Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 292 37,3%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    782

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εχω να πατήσω σε μπουρδελο απο το 1996! Πράγματι δεν ξέρω υι συμβαίνει εκει!
Μέχρι το 2012 όλα πήγαιναν ρολόι. Εγώ με διαλείμματα σε περιοδους πήγαινα κι ήταν πάντα οκ. Μετά την ξεφτιλισμένη Ρωσίδα που επιασαν με Έιτζ έσπασε πολύ το σέρβις, ξεκίνησε η κατρακύλα παράλληλα διότι δεν έρχονταν πουτάνες της προκοπής λόγω φτώχειας χώρας κι αναδουλειας και τέλος κατά την διάρκεια και μετά τον κοβιντ η κατάσταση είναι απλά εμετική από όλες τις απόψεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Μέχρι το 2012 όλα πήγαιναν ρολόι. Εγώ με διαλείμματα σε περιοδους πήγαινα κι ήταν πάντα οκ. Μετά την ξεφτιλισμένη Ρωσίδα που επιασαν με Έιτζ έσπασε πολύ το σέρβις, ξεκίνησε η κατρακύλα παράλληλα διότι δεν έρχονταν πουτάνες της προκοπής λόγω φτώχειας χώρας κι αναδουλειας και τέλος κατά την διάρκεια και μετά τον κοβιντ η κατάσταση είναι απλά εμετική από όλες τις απόψεις.
Tην θυμάμαι αυτην την περίπτωσγ που ο Λοβέρδος την κρεμασε στα μανταλκακια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Στα μπουρδέλα ο χρόνος επίσκεψης είναι για γέλια. Πάντα έτσι ήταν. Το μόνο θετικό που ΕΙΧΑΝ ήταν ότι έβρισκες μουνάρες με φοβερά προγράμματα και σε φθηνή τιμή. Κανείς μπουρδελιάρης δεν χόρτασε γαμήσι στα μπουρδέλα ΠΟΤΕ κι όσοι πέρασαν κάπως καλά ήταν για τους παραπάνω λόγους που έγραψα. Τόσο απλό. Τώρα πια είναι για ροχάλες η κατάσταση. Αν θες γαμήσι της προκοπής βρίσκεις γκόμενα η τουλάχιστον σοβαρές βίζιτες. Τα υπόλοιπα είναι σαπουνόφουσκες.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Tην θυμάμαι αυτην την περίπτωσγ που ο Λοβέρδος την κρεμασε στα μανταλκακια.
Ήταν στο Φωκαίας 22 που πριν γίνει μπουρδέλο ξέρετε τι ήταν; Γραφείο τελετών! Μάλιστα κύριοι. Το σφράγισαν για παντα. Εκεί είχε 2 μπουρδέλα στον πάνω όροφο κι ένα κάτω. Και στα 3 γίνονταν όργια οργίων. Ότι λέω εγγύηση. Κι αν άφησαν να δουλεύει το Φυλής 74 που ήταν αδερφάκι του, απλά δεν έσκασε κανόνι εκεί. Επίσης και στο Φυλής 74 γίνονταν όργια για καιρό με Μιλένες, Τερέζες, Μάγδες κτλ στα μουλωχτά. Τώρα πια είναι κι αυτό στα αζήτητα όμως.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Ήταν στο Φωκαίας 22 που πριν γίνει μπουρδέλο ξέρετε τι ήταν; Γραφείο τελετών! Μάλιστα κύριοι. Το σφράγισαν για παντα. Εκεί είχε 2 μπουρδέλα στον πάνω όροφο κι ένα κάτω. Και στα 3 γίνονταν όργια οργίων. Ότι λέω εγγύηση. Κι αν άφησαν να δουλεύει το Φυλής 74 που ήταν αδερφάκι του, απλά δεν έσκασε κανόνι εκεί. Επίσης και στο Φυλής 74 γίνονταν όργια για καιρό με Μιλένες, Τερέζες, Μάγδες κτλ στα μουλωχτά. Τώρα πια είναι κι αυτό στα αζήτητα όμως.
Και στα γραφεία τα ίδια είναι .

Οργια οργίων γίνονται.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Και στα γραφεία τα ίδια είναι .

Οργια οργίων γίνονται.
Σωστός! Κι όταν τα λες αυτά σε κάποιους που τυγχάνει να έχουν ερωτευτεί σου λένε ότι λες μαλακίες και η δικιά τους η πριγκηπισσα δεν κάνει τίποτα το ανήθικο με άλλους. Δεν το λέω για τον φίλο που ερωτεύτηκε αλλα είναι τρανή αλήθεια. Πόσες είναι που κάνουν πρόγραμμα της πουτσας με κάποιους και με κάποιους άλλους όργια. Προσωπικά πιστεύω ότι παρά πολλες πουτάνες γαμιούνται άκα σε τυχαίες στιγμές στην ζωή τους. Μην πω για τις συστηματικές. Λίγο τρέλλα θέλει κι έγινε.Εμενα μου έχει τύχει πουτάνα να μην χύνω να ξαναμπαινω καπάκι με δεύτερο εισιτήριο και επειδή αργούσα έκατσε και τον έφαγε ακάποτα στο τέρμα. Κορυφαία στιγμή ήταν που σηκώθηκα όρθιος ενώ την είχα στα 4 και της τα πέταξα στην μάπα. Το μόνο που έκανε να βάλει δύο μαντήλια μέσα στο μουνί της μην τυχόν και έχει ξεφύγει ψωλοχυμα για να καθαριστεί και καλά. Αυτό την ένοιαξε. Μην γκαστρωθεί. Στο μουνί της το άκα. :2funny: Αυτό το γράφω για μερικούς που λένε ότι τους προτιμούν επειδή είναι καθαροί, ευγενικοί κτλ λες κι όσοι τους εσκασε ακάποτο περιστατικό ήταν ανθρακωρύχοι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Λατρεία...
Ωρε έτσι και μάθουν οι Ρώσοι ότι καυλαντιζω ουρανούς...
Δεν τα γλιτώνω τα πυρηνικά...
Είναι και KGBιτες όλοι αυτοι και δεν σε βλέπω καλά. Ελπίζω να μην είναι σαν την αλλη που με κατασκόπευε
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Είναι και KGBιτες όλοι αυτοι και δεν σε βλέπω καλά. Ελπίζω να μην είναι σαν την αλλη που με κατασκόπευε
Δεν σου είπα για την άλλη που γύρναγε με τη φώτο μου και ρώταγε τις άλλες, τον έχεις πάρει? Πότε? Κτλ...
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Σωστός! Κι όταν τα λες αυτά σε κάποιους που τυγχάνει να έχουν ερωτευτεί σου λένε ότι λες μαλακίες και η δικιά τους η πριγκηπισσα δεν κάνει τίποτα το ανήθικο με άλλους. Δεν το λέω για τον φίλο που ερωτεύτηκε αλλα είναι τρανή αλήθεια. Πόσες είναι που κάνουν πρόγραμμα της πουτσας με κάποιους και με κάποιους άλλους όργια. Προσωπικά πιστεύω ότι παρά πολλες πουτάνες γαμιούνται άκα σε τυχαίες στιγμές στην ζωή τους. Μην πω για τις συστηματικές. Λίγο τρέλλα θέλει κι έγινε.Εμενα μου έχει τύχει πουτάνα να μην χύνω να ξαναμπαινω καπάκι με δεύτερο εισιτήριο και επειδή αργούσα έκατσε και τον έφαγε ακάποτα στο τέρμα. Κορυφαία στιγμή ήταν που σηκώθηκα όρθιος ενώ την είχα στα 4 και της τα πέταξα στην μάπα. Το μόνο που έκανε να βάλει δύο μαντήλια μέσα στο μουνί της μην τυχόν και έχει ξεφύγει ψωλοχυμα για να καθαριστεί και καλά. Αυτό την ένοιαξε. Μην γκαστρωθεί. Στο μουνί της το άκα. :2funny: Αυτό το γράφω για μερικούς που λένε ότι τους προτιμούν επειδή είναι καθαροί, ευγενικοί κτλ λες κι όσοι τους εσκασε ακάποτο περιστατικό ήταν ανθρακωρύχοι.
Σε μενα το λες?

Δεν θελω να πω περισσοτερα γιατι η κοπελες είναι ενεργες και γνωστες με κριτικες κλπ και δεν θέλω να θίξω υπολήψεις.

Εμενα μου εχουν στειλει και υπερηχογραφημα μήτρας μου εχουν ζητησει χορηγίες ταξίδεια, ότι μαλακίες θες .
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.723
Κριτικές
164
Like
81.808
Πόντοι
46.223
Δεν σου είπα για την άλλη που γύρναγε με τη φώτο μου και ρώταγε τις άλλες, τον έχεις πάρει? Πότε? Κτλ...

Eddie Murphy Reaction GIF by Laff
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Ναι ναι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε μενα το λες?

Δεν θελω να πω περισσοτερα γιατι η κοπελες είναι ενεργες και γνωστες με κριτικες κλπ και δεν θέλω να θίξω υπολήψεις.

Εμενα μου εχουν στειλει και υπερηχογραφημα μήτρας μου εχουν ζητησει χορηγίες ταξίδεια, ότι μαλακίες θες .
Καρπερος ο άτιμος...
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Ναι ναι...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καρπερος ο άτιμος...
Εντωμεταξύ ολες κουραμπιεδιαζονται και εχουν μαλωσει με την αντισυλληψη! Τι να πεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν σου είπα για την άλλη που γύρναγε με τη φώτο μου και ρώταγε τις άλλες, τον έχεις πάρει? Πότε? Κτλ...
Ναι το νου σου ! Εχουν ομαδα στο Whatsup σαν τα ερμπετα του χοντρού!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Σε μενα το λες?

Δεν θελω να πω περισσοτερα γιατι η κοπελες είναι ενεργες και γνωστες με κριτικες κλπ και δεν θέλω να θίξω υπολήψεις.

Εμενα μου εχουν στειλει και υπερηχογραφημα μήτρας μου εχουν ζητησει χορηγίες ταξίδεια, ότι μαλακίες θες .
Κι εγώ για ενεργές δεν γράφω γιατί ως γνωστόν θα έρθουν οι ακόλουθοι κι οι υπασπιστές να πουν δεν είναι έτσι. Επίσης θα χαλάσει η φυσική ροή των πραγμάτων και ξαφνικά θα σχηματιστούν ουρές. Οι στάνταρ που θα πάνε θα είναι οι κατήγοροι γιατι κι αυτοί τζογάρουν το πουλί τους που και που όπως κι όσοι τον βάζουν και σε κορμό δέντρου. Και βέβαια μπορεί να μην είναι στάνταρ για κάποια ότι θα παίρνει κόσμο ακάποτα αβέρτα αλλά πίστεψέ με αν η άλλη ξεκινήσει και το κάνει, θα το χαλαρώσει τελείως στην πορεία. Νόμος!
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Ναι το νου σου ! Εχουν ομαδα στο Whatsup σαν τα ερμπετα του χοντρού!
Για αυτή την ομάδα μιλάω...
Την έχω δει...
Να δεις συζήτηση να μαλωνουν εκεί μέσα για πελάτη και να γίνεται το έλα μάνα να με δεις...
Και να μου μεταφράζει η άλλη και να έχω κλασει στα γέλια
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Εντωμεταξύ ολες κουραμπιεδιαζονται και εχουν μαλωσει με την αντισυλληψη! Τι να πεις
Μονταρουν σπιράλ κάποιες. Ορμονικά η μηχανικά με βάθος δράσης 5ετίας. Δηλαδή ποιο το νόημα; Ανοίξαμε και σας περιμένουμε!
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Κι εγώ για ενεργές δεν γράφω γιατί ως γνωστόν θα έρθουν οι ακόλουθοι κι οι υπασπιστές να πουν δεν είναι έτσι. Επίσης θα χαλάσει η φυσική ροή των πραγμάτων και ξαφνικά θα σχηματιστούν ουρές. Οι στάνταρ που θα πάνε θα είναι οι κατήγοροι γιατι κι αυτοί τζογάρουν το πουλί τους που και που όπως κι όσοι τον βάζουν και σε κορμό δέντρου. Και βέβαια μπορεί να μην είναι στάνταρ για κάποια ότι θα παίρνει κόσμο ακάποτα αβέρτα αλλά πίστεψέ με αν η άλλη ξεκινήσει και το κάνει, θα το χαλαρώσει τελείως στην πορεία. Νόμος!
Ολες το κανουν με το καταλληλο ανθρωπο . Καποιες απο το πρώτο ραντεβου αλλες στο δευτερο αντε στο τρίτο. Το θέμα είναι να επιλεξεις την σωστη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom