Νέα

Play

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Τπ βρηκες, στα 2 ευρω κολλησαμε
Τότε λύνεται το πρόβλημα σου εύκολα. Θα αφήσω εγώ στο ταμείο την επόμενη φορά τα 2 ευρώ ως οικονομική βοήθεια προς το ζευγάρι που θέλει να έρθει και παρακινώ και τους υπόλοιπους που τους καυλώνει η ιδέα να κάνουν το ίδιο έτσι το πρόβλημα των 2 ευρώ λύθηκε μην σου πω ότι με την ενίσχυση και των υπόλοιπων θα βγει το εισιτήριο σας τζάμπα. Και ούτε γάτα ούτε ζημιά.
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
65
Πόντοι
0
Τότε λύνεται το πρόβλημα σου εύκολα. Θα αφήσω εγώ στο ταμείο την επόμενη φορά τα 2 ευρώ ως οικονομική βοήθεια προς το ζευγάρι που θέλει να έρθει και παρακινώ και τους υπόλοιπους που τους καυλώνει η ιδέα να κάνουν το ίδιο έτσι το πρόβλημα των 2 ευρώ λύθηκε μην σου πω ότι με την ενίσχυση και των υπόλοιπων θα βγει το εισιτήριο σας τζάμπα. Και ούτε γάτα ούτε ζημιά.
τι βλακας εισαι
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Το χαρτι μπροστα λες...οταν υπαρχουν 100 πραματα μπροστα σου και καθεσαι στο ταμειο λιγα δευτερολεπτα να πρηλρωσεις κ ναμπεις (1η φορα εε) ειναι δυσκολο να πεσει το ματι σου, το καταλαβανεις.
Ηταν ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ του υπαλληλου να το αναφερει. Ιδιως οταν βλεπει ζευγαρι, αντρα γυναικα.
Επομενη φορα ΔΕΝ θα εχει.
Και τα θεωρείς τα 16 ευρώ πολλά ??? για να βγάλεις τα γούστα σου και να κάνεις την καύλα σου??? Τι γύφτοι που είστε μερικοί τελικά
Τπ βρηκες, στα 2 ευρω κολλησαμε
Τότε λύνεται το πρόβλημα σου εύκολα. Θα αφήσω εγώ στο ταμείο την επόμενη φορά τα 2 ευρώ ως οικονομική βοήθεια προς το ζευγάρι που θέλει να έρθει και παρακινώ και τους υπόλοιπους που τους καυλώνει η ιδέα να κάνουν το ίδιο έτσι το πρόβλημα των 2 ευρώ λύθηκε μην σου πω ότι με την ενίσχυση και των υπόλοιπων θα βγει το εισιτήριο σας τζάμπα. Και ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Με το παρντον, αλλα ο xdx εχει δικιο. Αν οντως ισχυει η προσφορα της εκπτωσης 2 ευρω κατα την αγορα δυο εισιτηριων (προσωπικα δεν το γνωριζα αν και εχω παει αρκετες φορες στο συγκεκριμενο μαγαζι), τοτε ηταν υποχρεωση του υπαλληλου να το αναφερει και να κανει τη σχετικη εκπτωση. Δεν είναι τα δυο ευρω της εκπτωσης αλλα το οτι δεν τηρειται η προσφορα απο τον εκαστοτε ταμια (που γνωριζει πολυ καλα τι ισχυει με τα εισιτηρια).

Και να αναφερω και κατι τελευταιο. Τα 16 ευρω για δυο ατομα (8 ευρω εκαστος) φαινονται να ειναι μια λογικη τιμη αλλα να μην ξεχναμε οτι πολλοι συμπολιτες μας, ειδικα νεαρης ηλικιας που εχουν και λιγα χρονια στον εργασιακο στοιβο, αμοιβονται με λιγοτερα απο 600 ευρω καθαρα το μηνα (και δεν εχουν ολοι βοηθεια απο τους γονεις, ουτε δικο τους σπιτι). Σε αυτη την περιπτωση, ΝΑΙ, τα 2 ευρω ειναι σημαντικα καθως δεν περισσευουν...
 

YourGeekGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
360
Πόντοι
20
Μπορεί κάποιος να μου πει Τρίτη Τετάρτη ή Πέμπτη μαζεύει πιο πολύ κόσμο?
Επίσης ένας πρωτάρης εκεί τι πρέπει να κάνει ή να προσέχει?
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
65
Πόντοι
0
Επειδη δεν παιζει να ξανα παμε στον ιδιο χωρο με τη γυναικα μου, κοιταω μπας κ παμε αλλου. Βλεπω για bleuvision αλλα οι κριτικες ειναι αποθαρρυντικες. Σε σινεμα δεν ξερω. Καμια προταση,;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Επειδη δεν παιζει να ξανα παμε στον ιδιο χωρο με τη γυναικα μου, κοιταω μπας κ παμε αλλου. Βλεπω για bleuvision αλλα οι κριτικες ειναι αποθαρρυντικες. Σε σινεμα δεν ξερω. Καμια προταση,;
Δεν έχουν μείνει και πολλοί τσοντοσινεμάδες στη Θεσσαλονίκη. Ο μοναδικός που υπάρχει και λειτουργεί ακόμη, είναι το ΒΙΛΜΑ στη Γλάδστωνος (ανεβαίνοντας τη Καραολή Δημητρίου και στρίβεις στο πρώτο δρόμο αριστερά). Αν σας αρέσουν οι cult κινηματογράφοι, είναι μία επιλογή. Από εκεί και πέρα, η απόφαση είναι δική σας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xdx

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Σαββατο θα ειμαι Θεσσαλονικη και λεω να κανω καμια βολτα το βραδυ στο play. οποιος/οποιοι εχουν διαθεση να ειδοποιησουν...
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Λεω να κανω μια επισκεψη σημερα, τι ωρες μαζευει κοσμο;
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
0
Εγώ όταν πήγα δεν βρήκα τα Glory holes....
 

YourGeekGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
360
Πόντοι
20
Τρίτη λέω να πάω play οποίος θέλει να πάμε παρέα ας στείλει μήνυμα.
 

giannestotses

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οποίος θέλει ας έρθει τώρα στο play στα glory holes περιμένω να γλυψω
 

giwrgospap1996

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα λέω να πάω σήμερα απόγευμα, θα είναι κανείς;
 

greekmansnow

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Ζευγάρια πάνε επιτρέπεται ξέρει κάποιος?
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
81
Και υπάρχει σεβασμός προς αυτά?
Τον σεβασμό θα τον επιβάλεις εσύ. Βάζεις όρια από την αρχή. Π.χ. μπορείς να βλέπεις, αλλά δε μπορείς να αγγίζεις. Ή μπορείς να τη βγάλεις και να την παίξεις, αλλά αν χύσεις προς τα πάνω μας θα σου το κόψω. Από τη στγμή που θα μαζευτούν 5-6 για να πάρουν μάτι, όποιος κάνει μαλακία θα τα ακούσει από τους υπόλοιπους.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
ωραια φαση. αμα κάτεβω θεσσαλονίκη θα περάσω βολτα να αδειάσω σε όποιον είναι διαθεσιμος. ιστοσελίδα υπάρχει;
 

greekmansnow

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Τον σεβασμό θα τον επιβάλεις εσύ. Βάζεις όρια από την αρχή. Π.χ. μπορείς να βλέπεις, αλλά δε μπορείς να αγγίζεις. Ή μπορείς να τη βγάλεις και να την παίξεις, αλλά αν χύσεις προς τα πάνω μας θα σου το κόψω. Από τη στγμή που θα μαζευτούν 5-6 για να πάρουν μάτι, όποιος κάνει μαλακία θα τα ακούσει από τους υπόλοιπους.
play ή bleu vision ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom