Νέα

Play

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Doblenina

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
15
Like
18
Πόντοι
0
Hello, αν ενδιαφερεται καποιος για Δευτερα βραδυ για ξεναγηση στον χωρο ας ενημερωσει!
 

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
Είναι ανοιχτό το μαγαζί; Αν ναι ποια ώρα είναι η καλύτερη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Είναι ανοιχτό το μαγαζί; Αν ναι ποια ώρα είναι η καλύτερη;
βεβαιως και ειναι ανοιχτο καθημερινα, απο το πρωι μεχρι αργα το βραδυ
συνηθως απογευματινες και βραδινες ωρες εχει τον περισσοτερο κοσμο, Παρασκευη-Σαββατο-Κυριακη
 

Thess3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Το play ρε παιδιά έχει καμπίνες όπως το blue;και gloryholes;και τι είσοδο;
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Το play ρε παιδιά έχει καμπίνες όπως το blue;και gloryholes;και τι είσοδο;
εχει και καμπινες ναι ... εισοδος νομιζω 8 ευρω και αν παρεις 2 εισιτηρια δινεις 14 και ξαναπας με το δευτερο οποτε θες.
 

Thess3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
εχει και καμπινες ναι ... εισοδος νομιζω 8 ευρω και αν παρεις 2 εισιτηρια δινεις 14 και ξαναπας με το δευτερο οποτε θες.
Και gloryholes;πείτε λίγο γενικά να μην ρωτάω ένα ενα
 

Nio

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Κανένα ζευγάρι σήμερα για συνάντηση;
 

sissy Nikki

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Ψάχνομαι για σεξ, μένω επαρχία, είμαι παθητικός, ποιες ώρες και μέρα είναι καλά να παώ;
 

Angelo89

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Πρώτη επίσκεψη σμρ χώρος καλός αν και υπερβολικά σκοτεινός δεν έκανα τπτ έφυγα στα γρήγορα γιατί δεν Μ αρέσει κανένας από εκεί μέσα ....ίσως μια άλλη φορα
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
65
Πόντοι
0
Υπερβολικα σκοτεινος!!!
Αυτο με τα εισητηρια δεν ισχυει .
Για δυο ατομα πληρωσα 16 ευρω κ ουτε ειπε τπτ ο (πουστης) υπαλληλος, για εκπτωση ή για εισητηριο την επομενη μερα.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Υπερβολικα σκοτεινος!!!
Αυτο με τα εισητηρια δεν ισχυει .
Για δυο ατομα πληρωσα 16 ευρω κ ουτε ειπε τπτ ο (πουστης) υπαλληλος, για εκπτωση ή για εισητηριο την επομενη μερα.
υπαρχει σε χαρτι μπροστα στο ταμειο εκει που γραφει τις τιμες. επισης, αν δεν ρωτησεις δεν θα στο πει και λογικο.... την επομενη φορα ζητα το
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
65
Πόντοι
0
υπαρχει σε χαρτι μπροστα στο ταμειο εκει που γραφει τις τιμες. επισης, αν δεν ρωτησεις δεν θα στο πει και λογικο.... την επομενη φορα ζητα το
Το χαρτι μπροστα λες...οταν υπαρχουν 100 πραματα μπροστα σου και καθεσαι στο ταμειο λιγα δευτερολεπτα να πρηλρωσεις κ ναμπεις (1η φορα εε) ειναι δυσκολο να πεσει το ματι σου, το καταλαβανεις.
Ηταν ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ του υπαλληλου να το αναφερει. Ιδιως οταν βλεπει ζευγαρι, αντρα γυναικα.
Επομενη φορα ΔΕΝ θα εχει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Το χαρτι μπροστα λες...οταν υπαρχουν 100 πραματα μπροστα σου και καθεσαι στο ταμειο λιγα δευτερολεπτα να πρηλρωσεις κ ναμπεις (1η φορα εε) ειναι δυσκολο να πεσει το ματι σου, το καταλαβανεις.
Ηταν ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ του υπαλληλου να το αναφερει. Ιδιως οταν βλεπει ζευγαρι, αντρα γυναικα.
Επομενη φορα ΔΕΝ θα εχει.
Kαλα σιγουρα δεν παει το ματι σου. Εγω το ειδα παντως και μου το ειπε και ο ιδιος οταν πηγα πρωτη φορα, γιατι το αναφερα εγω οτι ειναι η πρωτη μου επισκεψη. Δεν το βρισκω απαραιτητο να το λεει παντα ο ιδιος σε καθε πελατη, αλλα δεν το βρισκω και παραλογο. Αν περασατε καλα και θελετε να ξαναπατε, δεν ειναι αναγκη να κολλας εκει. Αν παλι δεν περασατε καλα σε συνδιασμο με αυτο το συμβαν, το βρισκω λογικο να μη θελετε να ξαναπατε. Εγω παντως εκει εχω περασει σχεδον παντα καλα, ειναι αναλογα και την ωρα. Και εχω πετυχει και 2 φορες ζευγαρι σαν κι εσας.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Υπερβολικα σκοτεινος!!!
Αυτο με τα εισητηρια δεν ισχυει .
Για δυο ατομα πληρωσα 16 ευρω κ ουτε ειπε τπτ ο (πουστης) υπαλληλος, για εκπτωση ή για εισητηριο την επομενη μερα.
Και τα θεωρείς τα 16 ευρώ πολλά ??? για να βγάλεις τα γούστα σου και να κάνεις την καύλα σου??? Τι γύφτοι που είστε μερικοί τελικά
 

Angelo89

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Πάντως εγώ που πήγα πρώτη φορά ο υπάλληλος δε Μ εξήγησε απόλυτος τπτ ακόμα δεν ξέρω τι παίζει στο υπόγειο
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
164
Like
211
Πόντοι
21
Πάντως εγώ που πήγα πρώτη φορά ο υπάλληλος δε Μ εξήγησε απόλυτος τπτ ακόμα δεν ξέρω τι παίζει στο υπόγειο
τι εννοεις τι παιζει στο υπογειο? τι μπορει να παιζει? οτι παιζει σε καθε τσονταδικο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom