Νέα

Cult εκφράσεις στο sex!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα verasub
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.867
Πόντοι
201
Δεν κακολογώ κανέναν,χαβαλέ κάνω οπως προστάζει το thread...απλά δεν ασχολούμαι με γυναίκες με τρύπιο μυαλό οσο ωραία μουνιά κι αν είναι!!!Τα εχουμε πει και κατ ιδιαν με την ίδια την μια και μοναδική φορά που μιλήσαμε...ξέρει αυτή!!!Να μαστε καλά ολοι...να την βρίσκουμε οπως κάνουμε κέφι!!!

Δεν κακολογώ κανέναν,χαβαλέ κάνω οπως προστάζει το thread...απλά δεν ασχολούμαι με γυναίκες με τρύπιο μυαλό οσο ωραία μουνιά κι αν είναι!!!Τα εχουμε πει και κατ ιδιαν με την ίδια την μια και μοναδική φορά που μιλήσαμε...ξέρει αυτή!!!Να μαστε καλά ολοι...να την βρίσκουμε οπως κάνουμε κέφι!!!

Δεν κακολογώ κανέναν,χαβαλέ κάνω οπως προστάζει το thread...απλά δεν ασχολούμαι με γυναίκες με τρύπιο μυαλό οσο ωραία μουνιά κι αν είναι!!!Τα εχουμε πει και κατ ιδιαν με την ίδια την μια και μοναδική φορά που μιλήσαμε...ξέρει αυτή!!!Να μαστε καλά ολοι...να την βρίσκουμε οπως κάνουμε κέφι!!!
Αν δεν ασχολιοσουν δεν θα σχολιάζες το νήμα που άνοιξα.αν θέλεις βάζω sceeenshot να δει ο κόσμος που με έλεγες δυναμίτη και ότι ήθελες να γλύφεις όλες τις τρύπες μου,όταν έφαγες άκυρο όμως σου βγαίνει κακία .εγώ σε σεβάστηκα και δεν δημοσιοποιω προσωπικά μηνύματα αλλά επειδή το συνεχίζεις πρέπει να αποκαταστήσω την αλήθεια.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.206
Πόντοι
446
Αν δεν ασχολιοσουν δεν θα σχολιάζες το νήμα που άνοιξα.αν θέλεις βάζω sceeenshot να δει ο κόσμος που με έλεγες δυναμίτη και ότι ήθελες να γλύφεις όλες τις τρύπες μου,όταν έφαγες άκυρο όμως σου βγαίνει κακία .εγώ σε σεβάστηκα και δεν δημοσιοποιω προσωπικά μηνύματα αλλά επειδή το συνεχίζεις πρέπει να αποκαταστήσω την αλήθεια.
Διάβασες κάπου το ονοματάκι σου???Μηπως έκανα προσωπικη αναφορά σε σένα και στον οποιον γαμιά σου και πως την βρίσκετε μεταξύ σας??Στο γενικοτερο πνευμα της...cult κουλτουρας στο γαμησι αναφέρθηκα και ειπα οτι μου βγάζει τρελό γελιο και συμμετέχω σε αυτο το πνεύμα!!!!Στην μεταξύ μας συζήτηση τώρα..ξερω πολυ καλά τι ειπα και με ποσο καβλιάρικη διάθεση ξεκινησα να σου απευθύνομαι...οπως ξέρεις κι εσυ οτι λιγο αργοτερα μου την έριξες στα Τάρταρα!!!!Βγάλε οτι θές στην φόρα δεν με πειράζει...ΟΛΑ ομως...οχι τα καλά και συμφέροντα ααα...να μαστε εντάξει και τιμιοι!!!!Δεν εχω κατι μαζί σου οσο και να χαλάστηκα τοτε ομορφιά...οποτε χαλάρωσε και μην το κάνεις προσωπικο...δεν βλέπω τον λογο να γίνει!!!Φιλιά πολλα στις τρυπουλες σου ολες...!!!!!
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.867
Πόντοι
201
Διάβασες κάπου το ονοματάκι σου???Μηπως έκανα προσωπικη αναφορά σε σένα και στον οποιον γαμιά σου και πως την βρίσκετε μεταξύ σας??Στο γενικοτερο πνευμα της...cult κουλτουρας στο γαμησι αναφέρθηκα και ειπα οτι μου βγάζει τρελό γελιο και συμμετέχω σε αυτο το πνεύμα!!!!Στην μεταξύ μας συζήτηση τώρα..ξερω πολυ καλά τι ειπα και με ποσο καβλιάρικη διάθεση ξεκινησα να σου απευθύνομαι...οπως ξέρεις κι εσυ οτι λιγο αργοτερα μου την έριξες στα Τάρταρα!!!!Βγάλε οτι θές στην φόρα δεν με πειράζει...ΟΛΑ ομως...οχι τα καλά και συμφέροντα ααα...να μαστε εντάξει και τιμιοι!!!!Δεν εχω κατι μαζί σου οσο και να χαλάστηκα τοτε ομορφιά...οποτε χαλάρωσε και μην το κάνεις προσωπικο...δεν βλέπω τον λογο να γίνει!!!Φιλιά πολλα στις τρυπουλες σου ολες...!!!!!
Όλα θα τα βγάλω δεν έχω θέμα, απλά σέβομαι τα προσωπικά μηνύματα με όλους.μην ξαναασχοληθεις λοιπόν με εμένα και τα νήματα που παίρνω μέρος και όλα καλά από μένα προσωπικά.δεν σε χαρακτήρισα εγώ δημόσια με κανένα τρόπο (τρύπιο μυαλο) εσύ το έκανες γι αυτό και η απάντηση.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.206
Πόντοι
446
Όλα θα τα βγάλω δεν έχω θέμα, απλά σέβομαι τα προσωπικά μηνύματα με όλους.μην ξαναασχοληθεις λοιπόν με εμένα και τα νήματα που παίρνω μέρος και όλα καλά από μένα προσωπικά.δεν σε χαρακτήρισα εγώ δημόσια με κανένα τρόπο εσύ το έκανες γι αυτό και η απάντηση.
Οταν με ρωτάνε ευθέως απαντάω στον ιδιο τόνο...καθαρά και ξάστερα!!!Να μην με ξαναρωτησει καποιος δικος σου οποτε...για να μην ξανασχοληθώ...καμια ορεξη δεν ειχα ετσι κι αλλιώς!!!Για τα νήματα που λες θα γράφω οπου κάνω κεφι χωρις προσωπικες αναφορες εννοειται...αν κατι σου ανήκει φυσικα και δεν με ενδιαφέρει...το προσπερνάω!!!Νέτα σκέτα...με τον δέοντα σεβασμό!!!!
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.867
Πόντοι
201
Οταν με ρωτάνε ευθέως απαντάω στον ιδιο τόνο...καθαρά και ξάστερα!!!Να μην με ξαναρωτησει καποιος δικος σου οποτε...για να μην ξανασχοληθώ...καμια ορεξη δεν ειχα ετσι κι αλλιώς!!!Για τα νήματα που λες θα γράφω οπου κάνω κεφι χωρις προσωπικες αναφορες εννοειται...αν κατι σου ανήκει φυσικα και δεν με ενδιαφέρει...το προσπερνάω!!!Νέτα σκέτα...με τον δέοντα σεβασμό!!!!
Σε ρώτησαν αφού έκανες σχόλιο σε νήμα μου,μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις υποτιμάς τον ίδιο σου τον εαυτό.εσυ σχολίασες νήμα δικό μου ενώ λες ότι δεν ενοχλείσαι.ολα τ άλλα που λες να είχαμε να λεγαμε
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.206
Πόντοι
446
Σε ρώτησαν αφού έκανες σχόλιο σε νήμα μου,μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις υποτιμάς τον ίδιο σου τον εαυτό.εσυ σχολίασες νήμα δικό μου ενώ λες ότι δεν ενοχλείσαι.ολα τ άλλα που λες να είχαμε να λεγαμε
Το οτι δεν γνώριζα οτι ηταν δικό σου να το πω...σε ποια γλώσσα να το καταλάβεις???Πω ρε πουστη...μεγαλεία ζώ!!!!!
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.867
Πόντοι
201
Το οτι δεν γνώριζα οτι ηταν δικό σου να το πω...σε ποια γλώσσα να το καταλάβεις???Πω ρε πουστη...μεγαλεία ζώ!!!!!
Πρώτη φορά το γράφεις και δεν ξαναασχολουμε καλή συνέχεια
 
OP
OP
verasub

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.867
Πόντοι
201
Ωραιος φιλε altec καλα εκανες κ την ξεφτιλισες την πουταναρα...

Είσαι για σοδομισμο, σπερματοδοχειο χωρίς πάτο!

Ωραιος φιλε altec καλα εκανες κ την ξεφτιλισες την πουταναρα...
Βέρα, έλα να βρεθούμε να σου κάνω τη ροδέλα σαν Βουλγάρικο φλυτζάνι
Πιπα κολο εμπλοκή την πάει τη vera
πιπα κολο οπως το ειπατε...
 

Συνημμένα

  • ζαρτιερες καλτσες (11).jpg
    ζαρτιερες καλτσες (11).jpg
    75,8 KB · Εμφανίσεις: 45
  • ανασκελα (3).png
    ανασκελα (3).png
    99,5 KB · Εμφανίσεις: 46
  • πισωκολλητο (7).jpg
    πισωκολλητο (7).jpg
    42,2 KB · Εμφανίσεις: 47
Τελευταία τροποποίηση:

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
449
Like
1.985
Πόντοι
201
Άμα πάντως σου σπάσει καμιά αποχέτευση και σου κάνει λόγο ο υδραυλικός για σωλήνες και Φ, μην πάει ο νους σου στο ξεκωλιασμα, άλλο θα εννοεί....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom