Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Μιλάμε για πόλη των 5000 κατοίκων.Φαντάσου Ελλάδα να το βλέπεις αυτό στην αποβάθρα στον Παλαιοφάρσαλο.

Κι εδώ καλοκαίρι όλες κυκλοφορούν ημίγυμνες,και σε πόλεις και σε χωριά
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Δε θα το έλεγα οτι έχει συντηρητισμό Ουκρανία.Παντού ψωλέτες βλέπεις.Παντρεμένα ζευγάρια ελάχιστα.Ρωσία παντού οικογένειες με παιδάκια ήτανε,Ουκρανία οι περισσότερες με παιδί είναι χωρισμένες.
Τι μαλακίες λες πάλι ρε τυπε.
Από τους πιο συντηρητικούς είναι οι Ουκρανοί και θυμίζει νοοτροπία Ελλάδος πριν 40 χρόνια.

Εχω δουλέψει και γνωρίσει δεκάδες ουκρανούς στην Κύπρο τόσα χρόνια που μένω.
Το 95% είναι παντρεμένοι από τα 25 τους. Γνωρίζω ζευγάρια μαζί από τα 17 τους.
Πολλοί μένουν μαζί και δουλεύουν μαζί με τη γυναίκα τους στην ίδια εταιρεία.

Έλεος με τις βλακείες που γράφεις κάπου.
Οκ θα χωρίσουν κάποτε αρκετοί, αλλά μη λέμε ότι δεν παντρεύονται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Πολωνέζες...




β1.png
β4.png
β15.png
β16.png
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Τι έγινε, πού χάθηκε ο ΒΠ;

Σας διαβάζω,απλά ένιωθα ότι επαναλαμβάνομαι και γενικά θεωρώ ότι στο συγκεκριμένο thread επαναλαμβανόμαστε και αρκετές φορές κουράζουμε και κουραζόμαστε και οι ίδιοι.

Μιας και αναφέρθηκαν οι Βουλγάρες, ας γράψω τη δική μου εμπειρία.
Όσο ήμουν Ελλάδα, η εικόνα μου για τις Βουλγάρες ήταν ότι πρόκειται στην πλειοψηφία τους για μελανούρια ημιγυφτοειδή και δεν είχα ασχοληθεί.
Και μπορεί να λέγεται για τις Σέρβες ότι μας γουστάρουν σαν λαό,κ.λ.π. αλλά η δική μου εμπειρία στο εξωτερικό είναι ότι τον μεγαλύτερο ενθουσιασμό στο άκουσμα ότι είμαι Έλληνας, τον έχουν δείξει Βουλγάρες.

Έχω νταραβεριστεί με τρεις, που εμφανισιακά θα μπορούσαν να είναι ξαδέρφες μεταξύ τους.
Ξανθές,πράσινα ή μπλε μάτια,λευκές. Και οι τρεις καταγωγή πέριξ της Βάρνας.
Όλες το έψηναν για κάτι σοβαρό, στο κρεβάτι πολύ καλές, αγαπησιάρικες.
Aλλά συγκριτικά με άλλες Σλάβες, δεν...
Αν και η μία ήταν φραγκάτη που οι γονείς την έστειλαν Λονδίνο να σπουδάσει και οι άλλες δύο σπουδαγμένες Γερμανία, υπήρχε μια εσάνς βλαχιάς και μπας κλασαρίας..
Στα θετικά, ότι κάτι αραβοτουρκοαφρικανούς, δεν τους πλησίαζαν ούτε στα 5 μέτρα..

Πιο πιθανό να ξεκωλιάζει ελβετίδες αριστοκράτισσες μέχρι να πετύχει το μαγικό κρεμπιέ.

Αρχηγέ, εσύ έχεις καταλάβει προ πολλού τι και πως με την πάρτη μου.

Κάποτε είχα βάλει ένα deadline(αν μπορεί κάποιος να κάνει κάτι τέτοιο στη ζωή)
και πολύ πριν τα 45 να κάνω συνδυασμό high display value και ψευδαίσθησης(στα όρια που να μπορώ να την τεκμηριώσω), να κρεμάσω καπότες και να κάνω cash out.
Tο θέμα είναι ότι ενώ ειδικά στην Ελλάδα που ήμουν προβλεπόμενος όλο αυτό φαινόταν πιθανή κατάληξη,
από τότε που έχω φέρει τη ζωή στα μέτρα μου, ακολουθώ ένα lifestyle που δύσκολα να μπορέσω ξανά να συνδεθώ μόνο με μια γυναίκα.
Τα 45 απέχουν ακόμη, αλλά δύσκολο να ξεκολλήσω από τον ποδόγυρο..

Μέσα Μάρτη θα κάνω ανταπόκριση από τη Ρίγα.
Έχει ένα εκπαιδευτικό συνέδριο και το σχέδιο μου είναι φορώντας το χιτώνιο της πιο ελκυστικής χώρας της Ευρώπης, να τάξω πράγματα που δεν μου ανήκουν, αλλά μπορώ να επηρεάσω, σε κάποιες από τις ομορφότερες φοιτήτριες της Ευρώπης.
Δεσμεύομαι ενώπιον σας, ότι υποτροφίες,θέσεις εργασίας για ερευνήτριες,κ.λ.π. θα προσφερθούν με αυστηρά ακαδημαϊκά κριτήρια..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Σλοβακες και τσεχες δεν ειναι ξεκωλιαρες ασε που ειναι και δύσκολες γενικα

Σλοβάκες,Τσέχες, δεν το δίνουν όπως οι Γερμανίδες ή οι Αγγλίδες,
ούτε το ξεφτιλίζουν με το αλκοόλ και καβαλάνε όποια πούτσα βρεθεί μπροστά τους.

Αλλά οι Σλοβάκες είναι πολύ πιο δύσκολες σε όλα συγκριτικά με Τσέχες.
Από το να κάνεις κάτι casual,μέχρι κάτι πιο σοβαρό,
με Τσέχες σαν ξένος έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες.

Πράγα ότι νταραβέρια είχα, όλο και κάποια Τσέχα φίλη τους θα είχε κάτι με ξένο.
Μπρατισλάβα με μια συγκεκριμένη που τραβιόμουν καιρό, ήμουν πάντα ο μόνος ξένος στον κύκλο της.
Σε φάση να πηγαίνουμε σε γενέθλια σε μαγαζί και να είμαι ο μόνος μη Σλοβάκος στο μαγαζί.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Οι Γερμανίδες το δίνουν εύκολα;

Για μένα είναι η πιο εύκολη εθνικότητα,πάνω από το 90% από ότι έχω γαμήσει στο εξωτερικό ήταν Γερμανίδες.
Επίσης πολύ τίμιες και ειλικρινείς με το τι θέλουν, σε βαθμό που ένας μέσος μεσογειακός να μην το αντέξει.
Καλός ο σλαβικός κόσμος, αλλά οι πολύ καλές γερμανίδες τις πατάνε όλες ειδικά για σοβαρά πράγματα.
Panzer Kraft...

Έίχα Γερμανίδα τούμπανο, που ενώ έκανε γυμναστική σε εξωτερικό χώρο τραυματίστηκε και μου έστειλε απλά ένα μήνυμα:"Τραυματίστηκα στο πόδι, πάω στο νοσοκομείο, μην ανησυχείς".
Πήγε μόνη της από το πάρκο στα επείγοντα με το ηλεκτρικό ποδήλατό της, ενώ τελικά είχε πλήρη ρήξη αχιλλείου τένοντα..
Επίσης κατά την αποκατάσταση ούτε μαλακίες τύπου δεν σέβεσαι την κατάστασή μου και φέρε μου αυτό και εκείνο..Σχεδόν τα πάντα τα έκανε μόνη της με πατερίτσες.
Και γαμήσι σε όποια στάση δεν της ζόριζε το πόδι..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Μέσα Μάρτη θα κάνω ανταπόκριση από τη Ρίγα.
Έχει ένα εκπαιδευτικό συνέδριο και το σχέδιο μου είναι φορώντας το χιτώνιο της πιο ελκυστικής χώρας της Ευρώπης, να τάξω πράγματα που δεν μου ανήκουν, αλλά μπορώ να επηρεάσω, σε κάποιες από τις ομορφότερες φοιτήτριες της Ευρώπης.
Δεσμεύομαι ενώπιον σας, ότι υποτροφίες,θέσεις εργασίας για ερευνήτριες,κ.λ.π. θα προσφερθούν με αυστηρά ακαδημαϊκά κριτήρια..

Το έριξες στο μεντοριλίκι βλέπω.Γενικά με τις Λετονές όπως έχω διαπιστώσει το σπονσοριλίκι είναι μονόδρομος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Το έριξες στο μεντοριλίκι βλέπω.Γενικά με τις Λετονές όπως έχω διαπιστώσει το σπονσοριλίκι είναι μονόδρομος.

Μέντορας με six pack και πλήρης μαλλιών :grin:
Βασικά η Ζυρίχη έχει λειτουργήσει σαν καταλύτης, σε βαθμό που δεν περίμενα.
Σκέψου ότι ακόμη και Γερμανίδες από το παρελθόν δεν έκλεισαν την πόρτα όταν είπα ότι μεταναστεύω,
αντιθέτως οι περισσότερες ήρθαν για επίσκεψη και είναι σε επαφή.

Αρχηγέ, πρέπει επιτέλους να συναντηθούμε σε κανά μουνολίβαδο να τα πούμε.
Και Γερμανία μπορώ να πεταχτώ εκεί στα μέρη σου για κανά μπυρόνι.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Ναι αλλα μου τη σπαει αυτη η πολλη ανεξαρτησια τους.
Π.χ ο αλλος ειχε γκομενα απο το μανχαιμ και ξαφνικα σε μια μερα του στέλνει μηνυμα και του λεει παω μονη μου Μεξικό για 10 μερες χωρις να του πει κάτι και ξαναμιλησε μαζι της οταν γυρισε,πολλη ανεξάρτητες γενικα,σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι.
Ενας μεσογειακός ομως δυσκολα να δεχτεί αυτο το ανεξάρτητο, μη σου πω θα προτιμήσει να του τα πριζει παρα να κανει οτι γκλαβα της κατέβει.
Ισχύει, όπως και ότι μπορεί να σε αδειάσουν σε χρόνο dt αν κάτι δεν τους κάνει.
Δεν είναι Ελληνίδες,οι Πολωνέζες, άντε να το προσπαθήσουμε ξανά και ας δώσουμε μια ευκαιρία.
Οι Γερμανίδες θα σε προειδοποιήσουν μία, δύο το πολύ και μετά γειά σας.
Μου έχει συμβεί με μία που ήταν 28 ήθελε να κάνει παιδί, μου το είπε μια,μου το ξαναείπε και μετά πούλους.

Όσο αφορά μεσογειακούς, καταλαβαίνω και τη Γερμανίδα που έχει πάει από τα 18 να μείνει έστω σε WG μόνη της και δε θέλει δίπλα της έναν μπουχεσάκο που μένει μαζί ή πανω/κάτω με τους γονείς, που θα της φορτώσει τα προβλήματα όλης της οικογένειάς του,που για όλα πρέπει να πάρει έγκριση από το οικογενειακό συμβούλιο.
Επίσης οι περισσότερες Γερμανίδες είναι αθλητικά πολύ δραστήριες, που αν δεν ήμουν και εγώ,
τα καλά τα νέτα θα τα έβλεπα με το κυάλι.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Βαλκάνιε η βαση σου ειναι τσεχια η Ελβετία?
Είχα μείνει ένα εξάμηνο πολύ πριν την πανδημία Τσεχία, έχω κρατήσει πολλά κονέ,
πάω πολύ συχνά,αρκετά χρόνια έμενα Μόναχο και εδώ και κανά χρόνο Ζυρίχη.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Αξιζει η τσεχια να μεινει ενας Έλληνας?
Ειναι καλυτερα οικονομικα απο ελλαδα?
Οικονομικά είναι καλύτερα από Ελλάδα, αν και μετά την πανδημία οι τιμές σε όλα έχουν ξεφύγει και εκεί.
Για Πράγα μιλάω, η επαρχία είναι αλλιώς.

Ένας Έλληνας που την ψάχνει με το μουνί, είναι καλύτερα να μείνει Πράγα.
Ακόμη και με Τσέχες να μη βρει άκρη, έχει 365 μέρες τουρίστριες.
Το πληρωμένο όμως,έχει πεθάνει από καιρό.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Οικονομικά είναι καλύτερα από Ελλάδα, αν και μετά την πανδημία οι τιμές σε όλα έχουν ξεφύγει και εκεί.
Για Πράγα μιλάω, η επαρχία είναι αλλιώς.

Ένας Έλληνας που την ψάχνει με το μουνί, είναι καλύτερα να μείνει Πράγα.
Ακόμη και με Τσέχες να μη βρει άκρη, έχει 365 μέρες τουρίστριες.
Το πληρωμένο όμως,έχει πεθάνει από καιρό.
Για λέγε για πριβατ ...έχω σπίτι πλέον εκεί κ σκέφτομαι να πάω...έχω να πάω από το 1998 πρώτη φορά κ δεύτερη τρίτη 2002 κ 2003

Με μια σοκολάτα ρίχνεις διμετρα μουνετα ;:think:

Τότε ένα γερμανικό Μάρκο έκανε κοντά είκοσι κορόνες κ τώρα ένα ευρώ δλδ δύο Μαρκα εχουν 25 κορόνες...
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Μέντορας με six pack και πλήρης μαλλιών :grin:
Βασικά η Ζυρίχη έχει λειτουργήσει σαν καταλύτης, σε βαθμό που δεν περίμενα.
Σκέψου ότι ακόμη και Γερμανίδες από το παρελθόν δεν έκλεισαν την πόρτα όταν είπα ότι μεταναστεύω,
αντιθέτως οι περισσότερες ήρθαν για επίσκεψη και είναι σε επαφή.

Αρχηγέ, πρέπει επιτέλους να συναντηθούμε σε κανά μουνολίβαδο να τα πούμε.
Και Γερμανία μπορώ να πεταχτώ εκεί στα μέρη σου για κανά μπυρόνι.

Πάω αρχές Μαρτίου Βαρσοβία.Αμα θες να κάνουμε καμιά εξόρμηση στα φοβερά κλαμπ της Μαζοβιέτσκα και του Βιστούλα.Είμαι σίγουρος οτι στο Sen,Enklawa κτλ θα βγάζεις κάθε νύχτα γκόμενα,δεν υπάρχει περίπτωση.
Ενκλάβα την τελευταία φορά που πήγα την πήρε ο άλλος στις αντρικές τουαλέτες και τη γάμησε τη γκόμενα.Βγήκε η τύπισσα με χαμόγελο ως τα αυτιά.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Για λέγε για πριβατ ...έχω σπίτι πλέον εκεί κ σκέφτομαι να πάω...έχω να πάω από το 1998 πρώτη φορά κ δεύτερη τρίτη 2002 κ 2003

Με μια σοκολάτα ρίχνεις διμετρα μουνετα ;:think:

Τότε ένα γερμανικό Μάρκο έκανε κοντά είκοσι κορόνες κ τώρα ένα ευρώ δλδ δύο Μαρκα εχουν 25 κορόνες...

Άμα η σοκολάτα είναι καμιά ΙΟΝ 300γραμμαρίων και τις κοπανήσεις δυνατά στο κεφάλι, ίσως ρίξεις καμία:grin:

Μη ρωτάς για Privat, το πάρτυ σχόλασε..
Εδώ τα έχουν παρατήσει ακόμη και Τσέχοι που είχαν τριψήφιο αριθμό κριτικών.
H ώρα σε κανά σοβαρό ίδρυμα,έχει πάει 85 ευρώ, χώρια τα έξτρα.
Τα πιπίνια που προορίζονταν κάποτε για Privat, έχουν χαθεί στα Instagram,στα onlyfans και στις κάμερες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Για λέγε για πριβατ ...έχω σπίτι πλέον εκεί κ σκέφτομαι να πάω...έχω να πάω από το 1998 πρώτη φορά κ δεύτερη τρίτη 2002 κ 2003

Με μια σοκολάτα ρίχνεις διμετρα μουνετα ;:think:

Τότε ένα γερμανικό Μάρκο έκανε κοντά είκοσι κορόνες κ τώρα ένα ευρώ δλδ δύο Μαρκα εχουν 25 κορόνες...

Τσεχία μόνο μικρές πόλεις παίζεις μπάλα και χωριά.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446
Πάω αρχές Μαρτίου Βαρσοβία.Αμα θες να κάνουμε καμιά εξόρμηση στα φοβερά κλαμπ της Μαζοβιέτσκα και του Βιστούλα.Είμαι σίγουρος οτι στο Sen,Enklawa κτλ θα βγάζεις κάθε νύχτα γκόμενα,δεν υπάρχει περίπτωση.
Ενκλάβα την τελευταία φορά που πήγα την πήρε ο άλλος στις αντρικές τουαλέτες και τη γάμησε τη γκόμενα.Βγήκε η τύπισσα με χαμόγελο ως τα αυτιά.

Αρχηγέ, θα είμαι για αρκετές μέρες λίγο πιο ψηλά..

Riga.jpg


Τα λεφτά που βλέπεις τα πληρώνουν άλλοι, γι' αυτό και ξοδεύονται πλουσιοπάροχα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Άμα η σοκολάτα είναι καμιά ΙΟΝ 300γραμμαρίων και τις κοπανήσεις δυνατά στο κεφάλι, ίσως ρίξεις καμία:grin:

Μη ρωτάς για Privat, το πάρτυ σχόλασε..
Εδώ τα έχουν παρατήσει ακόμη και Τσέχοι που είχαν τριψήφιο αριθμό κριτικών.
H ώρα σε κανά σοβαρό ίδρυμα,έχει πάει 85 ευρώ, χώρια τα έξτρα.
Τα πιπίνια που προορίζονταν κάποτε για Privat, έχουν χαθεί στα Instagram,στα onlyfans και στις κάμερες..
Κρίμα
Τότες θα πάω Ναμίμπια :confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.463
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom