Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
424
Πόντοι
21
Είμαι 18 χρόνων και θέλω να πάρω γυφτισσα. Ζω σε μια πόλη 20.000 κατοίκων. Είναι κάποιες καλές και δεν ξέρω τι να τους πω. Έχετε καμιά ιδέα τι να τους πω;;
Πες ότι θες να τις γαμήσεις και άρχισε να τρέχεις
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Είμαι 18 χρόνων και θέλω να πάρω γυφτισσα. Ζω σε μια πόλη 20.000 κατοίκων. Είναι κάποιες καλές και δεν ξέρω τι να τους πω. Έχετε καμιά ιδέα τι να τους πω;;

Άραζε εκεί κοντά, πέρνα περπατώντας. Αν σου ζητήσουν κανένα ευρώ δώσ' το.
Αν σου πιάσουν καμμιά κουβέντα την πρώτη ή την δεύτερη φορά ίσως το πάνε εκείνες κατά εκεί.
"Τί κάνεις, έχεις κοπέλα;" κτλπ

Πιθανό να μην το πάνε και να σου ζητούν ψιλά κάθε φορά που σε βλέπουν.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
στο πανηγύρι του Ταξιάρχη αυτή τη στιγμή στο Περιστέρι έχει άπειρα γυφτάκια που ναι καύλααα!!:alivedick:
Σίγουρα θα έχει πολλά γυφτακια αλλά είναι δύσκολο να τα προσεγγίσεις γιατί σε ακτίνα λίγων μέτρων θα είναι και το συγγενολοι τους
Εκτός αν είσαι τυχερός και σου έρθει καμία από μόνη της αλλά και πάλι να κρατάτε πισινή μην σας πάρει κανα μάτι και μπλέξετε χειρότερα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
820
Κριτικές
66
Like
11.186
Πόντοι
3.506

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
19
Like
5.296
Πόντοι
1.446

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Μια 20χρονη γύφτισσα, από τον Κολωνό, κατήγγειλε στην αστυνομία, ότι την πήδηξαν 18 Πάκια.
Πήγε να βγάλει το μεροκάματο και θα χάλασε η συμφωνία ισως σκέφτηκε να καταγγείλει βιασμό μήπως και βγάλει κανα εξτραδακι παραπάνω αλλά μάλλον δεν της βγήκε !
Κολωνό πάντως μένουν πολλοί γυφτοι επιδόματιες σε σπίτια λέτε να τα έχουν κάνει γαμηστρωνες να κονομάνε απ τις γυφτοπουλες ;
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Καλησπέρα και Χρονια πολλά !!
Παραμονή πρωτοχρονιάς κατά τις 11 το πρωί έχω πάει να πάρω καφέ από τα coffee berry στο Ελληνικό και βλέπω μια γύφτισσα καμία 35 άρα χρόνων κανονικό σώμα μελανούρι να περνάει απ έξω και της λέω βγήκες να πεις τα κάλαντα ;
Ναι γιατί μου λέει τι θες ;
Θες να ρθεις να μου τα πεις στο σπίτι μου και να σου δώσω χαρτζιλίκακι ;
Πριν προλάβαλω να ολοκληρώσω τη πρόταση αρχίζει να φωνάζει κατι στα γύφτικα σαν να φώναζε κάποιον να έρθει από μακριά
Καλά της λέω άστο άλλη φορά καβαλάω τη μηχανή και φεύγω μη γίνω ρεζίλι
Άλλη μια απόπειρα στο κουβα..
Φαίνεται είχε κονομησει απ τα κάλαντα καλό μεροκάματο και δεν ήθελε το εξτραδακι της
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
Καλησπέρα και Χρονια πολλά !!
Παραμονή πρωτοχρονιάς κατά τις 11 το πρωί έχω πάει να πάρω καφέ από τα coffee berry στο Ελληνικό και βλέπω μια γύφτισσα καμία 35 άρα χρόνων κανονικό σώμα μελανούρι να περνάει απ έξω και της λέω βγήκες να πεις τα κάλαντα ;
Ναι γιατί μου λέει τι θες ;
Θες να ρθεις να μου τα πεις στο σπίτι μου και να σου δώσω χαρτζιλίκακι ;
Πριν προλάβαλω να ολοκληρώσω τη πρόταση αρχίζει να φωνάζει κατι στα γύφτικα σαν να φώναζε κάποιον να έρθει από μακριά
Καλά της λέω άστο άλλη φορά καβαλάω τη μηχανή και φεύγω μη γίνω ρεζίλι
Άλλη μια απόπειρα στο κουβα..
Φαίνεται είχε κονομησει απ τα κάλαντα καλό μεροκάματο και δεν ήθελε το εξτραδακι της
Δεν πειράζει η προσπάθεια αρκεί στην τελική αυτή έχασε ένα εξτραδάκι, αλλά και εσύ ρε μαν της το έφερες λίγο απότομα, στην επόμενη πιάσε λίγο την κουβέντα περί ανέμων και υδάτων και φέρτο της απ' έξω απ' έξω για το εάν ψήνεται.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
9
Like
966
Πόντοι
301
Έχετε πάει ποτέ με γυφτάκι???Οποιος έχει ας μεταφέρει εμπειρία και επίσης αν γνωρίζει κανείς μαγαζί που να μπορούμε να βρούμε ή πιάτσα που να ψωνίζονται....
Έχω πάρει Βουλγαρογυφτάκι που δούλευε μπουρδέλα Σαλονίκης πριν πολλά χρόνια. Πολύ ορεξατο και καυτό μωρό...
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
9
Like
966
Πόντοι
301
Καλησπέρα και Χρονια πολλά !!
Παραμονή πρωτοχρονιάς κατά τις 11 το πρωί έχω πάει να πάρω καφέ από τα coffee berry στο Ελληνικό και βλέπω μια γύφτισσα καμία 35 άρα χρόνων κανονικό σώμα μελανούρι να περνάει απ έξω και της λέω βγήκες να πεις τα κάλαντα ;
Ναι γιατί μου λέει τι θες ;
Θες να ρθεις να μου τα πεις στο σπίτι μου και να σου δώσω χαρτζιλίκακι ;
Πριν προλάβαλω να ολοκληρώσω τη πρόταση αρχίζει να φωνάζει κατι στα γύφτικα σαν να φώναζε κάποιον να έρθει από μακριά
Καλά της λέω άστο άλλη φορά καβαλάω τη μηχανή και φεύγω μη γίνω ρεζίλι
Άλλη μια απόπειρα στο κουβα..
Φαίνεται είχε κονομησει απ τα κάλαντα καλό μεροκάματο και δεν ήθελε το εξτραδακι της
Νταξει, είσαι αρχηγός
Respect
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Αν δεν εχετε παρακολουθησει γυφτικο γαμο με γλεντι μετα ,δεν εχετε δει τιποτα .
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.368
Κριτικές
165
Like
24.983
Πόντοι
34.168

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Τι να τον κανουμε το γαμο ρε φιλε,
τη νυφη θελουμε εμεις..
Το γλεντι του γαμου γινοταν σε ενα τολ με τραπεζια γεματα φαγητα με απαισια μυρωδια οποιος η οποια κατουριοταν εβγαινε εξω και κατουραγε ,οι γυναικες σηκωναν τις φουστες και ανακουφιζοταν επι τοπου , βρακι δεν φορουσαν . Οταν φυγαμε με τον φιλο που ειχαμε παει , ψαχνοντας στα χωραφια να βρουμε το αυτοκινητο βλεπαμε ολα τα αυτοκινητα με ζυγαρια μεσα . Ο φιλος ειχε την ατυχια να πατησει φρεσκοκαμομενα σκατα και ...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom