτικά φορτισμένη που δεν μπορούσα να μην τη ρωτήσω τι ώρα σχολάει. Μου είπε ότι στις 11:00 τελειώνει κι αν ήθελα μπορούσα να περάσω να την πάρω. Όπως και έκανα, πήγαμε για ποτάκι και μετά σπίτι της, μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο. Από τότε μέχρι σήμερα αυτή η γκαρσονιέρα είναι για μένα το καταφύγιο της ηδονής. Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα κάνουμε απίστευτο sex εννοείται χωρίς χρήματα και χωρίς καμία περεταίρω επικοινωνία. Ξέρει ότι έχω μακροχρόνια σχέση γι αυτό και είναι φοβερά διακριτική στα μηνύματά της κι έγώ ξέρω μόνο την ιλικία της την χωρά από την οποία έρχεται και το όνομα της.
Θα ήθελα αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την μοιραστεί μαζί μου έστω και με pm, γιατί ο καιρός περνάει και φοβάμαι μήπως με βρει κανένας μπελάς και μετά δεν ξέρω από πού να φύγω. Εκφράστε τη γνώμη σας ελεύθερα…

Το θέμα το ανοίγω γιατί έχω προσωπική, πρόσφατη εμπειρία με ένα θεσπέσιο πιπινάκι, 20 χρονών, αλλοδαπό που εργάζεται στους οίκους της οδού Φυλής. Αρχικά την επισκεπτόμουν σαν πελάτης, ώσπου μετά από ένα διάστημα 6 μηνών με συνολικά 4 επισκέψεις στην κοπέλα προέκυψε το μοιραίο. Στην 4η και τελευταία επαγγελματική συνάντηση μας, αφού κάναμε απίστευτο σεξ, διάρκειας τουλάχιστον μισή ώρα στο δωμάτιο, με γλωσσόφιλα, γλειφομούνια, 69, και ταυτόχρονο τελείωμα, η εμπειρία ήταν τόσο εκπληκτικά φορτισμένη που δεν μπορούσα να μην τη ρωτήσω τι ώρα σχολάει. Μου είπε ότι στις 11:00 τελειώνει κι αν ήθελα μπορούσα να περάσω να την πάρω. Όπως και έκανα, πήγαμε για ποτάκι και μετά σπίτι της, μια μικρή γκαρσονιέρα στο κέντρο. Από τότε μέχρι σήμερα αυτή η γκαρσονιέρα είναι για μένα το καταφύγιο της ηδονής. Συναντιόμαστε 2 φορές την εβδομάδα κάνουμε απίστευτο sex εννοείται χωρίς χρήματα και χωρίς καμία περεταίρω επικοινωνία. Ξέρει ότι έχω μακροχρόνια σχέση γι αυτό και είναι φοβερά διακριτική στα μηνύματά της κι έγώ ξέρω μόνο την ιλικία της την χωρά από την οποία έρχεται και το όνομα της.
Θα ήθελα αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την μοιραστεί μαζί μου έστω και με pm, γιατί ο καιρός περνάει και φοβάμαι μήπως με βρει κανένας μπελάς και μετά δεν ξέρω από πού να φύγω. Εκφράστε τη γνώμη σας ελεύθερα…
Το αν θα παντρευόμουν εξαρτάται από πολλούς παράγοντες ( εαν τα βρίσκαμε και υπάρχει κατανόηση εννοείται πως ναι ) . Σχέση θα έκανα πάντως ναι .Παρόλο την δουλειά που κάνουν , δεν παύει να είναι άνθρωποι με αισθήματα και αυτές οι κοπέλες και είναι άσχημο να τις βάζουμε ταμπέλες . Υπάρχουν κοπέλες εκεί που έχουν ΨΥΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ !!!!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Αναμφισβήτητα η νέα γενιά τον παίρνει πιο εύκολα ακάποτα. Τα ορμέμφυτά τους είναι ακόμα αγνά-ανεκπαίδευτα και παραστρατούν πολύ πιο εύκολα στο επάγγελμα. Δεν έχουν τις ίδιες αντιστάσεις που έχουν αποκτήσει οι πιο έμπειρες που έχουν ένα στοιχειώδες πλεονέκτημα να σε παίξουν με γερές άμυνες και να βογγουν-προσποιούνται-κωλοτουμπάρουν. Σε γενικές γραμμές πάντως πέφτει ακάποτο από κάποιες κυρίως ως μέθοδος εργασίας κι όχι ως υπερκαυλίαση (υπάρχει ωστοσο κι η καύλα όταν η συνεύρεση είναι ικανού χρόνου). Σε μια πρόχειρη μελέτη που έχω κάνει, καταρρίπτεται ο μύθος του υπεργαμιά με εξουσία, ισχύ, ανυπακοή, μπράτσα και μέγκα παλαμάρι που τις γαμάει όλες επειδή είναι άλφα μέιλ. Τελικά γαμιούνται ακάποτα από όσους ναι μεν βλέπονται με ένα άλφα πακέτο αλλά κυρίως τις πειθουν. Τέλος είναι απίστευτο πόσα έξτρα μπορεί να πάρει κάποιος αν απλώς τα θεωρήσει δεδομένα χωρίς να ρωτήσει αν επιτρέπεται αλλά απλώς προχωρά ήπια.
Απο την δική μου εμπειρία αν είσαι λίγο εμφανισημος , εχεις φράγκα και δεν είσαι μαλάκας όπως πολλοί εδω μέσα όλα μπορούν να συμβούν. Πάνω στη φαση πολλα συμβαίνουν πραγματι. Και εξτρα τζαμπε και εκτος καταλόγου . Οπως το λες όλα θέλουν τρόπο ! Οι περισσοτεροι εδω μέσα εχουν εμπειρία είτε μόνο με πουτάνες ειτε μόνο με γκόμενες. Αν εχεις και τα 2 τότε τα πραγματα είναι πολυ πιο ευκολα. Αν τωρα δε , εχεις αναπτυξει και μεθοδο στο πως να τις ρίχνεις, γίνεται πλεον αρκετα ευκολο να κανεις οργια.
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Αυτή είναι γλυκιά δε είναι σα τη πλειοψηφία τους που είναι ψεύτικες και δήθεν αλλά οκ δε είπα ότι θα έκανα ποτέ σχέση με ιερόδουλη δε θέλω να μου γαμαει κανείς τη γκόμενα άλλος άρα δε θα μπορούσα να κάνω σχέση με μια τέτοια αλλά ότι έχω κολλήσει με αυτή τη κοπέλα είναι γεγονός
πες ποια ειναι να σου πουν και αλλοι γνωμες να αρχισεις να ξεσκαλωνεις xD
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
καλημέρα σε όλους
Θεσσαλονίκη, δουλευε σε μασαζ. ηταν πολύ ομορφη και γλυκεια, οταν σταματησε, βγαιναμε για ενα διαστημα. αλλά αυτό ήταν πολύ πολύ καιρό πριν.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Απαντώντας στο αρχικό ερώτημα του νήματος, θα πω ότι σχέση ερωτική δεν είχα ποτέ με κάποια κοπέλα του χώρου αλλά με δύο είχε τύχει να βγούμε μαζί για καφέ και να κάνουμε αρκετή παρέα για κάποιο χρονικό διάστημα. Με τη μία πηδηχτήκαμε και δύο τρεις φορές χωρίς χρήματα αλλά δεν υπήρχε αυτό που λέμε σχέση. Με την άλλη μόνο παρέα, καφέ, ποτό, φαγητό... Θυμάμαι ήταν ερωτευμένη με κάποιον από το χωριό της. Μιλάμε τώρα για εποχές πριν το 1990.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Κάνε τι κίνηση σου,να ξες ότι ρουμανομολδαβες είναι καλά κορίτσια, καμια σχέση με ελεεινιδες
Ναι αυτό το ξερω είναι απλές κοπέλες της διπλανής πορτας δε είναι ντίβες καθόλου.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: tepes

kikirikou69(2)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
63
Like
67
Πόντοι
0
γιατι οχι τυπε
δεν ειναι και κατι το απιστευτο
η κοπελα θα ειναι λογικα ρομουνα
αυτες ειναι ετσι αγαπησιαρες :2funny:
το μονο περιεργο ειναι οτι μενει μονη της
γιατι ειναι περιεργο και αν το ξερει ο τυπος της για περεταιρω συνεχεια (αγαπουλης της )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom