Νέα

Cult εκφράσεις στο sex!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα verasub
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.951
Πόντοι
6.815

vetranios

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2021
Μηνύματα
214
Like
530
Πόντοι
21
Τι είσαι εσύ ; Θηλυκός troubaman;

Τελευταία ο @Altec73 όταν βρισκόμασταν έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.
Το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora στη φιλαδελφεια πανω στην εθνικη,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα στα δωματια που κoιτανε στην πισω αυλη, και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 εξευτελισμενη με αγωνια και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα δεν ειμαστε ισα και ομοια θα σεβεσαι και φωναζε ποιο δυνατα και καθαρα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά μεχρι να καταφερω να το πω χωρις διακοπη,στο τελος ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρα".Ιδρωμενη και κατακοκκινη απο εξαψη δεν μπορουσα να φανταστω να πεσω ποιο χαμηλα!Αυτος γελαγε με τις φωνες απο τα διπλα δωματια και μου ελεγε ''ελα να στα ριξω στη μαπα,κουρασες με τις φωνες σου''Καθησε ορθιος μπροστα μου και παιζοντας το καυλι του μου εριξε μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος στη μουρη.Εμεινα ετσι ακινητη χτυπουσε το καυλι του στη γλωσσα μου και εβγαλε με το κινητο του μερικες φωτο με εμενα χυμενη!''ντυσου και μην πλυθεις θα περασουμε την ρεσεψιον και θα εχεις τα χυσια μου στη μαπα σου!''
Του αρεσε τοσο αυτο το σκηνικο που με γαμουσε μονο απο κολο μαλιστα το επανελαβε στις διακοπες μας στο ξενοδοχειο grecotel στην κατω αχαια.Την ωρα που με επαιρνε απο κολο μου ελεγε καθε φορα,''ελα γαμιολα πες το ποιηματακι σου δυνατα'',φωναζα τοσο δυνατα ''με γαματε και κλανω και παιδια δεν κανω'',και αυτος αξιωνε να γυριζω και να προσπαθω να τον κοιταω οταν το λεω ενω ειμαι στα τεσσερα. Το αλλο πρωι στο πρωινο περνωντας απο ενα τραπεζι κατι γυναικες ακουσα να λενε ''η κυρια κλανω και παιδια δεν κανω''και χαχανιζαν δειχνωντας με με το δαχτυλο.ο απολυτος εξευτελισμος!
Ο altec αταραχος εδειχνε να καμαρωνει κιολας.Την ωρα που τρωγαμε πρωινο στη σαλα μου λεει''μη δινεις σημασια μωρη,ολες αυτες ειναι αγαμητες,που να δεις τι θα σε βαλω να φωναζεις το μεσημερι που θα με πιπωνεις!''
Εσκυψα κοντα απο ντροπη και χαμηλοφωνα ρωτησα ''Και πως θα το φωναζω αφεντη γαμια με το καυλι σας στο στομα μου?''ενω τον κοιταζα με ηλιθιο βλεμα...
Μασωντας το τοστ του και με δυνατη φωνη χωρις να προσπαθει να κρυφτει μου απαντησε σαν να ηταν το πιο φυσικο πραγμα στον κοσμο''θα τα λες με το καυλι μου στο στομα,θα μαθεις να μιλας ετσι απο δω και περα,τωρα που το σκεφτομαι δεν θα ξαναμιλησεις στο δωματιο χωρις το καυλι μου στο στομα!''Ενας κυριος στο διπλανο τραπεζι το ακουσε γουρλωσε τα ματια και εκλεισε το ματι στον altec σαν να επικροτουσε και να του ελεγε ετσι καλα της κανεις.Δεν ηξερα που να κοιταξω απο ντροπη,αισθανομουν οτι ολο το ξενοδοχειο ηξερε οτι με ξεκωλιαζαν,ακομα και τα μικρα παιδια στην πισινα περνωντας γελαγαν και φωναζαν''κυρια κολος,κυρια κολος''.
Το μεσημερι δεν αργησε να γινει πραγματικοτητα η απειλη του,γυρισαμε απο το μπανιο και με τα αλατια ξαπλωσε αραχτος αρχωντας απολαμβανωντας μια μεγαλοπρεπη πιπα,προσπαθουσα να του πω να με γαμησει γιατι ειχε μουδιασει το στομα μου αλλα με το καυλι του στο στομα εβγαζα αναρθρες φωνες σσσλλρρππ μμμμ εεεεχχ μμοοοδσ τ στττααααα.Δεν ειχε διαθεση να με ικανοποιησει ηταν φανερο οτι θα με εχυνε απαξιωτικα στο προσωπο και θα κοιμοταν!
Εβαλε τα γελια τρανταχτα με επιασε απο τα μαλλια και ξαπλωμενος αραχτος συνεχισε να μου γαμαει το στομα με λυσα λεγοντας ''τσιμπουκια ο τιγρης με σημα τη βερα''
Λιγο αργοτερα εχυνε στο προσωπο και το στομα μου φωναζοντας και γελωντας παλι ''και του πουλιου μου το γαλα σου δινω γαμιολα!''
Υπάκουη πουτανάρα η Βέρα!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.171
Κριτικές
5
Like
59.187
Πόντοι
12.056
Θα της ελεγα απο Μπροστα ειναι Παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα αλλα δεν ηθελα να μπει καμια περιεργη ιδεα στο κεφαλι της :rolleyes: :cum:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
56
Like
17.950
Πόντοι
13.636
Πάμε μια βόλτα και παρέα αν θέλεις κάποια στιγμή
Fly Flight GIF by BBC America


Γυπαετός ο nick. :thumbsup:
 
Εγγρ.
29 Νοε 2016
Μηνύματα
59
Like
1.919
Πόντοι
200
Τελευταία ο @Altec73 όταν με γαμουσε έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.
Το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora στη φιλαδελφεια πανω στην εθνικη,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα στα δωματια που κoιτανε στην πισω αυλη, και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 εξευτελισμενη με αγωνια και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα δεν ειμαστε ισα και ομοια θα σεβεσαι και φωναζε πιο δυνατα και καθαρα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά μεχρι να καταφερω να το πω χωρις διακοπη,στο τελος ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρα,χυστην να παει να γαμηθει".Ιδρωμενη και κατακοκκινη απο εξαψη δεν μπορουσα να φανταστω να πεσω ποιο χαμηλα!Αυτος γελαγε με τις φωνες απο τα διπλα δωματια και μου ελεγε ''ελα να στα ριξω στη ,κουρασες με τις φωνες σου''Καθισε ορθιος μπροστα μου και παιζοντας το καυλι του μου εριξε μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος στη μουρη βριζωντας με.Εμεινα ετσι ακινητη χτυπουσε το καυλι του στη γλωσσα μου και εβγαλε με το κινητο του μερικες φωτο με εμενα χυμενη!''ντυσου και μην πλυθεις θα περασουμε την ρεσεψιον και θα εχεις τα χυσια μου στη μαπα σου!''Κατεβηκαμε κατω και το παιδι στη ρεσεψιον χαμογελουσε κοροιδευοντας οταν του εδωσα το κλειδι λεγοντας μου ''ελπιζω να περασατε καλα''.
Του αρεσε τοσο αυτο το σκηνικο που με γαμουσε μονο απο κολο εκεινη την περιοδο, μαλιστα το επανελαβε στις διακοπες μας στο ξενοδοχειο grecotel στην κατω αχαια.Την ωρα που με επαιρνε απο κολο μου ελεγε καθε φορα,''ελα γαμιολα πες το ποιηματακι σου δυνατα'',φωναζα τοσο δυνατα ''με γαματε και κλανω και παιδια δεν κανω κυριε'',και αυτος αξιωνε να γυριζω και να προσπαθω να τον κοιταω οταν το λεω ενω ειμαι στα τεσσερα. Εχανε τον ελεγχο και τραγουδαγε και αυτος ''σε γαμωωωωω και κλανειιιιιις και παιδιαααααα δεν κανεις γαμιολαααααα''.Το αλλο πρωι στο πρωινο περνωντας απο ενα τραπεζι κατι γυναικες ακουσα να λενε ''η κυρια κλανω και παιδια δεν κανω''και χαχανιζαν δειχνωντας με με το δαχτυλο.ο απολυτος εξευτελισμος!
Ο altec αταραχος εδειχνε να καμαρωνει κιολας.Την ωρα που τρωγαμε πρωινο στη σαλα μου λεει''μη δινεις σημασια μωρη,ολες αυτες ειναι αγαμητες,που να δεις τι θα σε βαλω να φωναζεις το μεσημερι που θα με πιπωνεις στα γονατα!''
Εσκυψα κοντα απο ντροπη και χαμηλοφωνα ρωτησα ''Και πως θα το φωναζω αφεντη γαμια με το καυλι σας στο στομα μου?α ο @Altec73 όταν με γαμουσε έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια
Να σε ξεκωλιασει και να σε ξευτυλιζει αυτό σου αξίζει γαμιολα και να παρακαλάς να σου ξανακάνει τη χάρη να σε ξεκωλιασει πάλι ξανά και ξανά και να λες ευχαριστώ
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.115
Πόντοι
206
Να σε ξεκωλιασει και να σε ξευτυλιζει αυτό σου αξίζει γαμιολα και να παρακαλάς να σου ξανακάνει τη χάρη να σε ξεκωλιασει πάλι ξανά και ξανά και να λες ευχαριστώ
Μπα
Παρακαλώ λέει
Σκίσε με σε παρακαλώ
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.171
Κριτικές
5
Like
59.187
Πόντοι
12.056

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
943
Κριτικές
2
Like
3.202
Πόντοι
446
Ποια ειναι η κυρια Μαριαννα ρε παικτη?
-Κάβλα ειναι το μουνί σας κυρα Μαριάννα....
-Που να δείς τον κώλο μου...εχω κάνει και λεύκανση...ετσι είμαστε εμεις οι πλούσιες!!!!
ζαφειρης -μαριαννα.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.171
Κριτικές
5
Like
59.187
Πόντοι
12.056

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
943
Κριτικές
2
Like
3.202
Πόντοι
446
Γιατι κακολογεις την @verasub μας?
Τι σου εκανε?
Δεν κακολογώ κανέναν,χαβαλέ κάνω οπως προστάζει το thread...απλά δεν ασχολούμαι με γυναίκες με τρύπιο μυαλό οσο ωραία μουνιά κι αν είναι!!!Τα εχουμε πει και κατ ιδιαν με την ίδια την μια και μοναδική φορά που μιλήσαμε...ξέρει αυτή!!!Να μαστε καλά ολοι...να την βρίσκουμε οπως κάνουμε κέφι!!!
 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
287
Like
219
Πόντοι
21
Βέρα, έλα να βρεθούμε να σου κάνω τη ροδέλα σαν Βουλγάρικο φλυτζάνι
 

Brutal 9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2023
Μηνύματα
3
Κριτικές
10
Like
250
Πόντοι
280
Σκισε με καυλιαρη και να μου τραβάει τα μαλλιά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom