Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Τζορτζ βαλε και μια φωτο για το που και με ποιες συνθηκες ζουν αρκετοιι ελληνες του εξωτερικου στην καμαρουλα μια σταλια 2χ2 με κοινο wc και κουζινα. Παλιοτερα ειχαν βαλει κατι τετοιες φωτο καποιοι δηθεν " επιτυχημενοι" τυποι του εξωτερικου και απορησαμε πως ζουν εκει μεσα -οι οποιοι δεν εχουν ουτε ποδηλατο -απο αποψη και καλα ομως πηγαινουν με τα μμμ της χωρας .Κατα τα αλλα διατυμπανιζουν οτι βγαζουν τρελλο χρημα που τετοιο ποσο ουτε νευροχειρουργοι δεν βγαζουν εκει.
Υπάρχουν και τυπαδες που γουστάρουν μινιμαλιστικα πράγματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ασε το χαρτη κατω που εμαθες εσυ το βροτσλαβ,εσυ ακόμα βλεπεις τους ουρανοξύστες της Λεμεσού η γυρισες πισω στο χωριό.
Αγοράκι μου τα ταξίδια που κάνω εγώ στον χρόνο εσύ τα κάνεις σε δέκα.
Έλα που θα μου πεις και για Λεμεσό που δεν ξέρεις καν που πάνε τα 4.
Φαντάζομαι πόσο άσχετος είσαι που έχει γεμίσει πύργους η Λεμεσός και εσύ θυμάσαι 3-4. Αυτό το ότι μερικοί έχετε άποψη για μέρη που καν δεν ξέρετε είναι τρομερό.

Στο μεταξύ σε ποιο μέρος μένεις και το παίζεις ιστορία;
Για να μην αναφέρεις τίποτα σε κόβω να είσαι σε κανένα διαμέρισμα 20ετιας 50τετραγωνικα.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Aρχοντα μεσω ποιου σοσιαλ τις πιανεις?
Εμενα οι πολωνες μεσω φβ δεν ρολαρουν.

Εχει το sympatia.pl,interia.pl,randki.org,παλιά είχε πολύ περισσότερα.Τώρα χρησιμοποιώ και σπονσοροσάιτς.Αλλά το καλύτερο είναι φυσικά το live.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Διαφήμιση της Βέρμαχτ για τα ελληνικά νησιά μετά το 7:17.Στο Αγιον Ορος ανακάλυψαν ακόμα και προσωπογραφία του Χίτλερ.
Κατα καιρους αναφερεσαι σε αυτον τον περιεργο τυπο και φαινεται οτι τον κρυφο γουσταρεις. Θα επρεπε ομως να ζουσες εκεινη την εποχη και να σε στριμωχνε στο αουσβιτς νομιζοντας οτι εισαι απο τους αλλους- τους εκλεκτους με το λουκ που εχεις. Εκει στην στεπα ομως θα ελιωνε η καρα σου διχως ελεος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
10
Like
1.542
Πόντοι
506
Πως κανεις ετσι σαν κυρατσα που της κλεψαν το φακιολι και τον κουβά,εγω δεν το παιζω πολυταξιδεμενος εσυ εχεις αυτα τα κομπλεξ.
Ρε ουρανοξυστης πιανεται πανω απο 150 μετρα υψος ενα κτιριο,τωρα τα 20οροφα δεν μετρανε ως ουρανοξυστες και σου ειπα τι να τους κανεις τους ουρανοξυστες οταν οι τιμές στη λεμεσο εχουν πιασει τιμες Λονδίνου με μισο μισθο αγγλιας.
Αθήνα μενω στη κυψελη αν σ ευχαριστεί αυτό.
ρε σφυριχτρα ο @xenitemenos εχει ενα κομπλεξ με το θεμα ταξιδια, τα παρουσιαζει εδω στο μπου ως επαθλο, οπως η κυρα σουλα στο κομμοτηριο. Ενιοτε μας ποσταρει και ρουχα :2funny:.
Καποιο μικρο γραναζακι δεν.. οκ ολοι εδω εχουμε κατι, αλλα τουλαχιστον το δικο του χουι φερνει γελιο
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Πως κανεις ετσι σαν κυρατσα που της κλεψαν το φακιολι και τον κουβά,εγω δεν το παιζω πολυταξιδεμενος εσυ εχεις αυτα τα κομπλεξ.
Ρε ουρανοξυστης πιανεται πανω απο 150 μετρα υψος ενα κτιριο,τωρα τα 20οροφα δεν μετρανε ως ουρανοξυστες και σου ειπα τι να τους κανεις τους ουρανοξυστες οταν οι τιμές στη λεμεσο εχουν πιασει τιμες Λονδίνου με μισο μισθο αγγλιας.
Αθήνα μενω στη κυψελη αν σ ευχαριστεί αυτό.
Ωραία και πολυπολιτισμικη η Κυψέλη. Κοσμοπολίτικη, δεν έχει να ζηλέψει κάτι από την ποικιλία πανίδας
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Εχει το sympatia.pl,interia.pl,randki.org,παλιά είχε πολύ περισσότερα.Τώρα χρησιμοποιώ και σπονσοροσάιτς.Αλλά το καλύτερο είναι φυσικά το live.
Παίζεις με σάιτ ρε τύπε ;

Γιατί ; Γερασες και βαρέθηκες το λαιβ και τα ινσταφακ

Μην εγκαταλείπεις τις αρχές του κμανισμου
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Πηγαινε βαλτικες χωρες καλυτερα -σκουπα -Μαιο Ιουνιο.
Δε θα γαμησει βαλτικές τύπε μου .

Η εποχή είναι για σκληρά πουτσοσαφαρι. Στην Ευρώπη μόνο Λευκορωσία και Ρωσία μπορείς

Εκτός αν το σηκώνεις με εμφάνιση και ΙΣΩΣ σου κάτσει κάποιο τυχερό Πολωνία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
ρε σφυριχτρα ο @xenitemenos εχει ενα κομπλεξ με το θεμα ταξιδια, τα παρουσιαζει εδω στο μπου ως επαθλο, οπως η κυρα σουλα στο κομμοτηριο. Ενιοτε μας ποσταρει και ρουχα :2funny:.
Καποιο μικρο γραναζακι δεν.. οκ ολοι εδω εχουμε κατι, αλλα τουλαχιστον το δικο του χουι φερνει γελιο
Τύπε δες τον ηφαίστειο , γαμαει με τα ταξίδια του. Κάποιες γκόμενες ψαρώνουν και το δίνουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοιτα με εσθονες δεν ειχα καλη εμπειρία μια ζητουσε λεφτα η αλλη πολύ απελευθερωμενη και δεν ταιριαζαμε.τωρα λετονες λιθουανες δεν ξερω δεν ειχα εμπειρια.
Αν εχεις να προτεινεις κατι συγκεκριμένο και τοποθεσια τοτε καλως,δεν θα παω στα τυφλα αν δεν εχω φτιαξει διαδικτιακο κονε εστω με μια ρωσια ανετα ειχα σταντ μπαι και μετα πηγαινα στην εκαστοτε πολη
ΜΚρια από Λιθουανες θα σου πρήξουν τα συκώτια και δε θα σου κάτσουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Αν δεν ξαναπαω ρωσια θα παω πολωνια.
Ψάχνω ρωσικη πολη να παω ειμαι στο ντεμι να παω ιβανοβο που ηταν καλά η να παω νιζνι νοβγκοροντ
Αν δεν είσαι κάτω των 35 (και πολλά λέω) και προβλεπε με μπράτσα/ρουχα ,ούτε να περάσεις από την Πολωνία
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Παίζεις με σάιτ ρε τύπε ;

Γιατί ; Γερασες και βαρέθηκες το λαιβ και τα ινσταφακ

Μην εγκαταλείπεις τις αρχές του κμανισμου

Ισα ίσα γράφω οτι χτυπάω στο Live.Την τελευταία φορά στο κλαμπ Ritual μετά από κατανάλωση σαμπάνιας δυο Πόλκες μου εκμυστηρεύτηκαν οτι είχαν πρόβλημα να πληρώσουν το νοίκι την επόμενη και χρειάζονταν επειγόντως τα 2500 ζλότυ να ξεχρεώσουν.Αν τους τα έδινα,έρχονταν μαζί μου στο ξενοδοχείο.Τελικά δεν τους τα έδωσα γιατί μόνο η μία έλεγε.Σε κλαμπ όπως το Ritual,το Sen κτλ πάντα κάτι ψαρεύεις παίζει το μάτι τους.Τώρα έχει ψωλόκρυο δεν μπορείς να βγεις στο δρόμο για daygame.Ρωσία,Ουκρανία έχει το καλό οτι χτυπάς στα ρεστωράν,έρχονται μερικές να φάνε τίγκα στο χαμόγελο,εξώλεις και προώλεις,συχνά χωρίς σουτιέν με sideboobs,όλα έξω οπότε είσαι έτοιμος να χυμήξεις.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Αν δεν ξαναπαω ρωσια θα παω πολωνια.
Ψάχνω ρωσικη πολη να παω ειμαι στο ντεμι να παω ιβανοβο που ηταν καλά η να παω νιζνι νοβγκοροντ

Νίζνι Νόβγκοροντ πήγαινε ο δημητράκης οπότε μπορεί να δεις και τίποτα σκατά στις γωνίες.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
1706700875024.jpg
1706700913442.jpg

Πολη Τβερ Ρωσία
Πωπω ψυχοπλάκωμα...Δηλαδή να διατρέξει τέτοιο κίνδυνο να πας εκεί; Καλύτερα ένα εσκορτάκι ή να πας σε μία ανθρωπινή πόλη και να πληρώσεις μία ώρα να κάνεις τη δουλειά σου και να κάνεις και τουρισμό μετά...Μακριά...Τελικά φαίνεται πως όλες οι σλάβικες πόλεις για τον πούτσο είναι(δεν έχω πάει και σε καμιά η αλήθεια είναι)...
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Πωπω ψυχοπλάκωμα...Δηλαδή να διατρέξει τέτοιο κίνδυνο να πας εκεί; Καλύτερα ένα εσκορτάκι ή να πας σε μία ανθρωπινή πόλη και να πληρώσεις μία ώρα να κάνεις τη δουλειά σου και να κάνεις και τουρισμό μετά...Μακριά...Τελικά φαίνεται πως όλες οι σλάβικες πόλεις για τον πούτσο είναι(δεν έχω πάει και σε καμιά η αλήθεια είναι)...

Δεν είναι όλες οι σλαβικές πόλεις για τον πούτσο.Μερικές είναι φοβερές,έχουν καυλωτική ατμόσφαιρα.Ρωσία οι επαρχιακές πόλεις είναι καταθλιπτικές,Πολωνία,Τσεχία είναι πολύ καλύτερες.





Εδώ με ένα ρούβλι αγοράζεις διαμέρισμα.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
H Ουκρανία έχει και πολλές ωραίες ιστορικές πόλεις όπως Κίεβο,Οδησσό,Ντονιέτσκ,Λβωφ κτλ,είναι πιο ευχάριστη γενικά από τη Ρωσία.Εχει πιο ευρωπαικό χαρσκτήρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
από αυτά που έχω δει μόνο σε πρωτεύουσα θα την πάλευα, Βαρσοβία, Μόσχα, Πράγα..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Ρωσία πάντα οι πλεμπαίοι ζούσαν μέσα στα σκατά και οι άρχοντες στη χλίδα μέχρι που ήρθε ο κομμουνισμός και τα έκανε σκατά για όλους.Εχουν ωραία τμήματα οι πόλεις εκεί που έμενε η αριστοκρατία ή οι νεόπλουτοι τώρα αλλά συνήθως είναι μικρά και όχι κεντρικά.Στη Ρωσία τα πιο εντυπωσιακά κτίρια είναι τα κυβερνητικά και των τραπεζών.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Αν εχεις να προτεινεις κατι συγκεκριμένο και τοποθεσια τοτε καλως,δεν θα παω στα τυφλα αν δεν εχω φτιαξει διαδικτιακο κονε εστω με μια ρωσια ανετα ειχα σταντ μπαι και μετα πηγαινα στην εκαστοτε πολη
Με εσθονη ειχα αρκετα καλη εμπειρια πριν λιγα χρονια καλοκαιρι με μια 23αρα που εκανε πορνοσταρικα σκηνικα. Λετονες και λιθουανες ειχα γνωρισει μερικες στην ολλανδια και γινοταν φαση αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο, αν και μου φανηκαν λιγο πυροβολημενες. Τωρα για κατατοπια δεν γνωριζω να σου πω κατι συγκεκριμενο γιατι πηγα σε αυτα τα μερη για τουρισμο με γκομενα. Δηλαδη ηταν σαν να μπηκα στο jumbo με το παιχνιδι μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom