Νέα

Ακάποτο σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xwristaboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Δεν πρέπει αδελφέ να γνωρίζουν οι υποψήφιοι πελάτες ότι κυκλοφορεί αφροδίσιο στο συγκεκριμένο??
Πολλά κορίτσια και πολλοί πελάτες έχουν διάφορα... Και να μάθεις , πώς ακριβώς δηλαδή θα το αποδείξεις, θα πείσεις την κοπέλα να πάει για εξετάσεις μαζί σου με το πραγματικό της όνομα ; Δεν έχει κανένα νόημα αυτό που ζητάς, στην πράξη είναι αδύνατο να γίνει. Σε έναν ιδανικό και τέλειο κόσμο, όλοι θα ήταν υπεύθυνοι, έλα όμως που δεν είναι έτσι και οι άνθρωποι φέρονται ανεύθυνα.

Ας πρόσεχε ο φίλος να έβαζε προφυλακτικό, όπως και όλοι οι άλλοι που τα κάνουν αυτά. Ο καθένας έχει τις ευθύνες που του αναλογούν.

Να πάει σε έναν γιατρό να τον δει ΑΜΕΣΑ, αυτό θα ΕΠΡΕΠΕ να σε απασχολεί, και ΟΧΙ σε ποιό δέλο έπαθε το πρόβλημα.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Μύστη ίσως και σε πμ. Αν και θεωρώ ότι τέτοιου είδους επικίνδυνες καταστάσεις πρέπει να αναφέρονται.
Εγώ μύστη συνάδελφε μία φορά έσπασε η Καποτά την ώρα του αγώνα σε ίδρυμα στην Βέργας, και δεν έγινα στρατάρχης, γιατί είχα καλό ανοσοποιητικό, και πρέπει να ήταν και καθαρή η γκόμενα, αλλά γενικά έχω κολλήσει από παρτούζα σε ίδρυμα, μουνοψειρες, και τής πήγα στο στρατόπεδο μετά και κόλλησε μια στρατιά μουνοψειρες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.257
Πόντοι
3.796
Πολλά κορίτσια και πολλοί πελάτες έχουν διάφορα... Και να μάθεις , πώς ακριβώς δηλαδή θα το αποδείξεις, θα πείσεις την κοπέλα να πάει για εξετάσεις μαζί σου με το πραγματικό της όνομα ; Δεν έχει κανένα νόημα αυτό που ζητάς, στην πράξη είναι αδύνατο να γίνει. Σε έναν ιδανικό και τέλειο κόσμο, όλοι θα ήταν υπεύθυνοι, έλα όμως που δεν είναι έτσι και οι άνθρωποι φέρονται ανεύθυνα.

Ας πρόσεχε ο φίλος να έβαζε προφυλακτικό, όπως και όλοι οι άλλοι που τα κάνουν αυτά. Ο καθένας έχει τις ευθύνες που του αναλογούν.

Να πάει σε έναν γιατρό να τον δει ΑΜΕΣΑ, αυτό θα ΕΠΡΕΠΕ να σε απασχολεί, και ΟΧΙ σε ποιό δέλο έπαθε το πρόβλημα.
Τι να δει σε γιατρό ρε φίλε και συ ;
Έψαξε ένα αφροδίσιο στο γκουγκλ έπλεξε και ένα σενάριο και περιμένει τώρα στην οθόνη να γράψει ο καθένας την μαλακια του ,για να περάσει το Σαββατόβραδο..
Και μόνο τα συμπτώματα που έγραψε δεν στέκει ..γιατί δεν ξέρει ότι στο γκουγκλ όταν κάνεις αναζητήσεις εικόνων σου δείχνει κάτι ζόμπι σε τελευταίο στάδιο ..
Ο άλλος σε δύο μέρες άμα έχει αυτά τα συμπτώματα αύριο πρωί θα χτυπάει και η καμπάνα
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ακαποεϊρα με φαντα μπλε!!!!
1664049019765.jpeg
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Τι να δει σε γιατρό ρε φίλε και συ ;
Έψαξε ένα αφροδίσιο στο γκουγκλ έπλεξε και ένα σενάριο και περιμένει τώρα στην οθόνη να γράψει ο καθένας την μαλακια του ,για να περάσει το Σαββατόβραδο..
Και μόνο τα συμπτώματα που έγραψε δεν στέκει ..γιατί δεν ξέρει ότι στο γκουγκλ όταν κάνεις αναζητήσεις εικόνων σου δείχνει κάτι ζόμπι σε τελευταίο στάδιο ..
Ο άλλος σε δύο μέρες άμα έχει αυτά τα συμπτώματα αύριο πρωί θα χτυπάει και η καμπάνα
Περίμενα πολλές μαλακίες ρε μάστορα αλλά εσύ έσπασες κάθε ρεκόρ....
Εύγε..... παίρνεις το βραβείο....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.257
Πόντοι
3.796
Περίμενα πολλές μαλακίες ρε μάστορα αλλά εσύ έσπασες κάθε ρεκόρ....
Εύγε..... παίρνεις το βραβείο....
Είσαι πολύ μικρός για να ειρωνεύεσαι ..
Μάθε πρώτα τα βασικά σχετικά με τα αφροδίσια και μετά με την φαντασία σου φτιάξε ότι θέλεις ..
Ελεφαντιαση από σφήκα ας πούμε ..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Με το σωστό αντίτιμο και με την πείνα που έχει πέσει ναι. Αντε να σε βοηθήσω λίγο ακόμα. Όταν ήμουν φτωχός και νέος εάν δεν έλεγε η κοπέλα only greek απλά έφευγα. Έχω να πάω σε σπίτι τουλάχιστον 8-10 χρονιά. Λοιπόν όπου δεν ακούς only greek είναι ύποπτο.

ενταξει τυπε μην εισαι υπερβολικος κι εσυ :confused::confused::confused:
αμα εισαι μονος σου στο ντελο και βγει η τσα2 και πει only greek θα νομιζεις οτι η τρελαθηκε και βλεπει πακιδες και τηγανοκεφαλους χυστες,η σε τρολλαρει :confused::confused::confused:
οποτε καμια φορα παιζει και να μην το πει :confused::confused::confused:
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Είσαι πολύ μικρός για να ειρωνεύεσαι ..
Μάθε πρώτα τα βασικά σχετικά με τα αφροδίσια και μετά με την φαντασία σου φτιάξε ότι θέλεις ..
Ελεφαντιαση από σφήκα ας πούμε ..
Δεν ειρωνεύομαι ρε γατόνι...
Απλά επειδή είσαι πάρα πολύ έξυπνος και τα κατάλαβες όλα σου έδωσα το όσκαρ...
Οντως δεν ξέρω τίποτα από αφροδίσια και δε με ενδιαφέρει να μάθω επειδή δεν κάνω ταρζανιές...
Αν λοιπόν μου είπαν μαλακίες, λέω κι εγώ μαλακίες .
Αστυνόμε Σαίνη ψάξε και τον επόμενο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.257
Πόντοι
3.796
Δεν ειρωνεύομαι ρε γατόνι...
Απλά επειδή είσαι πάρα πολύ έξυπνος και τα κατάλαβες όλα σου έδωσα το όσκαρ...
Οντως δεν ξέρω τίποτα από αφροδίσια και δε με ενδιαφέρει να μάθω επειδή δεν κάνω ταρζανιές...
Αν λοιπόν μου είπαν μαλακίες, λέω κι εγώ μαλακίες .
Αστυνόμε Σαίνη ψάξε και τον επόμενο
Δεν σου κάνω κανένα αστυνόμο,γράφεις πράγματα που δεν έχουν λογική ..
Άμα σου πουν αύριο ότι γάμησαν δεινόσαυρο,θα ρωτήσεις από ποια τρύπα του τον βάζουμε ;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Προσοχή θέλει πολύ μύστες μερακλήδες προσωπικα, καλητερα να έχετε μια μόνιμη σχέση, ή βίζιτα και όχι γύρω γύρω, γιατί άμα είσαι τυχερός και γίνεις στρατάρχης, μετά σύντομα θα έρθει και η καμπάνα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Στο περίπτερο για φαντα μπλε

Πάντως για να έβγαλε στο στόμα πράγμα ,ο «συγγενης» σου πρέπει να έγλειψε μουνι καργα ,μη πω και κωλο. Όλη τη γλώσσα μέσα

Αυτά στο πουλί τα έχω ακούσει και από άλλους κάτι χαπάκι θα πάρει και κομπλέ
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.550
Πόντοι
3.346
Δεν σου κάνω κανένα αστυνόμο,γράφεις πράγματα που δεν έχουν λογική ..
Άμα σου πουν αύριο ότι γάμησαν δεινόσαυρο,θα ρωτήσεις από ποια τρύπα του τον βάζουμε ;
Όχι, θα ρωτήσουμε τιμούλα :confused:
 
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Δεν σου κάνω κανένα αστυνόμο,γράφεις πράγματα που δεν έχουν λογική ..
Άμα σου πουν αύριο ότι γάμησαν δεινόσαυρο,θα ρωτήσεις από ποια τρύπα του τον βάζουμε ;
Ισως και να ρωτήσω...
Δεν γνωρίζω το άθλημα των μπου και δεν μπορώ να εχω άποψη...
Σε ότι δεν ξέρω λοιπόν δεν το παίζω έξυπνος.......
Ρωτάω για να μάθω....
Πολύ απλά λοιπόν ρώτησα για κάτι που δεν γνωρίζω.

Οπως βλέπεις δεν έχω καμία διάθεση για αντιπαράθεση
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
170 διψασμένα ζόμπι διαβάζουν την ιστορία σου τύπε, καταλαβαίνεις γιατί το ''γράψτε μου που κάνουν ακάποτα'' σηκώνει μόνο τρολάρισμα ή να στο ζωγραφίσουμε κιόλας? :confused:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.257
Πόντοι
3.796
Ισως και να ρωτήσω...
Δεν γνωρίζω το άθλημα των μπου και δεν μπορώ να εχω άποψη...
Σε ότι δεν ξέρω λοιπόν δεν το παίζω έξυπνος.......
Ρωτάω για να μάθω....
Πολύ απλά λοιπόν ρώτησα για κάτι που δεν γνωρίζω.

Οπως βλέπεις δεν έχω καμία διάθεση για αντιπαράθεση
Ούτε εγώ..
Παρ τον τηλ και ξανά μπινελικιασε τον ,μετά πες του να πάει σε κανένα μπουρδέλο , Σάββατο ειναι
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Το ακάποτο σε μπουρδέλα δεν απαγορεύεται δια νόμου?
Τύπε το ακάποτο αποκλείεται να απογορευτεί διά νόμου γιατί στο μεγάλο μπουρδέλο που λέγεται Ελλάδα, η εκάστοτε κυβερνητική τσογλαναρία, φαίνεται να το προτιμά...:confused:
Είναι και πρακτικό το θέμα. Που θα βρίσκει ο Κούλης 10,000,000 καπότες ημερησίως;;
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Xwristaboo

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
170 διψασμένα ζόμπι διαβάζουν την ιστορία σου τύπε, καταλαβαίνεις γιατί το ''γράψτε μου που κάνουν ακάποτα'' σηκώνει μόνο τρολάρισμα ή να στο ζωγραφίσουμε κιόλας? :confused:
Τύπε μου ίσως να σηκώνει τρολλάρισμα. Ισως και να διατύπωσα λάθος το κείμενο. Θα με ενδιέφερε να μάθω (μην περιμένοντας βέβαια ότι κάνουν σε τόσα δελα ακά) ίσως και για να κινηθώ νομικά εάν και εφόσον θα με έπαιρνε βέβαια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
17.257
Πόντοι
3.796
Τύπε μου ίσως να σηκώνει τρολλάρισμα. Ισως και να διατύπωσα λάθος το κείμενο. Θα με ενδιέφερε να μάθω (μην περιμένοντας βέβαια ότι κάνουν σε τόσα δελα ακά) ίσως και για να κινηθώ νομικά εάν και εφόσον θα με έπαιρνε βέβαια.
Δεν θα σε έπαιρνε γιατί πρέπει να το αποδείξεις νομικά .
Και σκέψου ότι όπως εσύ μπορείς να κατηγορήσεις μια πουτανα ότι σε κόλλησε αφροδίσιο ,το ίδιο μπορεί να κάνει και αυτή ! Να σου γυρίσει και μπούμερανγκ δλδ!
Να πει ότι εσύ της το έβαλες ακα και την κόλλησες,
Μετά θα μαζευτούν και οι μιτουδες και γάμησε τα ...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τύπε μου ίσως να σηκώνει τρολλάρισμα. Ισως και να διατύπωσα λάθος το κείμενο. Θα με ενδιέφερε να μάθω (μην περιμένοντας βέβαια ότι κάνουν σε τόσα δελα ακά) ίσως και για να κινηθώ νομικά εάν και εφόσον θα με έπαιρνε βέβαια.
Μύστη συνάδελφε τα μπουρδέλα που κάνουν ακαποτες συνέδριες, πρέπει να τα βρούμε και,να τους ρίξουμε βρώμα να κλείσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom