Νέα

Ακάποτο σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xwristaboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.259
Πόντοι
3.796
Με τη μάνα του μένει
η οποία είναι 72
Αν της πούμε ότι ο γιος της πήγε σε δέλο και γάμησε και ακάποτα τα στεφάνια μάλλον θα τα χρειαστούμε για εκείνη.
Ο μεγάλος του αδελφός είναι πιο μαλάκας και θα τον χτυπήσει.
Αν δεν το καταλάβει από μόνος του βλέπω να τον έχει μόνο για κατούρημα.
Να του πεις με τρόπο να πάρει γνώμη από τον γιατρό του για το θέμα ..( ότι γιατρός και να είναι παθολόγος ,ψυχολόγος )
Αυτός θα καταλάβει την σοβαρότητα της κατάστασης και αν τίθεται όντως θέμα υγείας θα τον κατευθύνει χωρίς καν να καταλάβει στις σωστές εξετάσεις και θεραπεία
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
206
Κριτικές
3
Like
700
Πόντοι
81
αυτά τα σκουλαμεντα δεν περνάν με depon και ασπιρινες . Αν δεν παει αμεσα γιατρο θα τον κλαιψουν και τα κυπαρρισια. Οποιος παθαινει μαθαινει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Με τη μάνα του μένει
η οποία είναι 72
Αν της πούμε ότι ο γιος της πήγε σε δέλο και γάμησε και ακάποτα τα στεφάνια μάλλον θα τα χρειαστούμε για εκείνη.
Ο μεγάλος του αδελφός είναι πιο μαλάκας και θα τον χτυπήσει.
Αν δεν το καταλάβει από μόνος του βλέπω να τον έχει μόνο για κατούρημα.
ε ας τον χτυπησει. Ετσι οπως το γραφεις δεν θα ειναι και η πρωτη φορα.
Ας φαει δυο φαπες, ισως να συμμαζευτει και λιγο, και ας παει στο γιατρο, θα ειναι 2 σε 1 η θεραπεια, ψυχικη και σωματικη :tooth:

δεν ειναι αναγκη να μαθει για το μπουρδελο η μανα. Ας πει οτι αρρωστησε επειδη δεν εκανε μπανιο ή οτι εχεσε σε βρωμικη τουαλετα, δικαιολογιες υπαρχουν απειρες...

Πες του στην τελικη οτι αμα παει στο αφροδισιολογικο του Συγγρος θα γαμησει τις ειδικευομενες ακαποτα μετα την διαγνωση :tickedoff:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.259
Πόντοι
3.796
ε ας τον χτυπησει. Ετσι οπως το γραφεις δεν θα ειναι και η πρωτη φορα.
Ας φαει δυο φαπες, ισως να συμμαζευτει και λιγο, και ας παει στο γιατρο, θα ειναι 2 σε 1 η θεραπεια, ψυχικη και σωματικη :tooth:

δεν ειναι αναγκη να μαθει για το μπουρδελο η μανα. Ας πει οτι αρρωστησε επειδη δεν εκανε μπανιο ή οτι εχεσε σε βρωμικη τουαλετα, δικαιολογιες υπαρχουν απειρες...

Πες του στην τελικη οτι αμα παει στο αφροδισιολογικο του Συγγρος θα γαμησει τις ειδικευομενες ακαποτα μετα την διαγνωση :tickedoff:
Ας πει ότι ανέβηκε Θεσσαλονίκη, Γιαννιτσών και πήγε με τον ΓΑΜΑΘ ,ίδια μυαλά κουβαλάνε άλλωστε
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Τύπε εκεινα τα χρόνια που περνούσαν δραχμές -ευρώ και για αρκετό καιρό μετα το έλεγε η τσατσά. Μάλιστα σε κάποια είχε κ ταμπέλα. Λοιπόν θυμάμαι ότι μερικοί έκαναν την πάπια αλλά η τσατσά ηταν γάτα κ τους έπαιρνε χαμπάρι (αλβανούς) και τους πέταγε έξω. Το ότι η κοπέλα ητσν ξεπέτα είναι άλλο θέμα

:thumbsup:

τυπε αυτο λεω.οτι η τσα2 θα καταλαβει αν καποιος ειναι τηγανι η οχι και μπορει να μην πει only greek αν οι χυστες ειναι ελληνες :confused::confused::confused:
αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν το λεει γενικα η οτι επιτρεπονται τα ακα στο ντελο :eyebrows::hi::hi::hi:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
:thumbsup:

τυπε αυτο λεω.οτι η τσα2 θα καταλαβει αν καποιος ειναι τηγανι η οχι και μπορει να μην πει only greek αν οι χυστες ειναι ελληνες :confused::confused::confused:
αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν το λεει γενικα η οτι επιτρεπονται τα ακα στο ντελο :eyebrows::hi::hi::hi:
Δεν πρέπει να υπάρχει παίδες οίκος ηδονής που να προσφέρει ανευ καποτας υπηρεσίες, και αν υπάρχει, εμείς οι σοβαροί πελάτες των οίκων ηδονής, θα πρέπει να τους βγάλουμε στα σχοινιά, ελεως συμβενουν αυτά εν έτη 2022
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Δεν πρέπει να υπάρχει παίδες οίκος ηδονής που να προσφέρει ανευ καποτας υπηρεσίες, και αν υπάρχει, εμείς οι σοβαροί πελάτες των οίκων ηδονής, θα πρέπει να τους βγάλουμε στα σχοινιά, ελεως συμβενουν αυτά εν έτη 2022
Γνώμη μου (ίσως να κάνω και λάθος) για να δεχτεί η εκάστοτε ιερόδουλη ακά πρέπει να είναι ήδη παρασημοφορημένη με χρόνιο αφροδίσιο οπότε δεν φοβάται μην κολλήσει κάτι και στη μουνάρα της αν θα κολλήσει κάτι χιλιάδες αγωνιστές...
Αλλιώς θα πρέπει να έχει iq αμοιβάδας για να ρισκάρει τη ζωή της για 50€
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.972
Κριτικές
3
Like
10.464
Πόντοι
3.936
Θέλουν χάπια και μια λοσιόν για ψείρες, που την βρίσκεις στο φαρμακείο, είναι πολύ δύσκολη περίπτωση
Φίλε το ξεπέρασα έτσι τότε. Οινόπνευμα κ ξύρισμα. Εμπειρία που δεν θέλω να την ξανά ζήσω ΠΟΤΕ.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Γνώμη μου (ίσως να κάνω και λάθος) για να δεχτεί η εκάστοτε ιερόδουλη ακά πρέπει να είναι ήδη παρασημοφορημένη με χρόνιο αφροδίσιο οπότε δεν φοβάται μην κολλήσει κάτι και στη μουνάρα της αν θα κολλήσει κάτι χιλιάδες αγωνιστές...
Αλλιώς θα πρέπει να έχει iq αμοιβάδας για να ρισκάρει τη ζωή της για 50€
Το τι να πω ότι υπάρχουν άνθρωποι ακόμη που ζητούν υπηρεσίες ηδονής άνευ καποτας, και υπάρχουν ιερόδουλες που το δέχονται, τότε τι να πω, θα με κάνει να ξανά σκευτω να κάνω καιρό συνάντηση σε οίκο ηδονής
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Φίλε το ξεπέρασα έτσι τότε. Οινόπνευμα κ ξύρισμα. Εμπειρία που δεν θέλω να την ξανά ζήσω ΠΟΤΕ.
Ούτε εγώ, και ούτε στον εχθρό μου, εγώ διμιουργησα προβλήμα μεγάλο στο σπίτι μου
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Με το σκεπτικό ότι ο τύπος έχει διεγνωσμένη νοητική υστέρηση τύπε μου...
Και τι θα πει αυτό τύπε; Μόνος του πήγε στο μπουρδέλο. Ήρθε η τσα2 και η πουτάνα και τον πήραν με το ζόρι και του είπαν έλα να γαμήσεις ακάποτα;
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Και τι θα πει αυτό τύπε; Μόνος του πήγε στο μπουρδέλο. Ήρθε η τσα2 και η πουτάνα και τον πήραν με το ζόρι και του είπαν έλα να γαμήσεις ακάποτα;
Μακάρι να ήξερα πως παίχτηκε το όλο σκηνικό τύπε μου.
Δεν λέει πολλά.
Το ότι πήγε σε δέλο τον πίεσα και το ξεφούρνισε.
Δε νομίζω ότι το μυαλό του του επιτρέπει να φτάσει στο σημείο να ζητήσει ακα. Εκτός αν δε του σηκωνόταν και του είπε η κοπέλα να βγάλει την καπότα.
Ειλικρινά δεν ξέρω όμως
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Μακάρι να ήξερα πως παίχτηκε το όλο σκηνικό τύπε μου.
Δεν λέει πολλά.
Το ότι πήγε σε δέλο τον πίεσα και το ξεφούρνισε.
Πως θα κινηθείς νομικά δεν κατάλαβα. Αυτός πήγε και μπορεί και να επεδίωξε αυτός το ακάποτο. Τι λέει ότι έχει νοητική υστέρηση;
Και αφού έχει νοητική υστέρηση πως πήγε στο μπουρδέλο τότε; Εκεί δεν είχε;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.972
Κριτικές
3
Like
10.464
Πόντοι
3.936
Ούτε εγώ, και ούτε στον εχθρό μου, εγώ διμιουργησα προβλήμα μεγάλο στο σπίτι μου
Ωχ κατάλαβα. Όχι εγώ ήμουν 19 χρόνων περίπου οπότε περισσότερο ντροπή ητσν πάρα πρόβλημα οικογενειακό
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Πως θα κινηθείς νομικά δεν κατάλαβα. Αυτός πήγε και μπορεί και να επεδίωξε αυτός το ακάποτο. Τι λέει ότι έχει νοητική υστέρηση;
Και αφού έχει νοητική υστέρηση πως πήγε στο μπουρδέλο τότε; Εκεί δεν είχε;
Δεν είπα ότι είναι ΑΜΕΑ.
Είπα ότι έχει νοητική υστέρηση. Σε βαθμό που του επιτρέπει να κάνει ορισμένα πράγματα χωρίς να καταλαβαίνει κανένας το πρόβλημα του.
Δεν το λέω μόνο εγώ.
Ποσοστό αναπηρίας 67%.
Λειτουργεί ως φυσιολογικός άνθρωπος αλλά ενώ είναι 30 το μυαλό του σε πολλά θέματα είναι στα 15.

Για το θα κινηθώ νομικά προφανώς και δεν έδωσα να γίνει κατανοητό.
Με την λανθασμένη μου άποψη όπως αποδεικνύεται από τα λεγόμενα των συναγωνιστών πιστεύοντας ότι δεν υπάρχουν πολλές που το δίνουν ακα θεώρησα ότι θα ήταν πολύ εύκολο να μάθω ποια είναι αυτή που το δίνει .
Θα ήταν πολύ εύκολο μετά να παρουσιαστώ ως πελάτης και να ζητήσω τη συγκεκριμένη υπηρεσία.
Καθώς επίσης θα ήταν και πολύ εύκολο μετά να κινηθώ νομικά, χωρίς να διεκδικώ κάτι προς όφελός μου αλλά μήπως την μαζέψουν και ξεφύγει κανένα βλήμα σαν τον δικό μας από τον κίνδυνο.
Προφανώς πλανάμαι όμως πλάνην οικτρά
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Δεν είπα ότι είναι ΑΜΕΑ.
Είπα ότι έχει νοητική υστέρηση. Σε βαθμό που του επιτρέπει να κάνει ορισμένα πράγματα χωρίς να καταλαβαίνει κανένας το πρόβλημα του.
Δεν το λέω μόνο εγώ.
Ποσοστό αναπηρίας 67%.
Λειτουργεί ως φυσιολογικός άνθρωπος αλλά ενώ είναι 30 το μυαλό του σε πολλά θέματα είναι στα 15.

Για το θα κινηθώ νομικά προφανώς και δεν έδωσα να γίνει κατανοητό.
Με την λανθασμένη μου άποψη όπως αποδεικνύεται από τα λεγόμενα των συναγωνιστών πιστεύοντας ότι δεν υπάρχουν πολλές που το δίνουν ακα θεώρησα ότι θα ήταν πολύ εύκολο να μάθω ποια είναι αυτή που το δίνει .
Θα ήταν πολύ εύκολο μετά να παρουσιαστώ ως πελάτης και να ζητήσω τη συγκεκριμένη υπηρεσία.
Καθώς επίσης θα ήταν και πολύ εύκολο μετά να κινηθώ νομικά, χωρίς να διεκδικώ κάτι προς όφελός μου αλλά μήπως την μαζέψουν και ξεφύγει κανένα βλήμα σαν τον δικό μας από τον κίνδυνο.
Προφανώς πλανάμαι όμως πλάνην οικτρά
Αφού το λές και μόνος σου ότι δεν φαίνεται ότι έχει πρόβλημα πως θα το καταλάβαιναν στο μπουρδέλο;
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Αφού το λές και μόνος σου ότι δεν φαίνεται ότι έχει πρόβλημα πως θα το καταλάβαιναν στο μπουρδέλο;
Ρε φίλε μου μάλλον δεν επικοινωνούμε
Που είπα εγώ ότι το κατάλαβαν ή οτι θα έπρεπε να το καταλάβουν στο δελο??
Είπα ότι μπορεί να μη του σηκωνόταν (άσχετα από το νοητικό του θέμα) και να του πρότεινε η κοπέλα να παίξει ακά.
Δεν ξέρω τι σκατά παίχτηκε και σίγουρα δεν έχει να κάνει με το μυαλό του...
Με το μυαλό του έχει να κάνει το ότι δεν έχει τη σχετική ευφυία για να καταλάβει πόσο επικίνδυνο είναι αυτό που έκανε.
Και το ότι σίγουρα κάτι τσίμπησε και δεν πάει με τίποτα σε γιατρό γιατί ντρέπεται και φοβάται...

Ελπίζω να έγινα κατανοητός...
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Ρε φίλε μου μάλλον δεν επικοινωνούμε
Που είπα εγώ ότι το κατάλαβαν ή οτι θα έπρεπε να το καταλάβουν στο δελο??
Είπα ότι μπορεί να μη του σηκωνόταν (άσχετα από το νοητικό του θέμα) και να του πρότεινε η κοπέλα να παίξει ακά.
Δεν ξέρω τι σκατά παίχτηκε και σίγουρα δεν έχει να κάνει με το μυαλό του...
Με το μυαλό του έχει να κάνει το ότι δεν έχει τη σχετική ευφυία για να καταλάβει πόσο επικίνδυνο είναι αυτό που έκανε.
Και το ότι σίγουρα κάτι τσίμπησε και δεν πάει με τίποτα σε γιατρό γιατί ντρέπεται και φοβάται...

Ελπίζω να έγινα κατανοητός...
Ναι, αλλά μπορεί και να επιδίωξε αυτός το ακα.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
559
Πόντοι
81
Πως θα κινηθείς νομικά δεν κατάλαβα. Αυτός πήγε και μπορεί και να επεδίωξε αυτός το ακάποτο. Τι λέει ότι έχει νοητική υστέρηση;
Και αφού έχει νοητική υστέρηση πως πήγε στο μπουρδέλο τότε; Εκεί δεν είχε;
Κι ομως φιλε σε πολλα δελα πεφτουν πολλα ακα μια περιπτωση ειναι να του το σφυριξαν τσα2 και τανα για να περασαει και να παρουν το κασερι , μια αλλη ειναι να ειναι η τανα τερμα μαγκωμενη και να το χωσει χωρις σκουφο χωρις να καταλαβειτο τι κανει και αντε επειδη ειμαι λιγο καχυποπτος λεω και ενα τραβηγμενο σκεπτικο να ειναι η τανα παλι μαγκωμενη και να βρει την ευκαιρια ο ξαδερφος να της τον χωσει απο μονος του ακα αφου η αλλη δεν επικοινωνει :think:.Αυτη ειναι η αποψη μου μπορει βεβαια και να ειναι λιγο ακραια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom