Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
φυσικα κι εχω παρει.την ειχα ψωνισει απο πλατεια .οχι οτι ελεγε και πολλα πραγματα αλλα την ζορισα πολύ.Πονούσε αρκετα κατα ο γαμησι.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
φυσικα κι εχω παρει.την ειχα ψωνισει απο πλατεια .οχι οτι ελεγε και πολλα πραγματα αλλα την ζορισα πολύ.Πονούσε αρκετα κατα ο γαμησι.
Μερικές πληροφορίες παραπάνω φίλε μου
Τοποθεσία πως τη προσέγγισες που έγινε το σκηνικό για να μαθαίνουμε οι ενδιαφερόμενοι
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Μερικές πληροφορίες παραπάνω φίλε μου
Τοποθεσία πως τη προσέγγισες που έγινε το σκηνικό για να μαθαίνουμε οι ενδιαφερόμενοι
εκτος Αθηνα φιλε.Αλλα σου ξαναλεω δεν χανεις και κατι.Δεν ελεγε και πολλα σαν γκομενα
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
424
Πόντοι
21
Kαλησπερα Μύστες!Υπάρχει κάποιο νεο;Πετυχαίνω κάποια ποιοτικά γυφτάκι κάτω από την γέφυρα της Πέτρου Ράλλη.Ξερει κάποιος κατι;
Ήταν μόνες τους η ήταν όλο το σόι και θα μας κυνηγάνε?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
820
Κριτικές
66
Like
11.184
Πόντοι
3.506
Kαλησπερα Μύστες!Υπάρχει κάποιο νεο;Πετυχαίνω κάποια ποιοτικά γυφτάκι κάτω από την γέφυρα της Πέτρου Ράλλη.Ξερει κάποιος κατι;
Γνωστός καταυλισμός γύφτων. Τα είδα και εγώ, προχθές. Ζητιανεύουν στα φανάρια και παραδίπλα είναι τα τσαντήρια τους. Σε αυτό το σημείο είχε γίνει μεγάλο θέμα, πέρυσι, γιατί οι Γύφτοι έσπαγαν τους υαλοκαθαριστήρες των παρμπρίζ, από διερχόμενα αυτοκίνητα, ενώ κάποιοι άλλοι πουλούσαν καινούργιους και ενίοτε έκλεβαν τους οδηγούς.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.367
Κριτικές
165
Like
24.983
Πόντοι
34.168
Τις προάλλες εγώ καθώς καθάριζα την αποθήκη μου και πέταγα τη σαβούρα σκάει ένα αγροτικό και βγαίνει απ το συνοδηγό μια γυφτισσα καμία 20 άρια χρόνων κανονικό σώμα λευκή επιδερμίδα κατάμαυρο μακρύ μαλλί μέχρι το κωλο και έρχεται δίπλα μου να με ρωτήσει αν μπορεί να μαζέψει αυτά που πετάω μιλάμε μάγκες η γκομενα ήταν απίστευτη αφού στεκόταν δίπλα μου και μοσχοβόλαγε λες και είχε βγει απ το μπάνιο ( περίμενα το ακριβώς αντίθετο ) μιλάμε για τρελή καυλα και εκεί που της λέω να πάρει ότι θέλει τη ρώτησα από που είναι μου λέει άνω Λιοσια πριν προλάβω να τελιωσω τη φράση μου σκάει και ο αντρας της από δίπλα και με αποθάρρυνε να κάνω την οποία κίνηση άσε που ήμουν δίπλα στο σπίτι μου και λέω θα γίνει καμία στραβή
Αλλά η γυφτισσα μάγκες ακόμα νιώθω το άρωμα της καυλωσα απίστευτα … λέω μετά απο μέσα μου τι μουνι γαμαει ο γυφτος και έφυγα και τη χάζευα ! Μια τέτοια να μου κάτσει τη καυλαντιζω δίχως αύριο …
Γυφτισα με λευκη επιδερμιδα?
Τι συνδυασμος ειναι τουτος ρε φιλε?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
πριν λίγες μερες συνάντησα σε εστιατοριο 3-4 τσιγγανες με τα παιδια τους

Έτρωγαν...φρόνιμες αυτές και τα παιδια τους

Μικρές και γυναικάρες , αν τις έβλεπες στο εξωτερικό δεν θα ψιλιαζόσουν την καταγωγη

Ομως εδω ... δεν κοιτάζεις καν... κινδυνεύεις να βρεθείς τσιμεντωμενος
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Γυφτισα με λευκη επιδερμιδα?
Τι συνδυασμος ειναι τουτος ρε φιλε?
Ξέρω και γω που τον βρήκε αυτό το συνδιασμο ..
μαύρο μαλλί οκ πες βαμμένο αλλά η επιδερμίδα καμία σχέση με γυφτισες μελαχρινές και τσι συν ότι ήταν λες και βγήκε από μπάνιο μοσχοβόλαγε μιλάμε …
Δηλαδή αν ήταν ντυμένη κανονικά δεν τη καταλάβαινες με τίποτα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.694
Like
29.009
Πόντοι
6.056
Γυφτισα με λευκη επιδερμιδα?
Τι συνδυασμος ειναι τουτος ρε φιλε?
Πριν απο 10-15 μερες ειμαι σταματημένος στο φανάρι μπροστά στην πυλη του νοσοκομείου παιδων «Αγια Σοφία». Εκείνη την στιγμη βγαίνουν απο μέσα τέσσερεις γυφταρεοι, δυο άνδρες και δυο γυναίκες, ε η μια γυναίκα ήταν λευκή και εκανε μεγάλη αντίθεση σε σχεση με του υπόλοιπους κατάμαυρους γυφτους, μάλιστα φαινόταν να ηταν ωραιο κομμάτι. Μου εκανε τεράστια εντύπωση γιατι πρώτη φορα έβλεπα λευκή γυφτισσα/γυφτο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.367
Κριτικές
165
Like
24.983
Πόντοι
34.168
Πριν απο 10-15 μερες ειμαι σταματημένος στο φανάρι μπροστά στην πυλη του νοσοκομείου παιδων «Αγια Σοφία». Εκείνη την στιγμη βγαίνουν απο μέσα τέσσερεις γυφταρεοι, δυο άνδρες και δυο γυναίκες, ε η μια γυναίκα ήταν λευκή και εκανε μεγάλη αντίθεση σε σχεση με του υπόλοιπους κατάμαυρους γυφτους, μάλιστα φαινόταν να ηταν ωραιο κομμάτι. Μου εκανε τεράστια εντύπωση γιατι πρώτη φορα έβλεπα λευκή γυφτισσα/γυφτο.
Μαλλον τις εχουν αρπαξει μικρες ,τις μεγαλωσαν με τις δικες τους συνηθειες,
αλλα η διαφορα στο χρωμα φαινεται.
Ενα τεστ dna χρειαζεται.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Μαλλον τις εχουν αρπαξει μικρες ,τις μεγαλωσαν με τις δικες τους συνηθειες,
αλλα η διαφορα στο χρωμα φαινεται.
Ενα τεστ dna χρειαζεται.
Παιζονται πολλά....
τώρα αλλά κ παλιότερα , γίνονται κ σχέσεις παρανομες ανάμεσα σε γυφτισες/γύφτους με δικούς μας λευκους/λευκες κ έτσι κάποιοι γυφτοι έχουν ποιο ανοιχτό χρώμα δέρματος.
Για παράδειγμα παντρεμένη γυφτισα έχει σχέση με μπαλαμο όπως το λένε αυτοί....με δικό μας....,
μην φανταστείτε κεραυνοβολο έρωτα από αυτην....τις κάνει κ κανα χρηματικό δωράκι.
Μένει εγκυος κ φορτώνει το παιδί στο άνδρα της....
Απο την πλευρα τους ίσως το κάνουν κ επιτιδες για να σπάσουν την φυλή τους.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Μπορεί η μάνα να πηδιόταν για 1000 δραχμές. Θα ρίξει το παιδί που έπιασε από πελάτη; Αμάν κάνουν να έχουν πολλά να παίρνουν επιδόματα.
Λες και οι γύφτοι δεν ξέρουν πώς βγάζουν χρήματα οι γυναίκες τους.
 

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
35
Like
477
Πόντοι
20
Νόμίζω ότι η Χριστίνα στον Σκορπιό είναι ρομά εξ Αλβανίας,και τα κάνει όλα τα καλά.
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21

Dimitris7373

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Είμαι 18 χρόνων και θέλω να πάρω γυφτισσα. Ζω σε μια πόλη 20.000 κατοίκων. Είναι κάποιες καλές και δεν ξέρω τι να τους πω. Έχετε καμιά ιδέα τι να τους πω;;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Είμαι 18 χρόνων και θέλω να πάρω γυφτισσα. Ζω σε μια πόλη 20.000 κατοίκων. Είναι κάποιες καλές και δεν ξέρω τι να τους πω. Έχετε καμιά ιδέα τι να τους πω;;
να προσέχεις τους 5 αδερφούς της και τον 30χρονο πατέρα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom