Νέα

Ζητούνται Πολωνέζες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rosos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καμακι κ στην εκκλησια ο αριων.αυτα ειναι αλοιμονο σε μας που ακομα δεν εχουμε δει τιποτα
 

Επισκέπτης
καμακι κ στην εκκλησια ο αριων.αυτα ειναι αλοιμονο σε μας που ακομα δεν εχουμε δει τιποτα
οι Πολωνοί είναι πολύ θρήσκος λαός και είναι οι πρώτοι αλλοδαποί που δημιούργησαν εκκλησία εδώ στην Αθήνα.
γύρω από την εκκλησία αυτή υπάρχουν και αρκετά μαγαζιά με Πολωνέζικα προϊόντα που και της καθημερινές υπάρχει περίπτωση να βρεις κόσμο εκεί. 
 

Επισκέπτης
ειναι ολοι ορθοδοξοι η ειναι διαμαρτυρομενοι γιατι νομιζω οι τσεχοι ειναι διαμαρτυρομενοι
 

Επισκέπτης
ειναι ολοι ορθοδοξοι η ειναι διαμαρτυρομενοι γιατι νομιζω οι τσεχοι ειναι διαμαρτυρομενοι
οι Πολωνοί είναι καθολικοί,πέρσι είχα γνωρίσει έναν Πολωνό και είχε μια κόρη 19 ετών έμενε κάτω Πατήσια μιλάμε για το μουνί και έφυγε στην Πολωνία για να γίνει καλόγρια που σημαίνει για να γίνεις καλόγρια πρέπει να είσαι παρθένα και να πας σαν δόκιμη για 8 χρόνια μετά τα 8 χρόνια και εφ όσον γίνεις κανονική καλόγρια  δεν έχεις δικαίωμα να εγκαταλείψεις.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ειναι ολοι ορθοδοξοι η ειναι διαμαρτυρομενοι γιατι νομιζω οι τσεχοι ειναι διαμαρτυρομενοι
Aν ποτε σου καμακωσεις Πολωνεζα ή Τσεχα μην την πηδας επειδη ειναι διαμαρτυρομενη ή κουκουρουκου-Αλλο ενα θρεντ το γαμησατε μαγκες-Για ιεροδουλες ή απλες καθημερινες Πολωνεζες ψαχνετε?Καλη ειναι η Αννα στο 86 πανω στη Φυλης-Πολωνεζα.
Επισης μην μπλεκετε σε χωραφια αλλων(π.χ μπαρ οπου συχναζουν Πολωνοι,Ρωσοι,Βουλγαροι,Ρουμανοι)γιατι το πιθανοτερο ειναι να βγουν μαχαιρια ή να πεσουν μπουκετα
Οσο για την παρθενία το εξης ρητο ισχυει
''Απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τραινα''
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ετσι αγορι μου Ψωλαρα! ποσταρε για Πολωνεζες
 

Επισκέπτης
Aν ποτε σου καμακωσεις Πολωνεζα ή Τσεχα μην την πηδας επειδη ειναι διαμαρτυρομενη ή κουκουρουκου-Αλλο ενα θρεντ το γαμησατε μαγκες-Για ιεροδουλες ή απλες καθημερινες Πολωνεζες ψαχνετε?Καλη ειναι η Αννα στο 86 πανω στη Φυλης-Πολωνεζα.
Επισης μην μπλεκετε σε χωραφια αλλων(π.χ μπαρ οπου συχναζουν Πολωνοι,Ρωσοι,Βουλγαροι,Ρουμανοι)γιατι το πιθανοτερο ειναι να βγουν μαχαιρια ή να πεσουν μπουκετα
Οσο για την παρθενία το εξης ρητο ισχυει
''Απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τραινα''
εδώ το κάναμε σαν τον στρατό δεν μαθαίναμε μόνο να πυροβολούμε αλλά και άλλα πόσο ζυγίζει το όπλο κλπ, να μην μάθουμε και τι πηδάμε?
 

Επισκέπτης
Aν ποτε σου καμακωσεις Πολωνεζα ή Τσεχα μην την πηδας επειδη ειναι διαμαρτυρομενη ή κουκουρουκου-Αλλο ενα θρεντ το γαμησατε μαγκες-Για ιεροδουλες ή απλες καθημερινες Πολωνεζες ψαχνετε?Καλη ειναι η Αννα στο 86 πανω στη Φυλης-Πολωνεζα.
Επισης μην μπλεκετε σε χωραφια αλλων(π.χ μπαρ οπου συχναζουν Πολωνοι,Ρωσοι,Βουλγαροι,Ρουμανοι)γιατι το πιθανοτερο ειναι να βγουν μαχαιρια ή να πεσουν μπουκετα
Οσο για την παρθενία το εξης ρητο ισχυει
''Απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τραινα''

ναι αγορι μου για να πηδηξω πρεπει να ξερω κ εαν ειναι κουκουρουκου γιατι προτιμω να ειναι κουκουρουκου απο τον να τον χωνω οπου ναναι κ να κολλησω παρασιμο
 

Επισκέπτης
Aν ποτε σου καμακωσεις Πολωνεζα ή Τσεχα μην την πηδας επειδη ειναι διαμαρτυρομενη ή κουκουρουκου-Αλλο ενα θρεντ το γαμησατε μαγκες-Για ιεροδουλες ή απλες καθημερινες Πολωνεζες ψαχνετε?Καλη ειναι η Αννα στο 86 πανω στη Φυλης-Πολωνεζα.
Επισης μην μπλεκετε σε χωραφια αλλων(π.χ μπαρ οπου συχναζουν Πολωνοι,Ρωσοι,Βουλγαροι,Ρουμανοι)γιατι το πιθανοτερο ειναι να βγουν μαχαιρια ή να πεσουν μπουκετα
Οσο για την παρθενία το εξης ρητο ισχυει
''Απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τραινα''

επειδη εσυ εισαι πιο καμακι κ πιο πουτσαρας απο οτι φαινεται κ εμεις ειμαστε λιγο καθυστερημενοι κ αγαμητοι συγνωμη που σου χαλασαμε κ τη μοστρα δεν θα το ξανακανω
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
παιδια στο θεμα μας..Που διαλο ειναι αυτη η γαμημενη η καφετερια?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ετσι αγορι μου Ψωλαρα! ποσταρε για Πολωνεζες
Αννα-Την πηρα παραμονη πρωτοχρονιας στο 86 πανω-Εμφανιστηκε με κοκκινο αγιοβασιλιατικο σκουφακι και στρινγκαρα προστυχη-Κανονικα εργαζεται στο κατω ρδελο με την πρασινη πορτα(86 κατω).Πρωην στριπερ και με μηχανικες κινησεις σε καυλωνει :rockon:
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ετσι Ψωλαρα μου,ετσι ψωλοκαυλη μου!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
συναγωνιστες πολυ μεγαλη προσοχη στα πολωνεζικα μαγαζια γιατι θα δειτε τσαμπουκαδες που δε τους φανταζεστε.εγω πηγαινα με ενα φιλο πολωνο πορτιερη,που ηταν κυριολεκτικα ντουλαπα,και 2-3 φορες παροτι αυτος ηταν πολωνος πηγε να γινει τρελλος τσαμπουκας και τη γλιτωσαμε τελευταια στιγμη.επι τοπου σπανε μπουκαλι και μπορει να τη φας σε κανα λαιμο.επισης μη πατε ουτε με κοπελα απο πολωνια σε τετοια μαγαζια.θα σας την πεσει παρεα για τσαμπουκα για να πλακωθειτε.
τωρα στο θεμα μας.πολωνη ειναι και η κοπελα που δουλευει απογευματα στο διδυμου 20,το μεσαιο.λεγεται αννιτα,ειναι αβυζη,αλλα ευγενεστατη και τα ματια της εχουν μια παραξενη μελαγχολια
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ωραιος ρε Χριστο,εχω εξαρτηση απο το δερμα τους
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
,και 2-3 φορες παροτι αυτος ηταν πολωνος πηγε να γινει τρελλος τσαμπουκας και τη γλιτωσαμε
Παιδες μενω εκει κοντα. Μιλαμε για τρελο ξυλο  :argue:σχεδον καθε μερα. Παλια τα Πολωνεζακια δεν ηταν ετσι. Τα τελευταια χρονια με κατι Βουλγαρους Πωσους Κουρδους κλπ εχουν αγριεψει. Αν δεν σας αρεσουν τα εξτριμ σπορ και δεν εχετε παρεα με οικαδες θελει πολυ προσοχη. Μιλαμε για κατι γαιδουρια χωρις λαιμο  :uglystupid:πιωμενοι μεχρι σκασμου. Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ωραιος ρε Χριστο,εχω εξαρτηση απο το δερμα τους
φΙΛε billk δεν υπαρχει καποιος που να σε καταλαβαινει περισσοτερο. Τσεκαρε το αβαταρ και θα καταλαβεις
Εβααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα .....
 

Συνημμένα

  • ewa.jpg
    ewa.jpg
    101,7 KB · Εμφανίσεις: 30
  • ewa4SER.jpg
    ewa4SER.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 72

Επισκέπτης
συναγωνιστες πολυ μεγαλη προσοχη στα πολωνεζικα μαγαζια γιατι θα δειτε τσαμπουκαδες που δε τους φανταζεστε.εγω πηγαινα με ενα φιλο πολωνο πορτιερη,που ηταν κυριολεκτικα ντουλαπα,και 2-3 φορες παροτι αυτος ηταν πολωνος πηγε να γινει τρελλος τσαμπουκας και τη γλιτωσαμε τελευταια στιγμη.επι τοπου σπανε μπουκαλι και μπορει να τη φας σε κανα λαιμο.επισης μη πατε ουτε με κοπελα απο πολωνια σε τετοια μαγαζια.θα σας την πεσει παρεα για τσαμπουκα για να πλακωθειτε.
τωρα στο θεμα μας.πολωνη ειναι και η κοπελα που δουλευει απογευματα στο διδυμου 20,το μεσαιο.λεγεται αννιτα,ειναι αβυζη,αλλα ευγενεστατη και τα ματια της εχουν μια παραξενη μελαγχολια
τον Γιάνεκ θα ενοείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom