Νέα

Ζεί ο μεγας αλεξανδρος!!!φωτοβολιδα ελενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Ζεί ο μεγας αλεξανδρος!!ΖΕΙ ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μετα το θρεντακι ()  που ειχα ανοιξει για το αν μπορουμε οι 30+ να τελειωσουμε σε μια ωρα 2 φορες μολις χτες ξαναεπανηλθα στα  γραδα μου
λοιπον τελευταιο διαστημα ειχα παρει ντανες βιζιτουδες στην βουλγ οπου και δαιμενω και ενω περνουσα με καποιες απο αυτες καλα δεν μπορουσα ομως να τελειωσω 2 φορες στην ωρα και ετσι εφτιαξα ακι θρεντακι αναλογο και ειδα οτι το 33% ειναι οπως εγω τον τελευταιο καιρο με μονο μια φορα!!! βεβεια πηρα και χρησιμες πληροφοριες οπως να εισαι ξεκεουραστος να μην εχεις αγχος και φυσικα να σε αναβαει και η γκομενα διοτι τελικα ειμαστε και εγκεφαλικα οντα εμεισ οι ανδρες διοτι συμπερασμα μου ειναι οτι η πρωτη φορα ειναι του καρω κεφαλιου και η δευτερη του πανω :grin: :grin: :grin: :grin:
λοιπον πηρα στο χασκοβο χτες μια ουκρανιδα που ειχα γνωρισει μεσω μια αλλης γνωστης που αναχωρησε για πισω και αυτη μολις ειχε φτασει βουλγαρια χασκοβο και την κυριακη επειδη ημουν χαλια ψυχολογικα την πηρα ο φιλος μου ποου ηρθε για σεξοτουρισμο 3 μερες!! ετσι εγω χτες μετα απο διθυραμβικα σχολια του κολληου μου αποφασησα να την δοκιμασω
ονομα αυτης ελενα ουκρανιδα 22 ετων εγγελικο προσωπο ΣΑΝ ΤΗς ΝΙΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟ FKK ΑΡΤΕΜΙΣ οσοι την ξερουν την νικολ-και την ξερουν πολλοι εδω μεσα μιλαμε για τετοιο αγγελικο προσωπακι σαν αυτα που κλες οταν πεθανω ενας τετοιος αγγελος να ερθει να με παρει :grin: :grin:
στο γνωστο ξνοδοχειο που παω ερχεται με ταξι μπαινουμε μεσα καιε γω ειχα τρελλο αγχος για το αν θα μπορεσω 2ρη φορα να τελειωσει σσ ηθελα την επιβεβαιωση μου- μπαινουμε στο μπανιο και μου σκαει κατι γλωσσοφιλα σαν να ηταν η κοπελα μου αφου οταν βγηκαμεκαι ξαπλωσα εκανα και ζουζουνιες μαζι της μετα απο θεικη πιπα και γλειψιματα την ξεκιναω στο ιεραποστολικο και στην αργη ταχυτητα για τι αλλιως θα τελειωνα στα 3 δευτερολεπτα- αφου σας λςω δεν εκανα σεξ αλλα ερωτα :grin: :grin: :grin:
η ιδια μου ορμουσε για γλωσσοφιλα! αφου βγαινω την ξεκιναω στο 69 και ειχε ονειρομενο καλοσμηλεμενο μουνακι κια παρακαλω πολυ ηταν οντως υγρο κατι που δεν το πιστευα και πολυ παλια αλλα αυτο οντως ηταν .  οταν ξαναμπηκα μεσα παλι στο ιεραποστολικο που μολις αρχισα τα γρηγορα τελειωσα :sunglasses: :sunglasses:  ηταν κατι το μοναδικο που εδω και 20 χρονια πουτανες απο μια την εβδομαδα τουλαχιστον ειδικα οταν σπουδαζα εκει και ποερισσοτερςε αν βγαλουμε τα 8 χονια που ειχα συνολικα σχεσεις μενουν περιπου 10 χρονια επι 56 εβδομαδες αρα τουλαχιστον 500 ντανες στη ζωη μου - εγω τετοιο πραμα δεν το εχω ξανανιωσει και τολμω να πω ουτε και με τις πρων μου κοπελες ουτε με τπτ αλλο
απι του θεματος ξανα ντουζακι και παλι στο κρεβατι μου λειε να την κανω μασαζ και τις κανω και με ρωταει τι ζωδιο ειμαι ? και αφου μου λεει οτι 16 μαρτιου εχει γεννεθλια αφου ηταν ψαρακι τις ρωταω για πλακα τι δωρο αν την παρω και μου λεει... 2 ωρες μαζι η ενα ολοκληρο βραδυ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: εχει και χιοθμορ το πιπινακι μου!!!
μετα ε αρχιζει στο ακαποτο τσιμπουκι κατι που δεν ηταν στη συμφωνια-επαναλαμβαβνω δεν ηταν στην συμφωνια και ομως το εκανε και εκει ηταν που ο μεγας αλεξανδρος εγινε παλι τουρμπο .Την βαζω στα 4 και ειχε μια μοναδικη σταση στα 4 με απιστευτο κωλο και φοβερο βυθισμα ραχεων!!!!!!!!! μετα την βαζω ιεραποστολικο και στο τελος μπρουμυτα που τεελιωσα μετα απο 20 λεπτα .ενω καναμε 1 και 20 λεπτα δεν ειπε τπτ και στο τελος της εδωσα και παραπανω 10 λεβα
πιασαμε ην κουβεντα ειναι απο την βινιτσα ουκρανιας και ερχεται με πρακτωριο εδω αλλα το τηλ το σηκωνει η ιδια!!!!!
συμπερασμα 1 η ελενα ειναι μια φωτοβολιδα
συμπερασμα 2 αμα σε αναβει η γυναικα μπορεις να τελειωσεις και παραπανω φορες απο το κανονικο
συμπερασμα 3 Ζει ο μεγας αλεξανδρος
 συναντηση 12-03-2013
 κοστος 50 ευρω
  εμφανηση κοπελας  10
 επικοινωνια  10 επειδη ξερω ρωσσικα και βουλγαρικα
 τιμη/υπηρεσια  10
 βυζι 3
 σωμα επιδερμιδα μπεμπε  10
  αν θα ξαναπηγαινα ...εγω την παντρευομουν αυτη μεχρι και ουκρανια πηγαινα να την ζητησω :grin:



 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
to εψαχνα ακι εγω αυτο το βιντεο οταν εγραφα το καιμενο αλλα δεν το εβρισκα και ημουν σιγουρος 100%οτι θα απαντουσες με αυτο το ποσταρισμα του μουστακα !ειμαι τοσο απολυτα σιγουροις που θα εκοβα την πουτσα μου οτι θα ποσταρες στο καπακι με το βιντεο αυτο :grin: :grin: :grin: :grin:
μενταλιστ εισαι τυπε? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom