Νέα

Αυταρχικό πρόγραμμα σε στούντιο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Η ίδια έκρινε ότι θιχτηκε. Απάντησε οπως ήθελε...υποτιμητικά και αυτή με πιο έντονο ύφος.
Της έδωσες πάτημα, επιτέθηκε πιο έντονα... Από αυτό ρισκάρει αυτή περισσότερο και όχι εσυ...
γιατι...
το θέμα είναι πως η Αντζελα μπαίνει επώνυμα εδώ, ενώ εσυ και εγώ, κρυβόμαστε πίσω από την ανωνυμία του σαιτ.

Επομένως γιατί ψάχνεις να βρεις υπερασπιστές και υποστηρικτές σου?
Εχεις αρκετούς όπως βλέπω και στις προηγούμενες σελίδες, δεν με έχεις ανάγκη.

Αλλωστε είμαι υποκειμενικός...ποσταρω και σινδονας...

μπαινει επωνυμα γιατι κονομαει και καλα κανει.
μη το λες σαν να θυσιαζεται .
εμεις πληρωνουμε δεν κονομαμε
οποτε ας ειμαστε ανωνυμοι.
ελα τωρα μη τα μπερδευεις παλι και ερχομαστε σε κουβεντες
και δεν εχουμε τηλεθεαση τετοια ωρα.
εχω και δουλεια. ;)
 

Επισκέπτης
ο Ρουμανος ειναι μια χαρα,
δεν εχει καμια σχεση με τα υπολοιπα αβουλα υπερασπιστηκα οντα.
μη τα μπερδευεις Ροκαβλονε. ;)
Το πιστεύω κι εγώ. Και σίγουρα είναι ευφυέστερος από τους περισσότερους. Γι' αυτό και κάνω και κουβέντα μαζί του ;)
Αν δεν θέλει ας μην απαντήσει, δεν θα τον παρεξηγήσω, ειλικρινά.
 

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες, συγγνώμη που επεμβαίνω αν και σχετικά νέος στο site και μπορεί να μη μου πέφτει και λόγος, αλλά έχετε κάνει hijack ένα θέμα και εδώ και 16 σελίδες γράφετε άσχετα πράγματα και μαλώνετε σαν μικρά παιδιά. Εντάξει το καταλάβαμε ότι η Άντζελα δεν είναι γυναίκα, κάποιοι παρεξηγήθηκαν που δημοσιοποιήθηκε έτσι φόρα παρτίδα και αντέδρασαν άσχημα και σε κάποιους άλλους δεν άρεσε ο τρόπος των πρώτων.

Βάλτε μια τελεία και λήξτε το θέμα εδώ ή συνεχίστε τη συζήτηση στο thread του μαγαζιού της κοπέλας ή σε οποιοδήποτε άλλο thread θέλετε και αφήστε εμάς του καημένους να προσπαθήσουμε να ενημερωθούμε για εμπειρίες-απόψεις για studio που κάνουν καλό αυταρχικό  :rolleyes:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Μα θα πω τα αυτονόητα!
Κακώς και σε έβρισε, κακώς και έγινε όλος αυτός ο καυγάς στον οποίο δε ήθελα να συμμετάσχω, γιατί δεν οδηγεί πουθενά. Και κακως σου καταλόγισε όλα αυτα περι 10ρικου κλπ...
Ρισκάρει την εικόνα της μέσα απο το σαιτ που διαφημίζεται.. αυτό εννοώ... (βέβαια και οι καυγαδεες διαφημιστικά λειτουργουν όπως και η ίδια είπε)

(συγνωμη που αργώ στα ποστ...αλλά είναι αργα όπως λεει και ο Nio)
φυσικά εγω το ξεκινησα σήμερα..
 

Επισκέπτης
Τα αυτονόητα δεν εννοούνται για όλους δυστυχώς φίλε sarouman, γι' αυτό χαίρομαι που μιλάς λογικά.
Εγώ αυτό που αποζητώ, είναι μια ειλικρινή δημόσια συγγνώμη εκ μέρους της, ούτως ώστε να λήξει.

Άλλη φορά θα σου ζητήσω απάντηση για εκείνη τη συζήτηση περί τιμολογιακής πολιτικής των στούντιο, που αφήσαμε στη μέση ;)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Τα αυτονόητα δεν εννοούνται για όλους δυστυχώς φίλε sarouman, γι' αυτό χαίρομαι που μιλάς λογικά.
Εγώ αυτό που αποζητώ, είναι μια ειλικρινή δημόσια συγγνώμη εκ μέρους της, ούτως ώστε να λήξει.

Άλλη φορά θα σου ζητήσω απάντηση για εκείνη τη συζήτηση περί τιμολογιακής πολιτικής των στούντιο, που αφήσαμε στη μέση ;)

Νομίζω είναι διαλλακτική όταν πρέπει...

Να ξέρεις χαίρομαι όταν συζητώ μαζί σου, παρόλο που (όπως είπες) έχουμε τις διαφορες μας σε κάποια θέματα.
Νασαι καλά..
(καληνυχτα και στον Nio)
 

Επισκέπτης
Μόνο σε κάποια; Σε όλα σχεδόν :2funny:

Καλό σου βράδυ/πρωί!
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Γαμώ το επίπεδο σας, πλακωθείτε ρε μαλάκες να γουστάρουμε, τόση ώρα τσάμπα πληρώνουμε γαμω την πουτάνα μου ξενυχτήσαμε :headbang:  :tickedoff:
Χτυκιο ρε, άκου καληνύχτα και όλα καλα... ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα.. που είσαι ρε κιθάρα να απειλείς με μυνήσεις  :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Γαμώ το επίπεδο σας, πλακωθείτε ρε μαλάκες να γουστάρουμε, τόση ώρα τσάμπα πληρώνουμε γαμω την πουτάνα μου ξενυχτήσαμε :headbang:  :tickedoff:
Χτυκιο ρε, άκου καληνύχτα και όλα καλα... ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα.. που είσαι ρε κιθάρα να απειλείς με μυνήσεις  :headbang: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

αυριο κατα τις 23.00 ειναι καλα η εχει ταινια το μεγκα τυπαρα μου ? ;) :grin:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Είχατε όλα τα φόντα να γίνει ένας καλός σπαραγμός, με απειλές, με προσβολές, να μπλέξετε και άλλους μέσα, να βάλετε λόγια ο ένας στον άλλον, να θίξετε τα πολιτικά πιστεύω του... να πει ο ένας τον άλλον μισογύνη, ο άλλος κρυφαδερφή... ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !!!!

Αντ΄ αυτού το λήξατε με σκηνή Κιμ Πάσιντζερ Ρίτσαρντ Γκιρ και μια αγκαλιά σε ένα ηλιοβασίλεμα  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Αφού ξέρεις ότι καταβάθος όλοι μια παρέα είμαστε εδώ μέσα... τις ίδιες γυναίκες ξεσκίζουμε :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγώ είμαι ευχαριστημένος απο το Φ104, και δε φοβάμαι να το πω.

Στην Κοινωνία τού Θεάματος τό εμπόρευμα μετετρέπεται σε ηθική αξία και ο σκλάβος-καταναλωτής εξυμνεί τό προιόν ως ιδεολογία......(απόσπασμα από κείμενο τού Guy Debors)
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Είχατε όλα τα φόντα να γίνει ένας καλός σπαραγμός, με απειλές, με προσβολές, να μπλέξετε και άλλους μέσα, να βάλετε λόγια ο ένας στον άλλον, να θίξετε τα πολιτικά πιστεύω του... να πει ο ένας τον άλλον μισογύνη, ο άλλος κρυφαδερφή... ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !!!!

Αντ΄ αυτού το λήξατε με σκηνή Κιμ Πάσιντζερ Ρίτσαρντ Γκιρ και μια αγκαλιά σε ένα ηλιοβασίλεμα  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Όντως σου άφησε την εντύπωση δύο φλόρων παλαιότερων εποχών που χτυπούσαν ο ένας τον άλλο στη μούρη με κεντητά γαντάκια.

Ας είναι , δεν έχουν όλοι έμφυτο ταλέντο στο κατινιό τι να κάνουμε.
 

Επισκέπτης
Ας έπαιρνες κι εσύ μέρος να μας τονώσεις με την εμπειρία σου.
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
Ας έπαιρνες κι εσύ μέρος να μας τονώσεις με την εμπειρία σου.

Προς το παρόν έκοβα αντιδράσεις. Την επόμενη φορά θα σου δώσω κανα δυο τιπς να ξέρεις πως να βαράς και κάτω από τη ζώνη  :grin:
 

Επισκέπτης
Στους αντιπάλους αν θες, δώσε ευχαρίστως... εγώ παίζω καθαρά. :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom