Νέα

Wax with happy ending

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
394
Like
514
Πόντοι
81
Εγω δεν ψαχνω για λειζερ.Ειναι πολυ ακριβο για μενα.

Δεν νομίζω πως ισχύει αυτό φίλε μου
Εγώ που είχα πάει κάποιες φορές σε αυτήν τη Βίκυ από το facebook μου έβγαινε νομίζω 75€ αν θυμαμαι καλά πριν 3-4 χρόνια
για πούτσα και κώλο, με ταξί κτλπ νομίζω όλα μαζί

τώρα για αποτρίχωση σε δερματολόγο πούτσα και κώλο μου κάνει με 50€ χωρίς απόδειξη
και από εκεί που πήγαινα μία το μήνα, τώρα και μία το δίμηνο ή και πιο αραιά είναι κομπλέ
και τα δύο πονάνε πάντως!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
394
Like
514
Πόντοι
81
Είπα να συνδυάσω δύο θρεντ που έχουν ζήτηση :confused: μπας και βγάλουμε και κανα λεφτό

Καλησπερα..Πωλειται μαγαζι γωνια 60 τ.μ με παταρι 20 τ.μ με 2 wc ,ισογειο σε κεντρικοτατο σημειο στο γουδι και σε ελαχιστη αποσταση απο εκει που θα γινει ο σταθμος του μετρο...Το μαγαζι ειναι ενοικιασμενο μεχρι το 2025 κ ειναι σε εξαιρετικη κατασταση μεσα...Ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για επενδυσαρα οποιος το τσιμπησει τωρα γιατι στο μελλον η περιοχη που ηδη ειναι πολυ καλη θα εκτοξευθει..Ειναι κοντα κ σε νοσοκομεια,σχολες κτλ...Τιμη γυρω στα 95000 ελαφρως συζητησιμη για οποιον ενδιαφερεται σοβαρα....Οποιος θελει μου στελνει Pm...Σας παρακαλω σαν παμπαλαιο μελος που ειμαι να μην γινει καβλαντα απο κατω διοτι το θεμα ειναι σοβαρο...Ευχαριστω πολυ!

Κάποιος που έχει λεφτά να αγοράσει το παραπάνω μαγαζί και να το ανοίξουμε για αποτρίχωση/ξύρισμα πούτσας με "ενυδάτωση" :wink: (ώστε να μην έχουμε και θέματα νομικά)
να έρχεστε να τα πετάτε όλα, και τρίχες και χύσια...

Αναλαμβάνω εγώ όλη τη διαχείριση μετά, έχω σκεφτεί από το design μέχρι λογότυπο. Εννοείται με κοπέλες...
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
149
Like
339
Πόντοι
21
Είπα να συνδυάσω δύο θρεντ που έχουν ζήτηση :confused: μπας και βγάλουμε και κανα λεφτό



Κάποιος που έχει λεφτά να αγοράσει το παραπάνω μαγαζί και να το ανοίξουμε για αποτρίχωση/ξύρισμα πούτσας με "ενυδάτωση" :wink: (ώστε να μην έχουμε και θέματα νομικά)
να έρχεστε να τα πετάτε όλα, και τρίχες και χύσια...

Αναλαμβάνω εγώ όλη τη διαχείριση μετά, έχω σκεφτεί από το design μέχρι λογότυπο. Εννοείται με κοπέλες...
Αντε ανοιξτε να ερχομαστε.Αφου το σκεφτηκες γιατι δεν ρισκαρεις με ενα δανειο?
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.957
Κριτικές
5
Like
6.423
Πόντοι
2.306
Επόμενα νήματα:
- Ινστιτούτα αισθητικής που γαμάς.
- Ινστιτούτα αισθητικής που δεν γαμάς.
- Ινστιτούτα αισθητικής που σερβίρουν φραπέ.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
924
Like
1.539
Πόντοι
206
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
307
Like
719
Πόντοι
81
Εγω με την Αλίκη μίλησα...
Στο mansion καποτε ειχε αντρα για αποτριχωση.Τι σου ειπε εσενα?
Όταν έκανα πριν κάνα μήνα μασάζ....δεν μου ανέφερε κάτι τέτοιο....άλλωστε δεν με ενδιαφέρει γι αυτό δεν ρώτησα περαιτέρω
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
149
Like
339
Πόντοι
21

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.023
Κριτικές
20
Like
24.231
Πόντοι
8.346
Είπα να συνδυάσω δύο θρεντ που έχουν ζήτηση :confused: μπας και βγάλουμε και κανα λεφτό



Κάποιος που έχει λεφτά να αγοράσει το παραπάνω μαγαζί και να το ανοίξουμε για αποτρίχωση/ξύρισμα πούτσας με "ενυδάτωση" :wink: (ώστε να μην έχουμε και θέματα νομικά)
να έρχεστε να τα πετάτε όλα, και τρίχες και χύσια...

Αναλαμβάνω εγώ όλη τη διαχείριση μετά, έχω σκεφτεί από το design μέχρι λογότυπο. Εννοείται με κοπέλες...
Όταν λες κοπέλες?? Θα εχεις περούκες σε διάφορες αποχρώσεις και θα τις αλλάζεις τακτικά??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom