Νέα

Play

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
0
Δευτέρα θα είμαι κ γω Θεσσαλονίκη. Ποια είναι η καλύτερη ώρα με περισσότερο κόσμο;
 

nikkycd1

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
την δευτερα θα ειμαι στο play απο 10μμ και μετα στον πανω οροφο.
 

Tempesta

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Ζευγάρι εδώ και σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε κάποιο από τα δύο! Ποιο αξίζει περισσότερο και πως είναι η φάση? Είναι η πρώτη μας φορά
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Ζευγάρι εδώ και σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε κάποιο από τα δύο! Ποιο αξίζει περισσότερο και πως είναι η φάση? Είναι η πρώτη μας φορά
Θα προτεινα το play. Αρκετη καθαριοτητα, περισσοτεροι χωροι, πιο προσιτο οικονομικα σε σχεση με τον ανταγωνισμο (blue).

Απο εκει και περα, εξαρταται και τι ψαχνετε/θελετε να κανετε.

Θελετε απλως ενα χωρο εναλλακτικο, "ιδιαιτερο" και πιο οικονομικο (σε σχεση με το ξενοδοχειο) για ερωτικη συνευρεση χωρις να σας ενοχλουν αλλοι? Τοτε θα πατε πρωι πρωι που συνηθως ειναι ησυχα (αντε να πετυχετε 3-4 ατομα), θα κλειστειτε σε μια καμπινα και θα κανετε σεξ χωρις ενοχλησεις.

Θελετε να κανετε σεξ κατω απο ιδιατερες kinky συνθηκες και να σας βλεπουν αλλα ατομα (εννοειται μονο αντρες, gay ή bisexual), με ή χωρις τη συμμετοχη αυτων? Τοτε μπορειτε να πατε το μεσημερι, το απογευμα ή το βραδακι. Αν γουσταρετε καποιον/καποιους απο τους θαμωνες, μπορειτε να τους βαλετε στο παιχνιδι και να θεσετε εσεις τους ορους με τους οποιους θα συμμετασχουν. Αν θελετε απλως να σας βλεπουν (και πιθανως να αυνανιζονται) την ωρα που κανετε σεξ, θα μπειτε σε μια καμπινα αφηνοντας ανοιχτη την πορτα (γενικα υπαρχει σεβασμος στα ορια που θα θεσετε και κανενας δεν θα "βαλει" χερι, αν δεν δωσετε εσεις την αδεια γι' αυτο).

ΑΝ ομως θελετε να βρειτε αλλο ζευγαρι (ανδρα/γυναικα) ή γυναικα, τοτε ξεχαστε το. Μονο σε swinger club της Αθηνας.
 

greekmansnow

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Ζευγάρι εδώ και σκεφτόμαστε να επισκεφτούμε κάποιο από τα δύο! Ποιο αξίζει περισσότερο και πως είναι η φάση? Είναι η πρώτη μας φορά
καλησπερα ειμαστε και εμεις ζευγαρι αλλα δεν εχουμε καταληξει ακομα κατι αν αποκτησετε καμια εμπειρία στειλε μου μνμ
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
81
καλησπερα ειμαστε και εμεις ζευγαρι αλλα δεν εχουμε καταληξει ακομα κατι αν αποκτησετε καμια εμπειρία στειλε μου μνμ
Αυτά που έχω γράψει, όπως προφανώς και αυτά που έγραψε ο συναγωνιστής @tkis , είναι από εμπειρίες. Μη το σκέφτεστε πολύ. Είναι ασφαλής φάση, δοκιμάστε το.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
Γειά σας! Συνεχίζει να μαζεύει κόσμο και ποιες ώρες είναι καλύτερα να πάει κάποιος; βλέπω πολύ ησυχία και κάνεις να μην γράφει εδώ
Καλή χρονιά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Γειά σας! Συνεχίζει να μαζεύει κόσμο και ποιες ώρες είναι καλύτερα να πάει κάποιος; βλέπω πολύ ησυχία και κάνεις να μην γράφει εδώ
Καλή χρονιά!
Φυσικα και μαζευει κοσμο, για εμενα ειναι το καλυτερο στεκι στη Θεσσαλονικη. Περισσοτερο κοσμο θα βρεις συνηθως το μεσημερι και το απογευμα. Οι καλυτερες μερες για επισκεψη ειναι η Παρασκευη, το Σαββατο και η Κυριακη
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Παιδια εχουμε παει με τη γυναικα μου 3 φορες στο play την πρωτη απλα καναμε κατι εμεις και εβλεπε ενας την δευτερη εβλεπα πολλλοι την τριτη ειμαστε 3 αντρες και η γυναικα μου. γενικα διαλεγεις ως ζευγαρι γιατι η γυναικα ειναι δυσευρετη οποτε υπαρχει σεβασμος. Ωραιος χωρος καθαρος
 

Tempesta

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Με το νέο έτος σκεφτόμαστε να το επισκεφτούμε! Εκείνη περισσότερο σαν πρώτη φορά θα ήθελε να μας βλέπουν απλά ή αν υπάρχει κι άλλο ζευγάρι ίσως να είναι πιο άνετη λέει! Υπάρχει κάποιο ζευγάρι που μπορεί να πάει τώρα στα κοντά? Χωρίς να γίνει κάτι, περισσότερο να νιώσει άνετα σαν πρώτη φορά
 

greekmansnow

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Με το νέο έτος σκεφτόμαστε να το επισκεφτούμε! Εκείνη περισσότερο σαν πρώτη φορά θα ήθελε να μας βλέπουν απλά ή αν υπάρχει κι άλλο ζευγάρι ίσως να είναι πιο άνετη λέει! Υπάρχει κάποιο ζευγάρι που μπορεί να πάει τώρα στα κοντά? Χωρίς να γίνει κάτι, περισσότερο να νιώσει άνετα σαν πρώτη φορά
Στείλε μου προσωπικό
 

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
Καλημέρα! Μαζεύει καθόλου κόσμο ; Ξέρει κανείς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom