Νέα

Υπάρχει κάτι που έχετε κάνει στη ζωή σας για το οποίο να μετανιώσατε πικρά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Μακγες πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια τραγουδιστρια σε σκυλαδικο η οποια επαιζε χοντρα τζογο..μια πρωτοχρονια την συνοδευσα στο καζινο οπου δυστυχως ειχα μαζι μου τις τραπεζικες μου καρτες..μεσα σε 5 ωρες εχασα 5.000ευρω! αλλα να ηταν μονο αυτο? μου λεει μην στεναχωριεσαι θα ρεφαρουμε οταν ξαναπαμε..να μην τα πολυλεω επαιξα μαζι με το ξεκωλο ενα χρονο και οχι μονο δεν ρεφαρισα αλλα εχασα συνολικα 20.000 ευρω! ειναι κατι φυσικα που δεν θα ξαναεκανα και το μετανιωσα..μονο προσοχη τυποι..το θεμα δεν ειναι ο τζογος αλλα καποιο οποιοδηποτε λαθος που εχετε κανει για το οποιο μετανιωσατε..(π.χ να εχετε παντρευτει  :tooth:)
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: 968
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
Περιττο να σας πω οτι οταν στεγνωσα οικονομικα εξαφανιστηκε και το ξεκωλο..δλδ εχασα και λεφτα και γκομενα!  :S
 
OP
OP
M

mantaklas32

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2014
Μηνύματα
123
Like
4
Πόντοι
1
η πιο μεγαλη μαλακια που εχω ακουσει στην ζωη μου ειναι το ρητο που λεει για οτι εχω κανει δεν μετανιωνω..φυσικα και πρεπει να μετανιωνουμε και να μην επαναλαμβανουμε τα ιδια λαθη.. :rockon:
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
η πιο μεγαλη μαλακια που εχω ακουσει στην ζωη μου ειναι το ρητο που λεει για οτι εχω κανει δεν μετανιωνω..φυσικα και πρεπει να μετανιωνουμε και να μην επαναλαμβανουμε τα ιδια λαθη.. :rockon:
το ρητό λέει σωστά ΕΣΥ δεν κατάλαβες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Μακγες πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια τραγουδιστρια σε σκυλαδικο η οποια επαιζε χοντρα τζογο..μια πρωτοχρονια την συνοδευσα στο καζινο οπου δυστυχως ειχα μαζι μου τις τραπεζικες μου καρτες..μεσα σε 5 ωρες εχασα 5.000ευρω! αλλα να ηταν μονο αυτο? μου λεει μην στεναχωριεσαι θα ρεφαρουμε οταν ξαναπαμε..να μην τα πολυλεω επαιξα μαζι με το ξεκωλο ενα χρονο και οχι μονο δεν ρεφαρισα αλλα εχασα συνολικα 20.000 ευρω! ειναι κατι φυσικα που δεν θα ξαναεκανα και το μετανιωσα..μονο προσοχη τυποι..το θεμα δεν ειναι ο τζογος αλλα καποιο οποιοδηποτε λαθος που εχετε κανει για το οποιο μετανιωσατε..(π.χ να εχετε παντρευτει  :tooth:)

Με τίποτα δεν θα έδινα τα λεφτά μου σε τζόγο, άντε να παίξεις μέχρι ένα ποσό πχ 100 - 200 ευρώ αλλά εσύ διαλύθηκες... Αν μου το εγε θα την έστελνα. Ναι πολύ άνετα. Προτιμώ μόνος παρά θύμα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
μετανιωσα που βοηθησα μουνοπανα αχαριστα σημερα θα τους εδινα μια να πανε ακομα πιο χαμηλα και θα κλεινα και την ταφοπλακα για να μην πανε μακρια  ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μετανιωσα που βοηθησα μουνοπανα αχαριστα σημερα θα τους εδινα μια να πανε ακομα πιο χαμηλα και θα κλεινα και την ταφοπλακα για να μην πανε μακρια  ;)
τυπε βγαζεις πολυ κακια :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μακγες πριν 5 χρονια ειχα γνωρισει μια τραγουδιστρια σε σκυλαδικο η οποια επαιζε χοντρα τζογο..μια πρωτοχρονια την συνοδευσα στο καζινο οπου δυστυχως ειχα μαζι μου τις τραπεζικες μου καρτες..μεσα σε 5 ωρες εχασα 5.000ευρω! αλλα να ηταν μονο αυτο? μου λεει μην στεναχωριεσαι θα ρεφαρουμε οταν ξαναπαμε..να μην τα πολυλεω επαιξα μαζι με το ξεκωλο ενα χρονο και οχι μονο δεν ρεφαρισα αλλα εχασα συνολικα 20.000 ευρω! ειναι κατι φυσικα που δεν θα ξαναεκανα και το μετανιωσα..μονο προσοχη τυποι..το θεμα δεν ειναι ο τζογος αλλα καποιο οποιοδηποτε λαθος που εχετε κανει για το οποιο μετανιωσατε..(π.χ να εχετε παντρευτει  :tooth:)
την εσπρωξες τουλαχιστον τυπε?
ετσι για το γαμωτο :grin:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
που δεν αξιοποιησα ευκαιριες που ηρθαν μαζεμενες γιατι δεν ειχα τη δυναμη να τις αρπαξω. και τωρα που μπορω ερημια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom