Νέα

Αυταρχικό πρόγραμμα σε στούντιο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
υπαρχει μη εγχειρισμενος που να θεωρει οτι ο ροκαβλον προσβαλε την αλλη επειδη δε την ειπε κοριτσι?  :2funny: :2funny:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Ποιες; Που λέω τον kaviros69 παλιόπουστα; Α δεν το 'ξερες; Βέεεεεβαια, από παλιά είναι γνωστό, όπως είναι γνωστό ότι κι εγώ είμαι κρυφόπουστας... Θα μου πεις τώρα, πως γίνεται ένας κρυφόπουστας να 'ναι ταυτόχρονα και γνωστόπουστας; Ε εκεί θα κολλήσουμε; Δεν ξέρω, δεν έχω σπουδάσει και φιλοσοφική στην τελική...
Εκτός κι αν εννοείς κάτι άλλο... :think:

αοφυ εισαι κρυφοπουστας πως ειναι γνωστο ρε τυπε ?
για σπαστα και ξαναριχτα... :grin:
 

Επισκέπτης
αοφυ εισαι κρυφοπουστας πως ειναι γνωστο ρε τυπε ?
για σπαστα και ξαναριχτα... :grin:
Μην με μπερδεύεις κι εσύ ρε τύπε... εδώ άνοιξα λεξικό να δω τι σημαίνει καλά, καλά η ιδιότητά μου... άσε να τα μάθω καλά και θα σου πω...

Χαχαχα, όχι τύπε για να το φυλάξεις... μαλάκες είναι όλοι νομίζεις να πηγαίνουν να το χώνουν σε ξένες τρύπες χωρίς να ξέρουν καν τι έχει μέσα; :2funny:
 

Επισκέπτης
ή πολυ τρελα παιζει ή συμφερον. ακου κει προσβαλες  :jerking:
Μάλλον το πρόβλημα δεν ήταν η "προσβολή" αυτού καθ' αυτού, αλλά το ότι "προσέβαλα" εγώ που είμαι ανώμαλος και άρρωστος και πάω και γαμώ στα μπουρδελάκια του Μεταξιού και μετά ανεβάζω και κριτικές που λένε για κώλους...
Άμα βρω φράγκα και πάρω μετάθεση στα ποιοτικά μας στουντιάκια, μετά θα 'μαι κύριος και θα μπορώ να λέω ό,τι θέλω...
Που να 'ξερα ο κακομοίρης, ότι ο ΓΑΠ μαζί με τα φράγκα θα μου έπαιρνε και τον ανδρισμό μου... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
εγω απορω τοση ωρα ασχοληστε με την ατζελα και δεν εχει μπει κανεις απο τους γνωστους "υποστηρικτες" της να σας βαλει σε ταξη.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
εγω απορω τοση ωρα ασχοληστε με την ατζελα και δεν εχει μπει κανεις απο τους γνωστους "υποστηρικτες" της να σας βαλει σε ταξη.

ολοι οι καλοι χωρανε
επιχειρηματα να εχουν
γιατι αλλιως...
 

Επισκέπτης
εγω απορω τοση ωρα ασχοληστε με την ατζελα και δεν εχει μπει κανεις απο τους γνωστους "υποστηρικτες" της να σας βαλει σε ταξη.
Στα ίσα ρε τύπε; Και τι θα πουν; Δεν τους παίρνει να γράψουν πάνω από πέντε λέξεις χωρίς να γίνουν ρεζίλι.
Στα ύπουλα και άμα μαζευτούν πολλοί μαζί, μπορεί να σου πετάξουν καμιά ειρωνία ή κανένα ακαταλαβίστικο θεώρημα, αλλά μέχρι εκεί, μόλις αρχίσουν να μιλούν οι άντρες κλείνονται πάλι στο καβούκι τους και στέλνουν φιλάκια και καρδουλίτσες στις/ους αγαπημένες/ους τους...
Και μετά πάλι σε καμιά κριτική, που τα σχόλια εμφανίζονται κάθε πέντε ώρες και δεν μπορείς να κάνεις κουβέντα, βγαίνουν για να υποστηρίξουν το σωστό και το δίκιο για τα κακά λογάκια που ακούστηκαν... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
..πελατης, και ο πελατης εχει παντα δικιο  ;)
Εγώ κι εσύ το ξέρουμε φίλε μου και έτσι είναι... από τον κύριο προς τον οποίο έκανα την ερώτηση και που με τις αρλούμπες του νομίζει ότι μεταφέρει ευθύνες, θέλω να τ' ακούσω ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τυπε εγω ξερω οτι γκομενες μελη εδω μεσα φαγανε μπαν ακριβως επειδη ειρωνευτηκαν τους μπουρδελιαρηδες επειδη γαμανε σε μπουρδελα. τωρα συμφερει να τη δουμε σα γυναικα την αντζελα η οχι?  :grin:
 

Επισκέπτης
τυπε εγω ξερω οτι γκομενες μελη εδω μεσα φαγανε μπαν ακριβως επειδη ειρωνευτηκαν τους μπουρδελιαρηδες επειδη γαμανε σε μπουρδελα. τωρα συμφερει να τη δουμε σα γυναικα την αντζελα η οχι?  :grin:
οτι γραφουν οι εκλογικοι καταλογοι τυπε :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Μάλλον το πρόβλημα δεν ήταν η "προσβολή" αυτού καθ' αυτού, αλλά το ότι "προσέβαλα" εγώ που είμαι ανώμαλος και άρρωστος και πάω και γαμώ στα μπουρδελάκια του Μεταξιού και μετά ανεβάζω και κριτικές που λένε για κώλους...
Άμα βρω φράγκα και πάρω μετάθεση στα ποιοτικά μας στουντιάκια, μετά θα 'μαι κύριος και θα μπορώ να λέω ό,τι θέλω...
Που να 'ξερα ο κακομοίρης, ότι ο ΓΑΠ μαζί με τα φράγκα θα μου έπαιρνε και τον ανδρισμό μου... :sunglasses:

τυπε εγω ξερω οτι γκομενες μελη εδω μεσα φαγανε μπαν ακριβως επειδη ειρωνευτηκαν τους μπουρδελιαρηδες επειδη γαμανε σε μπουρδελα. τωρα συμφερει να τη δουμε σα γυναικα την αντζελα η οχι?  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom