Νέα

chernivtsi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
D

dude901123

Επισκέπτης
Κάθε ίστορια για να κλείσει χρειάζεται και το τελευταίο κεφάλαιο..
Το τελευταίο διήμερο Οδησσό 3,4 Μαΐου ήταν περίοδος ανάρρωσης. Όπως προανέφερα παρέδωσα πνεύμα. Μεγάλη πληθώρα επιλογών αλλά το μεν πνεύμα πρόθυμο η δε σάρκα.. ουδέν. 5 Μαΐου αναχώρησα από Οδησσό. Η καθηγήτρια με τα ασιατικά χαρακτηριστικά αφού αρχικά προσπάθησε να επιβάλει τους όρους της στη μετάβασή μας και γενικά στο ταξίδι που είχαμε προγραμματίσει να κάνουμε στο Κισινάου, την αποχαιρέτησα χωρίς να ασχοληθώ περαιτέρω, και κάνοντας μια αιφνιδιαστική κίνηση πήγα Chernivcy και πήρα την σταθερή που έχω εκεί και γυρίσαμε Ελλάδα μαζί. Βαριόμουν να την περιμένω μια ημέρα Chisinau. Μια διανυκτεύρευση στο Roman, μια επίσκεψη σε συνεργείο στο Ramnicu Sarat και στις 22.30 το βράδυ επιστροφή στη βάση μου, στην Ελλάδα.
Σήμερα το πρωί αναχώρησε για επιστροφή στην Ουκρανία, ήδη βρίσκεται στο Kiev. Και το μεγαλύτερο αστείο από όλα.. πριν 4,5 ημέρες μου έστειλε μήνυμα μέσω Tinder η καθηγήτρια.. και καλά από ενδιαφέρον για το πως ήταν το ταξίδι επιστροφής μου στην Ελλάδα. Ύστερα από μερικά μηνύματα, αφού αρχικά χρησιμοποιήσε δικαιολογίες του στυλ.. δεν έχω χρήματα για εισιτήρια, σε 40 λεπτά με το ίδιο αεροπλάνο της Elinair που έφυγε η προηγούμενη, έρχεται η καθηγήτρια μέσω Kiev. Φυσικά όταν είπε πως δεν έχει χρήματα για εισιτήρια έλαβε την πληρωμένη απάντηση: δεν πειράζει, όταν βρεις χρήματα το συζητάμε ξανά, και ύστερα από μια ημέρα ως δια μαγείας βρήκε και έρχεται.
Η Ουκρανία σύμφωνα με την άποψη μου παραμένει το έδαφος όπου ακόμη όλα είναι δυνατά.. Υπάρχουν διαθέσιμες επιλογές για όλους.. φυσικά θέλει τρόπο, χρήμα.. αλλά γίνεται άνετα. Για πόσο ακόμη.. ποιος ξέρει..

Καλή τύχη σε όλους.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Σωστο το συμπερασμα..αν κατι εχει μεινει ειναι η επαρχια ουκρανιας για μεχρι 25αρες κι ολη η χωρα για 30 πλας..απλα η δυσκολια εχει 5πλασιαστει για κατι α διαλογης κ θα 50πλασιαστει αν ανοιξουν οι βιζες οπως μολντοβα
Ωραια ποστ φιλε ντερτυ θυμιζεις αρκετα Lyst  απο ταυλανδη θρεντ... :hi:
Υγ για σερβις απεφυγε μολδαβους της ρουμανιας ειναι ασχετοι..πολλοι πιο καλοι ειναι πι ρωσοφωνοι του κισινιοφ
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Σωστο το συμπερασμα..αν κατι εχει μεινει ειναι η επαρχια ουκρανιας για μεχρι 25αρες κι ολη η χωρα για 30 πλας..απλα η δυσκολια εχει 5πλασιαστει για κατι α διαλογης κ θα 50πλασιαστει αν ανοιξουν οι βιζες οπως μολντοβα
Ωραια ποστ φιλε ντερτυ θυμιζεις αρκετα Lyst   απο ταυλανδη θρεντ... :hi:
Υγ για σερβις απεφυγε μολδαβους της ρουμανιας ειναι ασχετοι..πολλοι πιο καλοι ειναι πι ρωσοφωνοι του κισινιοφ
νατακανισ κι εσι
καπια στιγμι ο ντερτισ εκι θα φαι τιποτα μπουφλες κε θα ινε ντερτι κε μαραζι
πολι τον πονιριδι κανι
 

Milan_Ivetic

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Τί λέμε τώρα ρε παιδιά ? Το Chernivtsi είναι πολύ καλύτερο από Lviv ! Βαρειά Σταλινική πόλη με όλα τεράστια λές και κατασκευάστηκαν για πελώριους ανθρώπους ! Το πιο γάματο απ'όλα είναι πως μία στις τρείς μιλάει Ρουμανικά ! Στο Lviv ήταν όλοι τους με τα πολωνικά και το κάπως ξενέρωτο style ! Chernivtsi και ξερό ψωμί ! Εδώ μένω άνετα για 88 μέρες ! Lviv μόνο 2 μέρες άντεξα.
C    H    E    R    N    I    V    T      S      I    !!!!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ηρωική έξοδος στη πόλη...
Ενώ είναι μεγάλη φοιτητούπολη , πήγα σε 4 μέρη και όλα άδεια!Τώρα απο το τελευταίο κλαμπ που ήρθα έξω απο τη πόλη με ταξί δεν αξίζει τίποτα...
Χειρότερα και απο ...Μουκάτσεβο...των 30.000 κατοίκων...
Μια και τελευταία μέρα στη πόλη..
Αυτό που με νευρίασε είναι και το 0 στο Τίντερ !!!
  Το μέρος δεν κάνει για καμάκι . "Χ".

Πληροφορίες  για τον Χάρή* και μόνο -->!!!!!!!
Βγήκα απο το σπίτι πέρασα ανάμεσα απο πρεζόνια ,πήγαν να μου τη πέσουν κάτι συμμορίτες ,μπήκα σε ένα ταξί ,μας κυνήγησε η αστυνομία,κρυφτήκαμε σε ένα στενό και έσκασε μια ομάδα πραβι σέκτορ ,ανέβηκα στη ταράτσα ενός κτηρίου και πετούσαν Ρώσικα μαχητικά που ετοιμάζονται να τα ισοπεδώσουν όλα!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ηρωική έξοδος στη πόλη...
Ενώ είναι μεγάλη φοιτητούπολη , πήγα σε 4 μέρη και όλα άδεια!Τώρα απο το τελευταίο κλαμπ που ήρθα έξω απο τη πόλη με ταξί δεν αξίζει τίποτα...
Χειρότερα και απο ...Μουκάτσεβο...των 30.000 κατοίκων...
Μια και τελευταία μέρα στη πόλη..
Αυτό που με νευρίασε είναι και το 0 στο Τίντερ !!!
  Το μέρος δεν κάνει για καμάκι . "Χ".

Πληροφορίες  για τον Χάρή* και μόνο -->!!!!!!!
Βγήκα απο το σπίτι πέρασα ανάμεσα απο πρεζόνια ,πήγαν να μου τη πέσουν κάτι συμμορίτες ,μπήκα σε ένα ταξί ,μας κυνήγησε η αστυνομία,κρυφτήκαμε σε ένα στενό και έσκασε μια ομάδα πραβι σέκτορ ,ανέβηκα στη ταράτσα ενός κτηρίου και πετούσαν Ρώσικα μαχητικά που ετοιμάζονται να τα ισοπεδώσουν όλα!!!
ναι αλλα με τισ πιο πανω πλιροφοριες φενετε παλι ο κουμπαροσ δινει σωστες πλιροφοριες ενω ο κολητος σου ο ντερτυ σας ελεγε τραβατε τσερβνοτσι,τερνοπιλ και επαρχια χαχαχα.
ειδες και μονος σου μηδεν στο ιτερνετ!περιμενω ποτε θα πας και κιεβο να συναντησεις τον ντερτυ και να μας πεις  τι ειδες στο ιτερνετ και τι γκομενες βρηκες με καμακι η χωρις κασερι
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβαζω πιο πανω και τις ιστοριες του ντερτυ που μπαινει μια φευγει αλλη και διαβαζω και το ποστ σου
ρολογα ειναι σαν να πηγατε σε αλλο μερος χαχαχαχα.καλα να παθεις ομως να μην ακους τι σου λενε.
να βρεις τι εκει στο ιτερνετ?καμια θεια αν εχει διαθεση να απαντησει και να σε συναντησει?
ακομα και οι τελειωμενες θειες δεν εχουν διαθεση απο ιτερνετ και εχουν μαλακες εκει που τισ γαμανε.
τουλαχιστον χαρκοβο πηγα να γλιτωσω απο αρπακτικα κιεβου για πιο νορμαλ γκομενες αλλα με γαμησε ο
καιρος και οτι απο την πρωτη βλεπωντας τους φοιτητες πως ντυνονται και ξερωντας τιμες των γουνων που φωρανε καταλαβεις οτι θα σε βλεπουν σαν μικρο αιγιπτιοη τουρκο φοιτητη αν τισ πλισιασεισ στα καφε εκει.ουτε βιζιτες δεν βρηκα χαρκοβ σε σαλον εσυ τι περιμενεις επαρχια?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
διαβαζω πιο πανω και τις ιστοριες του ντερτυ που μπαινει μια φευγει αλλη και διαβαζω και το ποστ σου
ρολογα ειναι σαν να πηγατε σε αλλο μερος χαχαχαχα.καλα να παθεις ομως να μην ακους τι σου λενε.
να βρεις τι εκει στο ιτερνετ?καμια θεια αν εχει διαθεση να απαντησει και να σε συναντησει?
ακομα και οι τελειωμενες θειες δεν εχουν διαθεση απο ιτερνετ και εχουν μαλακες εκει που τισ γαμανε.
τουλαχιστον χαρκοβο πηγα να γλιτωσω απο αρπακτικα κιεβου για πιο νορμαλ γκομενες αλλα με γαμησε ο
καιρος και οτι απο την πρωτη βλεπωντας τους φοιτητες πως ντυνονται και ξερωντας τιμες των γουνων που φωρανε καταλαβεις οτι θα σε βλεπουν σαν μικρο αιγιπτιοη τουρκο φοιτητη αν τισ πλισιασεισ στα καφε εκει.ουτε βιζιτες δεν βρηκα χαρκοβ σε σαλον εσυ τι περιμενεις επαρχια?
Μου κόστισε 5€ η βραδια για να ανακαλύψω αυτό το χάλι!--->Ταξι 2 διαδρομές,είσοδος , γκαρνταρόμπα και μπύρα!
Πιο πολλά χάνεις αν πας σε άδειο μαγαζί στην Ελλάδα παρά σε μια Ουκρανική πόλη...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ηρωική έξοδος στη πόλη...
Ενώ είναι μεγάλη φοιτητούπολη , πήγα σε 4 μέρη και όλα άδεια!Τώρα απο το τελευταίο κλαμπ που ήρθα έξω απο τη πόλη με ταξί δεν αξίζει τίποτα...
Χειρότερα και απο ...Μουκάτσεβο...των 30.000 κατοίκων...
Μια και τελευταία μέρα στη πόλη..
Αυτό που με νευρίασε είναι και το 0 στο Τίντερ !!!
  Το μέρος δεν κάνει για καμάκι . "Χ".

Πληροφορίες  για τον Χάρή* και μόνο -->!!!!!!!
Βγήκα απο το σπίτι πέρασα ανάμεσα απο πρεζόνια ,πήγαν να μου τη πέσουν κάτι συμμορίτες ,μπήκα σε ένα ταξί ,μας κυνήγησε η αστυνομία,κρυφτήκαμε σε ένα στενό και έσκασε μια ομάδα πραβι σέκτορ ,ανέβηκα στη ταράτσα ενός κτηρίου και πετούσαν Ρώσικα μαχητικά που ετοιμάζονται να τα ισοπεδώσουν όλα!!!
Δηλαδή αμφισβιτείς τα λόγια του μεγάλου επιβίτωρα και δάσκαλου του καμακιού του Dirty? :2funny:Καλά ούτε θείτσες δεν είχε? :2funny:
 
Μου κόστισε 5€ η βραδια για να ανακαλύψω αυτό το χάλι!--->Ταξι 2 διαδρομές,είσοδος , γκαρνταρόμπα και μπύρα!
Πιο πολλά χάνεις αν πας σε άδειο μαγαζί στην Ελλάδα παρά σε μια Ουκρανική πόλη...
Μήπως πηγες λάθος ώρα?ή σε άλλο Τσερνοφτσί? :2funny:γιατί τον Dirty τον περίμεναν ουρά στο σαλόνι του ξενοδοχείου γιά να περάσουν στο δωμάτιο να στνευρεθούν με το μεγάλο Ελληνα επιβήτωρα και γευτούν τους χυμους του.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ο ντερτυ κατα βαση γαμαςι πουρες, 35αρες
μεσω ιντερνετ
Τις οποίες ετοιμάζει με πολλές εργατωρες μεσω ιντερνετ
Ο Γκλοκ πηγε να κάνει καμακι λαιβ σε ντισκο κλπ
Το τσεναβτσιδεν ειναι τετοια πόλη
Ειναι κινηβεποχη οφφ, ανοιξη κατι θαπαιζε ισως
Λογικα δεν επιαξε τίποτα ο εολογας
Το. Μονο πλας που εχει η πολη ειναι για οσους  μιλανε ρουμανικα.
Εχει μεγαλη ρουμανικη μειονοτητα κ ενω εισαι ουκρανια μιλας. Κ συνενοεισαι με ρουμανικα
Τεράστιο πλας για οσους μιλαν την γλωσσα
Για τους αλλοθς ειναι νον γκοου η πεειοχη
Ειδικα που λογω συνορων εχει απςιρους λαθρεμπορπυς λ πολυ μαυρο. Χρημα αε τριανταρηδες σαρανταρηδες κλπ
Χ κεφαλαιο η ολη φαση Δηλαδη :-(
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Βάζω και εδώ το μήνυμα του δάσκαλου Ιωσήφ

   

      είμαι ο Ιωσήφ Μπλάσκος ...
Εδώ και 5-6 χρόνια δεν ημπορώ να σας γράψω διότι η διεύθυνσις του σαιτ ακύρωσε τον κωδικό μου και όποτε αποπειραθώ με καινούργιον κωδικόν να σας γράψω, σβύνει και τον καινούργιον. Πώς και διατί οι λόγοι μου είναι άγνωστοι, ερωτήσατε τον “Αντισθένη”. Στ' αρχίδια μου κι εμένα Μαρία Μανταλένα κλαίω μαζί με την γάτα μου...
Επειδή μου έχει ζητηθεί πολλάκις να εκφέρω την γνώμη μου περί διαφόρων Μυνχαουζενικών διαδόσεων που κυκλοφορούν από διάφορα φρούτα, ο κ. Πρόεδρος ανέλαβε να αναρτήσει το κειμενό μου από τον ιδικό του λογαριασμό.
Κι αρχίζουμε από τα πλέον πρόσφατα:
Αυτά τα οποία γράφει περί Νικολάγιεβ και ανεύρεσιν γκόμενας σε μία ώρα κλπ ο Redpaintz ή midas69 ή δεν ξέρω με τι άλλο ψευδώνυμο έγραφε αυτός ο άνθρωπος, πρόκειται περί τερατολογιών. Ναι εάν μπεί στην μηχανή του χρόνου και βρεθεί στο 1990 θα του την πέσουν όλα τα μουνιά ..Δεύτερον αυτά τα χαζά που γράφει ότι έμεινε 6 μήνες το 2016 και έβγαλε άδεια παραμονής και εργασίας για να δώσει αυθεντικότητα στα γραφομενά του, μάλιστα κι εγώ έβγαλα άδεια εργασίας το 1999- έλα παπππούλη μου να σου δείξω τα αμπελοχωραφά σου. Κακά τα ψέματα ουδείς εξ υμών ήτο μόνιμος κάτοικος ουκρανίας με μίαν αμφιβολία για τον κ. Χρήστο Λαζάρου ο οποίος ήρχισε να γράφει όταν εσταμάτησα εγώ. Ούτε είχε και κανείς κάποια εργασία , όλοι πουλοβαράγανε, με εξαίρεσιν τον moldolagno ο οποίος ήτο σε άλλο κράτος, την Μολδαβία ! Όσο για τον κ. Redpaintz ή midas69 ο άνθρωπος απ' ότι είχα αντιληφθεί από τα γραφομενά του βολόδερνε κάπου μεταξύ Μολδαβίας και Ρουμανίας κάνοντας ή κάνοντας ότι κάνει, διάφορες δουλειές του ποδαριού και στην Δυτική Ουκρανία έχει έλθει ως τουρίστας.. Εάν εγώ κάμω σεφτέ άς κάμει αυτός κάνα σεφτέ με τα φιλοδωρήματα εάν του αφήνουν σαν οδηγό και  εάς αφήσει εμένα. να μην κάνω...
Δεύτερον: για πολλά χρόνια μου ζητείται να γράψω την γνώμη μου γι το Τσερνοβτσί και διάφορες τερατολογίες που κυκλοφορούνε για γκόμενες, μουνιά κλπ. Λοιπόν το Τσερνοβτσί είναι μία μικρά πόλις στα σύνορα με τη Ρουμανία που δεν υπάρχει γάτα. Είναι σαν να σας λέω θα φύγουμε από το Λονδίνο διότι έχουμε αγαμίες και θα πάμε στην ελλάδα στο Σουφλί, τον παράδεισο του μουνιού!
Δεν γίνονται τέτοια πράγματα κι ο ντέρτυς που σας τα γραφε αυτά έχει βάνει μέσα όχι σάλτσες  αλλά σακιά με πάπρικα, μοσχοκάρυδο, βανίλια, τριμμένο κόκκινο πιπέρι. .
Επομένως ξεχάστε τις μαλακείες που σας γράφει ο κάθείς αυτα έχουν πεθάνει. Δια πολλούς και διαφόρους λόγους.. Πριν από 20 χρόνια που έβγαζαν 30 δολλάρια το μήνα, στο carribean που συζητά τώρα ο Kman (άλλος παράφρων...)ζητούσαν 30$ και στο River  100$. Φανταστείτε τώρα που ελάδωσαν το αντεράκι τους. Απληστία...Δεύτερον περπατώ στους δρόμους και βλέπω κάτι κωλάθρες παραγεμισμένες με πίτσες και με σάουρμα όπως στην ελλάδα, άλλαξαν οι διατροφικές συνήθειες και επήραν αυτοκίνητα. Τρίτον σας τα έχω γράψει από τότε αλλά που μυαλό να διαβάσετε.: Τα τοπ μουνιά ήταν πάντα μειοψηφία ένα 5% από το οποίον 5% οι μισές είχαν καρκίνο, κονδυλώματα, ήσαν τυφλές δεν σας κάμω πλάκα. Τώρα η χώρα έχει αδειάσει, κόσμος παραμένει μόνον στο Κίεβο. Ελάτε μία βόλτα: θα δείτε mercedes 500 , Benley, Rols Royce, τι θα τους πείτε “είμαι έλληνας, έχω σπίτι στο κύμα, ελάτε να σας γαμήσω?” Στ'αρχίδα τους όπως και στ' αρχίδια τους γράφαν οι περισσότερες και αυτόν που το έλεγε γιατί είναι πραγματικότητα πριν από 20 χρόνια.. Εάν θέλετε να γαμήσετε καμία θείτσα έχουν μείνει μπόλικες, αλλά τέτοιες είναι οι “κθημερινές” κοπέλες που σας γράφουν. Θείτσες. Εάν πριν από είκοσι χρόνια ήθελα να γαμήσω την θειά μου την Κοντύλω καθόμουν σπίτι μου, δεν χρειαζόταν να μεταναστεύσω στην ουκρανία. Το 1900 επερπατούσε κάποιος στην Νοτιοδυτική αφρική και επάνω στο χώμα έβρισκε διαμάντια. Μετά τα μαζέψανε, έπρεπε να σκάψεις στα δύο μέτρα και τώρα τα ορυχεία είναι χιλιόμετρα κάτω πό το έδαφος. Έτσι και στην Ουκρανία: επερπατούσες στον δρόμο και έβλεπες απίθανα μουνιά τα οποία με ένα κλικ μπορούσες να τα πάρεις, να πας για καφέ, φαγητό και κάποιες ΟΧΙ όλες θα σου καθόντουσαν.. . Πεθάνανε...
Κια είκοσι χρονών να είναι κάποιος και εμφανίσιμος και, και η προσπάθεια που θα κάνει και τα χρήματα που θα ξοδέψει δεν αξίζουν τον κόπο.
Πηγαίνετε κάπου όπου είναι δυστυχισμένοι οι άνθρωποι και ψάχνουν να δραπετεύσουν σήμερα το 2018 όχι το 1990, Δαμασκό ή Καράκας. ...
Η κατακλείδα είναι ότι κάποιοι είναι μυθομανείς και η αφραγγία και η αγαμία έχει βαρέσει όλους  στην ελλάδα στο κεφάλι...


Καλές εορτές να έχετε!


Ιωσήφ Μπλάσκος 22/12/2018
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Δασκαλε ιωσηφ αν δεν είσαι μαιμου μπλασκος κι εισαι ο οριτζιναλ, εξακολουθεις να εισαι απολαυστικος στον τροπο γραφης
Ενα μεφαλο ρισπεκτ
Επι της ουκρανικης ομως πραγματικοτητας εχεις μεσανυχτα
Τα σεβη μου και τον σεβασμο μου για τα φοβερα ποστ που εζεις γραψει στο παρελθον
Εισαι μαζι με πορδομετ;ναστη και κμαν μες στα τρια πρωτα βιολια, σαν πενα εννοοω, των αντολικων θρεντ
Ενα ρισπεκτ στην ιστοριοκοινωνικη αναλυση που κανεις ενιοτε
:hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δασκαλε ιωσηφ αν δεν είσαι μαιμου μπλασκος κι εισαι ο οριτζιναλ, εξακολουθεις να εισαι απολαυστικος στον τροπο γραφης
Ενα μεφαλο ρισπεκτ
Επι της ουκρανικης ομως πραγματικοτητας εχεις μεσανυχτα
Τα σεβη μου και τον σεβασμο μου για τα φοβερα ποστ που εζεις γραψει στο παρελθον
Εισαι μαζι με πορδομετ;ναστη και κμαν μες στα τρια πρωτα βιολια, σαν πενα εννοοω, των αντολικων θρεντ
:hi:
Εχει μεσάνυχτα ένας άνθρωπος που μένει μόνιμα εκεί και ξέρέις εσύ που έχεις να πας κάτι χρόνια  :2funny:
  Να πάρε και την απόδειξη ότι είναι ο Ιωσήφ.Δε σου φένεται περίεργο ότι συμφωνεί μαζί μου?Εγώ πάντος όταν σε είδα τότε σε έβγαλα αμέσως OFF!και μιλάμε γιά 10 χρόνια πριν που οι γκόμενες ηταν τοτε παρα πολυ πιό εύκολες,τωρα δε μπορω να σε φανταστω!Σαν αρκούδα να πηγαίνεις να μιλήσεις σε κοπελίτσες  :2funny:
  Με λίγα λόγια αμφισβιτείς τον Ιωσήφ! :2funny:
 

Συνημμένα

  • iosif.jpg
    iosif.jpg
    296,3 KB · Εμφανίσεις: 100
  • iosif2.png
    iosif2.png
    426,6 KB · Εμφανίσεις: 83

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Εχει μεσάνυχτα ένας άνθρωπος που μένει μόνιμα εκεί και ξέρέις εσύ που έχεις να πας κάτι χρόνια  :2funny:
  Να πάρε και την απόδειξη ότι είναι ο Ιωσήφ.Δε σου φένεται περίεργο ότι συμφωνεί μαζί μου?Εγώ πάντος όταν σε είδα τότε σε έβγαλα αμέσως OFF!και μιλάμε γιά 10 χρόνια πριν που οι γκόμενες ηταν τοτε παρα πολυ πιό εύκολες,τωρα δε μπορω να σε φανταστω!Σαν αρκούδα να πηγαίνεις να μιλήσεις σε κοπελίτσες  :2funny:
  Με λίγα λόγια αμφισβιτείς τον Ιωσήφ! :2funny:
δεν εχει σχεση με γκομενες ειδικα μικρές ο μπλασκος
Ειναι εκτος φασης
Ειναι σωστα αυτα που λεει αλλα η ουσια παραμενει οτι εξτος κιεβου ειναι ευκολι αν εχεις τα προσόντα να βάλεις γκολ
Οχι τισο ευκολο όπως παλιά που θυμαται ο ιβσηφ, αλλα δεκα φιρες πθι εύκολο απ οτι πολωνια κι εικοσι; π οτι ρουμανια πχ
Ειστε εκτος παιγνιου που λεει κι ο δασκαλος 2 κμαν  :grin: λογικο λοιπον ειναι να πιστευετε οτι δεν υοαρχει και για κανεναν αλλο παιγνιο

Παντως συνεχισε να βαζεις ποστ του ιωσηφ αν ειναι αυτος λεει πράγματα ενδιαφεροντα γενικως, εξαιρετέα η μουνοκατασταση που ειπαμε, είναι εκτός φασης  :rolleyes:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
δεν εχει σχεση με γκομενες ειδικα μικρές ο μπλασκος
Ειναι εκτος φασης
Ειναι σωστα αυτα που λεει αλλα η ουσια παραμενει οτι εξτος κιεβου ειναι ευκολι αν εχεις τα προσόντα να βάλεις γκολ
Οχι τισο ευκολο όπως παλιά που θυμαται ο ιβσηφ, αλλα δεκα φιρες πθι εύκολο απ οτι πολωνια κι εικοσι; π οτι ρουμανια πχ
Ειστε εκτος παιγνιου που λεει κι ο δασκαλος 2 κμαν  :grin:
Παντως συνεχισε να βαζεις ποστ του ιωσηφ αν ειναι αυτος λεει πράγματα ενδιαφεροντα γενικως, εξαιρετέα η μουνοκατασταση που ειπαμε, είναι εκτός φασης
Ο Ιωσήφ είναι εκτός φάσης ενώ εσύ είσαι στη φάση?! :2funny:Εγω 10 χρόνια πριν σε έβγαλα με το που σε είδα ότι δεν έχεις καμιά ελπίδα σε αυτά τα μέρη!Πόσο μάλλον τώρα που σύμφωνα με το Μόλντο που σε είδε έχεις χοντρίνει,σου έχουν πέσει τα μαλλιά και σου λείπαν και δόντια!(ενταξει δόντια μπορεί να έβαλες).
    Πριν μας έλεγες ότι σε μια ωρα θα βγαλει γκόμενα ο Χάρης τωρα μας λες δεν είναι τόσο εύκολο  :2funny:αλλά με λίγη προσπάθεια τα καταφέρνεις.Μαλλον έχεις να πας καμιά 10αριά χρόνια.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ο Ιωσήφ είναι εκτός φάσης ενώ εσύ είσαι στη φάση?! :2funny:Εγω 10 χρόνια πριν σε έβγαλα με το που σε είδα ότι δεν έχεις καμιά ελπίδα σε αυτά τα μέρη!Πόσο μάλλον τώρα που σύμφωνα με το Μόλντο που σε είδε έχεις χοντρίνει,σου έχουν πέσει τα μαλλιά και σου λείπαν και δόντια!(ενταξει δόντια μπορεί να έβαλες).
    Πριν μας έλεγες ότι σε μια ωρα θα βγαλει γκόμενα ο Χάρης τωρα μας λες δεν είναι τόσο εύκολο  :2funny:αλλά με λίγη προσπάθεια τα καταφέρνεις.Μαλλον έχεις να πας καμιά 10αριά χρόνια.
κι ενα ματι κ δυο δαχτυλα στο αριστερο χερι
:happy:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δασκαλε ιωσηφ αν δεν είσαι μαιμου μπλασκος κι εισαι ο οριτζιναλ, εξακολουθεις να εισαι απολαυστικος στον τροπο γραφης
Ενα μεφαλο ρισπεκτ
Επι της ουκρανικης ομως πραγματικοτητας εχεις μεσανυχτα
Τα σεβη μου και τον σεβασμο μου για τα φοβερα ποστ που εζεις γραψει στο παρελθον
Εισαι μαζι με πορδομετ;ναστη και κμαν μες στα τρια πρωτα βιολια, σαν πενα εννοοω, των αντολικων θρεντ
Ενα ρισπεκτ στην ιστοριοκοινωνικη αναλυση που κανεις ενιοτε
:hi:
επιβαιβαιωνω ειναι ο δασκαλοσ και στο γραμμα και στο σκαυπ που μιλα με διμητρακη.
αυτα τα λεει σε μενα για δαμασκο και καρακας χαχαχαχ.λεει παενε εκει να το παιξεις πλουσιος που πεινανε και μετρας λεφτασ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
κι ενα ματι κ δυο δαχτυλα στο αριστερο χερι
:happy:
Της φώτο σου πάντος της έχεις εξαφανίσει εδώ και χρόνια  :2funny:γιά να μη  :2funny:
  Πως κάνεις καμάκι στο Νικολάεφ?Κάθεσαι και βγάζεις ένα πακέτο Marlboro και το βάζεις μπροστά σου?και φέρνεις μαζί και καλτσόν γιά να τους τα  δώσεις δωράκια γιά να σου κάτσουν?  :2funny:Τι τους λες?Θα σε πάρω απο δω που πεινάς στην Ελλάδα στον ήλιο και τη θάλασσα :2funny:και θα σε τά'ι'ζω? :2funny:Θυμάμαι το σουβλατζή που μου ειχε πει να του φέρω μιά Ρωσσίδα και ότι θα την τά'ι'ζει  :2funny:.
  Ο Ιωσήφ έχει προβλέψει την επυτηχία σας στο Καράκας και στη Δαμασκό  :2funny:εκει και θα γαμίσετε και θα περάσετε καλά με ελάχιστα λεφτά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Πάντα θα χαίρομαι να διαβάζω τους ειδικούς Ουκρανολόγους..



:happy: :happy: :happy:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom