Νέα

Cult εκφράσεις στο sex!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα verasub
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Πως διάλεξες ποιος θα σε πηδήξει; Τον ξέρεις και εκτός του μπου;
 

Τάκης 21

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2023
Μηνύματα
116
Like
484
Πόντοι
21
Γενικά και λόγο της ηλικίας έχω μια.χαλαρωση πλέον μόνιμη σε έναν βαθμο
Μπράβο μιλφαρα παντός η φωτογραφίες σου είναι όλες πολύ καλές μπράβο στον φωτογράφο εκείνη που είχες στο πορπαγκαζ ήταν η καλύτερη από ολες
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.863
Πόντοι
201
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.863
Πόντοι
201

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
505
Κριτικές
2
Like
636
Πόντοι
86
@verasub το πρωί της επόμενη ημέρας ακόμα και η τελευταία καθαρίστρια του ξενοδοχείου σε σχολίαζε περιπαικτικά γελώντας με τα καμώματά σου.
Το ρεζιλίκι που βίωσες δεν είχε προηγούμενο.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Το πρώτο μέλος που είχα σχέση και με εκπαίδευσε να είμαι υποτακτικη ήταν ο sena1 έφυγε εξωτερικό και κατά κάποιο τρόπο με έκανε πάσα στον altec
Οκ, ευχαριστώ για την απάντηση. Παίζει για εσένα ρόλο και το μέγεθος ή αρκεί να παίζει καλά το κομμάτι υποτακτική με γαμιά; Γιατί μια φίλη έλεγε δεν αρκεί το κανονικό μέγεθος
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.863
Πόντοι
201
@verasub το πρωί της επόμενη ημέρας ακόμα και η τελευταία καθαρίστρια του ξενοδοχείου σε σχολίαζε περιπαικτικά γελώντας με τα καμώματά σου.
Το ρεζιλίκι που βίωσες δεν είχε προηγούμενο.
Έτσι ακριβώς συναιβηκε και έμαθα μετά από χρόνια από φιλικό ζευγάρι που πήγε στο ξενοδοχείο ότι ακόμα το συζητανε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οκ, ευχαριστώ για την απάντηση. Παίζει για εσένα ρόλο και το μέγεθος ή αρκεί να παίζει καλά το κομμάτι υποτακτική με γαμιά; Γιατί μια φίλη έλεγε δεν αρκεί το κανονικό μέγεθος
Για μένα παίζει ρόλο μόνο το role play
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.953
Πόντοι
6.815
Σαν κάθετη μονάδα εξυπηρέτησης είναι η φωτογραφία στα τέσσερα,
Κώλο, μουνι, βυζί μόνο το στόμα λείπει.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.171
Κριτικές
5
Like
59.191
Πόντοι
12.056

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
249
Like
728
Πόντοι
81
Εγώ έχω να δηλώσω ότι έχω τραβήξει κάτι καλά χυσιματα για πάρτη σου χαζεύοντας αναρτήσεις με φωτό σου..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.780
Κριτικές
62
Like
40.138
Πόντοι
8.530
Τελευταία ο @Altec73 όταν με γαμουσε έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.
Το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora στη φιλαδελφεια πανω στην εθνικη,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα στα δωματια που κoιτανε στην πισω αυλη, και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 εξευτελισμενη με αγωνια και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα δεν ειμαστε ισα και ομοια θα σεβεσαι και φωναζε πιο δυνατα και καθαρα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά μεχρι να καταφερω να το πω χωρις διακοπη,στο τελος ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρα,χυστην να παει να γαμηθει".Ιδρωμενη και κατακοκκινη απο εξαψη δεν μπορουσα να φανταστω να πεσω ποιο χαμηλα!Αυτος γελαγε με τις φωνες απο τα διπλα δωματια και μου ελεγε ''ελα να στα ριξω στη μαπα,κουρασες με τις φωνες σου''Καθισε ορθιος μπροστα μου και παιζοντας το καυλι του μου εριξε μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος στη μουρη βριζωντας με.Εμεινα ετσι ακινητη χτυπουσε το καυλι του στη γλωσσα μου και εβγαλε με το κινητο του μερικες φωτο με εμενα χυμενη!''ντυσου και μην πλυθεις θα περασουμε την ρεσεψιον και θα εχεις τα χυσια μου στη μαπα σου!''Κατεβηκαμε κατω και το παιδι στη ρεσεψιον χαμογελουσε κοροιδευοντας οταν του εδωσα το κλειδι λεγοντας μου ''ελπιζω να περασατε καλα''.
Του αρεσε τοσο αυτο το σκηνικο που με γαμουσε μονο απο κολο εκεινη την περιοδο, μαλιστα το επανελαβε στις διακοπες μας στο ξενοδοχειο grecotel στην κατω αχαια.Την ωρα που με επαιρνε απο κολο μου ελεγε καθε φορα,''ελα γαμιολα πες το ποιηματακι σου δυνατα'',φωναζα τοσο δυνατα ''με γαματε και κλανω και παιδια δεν κανω κυριε'',και αυτος αξιωνε να γυριζω και να προσπαθω να τον κοιταω οταν το λεω ενω ειμαι στα τεσσερα. Εχανε τον ελεγχο και τραγουδαγε και αυτος δυνατα ''σε γαμωωωωω και κλανειιιιιις και παιδιαααααα δεν κανεις γαμιολαααααα''.Το αλλο πρωι στο πρωινο περνωντας απο ενα τραπεζι κατι γυναικες ακουσα να λενε ''η κυρια κλανω και παιδια δεν κανω''και χαχανιζαν δειχνωντας με με το δαχτυλο.ο απολυτος εξευτελισμος!
Ο altec αταραχος εδειχνε να καμαρωνει κιολας.Την ωρα που τρωγαμε πρωινο στη σαλα μου λεει''μη δινεις σημασια μωρη,ολες αυτες ειναι αγαμητες,που να δεις τι θα σε βαλω να φωναζεις το μεσημερι που θα με πιπωνεις στα γονατα!''
Εσκυψα κοντα απο ντροπη και χαμηλοφωνα ρωτησα ''Και πως θα το φωναζω αφεντη γαμια με το καυλι σας στο στομα μου?''ενω τον κοιταζα με ηλιθιο βλεμα...
Μασωντας το τοστ του και με δυνατη φωνη χωρις να προσπαθει να κρυφτει μου απαντησε σαν να ηταν το πιο φυσικο πραγμα στον κοσμο''θα τα λες με το καυλι μου στο στομα,θα μαθεις να μιλας ετσι απο δω και περα,τωρα που το σκεφτομαι δεν θα ξαναμιλησεις στο δωματιο χωρις το καυλι μου στο στομα!''Ενας κυριος στο διπλανο τραπεζι το ακουσε γουρλωσε τα ματια και εκλεισε το ματι στον altec σαν να επικροτουσε και να του ελεγε ετσι καλα της κανεις.Δεν ηξερα που να κοιταξω απο ντροπη,αισθανομουν οτι ολο το ξενοδοχειο ηξερε οτι με ξεκωλιαζαν,ακομα και τα μικρα παιδια στην πισινα περνωντας γελαγαν και φωναζαν''κυρια κολος,κυρια κολος''.
Το μεσημερι δεν αργησε να γινει πραγματικοτητα η απειλη του,γυρισαμε απο το μπανιο και με τα αλατια ξαπλωσε αραχτος αρχωντας απολαμβανωντας μια μεγαλοπρεπη πιπα,προσπαθουσα να του πω να με γαμησει γιατι ειχε μουδιασει το στομα μου αλλα με το καυλι του στο στομα εβγαζα αναρθρες φωνες σσσλλρρππ μμμμ εεεεχχ μμοοοδσ τ στττααααα.Δεν ειχε διαθεση να με ικανοποιησει ηταν φανερο οτι θα με εχυνε απαξιωτικα στο προσωπο και θα κοιμοταν!
Εβαλε τα γελια τρανταχτα με επιασε απο τα μαλλια και ξαπλωμενος αραχτος συνεχισε να μου γαμαει το στομα με λυσα λεγοντας ''τσιμπουκια ο τιγρης με σημα τη βερα''
Λιγο αργοτερα εχυνε στο προσωπο και το στομα μου φωναζοντας και γελωντας παλι ''και του πουλιου μου το γαλα σου δινω γαμιολα!''
Εμεινα ετσι να τον κοιταω με εκπληξη προσπαθωντας να παρω ανασες καταπινοντας το σπερμα του...
Αυτος ανάβει ένα τσιγαρο και με το καυλι του ακομα στο στομα με ρωταει ''καλο το πεοτζους?''
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
372
Like
676
Πόντοι
81
Πόσο ξεκολιαρα...για σκισιμο κ χύσιμο μέσα στη κωλαρα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom