Νέα

chernivtsi

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
D

dude901123

Επισκέπτης
μου ειπε τωρα ο σαλονικιος σε εχει δει οδυσσο με μια μουναρα και τον χαιρετησες.μου ειπε επισης τα καλυτερα για κισινιοβ,οραια,πολλα μουνια και φτωχια.ο φιλος του απο ελλαδα γαμουσε ομορφες κοπελες που βρηκε στα παρκα,λεει φτωχια σε παρακαλανε εκει.ο σαλονικιος μετανιωσε που ειχε το κρεας απο την οδυσσο μαζι του,λεει εχει ψωμι το κισινιοβ και οτι πρεπει για μενα

Με την Κιεβίτισσα με είδε. Αυτήν με την οποία βρεθήκαμε Chisinau και ήρθαμε παρέα Odessa. Σήμερα την αποχαιρετώ, 3 βράδια περάσαμε ωραία. Πάμε για άλλα.. Τώρα για Chisinau τι να πω..? Οι εμπειρότεροι της περιοχής μπορούν να τα πουν καλύτερα.. Tasos3, Balkan, Moldo. Εγώ τα έχω γράψει πολλές φορές τον τελευταίο 1,5 χρόνο. Το μέρος για κάποιον τουρίστα των λίγων ημερών, χωρίς γλώσσα και χωρίς να πάει συστημμένος.. είναι καμμένο και ειδικά όταν στα λίγα χλμ υπάρχουν μέρη όπως η Odessa και to Chernivcy. Για φτώχεια.. τι να πω.. Ο νεοπλουτισμός και επίδειξή του είναι σε πρώτο πλάνο. Φαντάζομαι δεν θα πάει κανείς να ψαχτεί σε γειτονιές μακριά από τη ζώνη του κέντρου.. Φτώχεια πάντως δεν αισθάνεσαι.. όχι όπως στην Ουκρανία.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
μου ειπε επισης τα καλυτερα για κισινιοβ,οραια,πολλα μουνια και φτωχια.ο φιλος του απο ελλαδα γαμουσε ομορφες κοπελες που βρηκε στα παρκα,λεει φτωχια σε παρακαλανε εκει.ο σαλονικιος μετανιωσε που ειχε το κρεας απο την οδυσσο μαζι του,λεει εχει ψωμι το κισινιοβ και οτι πρεπει για μενα
πεστου σαλονικιου ποτε θα ξαναπαει ναρθω στα παρκα κι εγω με θειο τασο να γελασουμε...το ατομο ειναι πιο χαζο απο τα τσιμεντα αν πηγε ΤΩΡΑ κισινιοφ κι εβγαλε τετοια συμπερασματα!!!  :grin:
υγ.για σενα καλο ειναι το κισινιοφ αν ψαχνεις μια για να την κανεις γκομενα..αυτο σωστο  :thumbsup:
τ αλλα συμπερασματα ειναι για γελια ομως!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πεστου σαλονικιου ποτε θα ξαναπαει ναρθω στα παρκα κι εγω με θειο τασο να γελασουμε...το ατομο ειναι πιο χαζο απο τα τσιμεντα αν πηγε ΤΩΡΑ κισινιοφ κι εβγαλε τετοια συμπερασματα!!!  :grin:
υγ.για σενα καλο ειναι το κισινιοφ αν ψαχνεις μια για να την κανεις γκομενα..αυτο σωστο  :thumbsup:
τ αλλα συμπερασματα ειναι για γελια ομως!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
αυτο μου ειπε και αυτος,κανει για γκομενα.οτι μου ειπε,δεν ημουν εκει.τωρα οδυσσο ο φιλος του γαμα κατι φοιτητριες απο τον δικο μου.ρε δεν περνω ανασα απο την μπαργουμαν με τρελενει μυνηματα.να την πληρωσω να με αφησει νομιζω.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Με την Κιεβίτισσα με είδε. Αυτήν με την οποία βρεθήκαμε Chisinau και ήρθαμε παρέα Odessa. Σήμερα την αποχαιρετώ, 3 βράδια περάσαμε ωραία. Πάμε για άλλα.. Τώρα για Chisinau τι να πω..? Οι εμπειρότεροι της περιοχής μπορούν να τα πουν καλύτερα.. Tasos3, Balkan, Moldo. Εγώ τα έχω γράψει πολλές φορές τον τελευταίο 1,5 χρόνο. Το μέρος για κάποιον τουρίστα των λίγων ημερών, χωρίς γλώσσα και χωρίς να πάει συστημμένος.. είναι καμμένο και ειδικά όταν στα λίγα χλμ υπάρχουν μέρη όπως η Odessa και to Chernivcy. Για φτώχεια.. τι να πω.. Ο νεοπλουτισμός και επίδειξή του είναι σε πρώτο πλάνο. Φαντάζομαι δεν θα πάει κανείς να ψαχτεί σε γειτονιές μακριά από τη ζώνη του κέντρου.. Φτώχεια πάντως δεν αισθάνεσαι.. όχι όπως στην Ουκρανία.
σημερα σε ειδε με αλλη μουναρα λεει.αυτος τα επαιξε,πηρε το ζωο του μολδαβια ενω ο φιλος του γαμουσε και τωρα ο φιλος του απολαμβανει τις μικρουλες φοιτητριες χαχαχχαχα
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
αυτο μου ειπε και αυτος,κανει για γκομενα.οτι μου ειπε,δεν ημουν εκει.τωρα οδυσσο ο φιλος του γαμα κατι φοιτητριες απο τον δικο μου.ρε δεν περνω ανασα απο την μπαργουμαν με τρελενει μυνηματα.να την πληρωσω να με αφησει νομιζω.
καντη μπλοκ το τηλεφωνο να υσηχασεις.κρατα τα τηλ απο τις φοιτητριες να δουμε τι λενε..ερχεται κ θειος ληφτινγκ να επενδυσει σε αντεσα κ μικολαεφ... :lheel:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
καντη μπλοκ το τηλεφωνο να υσηχασεις.κρατα τα τηλ απο τις φοιτητριες να δουμε τι λενε..ερχεται κ θειος ληφτινγκ να επενδυσει σε αντεσα κ μικολαεφ... :lheel:
μιλω με αλλες.τωρα της εκανα μια επιθεση οτι με πιεζει,δεν εχω χρονο και μαλακιες.ειπα πολλες με περιμενουν για λεφτα,θελω να σπονσαρω,να πληρωνω βιζιτες και να εχω ησιχια.περιμενουν αλλεσ 2 για γνωριμια απο φιλους,σοβαρες.της ειπα αν θελει λεφτα θα βοηθησω με ορο.θα της πω για την φιλη της αλλα ροβνο πηγε η πουτανιτσα αυτη,δεν με βαζει στους φιλους κοντακτε για να μπορω να στελνω μυνημα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σας ειπα 15 ιουνη θα φυγω απο οδυσσο μην ερθεται μετα.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Χθές λοιπόν στις 13.00 αποχαιρέτισα την Κιεβίτισσα και αφού με κέρασαν ένα καφέ στο Topcoffee συναντήθηκα στις 16.00 με το milfaki.. 35, 1.65, αδύνατη, αγγλικά ελάχιστα, ψημένη από το internet.. για να ξεκινήσει καλά η Οδησσός, με μια σίγουρη επιτυχία. Αφού ήρθε ντυμένη sexy για εκκλησία.. -αυτό μόνο ένα milfoni Ουκρανικό μπορεί να το καταφέρει- πήγαμε απ'ευθείας στο Hoteli μια και εγώ υποτίθεται πως ήμουν κουρασμένος από το ταξίδι. σσ.. για όλες μόλις φτάνω με συναντάνε.. Επιφυλακτική λίγο στην άρχη μέχρι να πάρει μπρος.. αλλά μετά όταν ζεστάθηκε η μηχανή τα έδωσε όλα. Πραγματικά αυτές οι Ουκρανές στα 30-35 τι παίρνουν? Είναι πιο στενές από τις 20αρες (μάλλον για τις 20αρες τις περνάνε όλοι) και πρόθυμες να.. υπηρετήσουν. Anyway βόλτες στο κέντρο, στα γνωστά, δείπνο, πάσχα, ύπνος, πρωινό τεμάχιο (σύνολο 4 μαζί της) και αποχαιρετισμός στα όπλα μετά το πρωινό στο Compot. Σήμερα το πρόγραμμα έχει την πρώτη μου συνάντηση μέσω Tinder - άντε να δούμε και με αυτό τι παίζει - και μετά τις 15.00 με μια που έψηνα απο νετ καιρό τώρα. Και οι δυο 30αρες, που φαίνονται πολύ καλές στα ίδια πάνω κάτω 1,70, αδύνατες με τη μια να είναι μελαχροινή και την άλλη αδύνατη. Νομίζω τώρα μπαίνω στα πιο άγνωστα και δύσκολα νερά, καθότι τελείωσαν τα σιγουράκια. Είδωμεν..
Πάω στο άγαλμα της Αικατερίνας, έρχεται στις 12.00 η Tinderογκόμενα. Άντε να δούμε..

Καλημέρα, καλό μήνα και.. Χριστός Ανέστη.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Είσαι Οδησσό τώρα?
αντε αληθως ανεστη αφου πιστευεις σε ιστοριες και εισαι θρυσκοληπτος χαχαχαχαχ.ο σαλονικιος τρελαθηκε σημερα σε ειδε με αλλη μουναρα λεει και ειπε πως τις βρισκει?ο σαλονικιος ειπε για τον φιλο του που δεν ειδα ποτε πρωσωπικα ειναι το πιο δυνατο καμακι που εχει δει.εγω του ειπα τι λες ρε μπουγατσα ειδες τα βιντεακια μου στο παρκο?πεθανε στα γελια,αυτος τα τραβουσε.δεν εκανα καμακι,εκανα τον τουριστα με φωτογραφικη για να πλισιασω να δω αν ηταν καλες οι μαλακισμενες,ο κμαν εβγαλε συμπερασμα εκανα καμακι χαχαχαχα.εσυ με ειδες,την πεφτω ξερα στα γρηγορα,ετσι κανουν εκει.δεν πανε καφε, ματιες και γνωριζονται μεσω κοινων φιλων.δεν ειμαο οδυσσο,5 ιουνη παω.τωρα μαιο εχει εκλογες βοηθω τον κουμπαρο μου να βγει βουλευτης,οχι με το κομμα των κτηνοβατων χαχαχαχαχ
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Χθές λοιπόν στις 13.00 αποχαιρέτισα την Κιεβίτισσα και αφού με κέρασαν ένα καφέ στο Topcoffee συναντήθηκα στις 16.00 με το milfaki.. 35, 1.65, αδύνατη, αγγλικά ελάχιστα, ψημένη από το internet.. για να ξεκινήσει καλά η Οδησσός, με μια σίγουρη επιτυχία. Αφού ήρθε ντυμένη sexy για εκκλησία.. -αυτό μόνο ένα milfoni Ουκρανικό μπορεί να το καταφέρει- πήγαμε απ'ευθείας στο Hoteli μια και εγώ υποτίθεται πως ήμουν κουρασμένος από το ταξίδι. σσ.. για όλες μόλις φτάνω με συναντάνε.. Επιφυλακτική λίγο στην άρχη μέχρι να πάρει μπρος.. αλλά μετά όταν ζεστάθηκε η μηχανή τα έδωσε όλα. Πραγματικά αυτές οι Ουκρανές στα 30-35 τι παίρνουν? Είναι πιο στενές από τις 20αρες (μάλλον για τις 20αρες τις περνάνε όλοι) και πρόθυμες να.. υπηρετήσουν. Anyway βόλτες στο κέντρο, στα γνωστά, δείπνο, πάσχα, ύπνος, πρωινό τεμάχιο (σύνολο 4 μαζί της) και αποχαιρετισμός στα όπλα μετά το πρωινό στο Compot. Σήμερα το πρόγραμμα έχει την πρώτη μου συνάντηση μέσω Tinder - άντε να δούμε και με αυτό τι παίζει - και μετά τις 15.00 με μια που έψηνα απο νετ καιρό τώρα. Και οι δυο 30αρες, που φαίνονται πολύ καλές στα ίδια πάνω κάτω 1,70, αδύνατες με τη μια να είναι μελαχροινή και την άλλη ξανθιά. Νομίζω τώρα μπαίνω στα πιο άγνωστα και δύσκολα νερά, καθότι τελείωσαν τα σιγουράκια. Είδωμεν..
Πάω στο άγαλμα της Αικατερίνας, έρχεται στις 12.00 η Tinderογκόμενα. Άντε να δούμε..

Καλημέρα, καλό μήνα και.. Χριστός Ανέστη.

Λοιπόν συνάντηση πρώτη φορά μέσω Tinder.. Η γκόμενα ήρθε με αυτοκίνητο στην Εκατερινσκαια στο άγαλμα. Πήραμε το δικό μου αυτοκίνητο και πήγαμε παραλία, Arcadia beach. Υπέροχος καιρός, ήπιαμε καφέ σε ένα από αυτά της παραλίας και μαζέψαμε σκιά και ήλιο. Η μισή Οδησσός ήταν εκεί εχθές. Η γκόμενα 31 χρονών, αδύνατη 1,75, έσκασε μύτη με ένα φόρεμα και γόβες, μελαχροινή με ασιατικές γωνίες στο πρόσωπο, πολύ sexy. Καθηγήτρια αγγλικών, δούλευε στο αεροδρόμιο και τώρα ιδιωτικά παραδίδει μαθήματα αγγλικών. Το σπίτι της στην παραλία, ζει με τους γονείς της, χωρίς γάμους και παιδιά στο παρελθόν της. Ξύπνια γυναίκα, από Οδησσό και οι 2 γονείς όπως μου είπε (τα ασιατικά χαρακτηριστικά που τα βρήκε μη με ρωτάτε, δεν τη ρώτησα). Μετά τον καφέ επιστρέψαμε κέντρο και με πήγε σε ένα ωραίο μέρος για φαγητό, σε ένα από αυτά στον ανοιχτό χώρο ανάμεσα στα μπλοκ πίσω από την Όπερα. Μετά το φαγητό την αποχαιρέτησα κατά τις 17.00, της είπα ώρα για Siesta.. (μτφ.: ώρα να συναντήσω την ξανθιά που την είχα κλάσει 2 ώρες με δικαιολογίες). Αμέσως μετά συνάντηση στο Compot στις 18.00 με την ξανθιά.. - εκεί που με είδαν όπως λέει ο Χάρης - στα ίδια χαρακτηριστικά.. 1,70-1,75, αδύνατη, 33, υπάλληλος σε τράπεζα, χωρίς γάμους και παιδιά. Αυτήν την έψηνα μερικές εβδομάδες από ιντερνετ.. με στυλ πίνουμε καφέ και αν δεν σου αρέσω όλα καλά.. δεν τρέχει τίποτα, πας σπίτι σου εσύ και εγώ επιστρέφω Ελλάδα. Τα γνωστά καφές, φιλιά, βόλτες, ξενάγηση, φαγητό, Hoteli, 3 τεμάχια για να πάει καλά η Δευτέρα.. Το πρωί πήγαμε για πρωινό και αποχαιρετισμός με δικαιολογία ότι συνέβη κάτι και πρέπει να φύγω Ελλάδα, αλλά ίσως και να μείνω, θα την ενημερωσω αργότερα. Και τώρα λοιπόν είμαι στο καφέ και περιμένω την χθεσινή καθηγήτρια να έρθει με τη Mercentes του μπαμπά και να δούμε πόσα ψάρια θα πιάσω και σήμερα. Δύσκολο αλλά εφικτό. Είπαμε δεν τρώει χόρτο αυτή για πιθανό μέλλον, όχι όπως το πουλάω εγώ τουλάχιστον.
Μπαίνω σε νέα αγορά.. ευχηθείτε μου καλή επιτυχία... δεν έχω άλλωστε πολλές με ασιατικά χαρακτηριστικά στο παρελθόν μου και με εξιτάρει η ιδέα αυτή τώρα. Για να δούμε..
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Λοιπόν συνάντηση πρώτη φορά μέσω Tinder.. Η γκόμενα ήρθε με αυτοκίνητο στην Εκατερινσκαια στο άγαλμα. Πήραμε το δικό μου αυτοκίνητο και πήγαμε παραλία, Arcadia beach. Υπέροχος καιρός, ήπιαμε καφέ σε ένα από αυτά της παραλίας και μαζέψαμε σκιά και ήλιο. Η μισή Οδησσός ήταν εκεί εχθές. Η γκόμενα 31 χρονών, αδύνατη 1,75, έσκασε μύτη με ένα φόρεμα και γόβες, μελαχροινή με ασιατικές γωνίες στο πρόσωπο, πολύ sexy. Καθηγήτρια αγγλικών, δούλευε στο αεροδρόμιο και τώρα ιδιωτικά παραδίδει μαθήματα αγγλικών. Το σπίτι της στην παραλία, ζει με τους γονείς της, χωρίς γάμους και παιδιά στο παρελθόν της. Ξύπνια γυναίκα, από Οδησσό και οι 2 γονείς όπως μου είπε (τα ασιατικά χαρακτηριστικά που τα βρήκε μη με ρωτάτε, δεν τη ρώτησα). Μετά τον καφέ επιστρέψαμε κέντρο και με πήγε σε ένα ωραίο μέρος για φαγητό, σε ένα από αυτά στον ανοιχτό χώρο ανάμεσα στα μπλοκ πίσω από την Όπερα. Μετά το φαγητό την αποχαιρέτησα κατά τις 17.00, της είπα ώρα για Siesta.. (μτφ.: ώρα να συναντήσω την ξανθιά που την είχα κλάσει 2 ώρες με δικαιολογίες). Αμέσως μετά συνάντηση στο Compot στις 18.00 με την ξανθιά.. - εκεί που με είδαν όπως λέει ο Χάρης - στα ίδια χαρακτηριστικά.. 1,70-1,75, αδύνατη, 33, υπάλληλος σε τράπεζα, χωρίς γάμους και παιδιά. Αυτήν την έψηνα μερικές εβδομάδες από ιντερνετ.. με στυλ πίνουμε καφέ και αν δεν σου αρέσω όλα καλά.. δεν τρέχει τίποτα, πας σπίτι σου εσύ και εγώ επιστρέφω Ελλάδα. Τα γνωστά καφές, φιλιά, βόλτες, ξενάγηση, φαγητό, Hoteli, 3 τεμάχια για να πάει καλά η Δευτέρα.. Το πρωί πήγαμε για πρωινό και αποχαιρετισμός με δικαιολογία ότι συνέβη κάτι και πρέπει να φύγω Ελλάδα, αλλά ίσως και να μείνω, θα την ενημερωσω αργότερα. Και τώρα λοιπόν είμαι στο καφέ και περιμένω την χθεσινή καθηγήτρια να έρθει με τη Mercentes του μπαμπά και να δούμε πόσα ψάρια θα πιάσω και σήμερα. Δύσκολο αλλά εφικτό. Είπαμε δεν τρώει χόρτο αυτή για πιθανό μέλλον, όχι όπως το πουλάω εγώ τουλάχιστον.
Μπαίνω σε νέα αγορά.. ευχηθείτε μου καλή επιτυχία... δεν έχω άλλωστε πολλές με ασιατικά χαρακτηριστικά στο παρελθόν μου και με εξιτάρει η ιδέα αυτή τώρα. Για να δούμε..

καλή επιτυχια ρε φιλε αλα κατουρα και λιγο μην γαμας συνεχεια τι διαολο ολοι πεσατε μεσα στην χυτρα με το Βιαγκρα  και εχετε τοσες αντοχες;;;;  5 την μια 3 την αλλη δυο την παραλη και καπακι 3 την επομενη εεεεεεεε  πρεπει να με δει γιατρος  μαλλον η λογο ηλικιας μου ειναι ασυληπτες οι συχνοτητες των  επαφων;;;;;

Γιατι δεν γραφεις Οδησσο και  γραφεις εδω;;;;
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
καλή επιτυχια ρε φιλε αλα κατουρα και λιγο μην γαμας συνεχεια τι διαολο ολοι πεσατε μεσα στην χυτρα με το Βιαγκρα  και εχετε τοσες αντοχες;;;;  5 την μια 3 την αλλη δυο την παραλη και καπακι 3 την επομενη εεεεεεεε  πρεπει να με δει γιατρος  μαλλον η λογο ηλικιας μου ειναι ασυληπτες οι συχνοτητες των  επαφων;;;;;
γιου αρ kologeras  δατς γουαϊ :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
συναγερμος παιδεια εχω συνταρακτικη ειδηση!το μεσημερι θεαθηκε ο διμητρακης οδυσσο με κοντουλα ομορφη κοπελιτσα!!!!κανενας μας δεν ηξερε τιποτα αλλα  τον πετυχε ο σαλονικιος.λεπτομερειες δεν ξερω ουτε πως βρεθηκε εκει
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
γιου αρ kologeras  δατς γουαϊ :2funny:

Αντε ρε αρρωστοι λες και δεν περασαμε απο τις ηλικιες σας με αξιολογα μουνια οχι μπαζα των 30+ αλα κοπελες σαν τα κρυα νερα με πλουσια προσοντα σωματικα....
ειπαμε οκ 5 φορες  τυχαινει  για κατι εξαιρετικο μια  μερα οχι  καθημερινα....

γαμικουλες ολοι..........

Τελος παραιτουμε απο το αθλημα καιρος να τα κρεμασω....χαχαχχαααααααααααααααααααα!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • elastonpapou.jpg
    elastonpapou.jpg
    73,4 KB · Εμφανίσεις: 79
D

dude901123

Επισκέπτης
Αντε ρε αρρωστοι λες και δεν περασαμε απο τις ηλικιες σας με αξιολογα μουνια οχι μπαζα των 30+ αλα κοπελες σαν τα κρυα νερα με πλουσια προσοντα σωματικα....
ειπαμε οκ 5 φορες  τυχαινει  για κατι εξαιρετικο μια  μερα οχι  καθημερινα....

γαμικουλες ολοι..........

Τελος παραιτουμε απο το αθλημα καιρος να τα κρεμασω....χαχαχχαααααααααααααααααααα!!!!!!!!

Ο Βαμβακούλας τα κρέμασε ήδη και είναι στην ηλικία σου.. εσύ ακόμη το παίζεις τζόβενο.
Σου έφερα την προπονήτρια το χειμώνα να σε φτιάξει με γυμναστήρια και ατόμικο πρόγραμμα εκγύμνασης και εσύ παραιτήθηκες πριν ξεκινήσει ο αγώνας και την σεριάνιζες στα καφέ..

Την έφαγες όμως μετά τη φιλενάδα στο Κίεβο γκρινιάρη.. πόσες φορές δεν μας είπες όμως..? 1,2,3?
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Αγαπημένο μου ημερολόγιο..
Χθες συνάντησα για 2η φορά, από όσο θυμάμαι, την καθηγήτρια αγγλικών. Βρεθήκαμε κέντρο στις 12.00 και πήγαμε πάλι με το αυτοκίνητό μου στο Arcadia και αφού περπατήσαμε πάνω-κάτω 2,3 km καθήσαμε στο Ibiza για καφέ. Η ασιατικήαραβοτουρκιά στο μεγαλείο της παρέα με όλο το Κίεβο. Στη συνέχεια πήγαμε σε ένα μαγαζί για φαγητό με όνομα όπως τα θερινά σπίτια στα ρώσικα που τώρα μου διαφεύγει. Πολύ ωραίο μαγαζί με καλή κουζίνα, σε ένα χώρο είναι μια τεράστια αυλή κάποιου αρχοντικού. Οι δρόμοι λόγω της 2 Μαίου και των γεγονότων πριν 2 χρόνια (φωτιά στο εργατικό κέντρο) ήταν πίτα στους μπάτσους και πολλοί από αυτούς κλειστοί. Την αφήνω κοντά στο σπίτι της κατά της 18.00 με ανανέωση του ραντεβού μας για αργότερα στις 20.30. Πηγαίνω για καφέ και μου στέλνει μήνυμα πως είναι κουρασμένη και μήπως να το αναβάλλουμε για αύριο. Ανταλλαγή μηνυμάτων, και τελικά το ραντεβού ακυρώνεται.. Συναγωνιστής αρχίζει να μου διαθέτει τηλέφωνα από διάφορες περιπτώσεις του που δεν τελεσφόρησαν στο παρελθόν. Αλλά παράλληλα αρχίζω και εγώ να δοκιμάζω τις πιθανότητες μου με τα ραντεβού των επόμενων ημερών. Τελικά απαντάει θετικά αυτή που προγραμμάτιζα για σήμερα. Στις 23.00 λοιπόν ραντεβού στο άγαλμα της Αικατερίνης, κλασσικά.. καθηγήτρια πανεπιστημίου στην πολυτεχνική σχολή(αν κατάλαβα σωστά), 1,80, κανονικό σώμα, 34χρ. παντρεμένη σε περίεργη φάση με τον άντρα της που ζει Κίεβο και θέλει να την ελέγχει και ένα παιδί. Περπάτημα στο κέντρο, καταλήξαμε στο Corvin Pub, το μόνο διακριτικό και ανοιχτό εκείνη την ώρα. 2 κρασιά, 2 martini, λογαριασμός και βουρ στο Hoteli. 2.45 ήδη, και 1 τεμάχιο έφυγε στα γρήγορα. Ήμουν και όλη μέρα έξω.. ευκαιρία για ύπνο.. Που να ήξερα.. πάω να κλείσω το φως.. και την ακούω να λέει.. Όχιιιιι.. Φόρεσα την στολή του εργάτη και συνέχισα το κοπάνημα κάνα 30-45 λεπτό ακόμη. Διάλειμμα και άντε κάνα 15-20 λεπτό ακόμη.. όπου η ώρα έχει φτάσει σχεδόν 4.00 και εγώ δεν αντέχω άλλο. Ντουζάκι και άντε να κοιμηθούμε κούκλα μου.. έτσι κι αλλιώς με τον άλλο το γρουσούζη που με γλωσσόφαγε χθες δεύτερη φορά δεν τελειώνω από ότι φαίνεται. Κλείνουμε φώτα και μέχρι τις 7.00 δεν θυμάμαι τίποτα. Εκείνη την ώρα νιώθω ένα χτύπημα στην πλάτη μου και μια φωνή να λέει I can’t sleep. Αρχίζει το τρομπόνι και πάμε πάλι κάνα 20-30 λεπτό όπου και έρχεται η δεύτερη κορύφωση. Ντουζ, ξαπλώνουμε στο κρεβάτι για μια ώρα και ώρα να φύγει για τη δουλειά της στο πανεπιστήμιο. Το κορμί μου με έχει πεθάνει.. αυτό ήταν παρέδωσα πνέυμα, νυστάζω, πονάω παντού και οι γάμπες μου είναι πιασμένες? Πως γίνεται να πιαστούν οι γάμπες???????? Άτιμη Ουκρανία με έφαγες...
Πριν λίγο είχα πρωινό με την καθηγήτρια αγγλικών σε μια μαλακία μαγαζί με πρωινά στον κατάλογο από όλες τις χώρες.. Μια μαλακία και μισή. Ήρθα στο Freshline και παρήγγειλα ένα κρύο σάντουιτς να τρώσω. Προγραμματίσαμε να πάμε μαζί Μολδαβία στις 5/6 για μια ημέρα.. Άντε να δούμε.. Αυτό έχει δίνει δεσμός πια ύστερα από 3,4 ραντεβού χωρίς αποτέλεσμα.
Εντωμεταξύ να δω πως θα τη βγάλω σήμερα.. πονάω ολόκληρος.. γρουσούζη Βαμβακούλα, με έφαγες.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
συναγερμος παιδεια εχω συνταρακτικη ειδηση!το μεσημερι θεαθηκε ο διμητρακης οδυσσο με κοντουλα ομορφη κοπελιτσα!!!!κανενας μας δεν ηξερε τιποτα αλλα  τον πετυχε ο σαλονικιος.λεπτομερειες δεν ξερω ουτε πως βρεθηκε εκει
:rockon: :rockon: :rockon: μηπως  τον κατουραγε στο δρομο????
ωραιος ο προεδρος  :zfuck:
αναμενουμε ριπορτ
υγ το κοντη δεν χρειαζοταν ,,εννοειται  :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
@ ντιρτυ πολυ καλα τα ποστ
κανε κ λιγο στρητ φαιτ ρε συ να δεις πως παει,,νταξει καλο το νετ για καβα,αλλα παιξε κ λιγο μπαλλα στο δρομο κ δωσε κλιμα.... :hi:
εγω ταδα πεσμενα πολυ τα πραγματα,αλλα ημουν κ 10-12κιλα πλας κι ηταν κ χειμωνας τοτε..τωρα επανερχομαι σιγα σιγα,ιουνη θαμαι μαχιμος παλι σωματικα προβλεπω, :rockon:
.αλλα κατι μου λεει πως δεν ηταν μονο αυτο το προβλημα,αλλα το ψιλοανοιγμα απο τιες βιζες...κανε κι εσυ κανα τεστ σε στρητ πεσιμο κ δωσε φιντ μπακ... :tits2:
υγ..κατεβασε κ λιγο τα κοντερ...κι οι 30αρες ανοικτες ειναι δεν χρειαζεται να ανεβαζεις απο τωρα στα 35...φιλικα.. :hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μεχρι 10 μαιου θα ειναι τιγκα αστυνομια,στρατος οδυσσο μην γινουν φασαριες για 2 και 9 μαιου.ναι κλινουν δρομουσ στο κεντρο δεν κυκλοφωρασ ελευθερα.προχτες πεθανε διαδηλωτης με ανακοπη φενεται 37 ετων στην περιοχη που εγιναν οι σκωτωμοι.χτεσ η σημερα επαισαν πυροβολισμοι και τραυματιες οδυσσο.μασκοφωροι πυροβολησαν εναντιων καναλιου και τραυματισαν δημοσιογραφους.προχτες επαισαν πυροβολισμοι σε λεωφορειο που εκανε διαδρομη κιεβο οδεσσα ευτυχος χωρις θηματα.προσοχη παιδεια,αυτα για ενημερωση σε οσους δεν διαβαζουν ρωσικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom