Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Επιασες το βασικό δίπτυχο.Πληρωμή με το μήνα ή πληρωμή με τη συνάντηση.Αυτή είναι η πρώτη συμφωνία που κάνεις.
Μερικές όμως οι μουνάρες δηλαδή σου ζητάνε και τα δύο.

Το σημαντικοτερο στο σπονσορινγκ ειναι οτι ολες οι παραπανω ωρες ειναι υπερ του σπονσορος, σε αντιθεση με τις υπολοιπες κατηγοριες αγοραιου που παντα λειτουργει αναλογικα. Δηλαδη θα πας στο ντελο 2 φορες, θα δωσεις τα διπλα, στο στουντιο το ιδιο, στο μασαζ το ιδιο, στα κωλομπαρο αν πιεις τα διπλα θα πληρωσεις τα τετραπλα :tooth: (οποιος πει οτι δεν του τυχε λεει ψεμματα :tooth: )

Στο σπονσορινγκ αν βρεθεις με τη γκομενα 6, 12, 24 ωρες αντι για 3, ποτε δε θα σου ζητησει τα διπλασια, τετραπλασια, οκταπλασια, κλπ
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Το σημαντικοτερο στο σπονσορινγκ ειναι οτι ολες οι παραπανω ωρες ειναι υπερ του σπονσορος, σε αντιθεση με τις υπολοιπες κατηγοριες αγοραιου που παντα λειτουργει αναλογικα. Δηλαδη θα πας στο ντελο 2 φορες, θα δωσεις τα διπλα, στο στουντιο το ιδιο, στο μασαζ το ιδιο, στα κωλομπαρο αν πιεις τα διπλα θα πληρωσεις τα τετραπλα :tooth: (οποιος πει οτι δεν του τυχε λεει ψεμματα :tooth: )

Στο σπονσορινγκ αν βρεθεις με τη γκομενα 6, 12, 24 ωρες αντι για 3, ποτε δε θα σου ζητησει τα διπλασια, τετραπλασια, οκταπλασια, κλπ

Ναι,αλλά πρέπει να τις απασχολείς αυτές τις ώρες να τις βγάζεις έξω κτλ.Οι γκόμενες θέλουν διασκέδαση.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.699
Πόντοι
216
Καθήστε τώρα να βλέπετε βίντεο με πολων΄έζες για τους υπόλοιπους 3-6-12 μήνες που θα ξαναπάτε να γαμήσετε 2-3 φορές ξανά.

Είπαμε τώρα θα βλέπετε τις μπριζόλες να ψήνονται και υπομονή με φακές για 3-6-12 μήνες μέχρι να φάτε ξανά χαχα

 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Βασικα η ολη εννοια της αποκλειστικοτητας ειναι αστεια οταν μιλαμε για αγοραιο σεξ κατα βαθος και με ολα οσα ξερουμε να γινονται ακομα και σε κανονικους συντηρητικους γαμους τη σημερον ημερα
Arrangement είναι, μαν. Και η προίκα παλιά arrangement ήταν, αλλά κανένας δεν κακοχαρακτήριζε το γαμπρό που ήθελε να τον πληρώσουν.

Το σπόνσοριγκ είναι γκομενοσχέση με τους όρους του σπόνσορα. Δεν θέλει σχέση με δύο ισότιμα μέλη, θέλει να κάνει αυτός κουμάντο και πληρώνει για αυτό το προνόμιο. Δεν είναι καθαρά σεξουαλικές υπηρεσίες και δεν ταυτίζεται με τον αγοραίο. Η σπονσορέτα δεν εκδίδεται στην αγορά και στη διάθεση οπουδήποτε πελάτη. Προχωράει αν της αρέσει το deal και οφείλει να παράσχει ένα σύνολο γκομενικών υπηρεσιών κι όχι μόνο σεξ.

Ο σπόνσορας προτιμάει να ασχολείται με το κυνήγι της προσωπικής (κυρίως οικονομικής) του επιτυχίας και δεν θέλει μία συνήθη γκόμενα να τον ζαλίζει με διάφορα. Θέλει μία γκόμενα που να είναι πάντα διαθέσιμη, ευχάριστη, κυκλοφορίσιμη και κυρίως να μην χώνει τη μύτη της στις δουλειές του, διότι η σύντροφος μπορεί να γίνει ο μεγαλύτερος εχθρός σου αν όλα στραβώσουν, επειδή ξέρει μυστικά. Πληρώνει για να έχει γκόμενα με τους δικούς του όρους και όσο τη χρειάζεται. Όποιος έχει το χρήμα θέλει αποκλειστική σχέση, οι υπόλοιποι βολεύονται με διάφορα variants που είναι πιο κοντά στον αγοραίο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Ρε Kalogero εσύ μας έλεγες για μέντορινγκ,τώρα έμαθες και τις τιμές στο σπόνσορινγκ?
Το έχω γράψει παλιά ότι πριν το μέντοριγκ έκανα και σπόνσοριγκ για ένα διάστημα και τα παράτησα όταν μία μου ζήτησε αυτοκίνητο. Βασικά έχω ένα θέμα με το να δίνω χρήμα στο χέρι και δεν είχα μέλλον ως σπόνσορας. Μετά έτυχε κι αυτό που μου φάνηκε υπερβολική απαίτηση και ξεχύλισε το ποτήρι.
Βασικά και σαν μέντορας μπορεί να πληρώσεις πολλά, αλλά το θέμα είναι πώς τα περνάς όλα αυτά πιο εύκολα στο υποσυνείδητό σου. Με το μέντοριγκ βολεύομαι καλύτερα.

Και ναι, το σπόνσοριγκ το παρακολουθώ ακόμα γιατί έχω και διασυνδέσεις και ξέρω πάνω κάτω τι γίνεται.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.699
Πόντοι
216
Μέχρι να πάτε Πολωνία ξανά ο dimitrisx θα έχει γαμήσει από 500 εώς 1000 φορές και εσείς θα έχετε γράψει από 10.000 μηνύματα ο καθένας χωρίς να έχετε γαμήσει χαχα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Το έχω γράψει παλιά ότι πριν το μέντοριγκ έκανα και σπόνσοριγκ για ένα διάστημα και τα παράτησα όταν μία μου ζήτησε αυτοκίνητο. Βασικά έχω ένα θέμα με το να δίνω χρήμα στο χέρι και δεν είχα μέλλον ως σπόνσορας. Μετά έτυχε κι αυτό που μου φάνηκε υπερβολική απαίτηση και ξεχύλισε το ποτήρι.
Βασικά και σαν μέντορας μπορεί να πληρώσεις πολλά, αλλά το θέμα είναι πώς τα περνάς όλα αυτά πιο εύκολα στο υποσυνείδητό σου. Με το μέντοριγκ βολεύομαι καλύτερα.

Και ναι, το σπόνσοριγκ το παρακολουθώ ακόμα γιατί έχω και διασυνδέσεις και ξέρω πάνω κάτω τι γίνεται.
Στο μεντοριγνκ προσφερεις αμοιβη σε ειδος στη γκομενα. Γνωσεις, καθοδηγηση, διχτυ ασφαλειας, γνωριμιες, επιλυση προβληματων, κλπ Ειδικα αν ειναι επανω στη βασικη δουλεια-σπουδες τις, παιζει να ειναι και πολυτιμοτερο γι αυτην σε σχεση με καθαρο κασερι
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Στο μεντοριγνκ προσφερεις αμοιβη σε ειδος στη γκομενα. Γνωσεις, καθοδηγηση, διχτυ ασφαλειας, γνωριμιες, επιλυση προβληματων, κλπ Ειδικα αν ειναι επανω στη βασικη δουλεια-σπουδες τις, παιζει να ειναι και πολυτιμοτερο γι αυτην σε σχεση με καθαρο κασερι
Ναι, όλα αυτά και είναι τελείως διαφορετικό το σκηνικό. Η μεντορέτα ενδιαφέρεται πρωτίστως για την επαγγελματική της καριέρα και είναι έτοιμη να κάνει σεξουαλικές θυσίες για αυτήν. Αλλά κι εσύ αισθάνεσαι καλύτερα, γιατί από ένα σημείο και πέρα έχεις πολλή συσσωρρευμένη γνώση κι εμπειρία και αισθάνεσαι την ανάγκη να τη μεταδώσεις και να βοηθήσεις ένα νέο άτομο, το οποίο επιπροσθέτως μπορείς και ...να γαμήσεις. :cheesy: Το τερπνόν μετά του ωφελίμου.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.357
Πόντοι
2.306
Μια γερμανιδα απο την Κολωνια την οποια ειχα περιστασιακη γκομενα (ειχαμε γνωριστει καλοκαιρι σε νησι του β/α αιγαιου) ειχε προσλαβει στο σπιτι της μητερας της μια πολωνεζα για να την φροντιζει και αυτη μετα τα εμπλεξε και παντρευτηκε τον αδελφο της. Στη συνεχεια του κουβαλησε και τις κορες της για να τις μεγαλωσει. Ετσι ο γερμανος την πηρε επ ωμου αυτην και τα παιδια της χωρις να κανει δικα του.Αρα μοναχος σου χορευε και οσο θελεις..
Πως λένε τον πυρφόρο στα γερμανικά ;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.357
Πόντοι
2.306
Αυτή την ξέρω από το 2022.Της έδινα χαρτζηλίκι κανα διακοσάρι κάθε φορά αλλά τώρα της εδωσα 400 αφού έχει γυρίσει χωριό και είναι δύσκολα.
Η εμπειρία χωριού δεν παίζεται,θυμάμαι με παρακαλούσαν Πόλκες να μείνω στο χωριό τους.Ελα χωριό και θα γαμήσεις όλες τις φίλες και ξαδέρφες μου μου έλεγαν σαν κίνητρο.
Με αυτή έχω κάνει τριολέ.Θέλει να έρθει διακοπές καλοκαίρι Ελλάδα με φίλη παρόμοιας εμφάνισης.Τίποτα καλύτερο σπό τις χωριατοπούλες,εύθυμες,πληθωρικές,δοτικές,συναισθηματικές τα πάντα όλα.
Σου φερε κάνα σαλάμι κρακαουερ τουλάχιστον μιας και είναι από χωριό ; Τα πούλαγαν αυτά στη Βαρβάκειο
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Πανε οι ελληναρες στη πολωνια και στην Ουκρανία. Και λενε οι γκομενες εκεί.. Ήρθανε πάλι τα τριτοκοσμικά λιγουρια οι πειναλες!!!κάτσε να τους τα φάμε!!

Από τους πεινάλες θα τα φάνε.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Ναι,αλλά πρέπει να τις απασχολείς αυτές τις ώρες να τις βγάζεις έξω κτλ.Οι γκόμενες θέλουν διασκέδαση.
Αν δεν το κάνεις είναι βίζιτες, ρε μαν. Πρέπει να κάνεις ένα πλάνο πέρα από το σεξ που να ικανοποιεί και σένα, πχ εκδρομές, θεάματα, events κλπ. Πρέπει να είναι κάτι σαν fractional sponsoring, εφόσον δεν γίνεται να υπάρχει αποκλειστικότητα. Η έννοια του fractional σε θέματα πρόσβασης επεκτείνεται σήμερα σε πολλούς τομείς όπως στις επενδύσεις, στις υπηρεσίες vip, στα ακίνητα κλπ. Όταν δεν μπορείς να έχεις το όλο, μπορείς να έχεις ένα μέρος.

Δηλαδή αν τις πάρεις για ένα τρίωρο, αυτό πρέπει να είναι μία μικρογραφία του κανονικού σπόνσοριγκ. Δεν γίνεται να γαμάς μόνο και να λες κάνω sponsoring.
 
Τελευταία τροποποίηση:

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
14
Like
4.470
Πόντοι
746
Μια εποχή που βρέθηκα Πολωνία είχα καθημερινό πρόγραμμα
μετά τη δουλειά..

steak... μουνετο ...
steak... μουνετο ...


Ειμουν απόλυτα ευχαριστημενος μόνο με αυτά τα δύο κρεατικά ...

Μεχρι που μου έσπασε τα αρχιδια το μουνετο ...!
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Εδώ συνήθης ξένος φορτώνει Πολωνέζα στο κλαμπ.


Εχει πολλούς ξένους με αυτές τις φάτσες όπως και Πολωνέζες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Στη Γερμανία δουλεύουν πολλές Πολωνέζες στη φροντίδα ηλικιωμένων σε μικρές και μεγάλες πόλεις.Εδώ προσφέρεις εναλλακτικά φροντίδα μεσηλικα χωρίς ξεσκάτισμα αλλά με μπόνους πίπα.Δεν είναι εκτός τόπου και χρόνου να φέρεις Πολωνέζα.
Αλλά έχετε φαγωθεί όλοι με τη μόνιμη γκόμενα.Γιατί να ασχολούμαι συνέχεια με την ίδια γκόμενα?Αμα γουστάρω πάω ΣΚ Φρανκφούρτη,Ντύσσελντορφ ή Βερολίνο που έχω κι εκεί.
Άμα γεράσεις πχ Kman-ετών-70 τι σκέφτεσαι να κάνεις;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Αν δεν το κάνεις είναι βίζιτες, ρε μαν. Πρέπει να κάνεις ένα πλάνο πέρα από το σεξ που να ικανοποιεί και σένα, πχ εκδρομές, θεάματα, events κλπ. Πρέπει να είναι κάτι σαν fractional sponsoring, εφόσον δεν γίνεται να υπάρχει αποκλειστικότητα. Η έννοια του fractional σε θέματα πρόσβασης επεκτείνεται σήμερα σε πολλούς τομείς όπως στις επενδύσεις, στις υπηρεσίες vip, στα ακίνητα κλπ. Όταν δεν μπορείς να έχεις το όλο, μπορείς να έχεις ένα μέρος.

Δηλαδή αν τις πάρεις για ένα τρίωρο, αυτό πρέπει να είναι μία μικρογραφία του κανονικού σπόνσοριγκ. Δεν γίνεται να γαμάς μόνο και να λες κάνω sponsoring.
Μα πώς τα λες αυτά.
Αν κάνει και τα παραπάνω που λες, δε θα του μένουν ούτε 10€ στο τέλος τού μήνα.
Και πώς σκέφτεσαι να τις κυκλοφορεί αφού δεν έχει καν αμάξι;
Με λεωφορείο ή ταξί θα τις πηγαίνει εκδρομές ή συναυλίες;

Μας το παίζει Άρχοντας αλλά πέρα από τα ξενοδοχεία και τα εστιατόρια είναι πολύ σφιχτά τα πράγματα όπως φαίνεται.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Δηλαδή αν τις πάρεις για ένα τρίωρο, αυτό πρέπει να είναι μία μικρογραφία του κανονικού σπόνσοριγκ. Δεν γίνεται να γαμάς μόνο και να λες κάνω sponsoring.
ωρε παιδια ακουτε τι λετε; ασπεργκερ εχετε και δε λετε να το ματαλαβετε οτι ετσι κι αλλιως μπαινουν αυτοματα στην κατηγορια π@υτανας εφοσον στοχος ειναι τα λεφτα. Ολες αυτες οι νηστικιες το κανουν για να ταισουν τους αγαπητικους τους και τις οικογενειες εαν εχουν.Οσο και αν ωραιοποιητε τα πραγματα αυτη ειναι ωμη η πραγματικοτητα- μια ψυχρη συναλλαγη. Επομενως η πιο καλη φαση ειναι οταν το παιζουν πεινασμενες και κεφατες παρακαμπτεις την εξοδο εντεχνα λες μια μουφα δικαιολογια (μεταθετοντας την εξοδο για την επομενη φορα) και παραγγελνεις απ εξω-τσιγαρα,ποτα ,φαγητο ή ο'τι αλλο. Ετσι οσο και να παει δε θα σου πιασουν τον κωλο επειδη αυτες θεωρουν οτι βρηκαν κοροιδα αμερικανακια και θελουν να ξοδεψουν με ξενου τσεπη. Αρα παρτε το αλλιως. Εκτος αν ηδονιζεστε οταν βγαινετε εξω να τα χαλατε με αυτες, οταν οι ιδιες θα γ@μηθουν με τους δικους τους με ενα σαντουιτς και μια μπιρα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.069
Πόντοι
3.936
Πανε οι ελληναρες στη πολωνια και στην Ουκρανία. Και λενε οι γκομενες εκεί.. Ήρθανε πάλι τα τριτοκοσμικά λιγουρια οι πειναλες!!!κάτσε να τους τα φάμε!!
Εσυ ρε τυπε loser96 δεν εχεις βγει παραεξω απ το Φιερι και το μοναδικο ξενο μ@υνι ή εγχωριο ειναι στον υπνο σου κατα τα αλλα εχεις κι αποψη για ολους και για ολα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom