Νέα

Αλλαγές σε κριτικές/βαθμολογίες των καταλόγων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

vigvag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στειλε μηνυμα στον αντισθενη, αυτος ειναι ο ιδιοκτητης του σαιτ να σε βοηθησει με το θεμα σου.

Απλη απορία αν επιτρεπεται, γιατι θελεις να διαγραφουν? :think:
Σε Pm να υποθέσω εννοείς,αλλα το όνομα στον παραλήπτη έτσι θα το γράψω γιατί πριν που προσπάθησα δεν το βρήκε ειναι λατινικα μήπως.
Θέλω να διαγραφούν γιατί δεν τα έγραψα εγώ παρά κάποιος ξύπνιως δεν ξέρω πως αφου πήρε το Profil μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σε Pm να υποθέσω εννοείς,αλλα το όνομα στον παραλήπτη έτσι θα το γράψω γιατί πριν που προσπάθησα δεν το βρήκε ειναι λατινικα μήπως.
Θέλω να διαγραφούν γιατί δεν τα έγραψα εγώ παρά κάποιος ξύπνιως δεν ξέρω πως αφου πήρε το Profil μου.
απο πανω σου ειναι.....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ενω φαινεται οτι ανεβηκε η κριτικη μου για περγαμου 1 στην αρχικη σελιδα,οταν την παταω δεν εμφανιζεται...

στις κριτικες για την αννα(3),αν πατησω εμφανιζεται...

παρακαλω πολυ να διευθετηθει το θεμα αμεσα...
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το θεμα ειναι απλο και θα το παρουσιασω απλα!!!Ειμαστε μελη εδω για να εχουμε σωστη ενημερωση και να κανουμε σωστες επιλογες στις επομενες πουτανοεμπειριες μας.Εκτιμω οτι οι κριτικες ανεκαθεν δεν εξυπηρετουν το σκοπο που αναφερω...αλλα εξυπηρρετουν αλλα συμφεροντα που δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω.Προτεινω στον Αντισθενη να καταργησει τις κριτικες...και για να πετυχει πιο σωστη ενημερωση.... να μας γραφουν μια παρουσιαση των υπηρεσιων τους και αναλυτικη μαλιστα οι ιδιες οι εργαζομενες(ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΤΟΥΝΤΙΟ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΕΙΣΗΓΗΣΗ) που οι περισσοτερες ειναι και αυτες μελη!!!Με τον τροπο αυτο εξασφαλιζεται να μην βαζουν κλωνους(διαφορα μελη, ειτε οι ιδιες, ειτε οι αγαπουληδες και τα λαμογια)...γιατι οταν θα πηγαινουμε και θα διαπιστωνουμε αλλα, απο αυτα που μας θα μας γραφουν θα ζηταμε εξηγησεις και επιστροφη των χρηματων μας!!!Καθοτι εχω γραψει κριτικες και για μπουρδελα και για στουντιο...και για στριπτιζαδικα..αλλα και για ανεξαρτητες, αναγκαζομαι αναλογα με τα οικονομικα μου, κατα καιρους που αποφασιζω να παω καπου...να διαβαζω τις κριτικες ολων των κατηγοριων!!!Διαπιστωση μου ειναι, οτι σε ολες τις κατηγοριες και οχι μονο στο εδω site..αλλα και στα αλλα δυο...οτι υπαρχουν το τελευταιο διαστημα πολλες κριτικες ειτε μουφα...ειτε ασχετες με πολλη σουπα και ουσια μηδεν...ειτε διαφημηστικες απο αγαπουληδες και λαμογια!!!!....Αποτελεσμα ....οι κριτικες ειτε ειναι σωστες ..... ειτε αβαβα...τις διαβαζουμε μονο εμεις...οι ιδιοι που ειμαστε μελη και γραφουμε κριτικες.Μια καλη εργαζομενη δεν εχει αναγκη απο κριτικη!!!!Μημπως ειναι καλυτερα να καταργηθουν??...Σε διαφορετικη περιπτωση...θα ηθελα να μαθω γιατι ορισμενοι σε διαφορες κατηγοριες(οχι μονο στα μπουρδελα και στα στουντιο..αλλα και στις ανεξαρτητες αλλα και στα citytours) μας γραφουν για την ιδια εργαζομενη πολλες επαναλαμβανομενες κριτικες???....Δεν καταλαβαινουν οτι ειναι σαν να μας την διαφημιζουν...ειτε σαν να μας θελουν να μας την μαυρισουν???....ΓΙΑ ΤΟΣΟΥΣ ΧΑΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ???....ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ..εκτος απο τους κλωνους και την κλικα τους, οπως το πανε... δεν θα διαβαζει κανεις αλλος κριτικες!!!Γραψτε ελευθερα την αποψη σας...και μην στελνετε μηνυματα σε αλλους... να τα γραψουν αυτα, που πολλοι απο σας τα πιστευετε, αλλα δεν εχετε τα @@ να τα γραψετε δημοσια!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι :jerking: καθεται και γραφει ο Παιχτουρας!!!!
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εγω παντως απο κριτικες για θεσσαλονικη οσους ακολουθησα δεν ατυχησα εμεινα ευχαριστημενος και οπως τα λενε τα παιδια αν και δεν πυστευω ολες τις κριτικες γιατι οντως μπορει να παιζουν και μουφα μονο απο ορισμενους που ειναι τακτικη στη τσαρκα τις θεσσαλονικης.
 

Επισκέπτης
Φίλε Παιχτούρα μην το λες.
Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να γράψει κανείς κριτικές.
1) Ενημέρωση.
2) Λογοτεχνική ενασχόληση.
3) Χόμπι.
4) Προσωπικό ημερολόγιο.
5) Διαφήμιση.

Από τα παραπάνω, πιστεύω ότι μόνο το πέμπτο είναι κατακριτέο. Αν όμως, όπως λέγαμε και στο άλλο νήμα, καθιερωθεί κάτι σαν άγραφος κανόνας μεταξύ των μελών ότι καλό είναι να μην γράφουμε πάνω από δύο κριτικές για την ίδια κοπέλα, τότε τα φαινόμενα promotion θα μειωθούν στο ελάχιστο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φίλε Παιχτούρα μην το λες.
Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να γράψει κανείς κριτικές.
1) Ενημέρωση.
2) Λογοτεχνική ενασχόληση.
3) Χόμπι.
4) Προσωπικό ημερολόγιο.
5) Διαφήμιση.

Από τα παραπάνω, πσιτεύω ότι μόνο το πέμπτο είναι κατακριτέο. Αν όμως, όπως λέγαμε και στο άλλο νήμα, καθιερωθεί κάτι σαν άγραφος κανόνας μεταξύ των μελών ότι καλό είναι να μην γράφουμε πάνω από δύο κριτικές για την ίδια κοπέλα, τότε τα φαινόμενα promotion θα μειωθούν στο ελάχιστο.
Φιλε μου, αν θελεις να τοποθετηθω σοβαρα, θα κοιταξω το δασος και οχι το δεντρο!!!!!Με αυτα που ενημερωθηκα.... αλλα τα υποψιαζομουνα οσο παλιωνα σαν μελος εδω μεσα....ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!!!!...ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ.....ΟΥΤΕ ΧΟΜΠΙ...ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!!!!ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΨΑΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ!!!!...Ενας απο τους πολλους τροπους ειναι..... οσες εργαζομενες ειναι και μελη εδω μεσα να μας γραφουν μονες τους τα χαρακτηριστικα τους...τα προγραμματα τους...τις τιμες τους...και την ποιοτητα των υπηρεσιων τους σε καποιο θρεντ που θα ανοιχτει....το εγραψα χτες στο αρχικο μου ποστ!!!(ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΗ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ).....Οι κριτικες κρυβουν τελικα παγιδες για ολους μας, που δεν εξυπηρετουμε συμφεροντα και το μονο που επιθυμουμε ειναι το αγοραιο σεξ!!!!!..Δεν βλεπεις ποσο ευκολα ενα εντιμο μελος οπως ειναι οι Ινδιανος ...μπορει να παραξηγηθει στο διαδικτυο?????...Προτεινω καταργηση των κριτικων!!!!...ειτε αλλαγες ριζικες στο υπαρχον συστημα των κριτικων!!!!
 

Επισκέπτης
Έχω δει ότι έχω βοηθηθεί από πολλούς κριτικογράφους που δεν συνηθίζουν να γράφουν πάνω από ένα δυο κριτικές για την ίδια κοπέλα, όπως οι dirtyliving, jopino, bakalhs, Πύραυλος, proffesorx, n.smirni76, duskolieggrafi, jockerx, krhtikos1985, εσύ και πολλοί, πολλοί άλλοι.
Οπότε, μπροστά στο καλό που κάνουν τόσοι συναγωνιστές τι πειράζει αν υπάρχουν και τσιράκια; Θα αποκαλυφθούν εύκολα.
Δύο μέτρα προτείνω για την εξυγίανση των κριτικών,.
Καθιέρωση, όπως είπα και πριν, μάξιμουμ αριθμό κριτικών.
Δικαίωμα συγγραφής κριτικής όσοι έχουν από 100 post και πάνω.
Το πρώτο παρεμποδίζει τους ήδη υπάρχοντες κριτικογράφους από το να γίνουν διαφημιστές ηθελημένα ή άθελα ενώ το δεύτερο κόβει την όρεξη των νέων προμοτόρων που εγγράφονται στο site μόνο και μόνο για να διαφημίσουν το μαγαζί τους.

Το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες της κάθε ιερόδουλης είναι γνωστό μέσω της Ημερήσιας ενημέρωσης. Αν μπαίνουν οι ίδιες και κυρήττουν τις υπηρεσίες τους, τότε η κάθε μια θα λέει ό,τι θέλει προκειμένου να κερδίσει πελάτες.
Αν όμως βγει φόλα, άντε διέδωσέ το χωρίς κριτική.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Έχω δει ότι έχω βοηθηθεί από πολλούς κριτικογράφους που δεν συνηθίζουν να γράφουν πάνω από ένα δυο κριτικές για την ίδια κοπέλα, όπως οι dirtyliving, jopino, bakalhs, Πύραυλος, proffesorx, n.smirni76, duskolieggrafi, jockerx, krhtikos1985, εσύ και πολλοί, πολλοί άλλοι.
Οπότε, μπροστά στο καλό που κάνουν τόσοι συναγωνιστές τι πειράζει αν υπάρχουν και τσιράκια; Θα αποκαλυφθούν εύκολα.
Δύο μέτρα προτείνω για την εξυγίανση των κριτικών,.
Καθιέρωση, όπως είπα και πριν, μάξιμουμ αριθμό κριτικών.
Δικαίωμα συγγραφής κριτικής όσοι έχουν από 100 post και πάνω.
Το πρώτο παρεμποδίζει τους ήδη υπάρχοντες κριτικογράφους από το να γίνουν διαφημιστές ηθελημένα ή άθελα ενώ το δεύτερο κόβει την όρεξη των νέων προμοτόρων που εγγράφονται στο site μόνο και μόνο για να διαφημίσουν το μαγαζί τους.

Το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες της κάθε ιερόδουλης είναι γνωστό μέσω της Ημερήσιας ενημέρωσης. Αν μπαίνουν οι ίδιες και κυρήττουν τις υπηρεσίες τους, τότε η κάθε μια θα λέει ό,τι θέλει προκειμένου να κερδίσει πελάτες.
Αν όμως βγει φόλα, άντε διέδωσέ το χωρίς κριτική.
Και η δικη σου προταση εχει καλη τοποθετηση...αλλα πιστευω παλι κενα θα υπαρχουν!!!...Τεσπα...εχω χτες τοποθετηθηκα τουλαχιστον για τον εαυτο μου..οτι δεν θα ξαναγραψω κριτικες!!!...Απλα εγραφα για να μην αποτελω την εξαιρεση,.... εφοσον ημουν μελος του site!!!Τωρα στο μελλον θα μπαινω στο site για να κοιταζω τις σελιδες και τα θρεντ με το αγοραιο ερωτα!!!Μου αρκει αυτη η ενημερωση...και στα αντιστοιχα θρεντ θα γραφω την αποψη μου!!!Ουτε θα γραφω πλεον κριτικες, αλλα ουτε και θα διαβαζω!!!
 

Επισκέπτης
Εγώ βλέπω τη λύση σου ως πονάει κεφάλι, κόβει κεφάλι φίλε Παιχτούρα.
Κενά θα βρεις παντού σε οποιαδήποτε δραστηριότητα ασχολούνται οι άνθρωποι. Το θέμα είναι να εξυγιαίνουμε την κάε κατάσταση και στο θέμα των κριτικών, στον τομέα τν μπουρδέλων και των στούντιο που ενδιαφέρει εμάς τουλάχιστον, δεν είναι αδύνατο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγώ βλέπω τη λύση σου ως πονάει κεφάλι, κόβει κεφάλι φίλε Παιχτούρα.
Κενά θα βρεις παντού σε οποιαδήποτε δραστηριότητα ασχολούνται οι άνθρωποι. Το θέμα είναι να εξυγιαίνουμε την κάε κατάσταση και στο θέμα των κριτικών, στον τομέα τν μπουρδέλων και των στούντιο που ενδιαφέρει εμάς τουλάχιστον, δεν είναι αδύνατο.
Φιλε μου, οτι και να πουμε........ εμεις ειμαστε μελη!!!...Ας τοποθετηθει ο Αντισθενης....και να γραψει κατι!!!!Σε τελικη αναλυση....αν δεν τον απασχολει...ποιος ο λογος να απασχολει εμας????..Καλη σου μερα...σε λιγο ξημερωνει!!!.....Σιγα-σιγα θα διαπιστωσεις οτι...οι ιδιοι και οι ιδιοι θα γραφουν κριτικες και μονοι τους θα τις διαβαζουν!!!!!!....Θυμησου την ημερα που το εγραψα!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σιγα-σιγα θα διαπιστωσεις οτι...οι ιδιοι και οι ιδιοι θα γραφουν κριτικες και μονοι τους θα τις διαβαζουν!!!!!!....Θυμησου την ημερα που το εγραψα!!!!
Σωστος ....

Αναρωτιεμαι ομως αν γραφουν κριτικες και με κλωνους για να μην εκδηλωνονται τοσο πολυ
Αποκλειεις το ενδεχομενο να γραφουν και οι ιδιες, οι κοπελες με ανδρικα νικ ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Έχω δει ότι έχω βοηθηθεί από πολλούς κριτικογράφους που δεν συνηθίζουν να γράφουν πάνω από ένα δυο κριτικές για την ίδια κοπέλα, όπως οι dirtyliving, jopino, bakalhs, Πύραυλος, proffesorx, n.smirni76, duskolieggrafi, jockerx, krhtikos1985, εσύ και πολλοί, πολλοί άλλοι.
Οπότε, μπροστά στο καλό που κάνουν τόσοι συναγωνιστές τι πειράζει αν υπάρχουν και τσιράκια; Θα αποκαλυφθούν εύκολα.
Δύο μέτρα προτείνω για την εξυγίανση των κριτικών,.
Καθιέρωση, όπως είπα και πριν, μάξιμουμ αριθμό κριτικών.
Δικαίωμα συγγραφής κριτικής όσοι έχουν από 100 post και πάνω.
Το πρώτο παρεμποδίζει τους ήδη υπάρχοντες κριτικογράφους από το να γίνουν διαφημιστές ηθελημένα ή άθελα ενώ το δεύτερο κόβει την όρεξη των νέων προμοτόρων που εγγράφονται στο site μόνο και μόνο για να διαφημίσουν το μαγαζί τους.

Το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες της κάθε ιερόδουλης είναι γνωστό μέσω της Ημερήσιας ενημέρωσης. Αν μπαίνουν οι ίδιες και κυρήττουν τις υπηρεσίες τους, τότε η κάθε μια θα λέει ό,τι θέλει προκειμένου να κερδίσει πελάτες.
Αν όμως βγει φόλα, άντε διέδωσέ το χωρίς κριτική.
Τα εκατο ποστ δεν λενε τιποτα φιλε ροκαβλον
Ο καθενας σε 3-4-5 μερες φτανει τα εκατο ποστ ποσταρωντας τραγουδια η ενα σωστος λαθος κτλ κτλ κτλ μονολεκτικα !!!!!!!
Καλυτερα θα ηταν απο 500-1000 ποστ ωστε να δειξει μερικα πραγματα ο καθε χρηστης για το που αποσκοπει σε μεσες ακρες

Απλα θα πρεπει να δεχτουμε το βασικοτερο ....
Οτι παντου και παντα υπαρχουν συμφεροντα που προωθουνται.....

Εμεις οι απλοι χρηστες, απλα θα πρεπει να βασιστουμε στο ενστικτο και αν διαβαζουμε κριτικες, που πολλες φορες πραγματι βοηθουν, θα πρεπει να διαβαζουμε διαφορες κριτικες και οχι μονο απο ενα ατομο.....

Αν ειναι δυνατον να ξεχωρισουμε και τις κλικες μεσα απο τα ποστ, ωστε να εχουμε μια πιο αντικειμενικη αποψη για το καθε τι, αυτο θα ηταν το ιδανικοτερο !!!!!!!!!!!


Μια καλη κινηση θα ηταν να περιοριστει ο αριθμος των κριτικων ανα κοπελα απο το ιδιο ατομο....
το πολυ δυο κριτικες θα ηταν οτι καλυτερο, ετσι θα αποκτουσαν και μια αξιοπιστια οι κριτικες

Μια αποψη απλα !!!!!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Χριστίνα/listingid:431/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Χριστίνα/listingid:431/[/url]

στο τροφωνιου 13 ,ολες οι κριτικες για κοπελες με ονομα "χριστινα" ειναι καταχωρημενες στον ιδιο συνδεσμο ,σα να προκειται για την ιδια κοπελα...

λεπτομερεια,αλλα το αναφερω μιας και το ειδα...
 

Επισκέπτης
Φίλε Παιχτούρα μην το λες.
Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να γράψει κανείς κριτικές.
1) Ενημέρωση.
2) Λογοτεχνική ενασχόληση.
3) Χόμπι.
4) Προσωπικό ημερολόγιο.
5) Διαφήμιση.

Από τα παραπάνω, πιστεύω ότι μόνο το πέμπτο είναι κατακριτέο. Αν όμως, όπως λέγαμε και στο άλλο νήμα, καθιερωθεί κάτι σαν άγραφος κανόνας μεταξύ των μελών ότι καλό είναι να μην γράφουμε πάνω από δύο κριτικές για την ίδια κοπέλα, τότε τα φαινόμενα promotion θα μειωθούν στο ελάχιστο.


6)Αυτοίαση  ;)
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Φιλε μου, αν θελεις να τοποθετηθω σοβαρα, θα κοιταξω το δασος και οχι το δεντρο!!!!!Με αυτα που ενημερωθηκα.... αλλα τα υποψιαζομουνα οσο παλιωνα σαν μελος εδω μεσα....ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ!!!!...ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ.....ΟΥΤΕ ΧΟΜΠΙ...ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!!!!ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣ ΨΑΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ!!!!...Ενας απο τους πολλους τροπους ειναι..... οσες εργαζομενες ειναι και μελη εδω μεσα να μας γραφουν μονες τους τα χαρακτηριστικα τους...τα προγραμματα τους...τις τιμες τους...και την ποιοτητα των υπηρεσιων τους σε καποιο θρεντ που θα ανοιχτει....το εγραψα χτες στο αρχικο μου ποστ!!!(ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΗ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ).....Οι κριτικες κρυβουν τελικα παγιδες για ολους μας, που δεν εξυπηρετουμε συμφεροντα και το μονο που επιθυμουμε ειναι το αγοραιο σεξ!!!!!..Δεν βλεπεις ποσο ευκολα ενα εντιμο μελος οπως ειναι οι Ινδιανος ...μπορει να παραξηγηθει στο διαδικτυο?????...Προτεινω καταργηση των κριτικων!!!!...ειτε αλλαγες ριζικες στο υπαρχον συστημα των κριτικων!!!!
καλα ρε μεχρι χτες ελεγες οτι ο ινδιανος που παιρνει 800 ευεω και πως γαμαει τοσο πολλες με αυτα τα λεφτα και εμαθες πραγματα και δεν το περιμενες.τι παπαριες λες τωρα
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Το θεμα ειναι απλο και θα το παρουσιασω απλα!!!Ειμαστε μελη εδω για να εχουμε σωστη ενημερωση και να κανουμε σωστες επιλογες στις επομενες πουτανοεμπειριες μας.Εκτιμω οτι οι κριτικες ανεκαθεν δεν εξυπηρετουν το σκοπο που αναφερω...αλλα εξυπηρρετουν αλλα συμφεροντα που δεν ειμαι σε θεση να γνωριζω.Προτεινω στον Αντισθενη να καταργησει τις κριτικες...και για να πετυχει πιο σωστη ενημερωση.... να μας γραφουν μια παρουσιαση των υπηρεσιων τους και αναλυτικη μαλιστα οι ιδιες οι εργαζομενες(ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΤΟΥΝΤΙΟ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΕΙΣΗΓΗΣΗ) που οι περισσοτερες ειναι και αυτες μελη!!!Με τον τροπο αυτο εξασφαλιζεται να μην βαζουν κλωνους(διαφορα μελη, ειτε οι ιδιες, ειτε οι αγαπουληδες και τα λαμογια)...γιατι οταν θα πηγαινουμε και θα διαπιστωνουμε αλλα, απο αυτα που μας θα μας γραφουν θα ζηταμε εξηγησεις και επιστροφη των χρηματων μας!!!Καθοτι εχω γραψει κριτικες και για μπουρδελα και για στουντιο...και για στριπτιζαδικα..αλλα και για ανεξαρτητες, αναγκαζομαι αναλογα με τα οικονομικα μου, κατα καιρους που αποφασιζω να παω καπου...να διαβαζω τις κριτικες ολων των κατηγοριων!!!Διαπιστωση μου ειναι, οτι σε ολες τις κατηγοριες και οχι μονο στο εδω site..αλλα και στα αλλα δυο...οτι υπαρχουν το τελευταιο διαστημα πολλες κριτικες ειτε μουφα...ειτε ασχετες με πολλη σουπα και ουσια μηδεν...ειτε διαφημηστικες απο αγαπουληδες και λαμογια!!!!....Αποτελεσμα ....οι κριτικες ειτε ειναι σωστες ..... ειτε αβαβα...τις διαβαζουμε μονο εμεις...οι ιδιοι που ειμαστε μελη και γραφουμε κριτικες.Μια καλη εργαζομενη δεν εχει αναγκη απο κριτικη!!!!Μημπως ειναι καλυτερα να καταργηθουν??...Σε διαφορετικη περιπτωση...θα ηθελα να μαθω γιατι ορισμενοι σε διαφορες κατηγοριες(οχι μονο στα μπουρδελα και στα στουντιο..αλλα και στις ανεξαρτητες αλλα και στα citytours) μας γραφουν για την ιδια εργαζομενη πολλες επαναλαμβανομενες κριτικες???....Δεν καταλαβαινουν οτι ειναι σαν να μας την διαφημιζουν...ειτε σαν να μας θελουν να μας την μαυρισουν???....ΓΙΑ ΤΟΣΟΥΣ ΧΑΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ???....ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ..εκτος απο τους κλωνους και την κλικα τους, οπως το πανε... δεν θα διαβαζει κανεις αλλος κριτικες!!!Γραψτε ελευθερα την αποψη σας...και μην στελνετε μηνυματα σε αλλους... να τα γραψουν αυτα, που πολλοι απο σας τα πιστευετε, αλλα δεν εχετε τα @@ να τα γραψετε δημοσια!!!

Καλά ρε φίλε και με το συμπάθειο, εδώ και τρεις μέρες σε έχω πετύχει σε διάφορα τόπικ να γράφεις πάνω-κάτω τα ίδια... μισόλογα και αερολογίες. Βλέπω και την ώρα που πόσταρες το συγκεκριμένο και αναρωτιέμαι τι διάολο.
Να πω και γω λοιπόν την γνώμη μου ως σχετικά νέο μέλος χωρίς κριτικές (πέρα μίας για τσόντα) και με όλο το σεβασμό στα παλιά μέλη και στις κριτικές τους.

Αν αποφάσισες για οποιονδήποτε προσωπικό λόγο να σταματήσεις να γράφεις κριτικές δικαίωμα σου. Από την άλλη δεν χρειάζεται να το ανακοινώνεις από δω και από κει δηλώνοντας μάλιστα ότι έχεις αηδιάσει με διάφορα που σου είπαν ή που έμαθες (χωρίς όμως να μας λες τι σου είπαν και τι έμαθες...). Ούτε χρειάζεται να κάθεσαι και να ασχολείσαι και να αναλύεις γιατί/πως/που/πότε κάποια άλλα μέλη συνεχίσουν και γράφουν ακόμα.

Κάθεσαι και απαξιώνεις τις κριτικές ζητώντας μάλιστα να σταματήσουν να υπάρχουν όταν έχει αποδειχθεί ότι αυτή είναι η δύναμη του site καθώς αυτές ενημερώνουν και βοηθάνε τους υπόλοιπους. Τα παθήματα ορισμένων γίνονται μαθήματα κάποιων άλλων κλπ κλπ. Οκ μπορεί να υπάρχουν μούφες αλλά δεν είμαστε ζώα. Διαβάζουμε, τσεκάρουμε χρήστες, βλέπουμε-συγκρίνουμε άλλες κριτικές, συμμετοχή στο φόρουμ και μπορούμε να κρίνουμε αν μια κριτική μας κάνει ή όχι. Κανείς δεν σε αναγκάζει να πάρεις στα σοβαρά μια κριτική. Εσύ έτσι όπως κάνεις τις τσουβαλιάζεις όλες ως σάπιες ή μούφες. Και μάλιστα τι προτείνεις; Κάτι τελείως ανέφυκτο, να γράφουν οι εργαζόμενες αντί των μελών!!!!

Αν λοιπόν έχεις καμία πληροφορία για μούφα κριτικές πες την ανοιχτά και χωρίς να κυκλοφορείς από τόπικ σε τόπικ να πετόντας υπονοούμενα και λάσπιη ανακοινώνοντας την αποχή σου από το πεδίο των κριτικών.

Επίσης ΚΑΘΕ εργαζόμενη χρειάζεται κριτική καθώς αυτή δεν εξηπηρετεί μόνο στην περιπτωση μούφας αλλά και στην περίπτωση ενημέρωσης για τέλειες υπηρεσίες. Τι μας λες ότι η καλή εργαζόμενη δεν έχει ανάγκη από κριτική; Σαφώς και έχει ανάγκη και πρέπει αν πάει κάποιος που πέρασε καλά να το γράψει και για τους υπόλοιπους.

Αλλά εσύ έχεις θέμα και με τις κριτικές που δεν είναι μούφα αλλά απλά θεωρείς ότι δεν κάνουν δουλειά. Τις «επαναλαμβανόμενες», τις «λογοτεχνικές» κλπ κλπ. Εγώ χθες διάβασα δύο γαμάτες κριτικές για το Φυλής104 του FANTOM12 και του CHEYENNE και γούσταρα να διαβάζω. Τι και αν έχουν ξαναπάει με τις κοπέλες; Τι και αν γουστάρουν να γράφουν με αυτόν τον τρόπο; Θα το κάνουμε θέμα και αυτό; Δηλαδή τι; Θα απαγορεύεται κάποιος που έχει γράψει κριτική για μια κοπέλα, να ξαναγράψει; Αν θέλει και 1 και 5 και 10 θα γράψει και από την μεριά σου αν θέλεις την διαβάζεις ή όχι. Κουμάντο θα κάνεις στο πότε/πως θα γράφει ο καθένας; Είπαμε, ο καθένας κρίνει αν κάποια κριτική του κάνει ή όχι, άσε που δεν χρειάζεται η κάθε κριτική να έχει την ίδια βαρύτητα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom