Νέα

Αυταρχικό πρόγραμμα σε στούντιο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος στον χώρο και ψάχνω κανα studio που να έχει αυταρχικό πρόγραμμα! Έκανα μια ερευνα αγοράς αλλα είδα κάτι τιμες μονο απο 80+
Έχει κανεις τπτ αλλο υπόψιν του? Επίσης όλα μου είπαμε οτι η διάρκεια ειναι 15 λεπτα περιπου... Τι να πω...Να δώσω 80 ευρώ και να γίνει η φαση με την ψυχη στο στομα δεν λεει ρε γμτ...Τέσπα όποιος ξέρει please ας βοηθήσει έναν νέο στο χώρο javascript:void(0);
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
σε στούντιο είναι όπως τα λές 80+ εκτός απο Αχαρνών 106 που είναι 50? κάτι πιο φτηνό δεν θα βρείς ,, μετά ψάξου σε αγγελίες αλλά τα ? είναι πιο πολλά από 80?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φυλλής 105 διαφήμιζε αυταρχικό (η ανώμαλο όπως έλεγε η τσατσά) με 40 ευρώ. Τώρα τι παίζει εκεί μέσα με το μπάζο που έσκασε μύτη δεν ξέρω.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φυλλής 105 διαφήμιζε αυταρχικό (η ανώμαλο όπως έλεγε η τσατσά) με 40 ευρώ. Τώρα τι παίζει εκεί μέσα με το μπάζο που έσκασε μύτη δεν ξέρω.
Ούτε και εγώ ξέρω και καλύτερα να μην μάθουμε ποτέ..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
παιδια sorry , δεν κοροιδευω, αλλα τι ειναι το αυταρχικο ?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αυταρχικό είναι να πας στο μπουρδέλο να πληρώσεις να μαμήσεις και να σε δείρουνε κι όλας, να φας ένα μπερντάκι χαχαχα
Ξύλο,strap-on και ξεφτύλισμα.....ξέρεις τί είναι να περιμένεις το 20χρονο μωράκι και να σου σκάσει με μαστίγια και την ''ζώνη'' να κρέμεται?Τρέχεις ή δεν τρέχεις μετά?Για αυτό μάγκες αν δεν ξέρετε τί είναι....μην μάθετε καλύτερα...εγώ δεν ξέρω και δεν είμαι περίεργος....γιατί μπορεί να παίζει και το ενδεχόμενο ο παππούς της ''κοπέλας'' να :knockinb: :knockinb: :knockinb: περίεργους!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
αυταρχικό είναι να πας στο μπουρδέλο να πληρώσεις να μαμήσεις και να σε δείρουνε κι όλας, να φας ένα μπερντάκι χαχαχα

Νομιζω οτι αυταρχικο ειναι να στον φορμαρουν. Πρεπει να εχουν δονητες και τετοια και να σε απαυτωνουν κανονικα!!!!!
Προσεχε μη πας για μαλι και βγεις κουρεμενος.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
κοινώς σε γαμάνε και σε δέρνουν και απο πάνω!! που λέει και ο λαός  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
πας για μαλλί και φεύγεις κουρεμένος χαχα
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Αυταρχικά και kinky κόλπα με τις γκόμενες σας μόνο. Κυκλοφορούν αρρώστιες.
 
OP
OP
K

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
ρε παιδιά τελικά κανείς δεν απάντησε τελικά που παίζει αυταρχικό!!!!
τι αρρώστιες κυκλοφορούν αφου εννοείται οτι αν μιλαμε για στραπον 8α μπει προφυλακτικο και απ'όσο ξέρω με το μαστίγωμα δεν παίζει να κολλησεις κατι :cheesy:
ελεγα να φωναξω κανα call girl για τετοια δουλειά αλλα δεν ξερω αμα σκασει κανα μπαζο μυτη τι θα κανω!

τεσπα αν ξερει καποιος ας πει γιατι δεν εχς βρει κατι αξιολογο μεχρι στιγμης :/
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Το προφυλακτικό θα το πιάσει με τα χέρια της που ποιός ξέρει τι έχουν πιάσει πριν και το μαστίγιο μπορεί να έχει ίχνη από αίμα...

Για την ερώτηση σου δεν ξέρω τίποτα, sorry.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom