Νέα

Play

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vag98

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Φίλοι κατά την 13:00 παίζει τίποτα ή μόνο μεγαλύτερης ηλικίας;
 

nikkycd1

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους το play να καθαρισει λιγο τον χωρο γιατι τελευταια πολυ βρωμια ριξτε και κανενα σφουγγαρισμα!!!!!!!
 

Ζευγαριxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Παιδια εχουμε παει με τη γυναικα μου 3 φορες στο play την πρωτη απλα καναμε κατι εμεις και εβλεπε ενας την δευτερη εβλεπα πολλλοι την τριτη ειμαστε 3 αντρες και η γυναικα μου. γενικα διαλεγεις ως ζευγαρι γιατι η γυναικα ειναι δυσευρετη οποτε υπαρχει σεβασμος. Ωραιος χωρος καθαρος.

Μπορώ να στην γαμαω καμία ώρα τουλάχιστον άγριο κ δυνατό γαμησι να χύσει καλά να το ευχαριστηθουμε το μουνακι της κ να την βλέπεις να χύνει συνέχεια..δεν έχω πάει ποτέ εκεί .αν πάτε ειδοποιήστε!!
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
0
Στο Play έφαγα πουτσο που το χάρηκα. Όταν ξαναπάω, θα πάω επάνω, στην αίθουσα προβολών, να μαζευτούν 2-3 να τους πιπωνω ταυτόχρονα κ να γίνει φάση....να έρθουν κ άλλοι να γίνει το έλα να δεις. Σπερματολουτρο
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Στο Play έφαγα πουτσο που το χάρηκα. Όταν ξαναπάω, θα πάω επάνω, στην αίθουσα προβολών, να μαζευτούν 2-3 να τους πιπωνω ταυτόχρονα κ να γίνει φάση....να έρθουν κ άλλοι να γίνει το έλα να δεις. Σπερματολουτρο
ποτε πηγες? το περασμενο Σαββατοβραδο παντως ειχε αρκετο κοσμο και εγιναν πολλες φασεις κυριως στο υπογειο και πανω στο δωματιο με το στρογγυλο στρωμα.
 

Tempesta

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Τη βδομάδα μετά το Πάσχα μπορεί να έρθω με τη δικιά μου κάποια μέρα προς το βράδυ λογικά
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Καλημέρα δεν έχει κάπου να γράψουμε κριτική?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Για πρώτη φορά πήγα στο play διπλή επίσκεψη 18_19 Αυγούστου του 23 είχε η κλείσει η σάουνα κ έτσι μη έχοντας άλλες επιλογές ήταν μονόδρομος το πρωί στο χοτελ είχα κάνει ήδη δύο φάσεις πριν ξεκινήσω της δουλειές μου κ ρώτησα και Μ πρότειναν το πλέι....
Πήγα γύρω στης εφτά παρά έχοντας στο μυαλό Μ ότι έχω σχεδιν δύο ώρες γιατί Μετα ήταν κανονισμένο φαγητό είδα πολύ κόσμο μέσα συν ένα ζευγάρι που ήταν έξω τελικά δεν μπήκε ποτέ δεν είχα κάποια ενημέρωση από τον ταμεία μπήκα μέσα ο χώρος στενός γενικά αλλά όσο πρέπει πάνω έχει ένα δωμάτιο αμέσως κ ένα δίπλα που έχει παραθύρο τζαμί κ βλέπουν κάτω φυσικά σκοτάδι....η πρώτη μου επαφή ήταν ένας τύπος καλτιλαα Μ το τσιγάρο στο χέρι δεν ήθελε ν το αφήσει ήθελε πίπα εγώ είπα όχι προσπάθησε ακαποτα τ έβαλα προφυλακτικό ξεκίνησε ν Μ γαμάει ατσουμπαλα του ζήτησα ν αφήσει το τσιγάρο δεν ήθελε κ το σταμάτησα κ έφυγα αμέσως ξενέρωσα γιατί είπα έλεος έφυγα ανέβηκα πάνω υπήρχαν άτομα και Μ κοιτούσαν είδα ένα τύπο στο δωμάτιο σκέφτηκα ότι θ ήταν ωραία φάση γιατί θ μας έπερναν μάτι έβγαλα τα ρούχα μου κ ξεκίνησα ν τον γλείφω αυτός Μ είπε ότι δεν ήθελε σεξ κ σηκώθηκα να φύγω όταν έφυγα ήταν 5 6 έξω που κοιτούσαν....πήγα στο δίπλα δωμάτιο κ ήταν ένας ωραίος τύπος δίπλα του εκανς νόημα Μ έρθει έβγαλα τ ρούχα έπαιξε λίγο Μ την τρύπα Μ έβαλε προφυλακτικό κ Μ γάμησε αμέσως έχυσε σχεδόν αμέσως ....έφυγε αυτός η πόρτα ανοιχτή μπήκε ένας άλλος τον εγλειψα τον πήρε η γυναίκα του τηλ δύο φορές γιατί ήταν ταξίδι κ αυτός Θεσσαλονίκη στο δεύτερο τηλ έπαιζε Μ την τρύπα μου κ μπήκε λίγο δεν είπα κάτι γιατί μιλούσε τηλ απλά βγήκα έβαλε προφυλακτικό Μ γάμησε κ έχυσε πάνω Μ εγώ σκουπίστιικα κ είδα ότι κοιτούσε ένας έτσι λίγο ασχημουλης ντροπαλός τον κοιτούσα ν Μ κοιτάει συνεχώς κ ήταν ο πρώτος που είδα όταν είχα βγει από το προηγούμενο δωμάτιο του έκανα νόημα ν έρθει τιν έβγαλε έξω κ έβαλε προφυλακτικό αμέσως Μ γύρισε ν στηθω στα τέσσερα στο κρεβάτι κ μπήκε δεν ήταν μεγάλο καυλι έκανε κάποια κτυπήματα κ έχυσε αμέσως δεν πρόλαβα καν ν κατέβω από το κρεβάτι κ είχε ήδη φύγει....οκ είχα κάνει πράγματα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο κατέβηκα για πρώτη φορά κάτω στο υπόγειο που έχει κάτι του στυλ στρατιωτικό λαβύρινθο κ μικρά δωματιάκια δεν είχε πολύ φως κ ήταν πολύ καύλα μπήκα μέσα κ είδα ένα έτσι κωλομπαρα παλιάς κοπής του έπιασα το καυλι κ είδα ότι ήταν τεράστιος μπήκαμε σε αυτά τα στενά δωμάτια ξεκινήσαμε το φάσωμα κ εγώ τον εγλειψα για λίγη ώρα αυτός Μ γύρισε κ ξεκίνησε ν Μ φιλάει λαιμο αυτι και ν τρίβεται πίσω Μ έπαιζε Μ την τρύπα μου κ προσπαθούσε να βάλει το καυλι του μέσα Μ δεν τον άφηνα γινόταν αυτό το παιχνίδι για δύο λεπτά Μ ζήτησε λίγο το κεφαλάκι δεν ήθελα αλλά έτσι όπως τριβόταν ξεκίνησε ν μπαίνει το Κεφαλάκι ο πούτσος του ήταν τεράστιος κ ένιωθα πολύ παράξενα είχα βγάλει πολλά υγρά κ τότε κατάλαβα ότι δεν θα την γλύτωνα το οπότε πήρα λιγο καλύτερη στάση ώστε ν μην πονέσω πραγματικά παρόλο το τέρας που ήταν μπήκε κ εφάρμοσε τέλεια στην τρύπα μου ξεκίνησε ν Μ γαμάει σιγά σιγά εγώ τραβήχτηκα αυτό συνέβη δύο 3 φορές ακόμη του ζήτησα Μ βάλει προφυλακτικό έβαλε το καυλι εσκαγε Μ το προφυλακτικό μπήκε μέσα Μ αλλά πονούσα δεν ήταν το ίδιο μετά από λίγο γύρισα του έβγαλα το προφυλακτικό κ τον εγλειφα αυτός Μ σήκωσε ξανά κ ξεκίνησε Μ τρίβεται ξανά κ μπήκε ξανά μέσα δεν μπορούσα ν αντισταθώ τραβήχτηκα μια φορά αλλά ξαναμπήκε τότε αφέθηκα λίγο κ Μ γάμησε λίγο έτσι τότε σκέφτηκα ότι θέλω ν στηθω σε κρεβάτι κάπου κ του είπα ν βγούμε ν πάμε σε δωμάτιο βγαίνοντας έξω έκατσα μισό λεπτό να ντυθώ κ αυτός Όταν ανέβηκα είχε εξαφανιστεί μάλλον είναι από τους τύπους που θέλει στα σκοτάδια κ ν μην φαίνεται....πήγα κ την επόμενη μέρα για ν τον βρω γιατί έφυγα Μετα από λίγο αλλά δεν τον βρήκα για την Επόμενη μέρα θ γράψω δεύτερο μνμ τώρα ...γενικά ήταν ωραία εντύπωση για πρώτη φορά κ γ αυτό πήγα και την επόμενη
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Συνέχεια του προηγούμενου μνμ
Πήγα την επόμενη μέρα πλέι έχοντας την ελπίδα ν βρω τον χθεσινό αλλά δυστυχώς δεν ...μπήκα μέσα είχε λίγο περισσότερο κόσμο αμέσως ήρθα σε επαφή Μ ένα και μπήκαμε σε ένα μικρό δωμάτιο εκεί αμέσως μετά την είσοδο τον εγλειψα αμέσως κ Μ γάμησε στα όρθια για λίγο δεν βολευομασταν όμως γύρισα τον ρώτησα πώς του αρέσει ν χύνει Μ είπε μαλάκια πίπα έβγαλα το προφυλακτικό κ του τιν έπαιξα λίγο αλλά Μ είπε ότι δεν θ χύσει κ έτσι σταματήσαμε εγώ κατέβηκα κάτω μήπως βρω τον άλλο είχε κόσμο όσο περνούσα ένιωθα χέρια πάνω Μ πήγα στην γωνία του λαβύρινθου κ εκεί ξεκίνησα Μ παιχνίδι Μ ένα ωραίο εύσωμο τυπακο δεν ήθελα ν του πάρω πίπα γιατί δεν βολευομουν ετσι κ αλλιώς Μ γάμησε λίγο αυτός κ έπαιζα το καυλι εννος άλλου εγώ απ' μια τρύπα ο χοντρούλης βγήκε έβγαλε το προφυλακτικό κ τιν έπαιζε ν χύσει Μ ζητήσει στόμα είπα όχι τον καυλώνα ν χύσει κ έχυσε κάτω γενικά ήταν ωραία φάση η οποία είχε κ συνέχεια στο χοτελ Μετς από λίγο αλλά ένα ένα ....Μετα από αυτόν έφυγα κ ανέβηκα πάνω δεν είχα πολύ ώρα γιατί την δεύτερη μέρα πήγα οχτώ παρά κ έπρεπε πάλι γύρω στης εννιά μισή ν πάω για φαγητό την δεύτερη μέρα πήγα μόνο κ μόνο μπας κ δω ξανά τον άλλο που ν τν καλούσα κ Χοτελ αν ήθελε.... ανεβαίνοντας πάνω είδα δύο παιδιά γύρω στα 25 Αλβανοι μιλούσαν συνεχώς αλβανικά δεν εδώσα σημασία τι έλεγαν πηγα προς το δωμάτιο ξανά τότε είχα μνμ από τον δικό Μ ν Μ ρωτήσει αν τελικά βρέθηκα ξανά Μ τν άλλο είπα όχι κ Μ ζήτησε βίντεο Μ κάποιον ν τρίβεται στην τρύπα μου ...εγώ έβγαλα τα ρούχα μου Μ ανοιχτή πόρτα κ Μ κοιτούσε ένας τύπος τον εγλειψα λίγο κ Μετς του ζήτησα ν τρίφτει κ ν βγάλουμε βιντεάκι Μετς από λίγο έβαλε προφυλακτικό κ Μ γάμησε λίγο γαμουσε πολύ ωραία κ πήγαινα κ Μ την μουσική είδα ότι μετρούσε το βίντεο κ κοίταξα κ είχε κάνει λάθος δεν είχε βγάλει βίντεο πριν τον σταμάτησα κ του είπα ν βγάλει Μ είπε αν θέλω ν χύσει κιολλας κ είπα ναι αν είσαι έτοιμος βγάλε προφυλακτικό κάνε πινέλομα κ όταν είναι η ώρα χύσε Με ξεκίνησε το πινέλομα κ ήταν καύλα απλά τέλειο δυστυχώς η ευτυχώς μπήκε μέσα δεν ήθελα ν σταματήσω γιατί σκέφτηκα ότι θ χαλούσε το βίντεο κ ήταν έτοιμος ν χύσει το οπότε θ ήταν για λίγα δευτερόλεπτα και Μ αρεσε φυσικά κράτησε περίπου μισό Μ ένα λεπτό βγήκε κ έχυσε κωλομερια τρύπα έτριψε κ λίγο το καυλι του στην τρύπα κ σταμάτησε το βίντεο σκουπίστιικα γρήγορα μιλήσαμε κ άλλαξα Ρομέο μαζί του για ν βρεθούμε ξανά αλλά κ για άλλους λόγους παρόλο που είναι Αθήνα δεν έχει τύχει ν βρεθούμε .....αυτός μόλις έφυγε κ ξεπλύνομουν λίγο κοίταξα την πόρτα κ ήταν ο ένας Αλβανός Μ ξεκουμπωμενο πουκάμισο εγώ ήμουν ακόμη καυλωμένος κ τιν κοίταξα δεν έχασε χρόνο αυτός μπήκε μέσα κλείνοντας την πόρτα όχι καλά κατέβασε παντελόνι κ Μ έπιασε κάπως άγρια για ν τον γλείψω το έκανα για λίγο μετά Μ σήκωσε έβαλε προφυλακτικό κ Μ έστησε στα τέσσερα κ το έκανε γρήγορα κ άγρια δεν ξέρω δεν ένιωσα καθόλου πόνο ήταν παράξενο έμπαινε έβγαινε λες κ είχα νερό μέσα όσο γινόταν αυτό δεν είχα καταλάβει ότι ο φίλος του είχε ανοίγει την πόρτα κ επερνε μάτι όταν ο ιν είδα μπήκς μέσα κ έπαιζε το καυλι του ήρθε κ Μ τιν έδωσε ν τον γλείψω ο γαμιας πήγε το κεφάλι μου προς τα εκεί κ ξεκίνησα ν τον γλείφω μετά από λίγο βγήκε ο πρώτος κ μπήκε ο δεύτερος έβγαλε το προφυλακτικό αυτός κ τον εγλειφα ξανά μετά από λίγο ξεκίνησε ν τιν παίζει κάτι είπαν μεταξύ τους κ ξεκίνησε να γαμάει ποιο δυνατά ο δεύτερος Μετς από λίγο βγήκε Μ τράβηξαν ν τους γλείψω λίγο κ όπως εγλειψα ξεκίνησαν ν χύνουν πρωσοπο ντύθηκαν κ έφυγαν....εγώ σηκώθηκα σκουπίστιικα είχα γίνει χάλια κάπως έπρεπε ν φύγω Κίολλας κ ήθελα ν πάω χοτελ ν πλυθω κλ κλ όταν βγήκα έξω αν κ αυτό τώρα δεν είναι μέσα στο πλέι γιατί αν ήταν έτσι θ έπρεπε Μ πω κ άλλες ιστορίες όμως Μ αυτόν το κάναμε εκεί μέσα στο υπόγειο ο χοντρούλης κ ήταν έξω εγώ είχα κανονίσει μετά την έξοδο κ άλλη έξοδα ενολα ώστε ν δω τι μαγαζί ήταν αυτό ...αυτός Μ ζήτησε Μ αλλάξουμε αριθμό αυτόματα τ ζήτησα αν ήθελ ν έρθει χοτελ κ ήρθε έκανα ένα γρήγορο μπάνιο λ τότε ξεκινήσαμε ξανά φάση σε άνετο χώρο η δυο μας ήμουν πολύ καυλωμένος τον εγλειψ κάμποση ώρα κ μετά στηθηκα στα τέσσερα ν Μ κάνει πινέλομα κ ν τραβήξει βίντεο εννοείτε κ αυτός δεν κρατήθηκε κ μπήκε μέσα ήταν πολύ καυτό το καυλι του Μετς αλλάξαμε στάση κ Μ έβαλε ν ξαπλώσω πάνω στο τραπεζάκι του δωματίου Μ τα πόδια ψηλά κ Μ γαμουσε έτσι μέχρι που δεν άντεξε βγήκε κ έχυσε πάνω στην κοιλιά μου ....εμένα η βράδια Μ είχε κ συνέχεια αλλά δεν έχει ν κάνει Μ το πλέι γενικά σαν εντύπωση κ σκηνικά ήταν πολύ όμορφα κ ανυπομονώ ν ξαναπάω στο πλέι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom