Νέα

Ζευγάρι ήθελε να αποδείξει ότι δεν υπάρχουν κακοί στη γη και δολοφ/θηκε απο ISIS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ο κορυφαιος Γερμανος χρηματιστης Ντιρκ Μουλερ,γνωστος και ως Mr.DAX..."Η Ελλαδα καταστραφηκε για να της αρπαξουν τα κοιτασματα"...
ο εν λογω κυριος εργαστηκε ως οικονομικος συμβουλος της Deutsche Bank....
Αλλα ας μην τον ακουσουμε,καλυτερα ξερει ενας Ελληναρας...
γιατί τους Βρετανούς και τους Νορβηγούς που τους εκμεταλλεύονται τα κοιτάσματα πετρελαίου στην βόρεια θάλασσα τους καταστρέψανε για να τα πάρουν;;;;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
γιατί τους Βρετανούς και τους Νορβηγούς που τους εκμεταλλεύονται τα κοιτάσματα πετρελαίου στην βόρεια θάλασσα τους καταστρέψανε για να τα πάρουν;;;;
οταν λες "τους" ποιους εννοεις??? Αφου οι Βρετανοι ειναι αυτοι που κατακλεβουν τον πλανητη...και τα κοιτασματα βγαινουν απο την Νορβηγικη Statoil...λες να κλεβουν τα δικα τους κοιτασματα??
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
σας κατουραω απο το μυρτο της κεφαλονιας ντουγανια
βαζω δαχτυλο σε ιταλικο μουνι το μυριζω και σας σκεφτομαι
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
οταν λες "τους" ποιους εννοεις??? Αφου οι Βρετανοι ειναι αυτοι που κατακλεβουν τον πλανητη...και τα κοιτασματα βγαινουν απο την Νορβηγικη Statoil...λες να κλεβουν τα δικα τους κοιτασματα??

Αφου κλεβουν τα πετρελαια απο τους καημενους τους αραβες τοτε αυτοι πως κυκλοφορούν με επιχρυσομενες rolls roys και κανουν ταξιδακια στις Κανες με ιδιοκτητα gulfstream????
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
ειναι χρυσαυγιτης ο καθυστερ

Εσυ εισαι κομματοσκυλο
εγω ψηφιζω οτι θεωρω καλύτερο αναλογα με τις αναγκες που πρεπει να καλυφθουν
Νο1 προτεραιοτητα τωρα ειναι η αντιμετωπιση του εποικισμου

Εσυ εισαι παντα νδκρατης γιατι εκει εχεις το βυσμα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
Γαμημενοι ρομαντισμοι στην σημερινη εποχη σημαινει κασα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εσυ εισαι κομματοσκυλο
εγω ψηφιζω οτι θεωρω καλύτερο αναλογα με τις αναγκες που πρεπει να καλυφθουν
Νο1 προτεραιοτητα τωρα ειναι η αντιμετωπιση του εποικισμου

Εσυ εισαι παντα νδκρατης γιατι εκει εχεις το βυσμα
σορρυ λιγο τυπε μου και που ακριβως θεωρησες οτι ψηφιζοντας χα θα ηταν το καλυτερο αναλογα με τις ανγακες που πρεπει να καλυφθουν?μας το εξηγεις λιγο . ο αλλος ειναι νδκρατης αλλα στην τελικη μπορει να κερδισει κανα διορισμο (δεν συμφωνω με την λογικη του κομματοσκυλου αλλα μπορω να την καταλαβω σε καποιους ). εσυ με τη χα τι ακριβως περιμενεις?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
σορρυ λιγο τυπε μου και που ακριβως θεωρησες οτι ψηφιζοντας χα θα ηταν το καλυτερο αναλογα με τις ανγακες που πρεπει να καλυφθουν?μας το εξηγεις λιγο . ο αλλος ειναι νδκρατης αλλα στην τελικη μπορει να κερδισει κανα διορισμο (δεν συμφωνω με την λογικη του κομματοσκυλου αλλα μπορω να την καταλαβω σε καποιους ). εσυ με τη χα τι ακριβως περιμενεις?

Καλυτερο σανο απο τον γαλαζιο

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Καλυτερο σανο απο τον γαλαζιο
εξαρταται πως τον τρως.. αλλα για να φας το σανο της χα πρεπει να εισαι πολυ χαμηλα ρε τυπε μου.. λιγο οι αορατοι εχθροι που παρουσιαζουν, λιγο να γνωριζεις περι τινος προκειται αυτο το "κομμα" (και οχι τωρα που εμφανιστηκε στο προσκηνιο αλλα καμια 10-20 χρονια πριν), λιγο οι γλυφοκωλαδες σε εφοπλιστες και επιχειρηματιες αλλα να το παζουμε λαικο κομμα ε δεν θελει και πολυ να καταλαβεις οτι ουτε καν σανο δεν ξερουνε να ταιζουνε
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
σορρυ λιγο τυπε μου και που ακριβως θεωρησες οτι ψηφιζοντας χα θα ηταν το καλυτερο αναλογα με τις ανγακες που πρεπει να καλυφθουν?μας το εξηγεις λιγο . ο αλλος ειναι νδκρατης αλλα στην τελικη μπορει να κερδισει κανα διορισμο (δεν συμφωνω με την λογικη του κομματοσκυλου αλλα μπορω να την καταλαβω σε καποιους ). εσυ με τη χα τι ακριβως περιμενεις?

Το εχω ξαναπει
Ανασχεση του εποικισμου αφροασιατων
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
εξαρταται πως τον τρως.. αλλα για να φας το σανο της χα πρεπει να εισαι πολυ χαμηλα ρε τυπε μου.. λιγο οι αορατοι εχθροι που παρουσιαζουν, λιγο να γνωριζεις περι τινος προκειται αυτο το "κομμα" (και οχι τωρα που εμφανιστηκε στο προσκηνιο αλλα καμια 10-20 χρονια πριν), λιγο οι γλυφοκωλαδες σε εφοπλιστες και επιχειρηματιες αλλα να το παζουμε λαικο κομμα ε δεν θελει και πολυ να καταλαβεις οτι ουτε καν σανο δεν ξερουνε να ταιζουνε

μην ψαχνεις μαστορα λογικη σε τυχοδιωκτες και ηλιθιους
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Οχι πραγμα σκ@τοπραγμα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom