Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,3%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    782

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Στη φυλής πάω και τη συναντάω 10 λεπτά αλλά τη έχω πάρει πάνω από 10 φορές με ξερει καλά πλέον
Αμα βγάλεις κανονική γκόμενα θα την εχεις στα χέρια σου ώρες καθε φορά, οχι 10 λεπτα. και φιλακια και ολα νατουρελ.

Πιστεψε με είναι πολύ καλύτερα. Αξίζει να δοκιμάσει κανεις!
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Αμα βγάλεις κανονική γκόμενα θα την εχεις στα χέρια σου ώρες καθε φορά, οχι 10 λεπτα. και φιλακια και ολα νατουρελ.

Πιστεψε με είναι πολύ καλύτερα. Αξίζει να δοκιμάσει κανεις!
Δε έχω υπομονή ρε θέλω να γαμαω επιτοπου οπότε και πάω στις ιερόδουλες μόνο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Εχω ερωτευτει ρε φιλε αλλα οχι πουτανα
Ειπαμε, εχουμε και λιγη αξιοπρεπεια
Αυτή είναι γλυκιά δε είναι σα τη πλειοψηφία τους που είναι ψεύτικες και δήθεν αλλά οκ δε είπα ότι θα έκανα ποτέ σχέση με ιερόδουλη δε θέλω να μου γαμαει κανείς τη γκόμενα άλλος άρα δε θα μπορούσα να κάνω σχέση με μια τέτοια αλλά ότι έχω κολλήσει με αυτή τη κοπέλα είναι γεγονός
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Αμα βγάλεις κανονική γκόμενα θα την εχεις στα χέρια σου ώρες καθε φορά, οχι 10 λεπτα. και φιλακια και ολα νατουρελ.

Πιστεψε με είναι πολύ καλύτερα. Αξίζει να δοκιμάσει κανεις!
Μαλακα τι κάθεσαι και ασχολείσαι?
Αλήθεια...
Ώρα είναι να μου πεις να ασχοληθώ και εγώ...
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Ωωωωωχχχχ μάνα μου...
Καταλαβες γιατί μπήκα! Διαβασε και τον πιτσιρικα να πεθάνεις συο γέλιο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλακα τι κάθεσαι και ασχολείσαι?
Αλήθεια...
Ώρα είναι να μου πεις να ασχοληθώ και εγώ...
Ο προβοκατορας ο πούρνας
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Καταλαβες γιατί μπήκα! Διαβασε και τον πιτσιρικα να πεθάνεις συο γέλιο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ο προβοκατορας ο πούρνας
Πρέπει να ανοίξω νήμα και να παίρνω λεφτά για ιδιαίτερα, εκπαίδευση και πληροφορίες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Τώρα από το port of algeciras Δεν μπορω...
Μετά τον Αύγουστο θα το συζητήσουμε να στήσουμε μπιζνα...
Αλλα μετά θα φτιάξουμε πολλούς παίχτες...
Τους θες?
ΠΛΗΡΏΣΤΕ
ΣΠΑΤΑΛΗΣΤΕ ΧΡΌΝΟ
ΦΆΤΕ ΦΟΛΕΣ
ΕΦΑΡΜΌΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΝΌΝΑ BY SREK7 3 ΡΑΝΤΕΒΟΎ ΚΑΙ NEXT ONE
ΒΆΛΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΣΤΌΧΟ ΠΟΥ ΘΈΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΠΕΤΎΧΕΤΕ.
Ορίστε...
Τσάμπα...
Αντε γιατί εμείς σε λίγο θα αποσυρθουμε και να δω ποιος θα καλύψει τη ζήτηση σε χριστουγεννιάτικο γλυκό και την απόπλαστικόποίηση!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Τώρα από το port of algeciras Δεν μπορω...
Μετά τον Αύγουστο θα το συζητήσουμε να στήσουμε μπιζνα...
Αλλα μετά θα φτιάξουμε πολλούς παίχτες...
Τους θες?
ΠΛΗΡΏΣΤΕ
ΣΠΑΤΑΛΗΣΤΕ ΧΡΌΝΟ
ΦΆΤΕ ΦΟΛΕΣ
ΕΦΑΡΜΌΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΝΌΝΑ BY SREK7 3 ΡΑΝΤΕΒΟΎ ΚΑΙ NEXT ONE
ΒΆΛΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΣΤΌΧΟ ΠΟΥ ΘΈΛΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΠΕΤΎΧΕΤΕ.
Ορίστε...
Τσάμπα...
Αντε γιατί εμείς σε λίγο θα αποσυρθουμε και να δω ποιος θα καλύψει τη ζήτηση σε χριστουγεννιάτικο γλυκό και την απόπλαστικόποίηση!
Ελα εσυ με το καλό και θα το βρούμε το business plan!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε έχω πάει στα 10 λεπτά μόνο έχω πάει και σε στούντιο μερικές φορές και σε cg μια φορά όχι πολλές
Tα καλύτερα γίνονται χωρις πίεση χρόνου!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: telos1

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
Βαριέμαι το καμάκι ρε έχω πάρα πολλές καύλες και δε έχω υπομονή το φλερτ που οι γυναίκες θέλουν τρόπο για να κάτσουν προτιμώ ιερόδουλες που μπορω επιτόπου να βγάλω τις καύλες μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μη μιλάς έτσι γαμωτο για τη γλυκούλα μου σταματά,για τις άλλες πες ότι θες αλλά όχι για εκείνη.
Εσύ θέλεις ιδιαίτερα μαθήματα φίλε μου.
Λοιπόν άκου μία γνώμη από τον καθηγητή.
Είσαι καψουρεμενος με την εκδιδόμενη όσο δεν πάει, δεν είναι κακό, δεν είσαι ούτε ό πρώτος ούτε ό τελευταίος άλλοι έχουν κάνει χειρότερα, τό κακό δεν είναι πού αγάπησες εκδιδόμενη το κακό είναι ότι σέ έχει πάρει χαμπάρι καί πρόσεξε καλά μήν σέ βάλει η μπλέξεις σέ αλλά μονοπάτια που είναι αδιέξοδα, καί μήν μου πεις ότι δεν θά κανείς σχέση μαζί της.... τό δάχτυλο τής νά σού κουνάει έτρεξες με χίλια.

Άκου καί τούς άλλους εδώ πού στα λένε δίκιο έχουν, στα λένε ωμά αλλά είναι καλύτερα έτσι .
Βρες μία κοπέλα έξω για σχέση στα κυβικά σού νά τόν βρέχεις συνέχεια άνετα και ωραία, καί αφού είσαι καί λίγο καλής εμφάνισης δεν θά έχεις πρόβλημα.
Τώρα επειδή είσαι στις καύλες σού επάνω και μέχρι να βρεις κοπέλα θέλεις νά τόν βρέχεις καί λογικό είναι αλλά πήγαινε καί γάμα αλλού σέ άλλη εκδιδόμενη όχι σέ αυτήν, αν θέλει νά σέ εκμεταλλευτεί θά τό κάνει γιατί σέ έχει πάρει χαμπάρι ότι καψουρευτηκες.
Αυτά τά ολίγα.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Μιλαμε για τεραστιο ναυαγιο εισαι φιλε.
Μεκανες και γελασα.
Α ρε τι ατομα κυκλοφορουν.
Σε λιγο θα μας προκαλεσεις και σε μονομαχια για να υπερασπιστεις την τιμη της παρθενας αγαπητηκιας σου.
Λευκος ιπποτης της τελειωμενης ,πεταμενης, βρωμας.
:2funny::2funny::2funny:
πιο βρωμες ειναι κατι ελλεινιδες,απο τα κορτισια του μπουρδελου,οι πορνες απο αλλες χωρες στα ντελα δεν εχουν πειραξει ποτε,μια χαρα τυπικες και οκ γινεκες ειναι,οι ελλεινιδες παλι θελουν πεταμα στον καδο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
αν τα βρισκεις με μια πορνη,γιατι οχι,να εχουμε σχεση περναμε καλα,εγω τα ειχα με αλβανιδα πρωη πορνη,μια χαρα κοπελα ηταν,της εκαν πλακες και γελουσε,ενιωθα ανετα μαζι της, ξεκολατε λιγο,οι πραγματικες πουτανες ειναιι οι ελλεινιδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Εσύ θέλεις ιδιαίτερα μαθήματα φίλε μου.
Λοιπόν άκου μία γνώμη από τον καθηγητή.
Είσαι καψουρεμενος με την εκδιδόμενη όσο δεν πάει, δεν είναι κακό, δεν είσαι ούτε ό πρώτος ούτε ό τελευταίος άλλοι έχουν κάνει χειρότερα, τό κακό δεν είναι πού αγάπησες εκδιδόμενη το κακό είναι ότι σέ έχει πάρει χαμπάρι καί πρόσεξε καλά μήν σέ βάλει η μπλέξεις σέ αλλά μονοπάτια που είναι αδιέξοδα, καί μήν μου πεις ότι δεν θά κανείς σχέση μαζί της.... τό δάχτυλο τής νά σού κουνάει έτρεξες με χίλια.

Άκου καί τούς άλλους εδώ πού στα λένε δίκιο έχουν, στα λένε ωμά αλλά είναι καλύτερα έτσι .
Βρες μία κοπέλα έξω για σχέση στα κυβικά σού νά τόν βρέχεις συνέχεια άνετα και ωραία, καί αφού είσαι καί λίγο καλής εμφάνισης δεν θά έχεις πρόβλημα.
Τώρα επειδή είσαι στις καύλες σού επάνω και μέχρι να βρεις κοπέλα θέλεις νά τόν βρέχεις καί λογικό είναι αλλά πήγαινε καί γάμα αλλού σέ άλλη εκδιδόμενη όχι σέ αυτήν, αν θέλει νά σέ εκμεταλλευτεί θά τό κάνει γιατί σέ έχει πάρει χαμπάρι ότι καψουρευτηκες.
Αυτά τά ολίγα.
Το έχει καταλάβει αφού με ρώτησε πώς και ερωτεύτηκα κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά,ρε φίλε θα σου πω κάτι είναι πολύ γλυκούλα λευκό δερματακι λεπτουλα γλυκό προσωπάκι και ματάκια γλυκά πολύ δε ερωτεύομαι εύκολα αλλά εκείνη είναι γλύκα.Δε θα έκανα σχέση με ιερόδουλη ρε φίλε παρότι τη καψουρευτηκα γιατί δε θέλω να έχω σχέση με μια που το κάνει και με άλλους επίσης δε θέλω αυτή που έχω σχέση να έχει πάει με άπειρους αλλά το ότι είμαι ερωτευμένος μαζί της είμαι και μια τέτοια κοπέλα θέλω να βρω έξω.Ειμαι καλής εμφάνισης αλλά δε έχω κύκλο να μου γνωρίσει και οι δουλειές που έκανα δε είχε γκόμενες μέσα.Δυστιχως στη Ελλάδα άμα δε έχει κύκλο ή δουλειά με γκόμενες μέσα δε βρίσκεις.Επισης οι Ελληνίδες και ειδικά αυτές στη ηλικία μου θέλουν τους nu male,εγώ τέτοιος δε είμαι και ούτε θα γίνω ποτέ,εχω καλή φάτσα αλλά τέτοιος φλουφλης δε είμαι.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
Το έχει καταλάβει αφού με ρώτησε πώς και ερωτεύτηκα κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά,ρε φίλε θα σου πω κάτι είναι πολύ γλυκούλα λευκό δερματακι λεπτουλα γλυκό προσωπάκι και ματάκια γλυκά πολύ δε ερωτεύομαι εύκολα αλλά εκείνη είναι γλύκα.Δε θα έκανα σχέση με ιερόδουλη ρε φίλε παρότι τη καψουρευτηκα γιατί δε θέλω να έχω σχέση με μια που το κάνει και με άλλους επίσης δε θέλω αυτή που έχω σχέση να έχει πάει με άπειρους αλλά το ότι είμαι ερωτευμένος μαζί της είμαι και μια τέτοια κοπέλα θέλω να βρω έξω.Ειμαι καλής εμφάνισης αλλά δε έχω κύκλο να μου γνωρίσει και οι δουλειές που έκανα δε είχε γκόμενες μέσα.Δυστιχως στη Ελλάδα άμα δε έχει κύκλο ή δουλειά με γκόμενες μέσα δε βρίσκεις.Επισης οι Ελληνίδες και ειδικά αυτές στη ηλικία μου θέλουν τους nu male,εγώ τέτοιος δε είμαι και ούτε θα γίνω ποτέ,εχω καλή φάτσα αλλά τέτοιος φλουφλης δε είμαι.
Λογικό είναι νά σέ πήρε πρέφα καί όχι μόνο εσένα αλλά και άλλους δέκα αν είναι καλής εμφάνισης όπως λες ή κοπέλα.
Αυτή πελάτες θέλει.....

Φίλε μου αν είσαι όντως καλής εμφάνισης όπως λες έχεις καί λίγο μπλα μπλα καί μόνος σου νά είσαι κάπου ή με κάποιον κολλητό σου κανείς παιχνίδι άνετα έξω, βρωμαει τό μουνι, σίγουρα ό κύκλος βοηθάει αλλά όταν δεν υπάρχει παίζεις αλλιώς.

Καί από ότι είδα στα γραφόμενα σού δεν είσαι έτοιμος καί μήν κανείς σχέση με την εκδιδόμενη, πού καί ή καλύτερη τού κόσμου νά είναι εσένα θά σέ φάει τό ψυχολογικό κομμάτι ότι θά πρέπει νά την μοιράζεσαι με άλλους 20 καί άλλα πολλά......

Γνώμη μου ότι σού έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα, πήγαινε αλλού, τώρα αν νομίζεις ότι αντέχει τό στομάχι σού προχωρά... τί νά σού πω;

Ασχημο πράγμα ή καψούρα καί ειδικά με εκδιδόμενη γυναίκα, κρύβει πολλά μυστικά καί δύσκολα μονοπάτια.
:hi:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
491
Πόντοι
26
Λογικό είναι νά σέ πήρε πρέφα καί όχι μόνο εσένα αλλά και άλλους δέκα αν είναι καλής εμφάνισης όπως λες ή κοπέλα.
Αυτή πελάτες θέλει.....

Φίλε μου αν είσαι όντως καλής εμφάνισης όπως λες έχεις καί λίγο μπλα μπλα καί μόνος σου νά είσαι κάπου ή με κάποιον κολλητό σου κανείς παιχνίδι άνετα έξω, βρωμαει τό μουνι, σίγουρα ό κύκλος βοηθάει αλλά όταν δεν υπάρχει παίζεις αλλιώς.

Καί από ότι είδα στα γραφόμενα σού δεν είσαι έτοιμος καί μήν κανείς σχέση με την εκδιδόμενη, πού καί ή καλύτερη τού κόσμου νά είναι εσένα θά σέ φάει τό ψυχολογικό κομμάτι ότι θά πρέπει νά την μοιράζεσαι με άλλους 20 καί άλλα πολλά......

Γνώμη μου ότι σού έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα, πήγαινε αλλού, τώρα αν νομίζεις ότι αντέχει τό στομάχι σού προχωρά... τί νά σού πω;

Ασχημο πράγμα ή καψούρα καί ειδικά με εκδιδόμενη γυναίκα, κρύβει πολλά μυστικά καί δύσκολα μονοπάτια.
:hi:
Δε το έχω πάθει με πολλές εκδιδόμενες μόνο με αυτήν το έπαθα,μαρεσουν τα πάντα επάνω της,όχι δε είμαι έτοιμος να κάνω σχέση με μια που πάει με άλλους 10 και τη μοιράζομαι,εγώ σχέση θέλω να κάνω με μια που όχι να μη τη μοιράζομαι με άλλους αλλά να έχει πάει το πολύ με 1-2 στη ζωή της και όχι με 5.000.000 άντρες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
εισαι λιγο σκληρος,εννοειται πως με τη πρωτη επισκεψη σε ιεροδουλη δε γινεται να την ερωτευτεις αλλα αν πας αρκετες φορες μπορει να νοιωσεις κατι.Εγω που εχω παει με μια πανω απο 10 φορες ενοιωσα πραγματα για εκεινη,προκειται για μια πολυ γλυκια κοπελιτσα,τρυφερη και παροτι κανει αυτο το επαγγελμα βγαζει μια αξιοπρεπεια,εγω ναι ειμαι ερωτευμενος μαζι της ασχετα που δε προκειται να γινει κατι ποτε,ειναι η μονη που ερωτευτηκα ιεροδουλη καμια αλλη, ειναι πολυ δυσκολο αυτο που μου ετυχε να γινει.Τη αγαπησα αυτη τη κοπελα ειναι λεπτουλα λευκο δερματακι 26 χρονων γλυκο προσωπακι και γλυκα ματακια και αυρα συμπαθητικη.Εγω θα την εχω παντα στη καρδια μου και θα εχω αγαπη γιαυτη και ας μη γινεται λογω επαγγελματος γιατι και εγω δυσκολευομαι να τα φτιαξω με μια που κανει αυτο το επαγγελμα και μια τετοια κοπελα προφανως και δε θα παει με εναν πελατη ετσι στο ξεκαρφωτο.Αν γνωριζομασταν υπο αλλες συνθηκες και δε εκανε αυτο το επαγγελμα θα της ειχα πει να τα φτιαχναμε γιατι με μια τετοια καλη και γλυκια κοπελιτσα ονειρευομαι να κανω σχεση.
Δεν θα έλεγα ότι είμαι σκληρός. Η ουσία είναι να μην είναι μονόπλευρο το ενδιαφέρον. Δηλαδή να περνάς καλά επειδή σου προσφέρει πράγματα κι όχι απλά να βολεύεσαι με ότι σου δίνει λόγω του ότι είσαι ερωτευμένος. Σωστό το ότι δεν θα γίνει ποτέ κάτι. Να το έχεις αυτό ως κεντρικό νόημα ΠΑΝΤΑ. Γνώμη μου να πηγαίνεις και σε άλλες για να μην σε έχει αυτή στανταράκι της. Και βέβαια αν σε γουστάρει κι αυτή ας σου κάνει προγραμματάρα. Θα ήταν κάτι πολύ θετικό αν γινόταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom