Νέα

Αλλαγές σε κριτικές/βαθμολογίες των καταλόγων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλα ρε μεχρι χτες ελεγες οτι ο ινδιανος που παιρνει 800 ευεω και πως γαμαει τοσο πολλες με αυτα τα λεφτα και εμαθες πραγματα και δεν το περιμενες.τι παπαριες λες τωρα
Δεν εγραψα πουθενα για τον Ινδιανο οτι παιρνει 800 ευεω!!!.....για ποσταρε μου...που εγραψα για τον Ινδιανο........ αυτα που γραφεις????....Στον αλλον κλωνο δεν απαντω...τον προσπερνω!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν εγραψα πουθενα για τον Ινδιανο οτι παιρνει 800 ευεω!!!.....για ποσταρε μου...που εγραψα για τον Ινδιανο........ αυτα που γραφεις????....Στον αλλον κλωνο δεν απαντω...τον προσπερνω!!!!
ο καθενας γραφει οτι ναναι......εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας εδω μεσα.....
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Δεν εγραψα πουθενα για τον Ινδιανο οτι παιρνει 800 ευεω!!!.....για ποσταρε μου...που εγραψα για τον Ινδιανο........ αυτα που γραφεις????....Στον αλλον κλωνο δεν απαντω...τον προσπερνω!!!!


Μετά τον isidoro που απαντάς έγραψα μόνο εγώ οπότε να υποθέσω ότι εγώ είμαι ο κλώνος που προσπερνάς?  :think: :think:
Από την ευκολία σου να με βαφτίσεις κλώνο, αντιλαμβάνομαι  και πόσο θα στέκουν και τα υπόλοιπα που λες...

 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Εγω εχω μια αλλη απορια!Γιατι καποιες κριτικες ενω ειναι πολυ σωστα γραμμενες,και ενω βαλαμε τα δυνατα μας να γραψουμε την ακριβεστατη εμπειρια μας δεν δημοσιευοντε?Εχω γραψει συνολικα 3ις κριτικες.Απο αυτες οι δυο ανεβηκαν μεσα σε λιγες ωρες,ενω στην τριτη χρειαστηκε να στειλω ενα μυνημα στον αντιθειστη να την ανεβασει.Αναμεσα στην πρωτη και στην δευτερη κριτικη,ειχα προσπαθησει να στειλω αλλη μια και δεν δημοσιευτηκε ποτε,και την ειχα γραψει χωρις να διαφημιζω την κοπέλα,ηταν λιγα σχετικα και καλα.Την κριτικη πρεπει να την ειχα στειλει νομιζω δυο φορες,και την ειχα γραψει λιγο πιο ομορφα και πιο κατατοπιστικα στην δευτερη αποπειρα μπας και εφταιγε αυτο που δεν μου την ανεβαζαν.Γιατι ρε σεις admin  δεν τις ανεβαζετε ολες?Να δεχτω οτι τις υπερβολικα θετικες,να τις φοβαστε μηπως ειναι καποια διαφημιση,αλλα τις απλες εμπειριες γιατι δεν τις ανεβαζετε.Επισης ενας φιλος,ειχε μια αθλια εμπειρια με μια,και ανεβασε μια κριτικη και δεν του δημοσιευσαν.Μιλαμε για μια τυπισα σε στουντιο με 50 ευρω ταριφα,να τον αντιμετωπιζει οπως σε αντιμετωπιζουν στα χειροτερα μπουρδελα.Αυτα πρεπει να λεγοντε.Τωρα σχετικα με το θεμα.Εγω πιστευω οτι πρεπει να υπαρχουν κριτικες,γιατι δεν λεει να μοιραζουμε 50 ευρα για να δουμε ποια μας κανει.Απο την αλλη συμφωνω οτι υπαρχουν υποπτες κριτικες.Αλλα οποιος θελει να παει με καποια και θελει να διαβασει την κριτικη που τις γραψανε πριν παει,καλο ειναι να δοκιμαζει μια που εχειπανω απο 3ις κριτικες.Αυτο γιατι για καποιον η κοπελα να ειναι καυλα,απιστευτη τρυφερη,και ενας αλλος,να γραφει για την ιδια τα χειροτερα.Οποτε χρειαζεται να διαβασεις διαφορες κριτικες για την ιδια και ετσι ευκολα θα καταλαβει καποιος ποια κριτικη ειναι fake,και θα καταλαβει αν η συγκεκριμεη ιεροδουλη ειναι καταληλη για εκεινον
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Φίλε therion1985 αν θες στείλε μου pm με λεπτομέρειες (για ποιά καταχώριση μιλάς κλπ.) ή γράψε εδώ.

Άλλο: είχαμε συζητήσει το θέμα του ορίου (μια κριτική για την ίδια κοπέλα ανά χρόνο). Δε μου είχε φανεί καλή ιδέα γιατί θεωρητικά θα κόβονταν άδικα κάποιες κριτικές και δεν είχε ισχύσει τελικά. Στην πράξη όμως η συντριπτική πλειοψηφία των "διπλών" κριτικών φάνηκε ότι λίγα ουσιαστικά προσέφερε στην ήδη υπάρχουσα πληροφορία και κυρίως κάθε άλλο παρά αποσκοπούσε στην αντικειμενική πληροφόρηση των συναγωνιστών (ειδικά στα στούντιο). Επομένως ένα τέτοιο όριο θα μπει για να προστατευτεί όσο το δυνατόν περισσότερο η αντικειμενικότητα της διαδικασίας. Προστέθηκε στις Οδηγίες - κανόνες των κριτικών:

- Παρακαλούμε μη γράφετε για την ίδια κοπέλα στην ίδια καταχώριση, εκτός αν έχει περάσει ένας χρόνος απ' την τελευταία σας κριτική γι' αυτήν. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι, γράφετε στα σχόλια της ήδη δημοσιευμένης σας κριτικής. Εξαίρεση θα αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.

Τπτ απ' ό,τι έχει ήδη γραφτεί δε θα σβηστεί - απλά θα γίνουν συγχωνεύσεις (δύο ή περισσότερα κείμενα για μια κοπέλα τον ίδιο χρόνο σε μία κριτική).
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
Άλλο: είχαμε συζητήσει το θέμα του ορίου (μια κριτική για την ίδια κοπέλα ανά χρόνο). Δε μου είχε φανεί καλή ιδέα γιατί θεωρητικά θα κόβονταν άδικα κάποιες κριτικές και δεν είχε ισχύσει τελικά. Στην πράξη όμως η συντριπτική πλειοψηφία των "διπλών" κριτικών φάνηκε ότι λίγα ουσιαστικά προσέφερε στην ήδη υπάρχουσα πληροφορία και κυρίως κάθε άλλο παρά αποσκοπούσε στην αντικειμενική πληροφόρηση των συναγωνιστών (ειδικά στα στούντιο). Επομένως ένα τέτοιο όριο θα μπει για να προστατευτεί όσο το δυνατόν περισσότερο η αντικειμενικότητα της διαδικασίας. Προστέθηκε στις Οδηγίες - κανόνες των κριτικών:

- Παρακαλούμε μη γράφετε για την ίδια κοπέλα στην ίδια καταχώριση, εκτός αν έχει περάσει ένας χρόνος απ' την τελευταία σας κριτική γι' αυτήν. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι, γράφετε στα σχόλια της ήδη δημοσιευμένης σας κριτικής. Εξαίρεση θα αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.

Τπτ απ' ό,τι έχει ήδη γραφτεί δε θα σβηστεί - απλά θα γίνουν συγχωνεύσεις (δύο ή περισσότερα κείμενα για μια κοπέλα τον ίδιο χρόνο σε μία κριτική).

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Φίλε therion1985 αν θες στείλε μου pm με λεπτομέρειες (για ποιά καταχώριση μιλάς κλπ.) ή γράψε εδώ.

Άλλο: είχαμε συζητήσει το θέμα του ορίου (μια κριτική για την ίδια κοπέλα ανά χρόνο). Δε μου είχε φανεί καλή ιδέα γιατί θεωρητικά θα κόβονταν άδικα κάποιες κριτικές και δεν είχε ισχύσει τελικά. Στην πράξη όμως η συντριπτική πλειοψηφία των "διπλών" κριτικών φάνηκε ότι λίγα ουσιαστικά προσέφερε στην ήδη υπάρχουσα πληροφορία και κυρίως κάθε άλλο παρά αποσκοπούσε στην αντικειμενική πληροφόρηση των συναγωνιστών (ειδικά στα στούντιο). Επομένως ένα τέτοιο όριο θα μπει για να προστατευτεί όσο το δυνατόν περισσότερο η αντικειμενικότητα της διαδικασίας. Προστέθηκε στις Οδηγίες - κανόνες των κριτικών:

- Παρακαλούμε μη γράφετε για την ίδια κοπέλα στην ίδια καταχώριση, εκτός αν έχει περάσει ένας χρόνος απ' την τελευταία σας κριτική γι' αυτήν. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι, γράφετε στα σχόλια της ήδη δημοσιευμένης σας κριτικής. Εξαίρεση θα αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.

Τπτ απ' ό,τι έχει ήδη γραφτεί δε θα σβηστεί - απλά θα γίνουν συγχωνεύσεις (δύο ή περισσότερα κείμενα για μια κοπέλα τον ίδιο χρόνο σε μία κριτική).

Ἔπρεπε νὰ γίνῃ πολεμικοῦ τύπου ἀντιπαράθεσις καὶ νὰ ἀποχωρήσῃ τὸ ἥμισυ τῶν κριτικογράφων διὰ νὰ λάβητε αὐτὴν τὴν ἁπλουστάτην ἀπόφασιν;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Ἔπρεπε νὰ γίνῃ πολεμικοῦ τύπου ἀντιπαράθεσις καὶ νὰ ἀποχωρήσῃ τὸ ἥμισυ τῶν κριτικογράφων διὰ νὰ λάβητε αὐτὴν τὴν ἁπλουστάτην ἀπόφασιν;

-Ποιοί είναι οι μισοί κριτικογράφοι που αποχώρησαν?
-Πόσοι είναι αυτοί οι μισοί? (100?, 1000?, ....)
-Γιατί έπρεπε να ακουστούν βρισιές και συκοφαντίες?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Φίλε therion1985 αν θες στείλε μου pm με λεπτομέρειες (για ποιά καταχώριση μιλάς κλπ.) ή γράψε εδώ.

Άλλο: είχαμε συζητήσει το θέμα του ορίου (μια κριτική για την ίδια κοπέλα ανά χρόνο). Δε μου είχε φανεί καλή ιδέα γιατί θεωρητικά θα κόβονταν άδικα κάποιες κριτικές και δεν είχε ισχύσει τελικά. Στην πράξη όμως η συντριπτική πλειοψηφία των "διπλών" κριτικών φάνηκε ότι λίγα ουσιαστικά προσέφερε στην ήδη υπάρχουσα πληροφορία και κυρίως κάθε άλλο παρά αποσκοπούσε στην αντικειμενική πληροφόρηση των συναγωνιστών (ειδικά στα στούντιο). Επομένως ένα τέτοιο όριο θα μπει για να προστατευτεί όσο το δυνατόν περισσότερο η αντικειμενικότητα της διαδικασίας. Προστέθηκε στις Οδηγίες - κανόνες των κριτικών:

- Παρακαλούμε μη γράφετε για την ίδια κοπέλα στην ίδια καταχώριση, εκτός αν έχει περάσει ένας χρόνος απ' την τελευταία σας κριτική γι' αυτήν. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι, γράφετε στα σχόλια της ήδη δημοσιευμένης σας κριτικής. Εξαίρεση θα αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.

Τπτ απ' ό,τι έχει ήδη γραφτεί δε θα σβηστεί - απλά θα γίνουν συγχωνεύσεις (δύο ή περισσότερα κείμενα για μια κοπέλα τον ίδιο χρόνο σε μία κριτική).

Αντισθένη καταλαβαίνω ότι θέλεις να αναβαθμίσεις το σαιτ και να έχει ποιότητα και σε αυτά είμαι μαζί σου, αλλά η γνώμη μου είναι ότι ίσως θα ήταν καλύτερα θα ήταν ένα όριο με 2 κριτικές το χρονο. ---- Εδώ κάποια στιγμή είχε σκεφτεί κάποιος (ποστ στο φορουμ) ακόμη και τις 4 το χρόνο, έτσι μια για μιά εποχή. ---- Τεσπα, είπα απλώς τη γνώμη μου!  ----  Ερώτηση: Εάν μιά γυναίκα δουλεύει σε δύο μαγαζιά ισχύει το 12μηνο? Υποθέτω, πλέον σού πέφτει δουλειά να το τσεκάρεις καθότι πρέπει να υπάρχει αξιοπιστία και "ισονομία". Και εάν χρησιμοποιεί και άλλο όνομα γίνεται λίγο πίκρα το πράμα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Kύριοι μου εγώ βλέπω 119.945 usernames. Aναρωτήθηκα λοιπόν πόσοι πολλοί διαγράφηκαν.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπερα!Βλεπουμε οτι στις κριτικές,αριστερά απο την σελίδα,βαθμολογουμε,για συμπεριφορα τσατσάς,πάρκινκ,κλπ.Θεωρω οτι αυτο ειναι λαθος.Η συμπεριφορα τσατσάς,και η προσβαση πάρκιν,θα πρεπει να ειναι προαιρετικες επιλογές,που αμα θελουμε τις διαλεγουμε και τις βαθμολογουμε,και αν δεν θελουμε να μην εμφανιζοντε καν στην κριτικη μας.Ετσι ανεβαίνει ή μικραίνει ο μεσος όρος βαθμολογίας της κοπέλας,και δημιουργηται μια βαθμολογια που ισως να μην ειναι η σωστη.Επισης καποιοι δεν εχουν καν αυτοκιντο ή μηχανη και αναγκαζοντε να ψηφισουν για παρκιν με αποτελεσμα να επηρεαζεται η γενικη βαθμολογία.
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Αυτά τα πεδία που λες επηρεάζουν λιγότερο απ' τα άλλα το μέσο όρο.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Αυτά τα πεδία που λες επηρεάζουν λιγότερο απ' τα άλλα το μέσο όρο.

παλι καλά.Δεν θα επρεπε ομως να μην τον επηρεαζαν καθολου;Eγω πχ προσβαση παρκιν παντα 10 θα βαζω λογικα,γιατι σε στουντιο πηγαινω βραδι και εχει παντου θεσεις!Αν πηγαινα φυλης μερα θα επρεπε να βαλω 0.
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Έγραψα πριν από λίγο μια καινούργια κριτική. Εκεί που βαθμολογούμε για πρόσβαση, υπηρεσίες, συμπεριφορά τσατσάς, κ.τ.λ, μου έβγαζε μέγιστα 7 και σε κάποιο άλλο μίνιμουμ 3. Νόμιζα ότι αυτή είναι η κλίμακα, οπότε επειδή ήθελα να βαθμολογήσω κάποια με άριστα, επέλεξα 7.

Βλέπω τώρα την βαθμολογία της κριτικής όπως έχει ανέβει, και δείχνει ότι η κλίμακα είναι το 10, οπότε εσφαλμένα φαίνεται ότι η βαθμολογία δεν είναι άριστη. Ειδικά στην συμπεριφορά της τσατσάς, μου αντέστρεψε τελείως την βαθμολογία.

Η κριτική είναι αυτή:
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
Στα νέα μέλη οι 5 πρώτες κριτικές έχουν περιορισμό στη βαθμολογία...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Γεια χαρά!

Σχετικά με τη βαθμολογία: Πολλοί της δίνουν πολύ μεγαλύτερη αξία απόσο πρέπει. Δηλ. οποιοδήποτε σύστημα μέτρησης έχει κάποια όρια, δεν γίνεται να σου μετράει περισσότερα απόσα μπορεί. Γι αυτό και δεν τη θεωρώ σαν την διαγαλαξιακή σταθερά. Αυτά όσον αφορά τα γενικά.

Ας πιάσω μιά μόνο ειδική παρατήρηση: Υπάρχει το «Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες» που καλύπτει ένα εξαιρετικά ευρύ φάσμα ακόμη και εάν συμφωνήσουμε όλοι στο τί ακριβώς σημαίνει το καθένα από τα τρία πεδία-υποερωτήματα. Όμως, στην πραγματικότητα το καθένα από τα υποερωτήματα έχει άλλο περιεχόμενο στο μυαλό του κάθε πελάτη. Κάθε θετική κίνηση της ιεροδουλης είναι συμμετοχή, κάθε ενέργεια ή λόγος ή ... που δεν τεμπελιάζει είναι καλή διάθεση. Δεν θεωρώ εξορισμού ότι το δυναμικό σεξ παίρνει 10, και το ρομαντικό 0 (=δεν συμμετείχε). Άμα δηλ. μού λέει λεκτικές υπερβολές για το τί της κάνω ή τα ανύπαρκτα προσόντα μου εγώ θα τσιμπάω και θα βάζω 10? Δεν γίνονται αυτά! Όταν πάω στην Ορχιδέα που έχει το ισπανικό στο 50άρι στις υπηρεσίες θα βάζω πάντα +1 βαθμό απότι στην Πειραιώς ή την Κασάνδρας που χρεώνουν έξτρα (βλπ σαιτ!!). Θα έχουμε κάποιο αντικειμενικό σύστημα μόνο εάν βαθμολογούμε αναλυτικά με συγκεκριμένο βαθμό εκ των προτέρων καθορισμένο για γλωσσόφιλα, δαχτυλιασμα μπρος, δαχτυλο πίσω, δώρα, χρόνος πραγματικός, άδειασμα στο στήθος, άδειασμα σε κοιλιά, πλάτη, ....κτλ. Μοριοδοτήσεις δλδ και ας πάρει η μιά κοπέλα π.χ. 82 η άλλη 60 και η τρίτη 38, ....λέμε τώρα. Αυτό όμως θα μας στρέσαρε να κάνουμε σεξ κατά παραγγελία, ή λες και είμαστε επαγγελματίες και να εστιάζουμε στα κριτήρια και τους βαθμούς. Το σεξ είναι χαρά και όχι δουλειά για εμάς. Δεν υποστηρίζω δλδ μια τετοια προταση. Προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα ακόμη και εάν δεν υπήρχε βαθμολογία, ή εάν η κλιμακα ήταν πιό μικρή, δλδ 1-2-3 ή για λόγους διακριτότητας άντε 1-2-3-4-5. Τεσπα.

Πολλοί από εμάς δεν σκέφτονται και γράφουν μαύρο στην χ ή την ψ, ή απορούν για μικρούς ή μεγάλους βαθμούς. Αλλά ο βαθμός εμπεριέχει και το στυλ. Δλδ με δεδομένο το στυλ βαθμολογούμε, επίσης δεν σημαίνει ότι είναι αναγκαστικά διαχρονικός ή διαστουντιακός. Άλλοτε είναι συγκριτικός, αλλοτε απόλυτος (αφορά τη συνάντηση και τίποτα άλλο) και άλλοτε μικτός. Το μαύρο, το έκλαψα τα λεφτά μου κτλ υπάρχει και όλοι μπορούν να το πουν κάποια στιγμή, αλλά η συχνότητα που θα το πουν εξαρτάται από το χαρακτήρα του καθενός και το πώς βλέπει και πώς αντιμετωπίζει τη ζωή και από τις συγκυρίες.

Θέλω να είμαι έντιμος: Με έχουν κατηγορήσει παλιοτερα για διαφημιστή. Ίσως επειδή καποιες φορές εχω αιρετικές απόψεις. Έχω όμως κοινή λογική, άρα έχω το αυτονόητο (που φυσικά δεν είναι το εύκολο). Σχέσεις με τα στούντιο και τις ιδιοκτησίες δεν είχα ποτέ, και πάντα έγραφα αυτό που πίστευα κάνοντας αληθινές περιγραφές. Τότε που κατηγορήθηκα είχα δηλώσει ότι σίγουρος είμαι μόνο για τον εαυτό μου (όπως ο καθένας μας μόνο για τον εαυτό του ξέρει), αλλά από τη στιγμή που δεν ξέρω κάτι για οποιονδήποτε άλλο κριτικογράφο δέχομαι ότι όλοι οι άλλοι είναι επίσης ειλικρινείς. Παρατήρησα ότι λίγο καιρό πριν διαπιστώθηκαν κάποιες ιστορίες με τα ΙΡ. Νομίζω κανένας μας δεν είναι ηλίθιος. Δλδ εάν ένα στουντιο έγραφε κριτικές σαν πελάτης, πώς μπορεί να είμαστε 100% σίγουροι ότι δεν το έχει κάνει και άλλο στουντιο για να μην πω ΟΛΑ τα στουντιο. Αδύνατο? Όχι και τόσο, μπορεί να χρησιμοποιεί άλλο ΙΡ –όπως δικαίως έχει γράψει ο αντισθένης «εγώ μόνο ΙΡ μπορώ να ελέγξω».

ΥΓ. Το αποπάνω κείμενο είναι καλό για σκέψη, ίσως όμως άχρηστο για ενέργειες.
 

Επισκέπτης
Κύριὲ μου, φλυαρεῖτε.

Ἡ βαθμολογία εἰς τὸ πεδίον συμμετοχὴ/διάθεσις/ὑπηρεσίαι ἀντικατοπτρίζει τὴν ποιότητα τῶν παρεχομένων ὑπηρεσιῶν. Δηλ. πόσον καλὰ ἐργάζεται μία ἐπαγγελματίας. Τίποτε περισσότερον ἤ ὀλιγώτερον.

Δὲν κατηγορεῖσθε ὡς διαφημιστὴς ἐπειδὴ «αἱ ἀπόψεις σας εἶναι αἱρετικαὶ» ἀλλὰ ἐπειδὴ βάζετε 10 σὲ κάθε ...γκιόσα μὲ τὴν ὁποίαν συνευρίσκεσθε.

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom