Νέα

Έχει πάρει κανείς γύφτισσα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
Με πλησίασε μια λιμάνι Πειραιά και κανονίσαμε να πάμε τουαλέτα για κλαρίνο και μόλις φτάσαμε εκεί ήθελε τα λεφτά να τα πάρει μπροστά να πάει μέχρι την καντίνα που ήταν λίγο παραδίπλα και να την περίμενα στην τουαλέτα. Λογικά θα έκλαιγα το 10άρικο και αποχώρησα.
Σίγουρα θα το έκλαιγες το δεκάρικο
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
114
Like
284
Πόντοι
21
Μια φορά μου κολαγε μια γυφτισα και ποτέ δεν πηδαω η δινω μπουκι σ αυτές.
Τις λεω με 5 ευρω μου γλειφεις τα ποδια,η τύπισσα δέχτηκε την εβαλα στο πισω καθισμα να μου γλεφει τα ποδια τετοια καβλα που τραβηξα μαλάκια
Μπορεις να πεις λεπτομεριες που την πετυχες κτλπ τυπε? Επισης την πηραν τα φλοκια?
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
παιζει να ειχα παρει κατα λαθος κ ειχα ζησει το εξης σκηνικο-
μου χε στειλει γνωστος γνωστου ελληνιδα βιζιτα λιγο μαυριδερη κ ειχε κ τα κιλακια -δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν γυφτισσα παντως καπου προς μενιδι μου χε πει οτι μενει- κ οταν εκανα κινηση να τη γυρισω 69 γυριζει κ μου λεει θες να γλειψεις μουνι
ναι της λεω
καλα μου λεει κ στηνεται
τερμα ντεκαβλε φαση... :2funny:
το ζησα κ αυτο παντως...
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
Tύποι μέχρι πριν τον covid επαρχία είχε ξεφύγει το πράγμα με τις γύφτισσες. Φίλος διέμενε σε πάρα πολύ κεντρικό σημείο της πόλης και η είσοδος της πολυκατοικίας αναγκαστικά ήταν όλη την ημέρα ανοιχτή διότι φιλοξενούσε ιατρεία και διάφορα γραφεία το κτίριο. Κάθε πρωί πήγαιναν οι γύφτισες και την έπεφταν στα γερόντια και γενικά σε όποιον αργόσχολο καθόταν στην πλατεία, έκλεινε η συμφωνία και έμπαιναν στη πολυκατοικία του φίλου η οποία αν κατέβαινες στο υπόγειο είχε πόρτα που σε έβγαζε σε ακάλυπτο που κανένας δεν έβλεπε και συνορευε με ένα άλλο νεοκλασσικό το οποίο είναι κλειστό 50 χρόνια. Κάνουμε λόγο για διαστημική καβάτζα κάτω από τη μύτη ανυποψίαστων περαστικών, γιατρών, δικηγόρων και ενοίκων που δεν έδιναν πολύ σημασία και το τι γίνεται μιας και μπαινοβγαίναν δεκάδες άτομα τη μέρα πάντα. Κάποιος το πήρε γραμμή εννοείται μετά από πολύ καιρό και βγήκαν στον ακάλυπτο και βρήκαν τόνους από χυσόχαρτα, καπότες, βρακιά, καφέδες, τσιγάρα και ότι άλλο μπορεί να φανταστεί κάποιος.
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
Tύποι μέχρι πριν τον covid επαρχία είχε ξεφύγει το πράγμα με τις γύφτισσες. Φίλος διέμενε σε πάρα πολύ κεντρικό σημείο της πόλης και η είσοδος της πολυκατοικίας αναγκαστικά ήταν όλη την ημέρα ανοιχτή διότι φιλοξενούσε ιατρεία και διάφορα γραφεία το κτίριο. Κάθε πρωί πήγαιναν οι γύφτισες και την έπεφταν στα γερόντια και γενικά σε όποιον αργόσχολο καθόταν στην πλατεία, έκλεινε η συμφωνία και έμπαιναν στη πολυκατοικία του φίλου η οποία αν κατέβαινες στο υπόγειο είχε πόρτα που σε έβγαζε σε ακάλυπτο που κανένας δεν έβλεπε και συνορευε με ένα άλλο νεοκλασσικό το οποίο είναι κλειστό 50 χρόνια. Κάνουμε λόγο για διαστημική καβάτζα κάτω από τη μύτη ανυποψίαστων περαστικών, γιατρών, δικηγόρων και ενοίκων που δεν έδιναν πολύ σημασία και το τι γίνεται μιας και μπαινοβγαίναν δεκάδες άτομα τη μέρα πάντα. Κάποιος το πήρε γραμμή εννοείται μετά από πολύ καιρό και βγήκαν στον ακάλυπτο και βρήκαν τόνους από χυσόχαρτα, καπότες, βρακιά, καφέδες, τσιγάρα και ότι άλλο μπορεί να φανταστεί κάποιος.
Σε ποια πόλη διαδραματίστηκε αυτό το σκηνικό ? γιατί μπορεί μετά τη σχετική αποκάλυψη απλά να άλλαξαν στέκια.
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
87
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
0
Χθες σε διπλανό τραπέζι σε καφέ έξω απ' τη Κόρινθο, μερακλής 35άρης έλεγε για πιάτσες με γύφτισες στη περιοχή.

Είπε για τη Κόρινθο πως παίζει πιάτσα έξω από τα μεγάλα super market - έχουν αναφερθεί εδώ αρκετές φορές - λόγω των καταυλισμών σε Εξαμίλια & Ζευγωλατιό, δυστυχώς ήμουν με άσχετη παρέα δεν μπορούσα να τον ακούσω καλά.

Απ' όσα μπόρεσα να "πιάσω" καθαρά, μιλούσε για πιάτσα στο Κιάτο, ειδικά τέλη του μήνα που παίρνουν τις συντάξεις τα παππούδια, μέρα μεσημέρι έλεγε, στη κεντρική πλατεία στο δημαρχείο γίνεται χαμός.

Μύστη αν είσαι εδώ, για διαφώτισέ μας λίγο :sunglasses:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
παιζει να ειχα παρει κατα λαθος κ ειχα ζησει το εξης σκηνικο-
μου χε στειλει γνωστος γνωστου ελληνιδα βιζιτα λιγο μαυριδερη κ ειχε κ τα κιλακια -δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν γυφτισσα παντως καπου προς μενιδι μου χε πει οτι μενει- κ οταν εκανα κινηση να τη γυρισω 69 γυριζει κ μου λεει θες να γλειψεις μουνι
ναι της λεω
καλα μου λεει κ στηνεται
τερμα ντεκαβλε φαση... :2funny:
το ζησα κ αυτο παντως...
Μαρίνα εννοείς σίγουρα! αυτή είναι όντως ρομά
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Καπως επικινδυνο σπορ αυτο με τις γυφτισσες.Πρωτα απ ολα δεν πλενονται και εκτος του οτι βρωμανε πολυ ,ειναι παρα πολυ πιθανο να εχουν αρρωστειες.Το καλό βεβαια ειναι οτι αν θες περιεργα πραγματα (πχ. ουρολαγνεία ) μπορει να τα κανουν, κατι που δεν θα το βρεις ευκολα σε αλλες γυναικες(ακομα και με χρηματα)
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Ψήνεστε αλάνια μου;;;;
:cheesy::cheesy::cheesy:
IMG_20230930_223011.jpg
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
815
Κριτικές
23
Like
7.651
Πόντοι
2.036

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
815
Κριτικές
23
Like
7.651
Πόντοι
2.036

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Τις προάλλες εγώ καθώς καθάριζα την αποθήκη μου και πέταγα τη σαβούρα σκάει ένα αγροτικό και βγαίνει απ το συνοδηγό μια γυφτισσα καμία 20 άρια χρόνων κανονικό σώμα λευκή επιδερμίδα κατάμαυρο μακρύ μαλλί μέχρι το κωλο και έρχεται δίπλα μου να με ρωτήσει αν μπορεί να μαζέψει αυτά που πετάω μιλάμε μάγκες η γκομενα ήταν απίστευτη αφού στεκόταν δίπλα μου και μοσχοβόλαγε λες και είχε βγει απ το μπάνιο ( περίμενα το ακριβώς αντίθετο ) μιλάμε για τρελή καυλα και εκεί που της λέω να πάρει ότι θέλει τη ρώτησα από που είναι μου λέει άνω Λιοσια πριν προλάβω να τελιωσω τη φράση μου σκάει και ο αντρας της από δίπλα και με αποθάρρυνε να κάνω την οποία κίνηση άσε που ήμουν δίπλα στο σπίτι μου και λέω θα γίνει καμία στραβή
Αλλά η γυφτισσα μάγκες ακόμα νιώθω το άρωμα της καυλωσα απίστευτα … λέω μετά απο μέσα μου τι μουνι γαμαει ο γυφτος και έφυγα και τη χάζευα ! Μια τέτοια να μου κάτσει τη καυλαντιζω δίχως αύριο …
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Kαλησπερα Μύστες!Υπάρχει κάποιο νεο;Πετυχαίνω κάποια ποιοτικά γυφτάκι κάτω από την γέφυρα της Πέτρου Ράλλη.Ξερει κάποιος κατι;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom