Νέα

Ακάποτο σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xwristaboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Ρε παιδιά πλάκα μου κάνετε;;;; Το 80% τον μελών εδώ (και όχι μόνο) παρακαλάνε για ακαποτα γαμισια...είναι τυχαίο που μόλις σκάσει πληροφορία για ντελο η εσκορτ οτι Τάνα τον πήρε ακαποτα το μαγαζί την επόμενη η ακόμα και την ίδια ημέρα έχει λαϊκό προσκύνημα...??? Τι στο καλό μαζί με το ποστ σκάει και πινακίδα έξω από το ντελο;;; Λοιπόν ότι κι αν έπαθε ο τύπος είναι άξιος της μοίρας του καθώς και όλοι αυτοί που γουστάρουν αυτά τα σπορ.... μεγάλο παιδί ειναι οι ευθύνες είναι δικές του...ακόμα και αν η τανα είναι ανεύθυνη οι μισές ευθύνες είναι δικές του... Άλλωστε στην ζωή ότι κάνουμε έχει επιπτώσεις....καλές η κακές οι επιπτώσεις υπάρχουν.... Αφήστε λοιπόν στην άκρη τις ηθικολογίες και πάμε παρακάτω... Σε παρόμοια περίπτωση γνωστού ...πήγε πατέρας που ο γιος του ειχε γαμισει ακαποτα την τανα να ζητήσει τον λόγο. η τανα είπε ότι της τον έβαλε με πονηρό τρόπο και χωρίς να το θέλει.... μόλις τον πήρε χαμπάρι βγήκε έξω απ' το δωμάτιο εξαλη και έβριζε.... δεν έβαλε τον φύλακα να τον σαπίσει στο ξύλο λόγο του ότι ήταν Έλληνας και μικρός 18αρις ...πάρα τρίχα να βρεθούν και στο εδώλιο κατηγορούμενοι όταν απείλησε ο πατέρας για δικές κτλ αφού σύμφωνα με την τανα ότι έγινε έγινε εν άγνοια της και παρά την θέληση της...το ξύλο το γλυτώσανε τρέχοντας αφού η τσατσά πήρε το τηλέφωνο να φωνάξει τον φύλακα....στην περίπτωση που ανέφερα δεν αποκλείεται να έχει δίκιο η τανα.... σκέψου και αυτό στην περίπτωση του δικού σου....το περιστατικό έλαβε χώρα στο καλοκαίρι του 19 στο μετάξι...το θυμάμαι λόγο εποχής προ COVID-19
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Πολύ πείνα έχει πέσει για να προσφέρουν έτσι αβέρτα ακάποτα σε μπουρδέλα...
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Μόνο μέσα στο γάμο μπορούμε να γαμούμε ακάποτα, αυτόν ευλόγησε ο Θεός, για να κάνουμε παιδάκια... :wink:
Εκτός γάμου μας καίει ο Θεός...:woldman::priest:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Μόνο μέσα στο γάμο μπορούμε να γαμούμε ακάποτα, αυτόν ευλόγησε ο Θεός, για να κάνουμε παιδάκια... :wink:
Εκτός γάμου μας καίει ο Θεός...:woldman::priest:
Κ στο γάμο αφού κάνει κάποιος τα παιδάκια πάλι στα προφυλακτικα θα το γυρίσει...
 
Τελευταία τροποποίηση:

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.576
Κριτικές
24
Like
9.715
Πόντοι
4.746
Ρε φίλε μου μάλλον δεν επικοινωνούμε
Που είπα εγώ ότι το κατάλαβαν ή οτι θα έπρεπε να το καταλάβουν στο δελο??
Είπα ότι μπορεί να μη του σηκωνόταν (άσχετα από το νοητικό του θέμα) και να του πρότεινε η κοπέλα να παίξει ακά.
Δεν ξέρω τι σκατά παίχτηκε και σίγουρα δεν έχει να κάνει με το μυαλό του...
Με το μυαλό του έχει να κάνει το ότι δεν έχει τη σχετική ευφυία για να καταλάβει πόσο επικίνδυνο είναι αυτό που έκανε.
Και το ότι σίγουρα κάτι τσίμπησε και δεν πάει με τίποτα σε γιατρό γιατί ντρέπεται και φοβάται...

Ελπίζω να έγινα κατανοητός...
Αφου δεν παει γιατρο πεσ του να παρει αυτη την αντιβιωση κανει καλο και στον προστατη

 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.576
Κριτικές
24
Like
9.715
Πόντοι
4.746
και εδω ασ κανει μια μιξη αλα βεγγοσ ολα μαζι


χειροτερο δεν μπορει να πει τουμπανο θα γινει

 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Κ στο γάμο αφού κάνει κάποιος τα παιδάκια πάλι στα προφυλακτικα θα το γυρίσει...
Εγώ την χύνω μέσα τώρα που είναι 50 άρα και δεν έχει περίοδο, και καυλονω περισσότερο, αλλά στο μπουρδέλο όταν πάω περνώ καποτες δικές μου, και της αγωραζω από το φαρμακείο της γειτονιάς
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097
Μύστες καλησπέρα.
Πριν από καμιά βδομάδα χτυπάει το τηλέφωνο μου από συγγενή...
Συγγενής - Ελα ρε. Να σου πω τι έχω μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?
Εγώ- Λέγε ρε μαλακισμένο και με ξύπνησες.
Συγγενής - Το καυλί μου έχει γίνει κάτασπρο και βγάζει υγρά. Το στόμα μου έχει γεμίσει σπυριά και νομίζω ότι ανεβάζω πυρετό. Και δεν μπορώ να κρατήσω τα ούρα μου. Μου φεύγουν χωρίς να το ελέγχω.

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία γιατί ο τυπάκος είναι περιορισμένης ευθύνης και κατά φαντασίαν ασθενής (κάθε εβδομάδα πεθαίνει 22 φορές) αλλά εδώ κάτι δε μου πήγε καλά οπότε αποφάσισα να μην τον αρχίσω στα μπινελίκια όπως συνήθως αλλά να δώσω βάση.

Εγώ- Γάμησες πουθενά χωρίς καπότα ρε χαμένε?
Συγγενής - Εεεεε ξέρεις ναι.
Εγώ - (Μετά από απανωτό μπινελίκι πλέον) Που στο διάολο γάμησες ρε ηλίθιε ακάποτα?
Συγγενής - Να πήγα σε ένα μπουρδέλο.


Τα λαμπάκια μου άναψαν και το τι ειπώθηκε μετά είναι περιττό να το αναφέρω...
Ερώτησεις λοιπόν.
Το ακάποτο σε μπουρδέλα δεν απαγορεύεται δια νόμου?
Ξέρει κανένας σε ποιο μπουρδέλο μπορεί να την έκανε τη μαλακία? (δεν λέει με τίποτα ο μαλάκας) Δεν μπορεί να είναι ο μοναδικός που του προσφέρθηκε ακάποτο. Και δε μπορεί να προσφέρεται σε όλα τα μπουρδέλα. Άρα νομίζω δεν είναι δύσκολο να βρεθεί.
Και το κυριότερο επειδή τον έχω φάει να πάει στο Συγγρού αλλά και φοβάται και ντρέπεται (εγώ είμαι στο εξωτερικό και δε μπορώ να τον βουτήξω και να τον πάω με το ζόρι) υπάρχει περίπτωση να γνωρίζουμε σε ποια αφροδίσια αντιστοιχούν αυτά τα συμπτώματα? Εννοείται ότι δεν ψάχνω διάγνωση από το ιντερνετ αλλά να έχω μία ιδέα...

Επειδή είμαι σίγουρος ότι θα πέσει τρολλάρισμα απαντήστε όσο μπορείτε σοβαρά και μετά κάντε το μπάχαλο....
Τυπε έχουμε πει τέτοια θέματα ανοίγονται πάντα Κυριακή, έπρεπε να περιμένεις κάνα 3ωρο ακόμα πριν το ανοίξεις. Αν διάβαζες λίγο περισσότερο το φόρουμ θα είχες πιει μια φαντα μπλε μετά την συνεδρία και δεν θα είχες τέτοια προβλήματα.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Εγώ την χύνω μέσα τώρα που είναι 50 άρα και δεν έχει περίοδο, και καυλονω περισσότερο, αλλά στο μπουρδέλο όταν πάω περνώ καποτες δικές μου, και της αγωραζω από το φαρμακείο της γειτονιάς
Δεν θέλεις θα κάνεις παιδάκια;
Κάτι κωλόγεροι (πατέρας συμμαθητή μου) λένε ότι άμα γαμάς μεγάλες, χαλάς τα χύσια σου (πάνε στράφι)...
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Το 90% των μελών του site (που είναι δείγμα του γενικού πληθυσμού) τον δίνει ακάποτα πίπα (αυτό είναι η το πιο light extra που το προσφέρουν σχεδόν όλες οι εκδιδόμενες ) σε μπουρδέλα, call girl και πουτάνες που εκδίδονται κρυφά...
Τώρα ανακαλύψαμε την Αμερική;
Πόσος φαρισαϊσμός πια;
 

Bellavita06

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
467
Κριτικές
4
Like
1.717
Πόντοι
481
Ο φίλος σου ο συγγενής σου τι σκατα είναι σε δουλεύει λογικά, αποκλείεται να είναι τόσο ηλιθιος που να έχει βγάλει ο ψωλος του τα πάντα όλα και να μην πηγαίνει να τον δουν. Αγωγή χρειάζεται asap, απλά τα πράγματα, Συγγρος να πάει να κουμπωθει. Αλλά η όλη φάση βρωμάει τρολλινγκ, γιατί, εκτός αν μιλάμε για σοβαρά αμεα άνθρωπο, πρέπει να τα έχεις τελείως χαμένα για να τολμήσεις να χώσεις το καυλι σου γυμνό σε μπουρδελοτρυπα. Να πω ότι μπήκε ακαποτος σε καμία εσκορτοπιτσιρικα των 150, να πω ότι δεν το ρίσκαρε και τόσο.. να μπεις σε 30αρα πόσο χρονών είναι, του 30ευρου, χωρίς σκούφο.... σκέτος τρόμος :confused::confused::confused::confused:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Δεν θέλεις θα κάνεις παιδάκια;
Κάτι κωλόγεροι (πατέρας συμμαθητή μου) λένε ότι άμα γαμάς μεγάλες, χαλάς τα χύσια σου (πάνε στράφι)...
Και κατυ άλλοι μύστες μερακλήδες λένε ότι η μαλάκια είναι αμαρτία, και όταν χινουμε τα σπερματοζωάρια φωνάζουν μπαμπααααααααααα πατεραααααααα.....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Δεν θέλεις θα κάνεις παιδάκια;
Κάτι κωλόγεροι (πατέρας συμμαθητή μου) λένε ότι άμα γαμάς μεγάλες, χαλάς τα χύσια σου (πάνε στράφι)...
Ναι δίκιο έχει ο πατέρας του σημαθητης σου, να μην τις γαματε, μόνο πείτε μου ποιες ειναι αυτές οι αγαμητες οι μιλφαρες για να τις περιλάβω εγώ.....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Εγώ την χύνω μέσα τώρα που είναι 50 άρα και δεν έχει περίοδο, και καυλονω περισσότερο, αλλά στο μπουρδέλο όταν πάω περνώ καποτες δικές μου, και της αγωραζω από το φαρμακείο της γειτονιάς
Μία χαρά σε βρίσκω συναγωνιστα.
Αλλά για να είμαι ειλικρινής,
σέβομαι την επιλογή σου, αλλά αν ήταν να διαλέξω σε μια κορασις ανάμεσα σε crempie η cum in face η ακόμα καλύτερα κ κατάποση θα επέλεγα το τελευταίο
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
164
Like
273
Πόντοι
21
Σας εχω δωσει καινουργια παροιμια, παρακαλω να την διαδιδουμε ολοι!
ΜΥΘΟΜΑΝΙΑ =Τ Ο ΕΘΝΙΚΟ ΣΠΟΡ!!!!
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Μετά, τα δέοντα όταν θα κατέβω Αθήνα.
Επαναλαμβάνω όσων αφορά τους πελάτες ότι ο συγκεκριμένος είναι περιορισμένης ευθύνης και σαφέστατα θα πηγαίνουν και άλλοι οι οποίοι δεν έχουν τη στοιχειώδη ευφυία ώστε να καταλάβουν ότι χωρίς καπότα παίζεις κορώνα γράμματα.
Εν ολίγοις κινδυνεύουν αρκετοί.
Αν όπως λες είναι περιορισμένης ευθύνης ο υποτιθέμενος συγγενής σου, να εύχεσαι τουλάχιστον μα μην μείνει έγκυος η ιερόδουλη που γάμησε ακάποτα και βγει κανένας πιλότος για τα F-35 που θα πάρει η ΠΑ το 2030 (χωρίς να έχει πάει στην ΣΙ) :uglystupid: :crazy:
Το ρίχνω στην πλάκα για να "ξεπεράσουμε κάπως" την σοβαρότητα του θέματος (δεδομένου ότι είναι αληθινό)...
 

Συνημμένα

  • 8e9ea49e13a50f5dd9d3d647da3284bfbb9e64ea1fd4173ad8fc600a2cc1a19b.jpg
    8e9ea49e13a50f5dd9d3d647da3284bfbb9e64ea1fd4173ad8fc600a2cc1a19b.jpg
    84,2 KB · Εμφανίσεις: 83
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    93,9 KB · Εμφανίσεις: 77

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Μύστες καλησπέρα.
Πριν από καμιά βδομάδα χτυπάει το τηλέφωνο μου από συγγενή...
Συγγενής - Ελα ρε. Να σου πω τι έχω μήπως μπορείς να με βοηθήσεις?
Εγώ- Λέγε ρε μαλακισμένο και με ξύπνησες.
Συγγενής - Το καυλί μου έχει γίνει κάτασπρο και βγάζει υγρά. Το στόμα μου έχει γεμίσει σπυριά και νομίζω ότι ανεβάζω πυρετό. Και δεν μπορώ να κρατήσω τα ούρα μου. Μου φεύγουν χωρίς να το ελέγχω.

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία γιατί ο τυπάκος είναι περιορισμένης ευθύνης και κατά φαντασίαν ασθενής (κάθε εβδομάδα πεθαίνει 22 φορές) αλλά εδώ κάτι δε μου πήγε καλά οπότε αποφάσισα να μην τον αρχίσω στα μπινελίκια όπως συνήθως αλλά να δώσω βάση.

Εγώ- Γάμησες πουθενά χωρίς καπότα ρε χαμένε?
Συγγενής - Εεεεε ξέρεις ναι.
Εγώ - (Μετά από απανωτό μπινελίκι πλέον) Που στο διάολο γάμησες ρε ηλίθιε ακάποτα?
Συγγενής - Να πήγα σε ένα μπουρδέλο.


Τα λαμπάκια μου άναψαν και το τι ειπώθηκε μετά είναι περιττό να το αναφέρω...
Ερώτησεις λοιπόν.
Το ακάποτο σε μπουρδέλα δεν απαγορεύεται δια νόμου?
Ξέρει κανένας σε ποιο μπουρδέλο μπορεί να την έκανε τη μαλακία? (δεν λέει με τίποτα ο μαλάκας) Δεν μπορεί να είναι ο μοναδικός που του προσφέρθηκε ακάποτο. Και δε μπορεί να προσφέρεται σε όλα τα μπουρδέλα. Άρα νομίζω δεν είναι δύσκολο να βρεθεί.
Και το κυριότερο επειδή τον έχω φάει να πάει στο Συγγρού αλλά και φοβάται και ντρέπεται (εγώ είμαι στο εξωτερικό και δε μπορώ να τον βουτήξω και να τον πάω με το ζόρι) υπάρχει περίπτωση να γνωρίζουμε σε ποια αφροδίσια αντιστοιχούν αυτά τα συμπτώματα? Εννοείται ότι δεν ψάχνω διάγνωση από το ιντερνετ αλλά να έχω μία ιδέα...

Επειδή είμαι σίγουρος ότι θα πέσει τρολλάρισμα απαντήστε όσο μπορείτε σοβαρά και μετά κάντε το μπάχαλο....
ο μονος που εχει ευθυνη ειναι ο πελατης,ο οποιος θελει να γαμησει πουτανα χωρις προφυλακτικο,η πουτανα μπορει να εχει χιλιες δυο αρρωστιες κ να ξερει πως οτι φραγκο μαζεψει τωρα το μαζεψε κ τελος, μετα αμα το αφεντικο της,παρει χαμπαρι οτι ειναι τερμα αρρωστη τελος η δουλεια για αυτην.
τωρα αν ενας πελατης δεν καταλαβαινει οτι μια γκομενα που θα κατσει να τη γαμησει ακαποτα,εχει κανει το ιδιο κ με αλλους χιλιους,αρα κουβαλαει τα παντα απο αρρωστιες,δεν νομιζω οτι αξιζει να καθομαστε κ να πληκτρολογουμε για παρτη του,ειναι τερμα ηλιθιος κ αν δεν κολλησει καποια αρρωστια απο ακαποτο με πουτανα,θα καταφερει να κανει καποια αλλη βλακεια κ να βαλει τη ζωη του σε κινδυνο.
οποτε κ το νημα αυτο δεν εχει λογο υπαρξης εκτος κ αν εισαι ο μακης τριανταφυλλοπουλος κ ψαχνεις να βγαλεις παλι ειδηση για πουτανες που γαμιουνται ακαποτα οπως ειχες κανει πριν απο 10 χρονια.
οσο υπαρχουν ηλιθιοι αλλα τοσο θα υπαρχουνε κ ηλιθιες για να γαμηθουνε μαζι τους ακαποτα.
αλοιμονο στον ατυχο που θα του σπασει η καποτα κανοντας σεξ με μια τετοια κ παθει ζημια,χωρις να φταιει σε τιποτα ο καημενος...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mgnks7

Mgnks7

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
110
Πόντοι
0
Ο περιορισμένης ευθύνης συγγενης σου έχει τσιμπήσει προστατίτιδα βαριά πολύ πιθανόν από κουλούρι άνευ (καλά και από νιμου ή πίπα με εισοφαγο μπαχαλο παίζει να τσιμπήσεις μικρόβιο)...να πάει για μια καλλιέργεια ουριθρικου εκκριματος και σε έναν ανδρολογο αν ντρέπεται το Συγγρού....θα πάρει για κάνα 2 μήνες vibramicyn αλλιώς θα πάρει κάνα προστάτη στο χέρι και ίσως ψάχνει και για κάνα νεφρό από καμία πυελονεφρίτιδα αργότερα....περαστικά του και καλύτερα κάντε το μουνουχι αν είναι να σας ζαλαει τους όρχεις με τα κασκαντέριλικια του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom