Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Τόν τελευταίο καιρό πού πηγαίνεις, έχεις "Κοζάρει" Ελληνοψωλέα νά γαμεί ?
Πάντα μιλάω γιά άτομο πού βρίσκεται γιά διακοπές εκεί...καί νά μένει Ελλάδα!!
-Μήν μού πείς γιά Ιταλούς Ισπανούς κτλ μόνο γιά Ελληνα-

Οι Ελληνες όντως δεν ταιριάζουν με το πολωνικό περιβάλλον.Παραείναι βαρείς και ασήκωτοι.Πού να χορέψει ο Ελληνας?Δεν έχω δει ποτέ κανέναν στα κλαμπ,έχω δει να βολτάρουν εδώ κι εκεί ή να τρωγοπίνουν.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.292
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Οι πιτσιρικάδες Έλληνες βρε κμαν είναι οι πιο αμπαλοι που υπάρχουν.. Τι πολωνεζες μουνιτσες Να ρίξουνε αυτοί.. Αυτοί δεν μπορούν να γαμησουνε ούτε τη Μαρία από το Κερατσίνι 85 κιλά.. Πίτες τρώνε και από αυτην..
Ενώ τα τιγανοκεφαλα ορκ που βρωμάει το χνώτο τους αφαγια, λένε απλά ότι είναι Ιταλοί μπας και κάνουν κάτι
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Γενικά πάντως τα σλαβικά πάρτυ δεν παίζονται.Ρώσοι και Πολωνοί το έχουν με τα πάρτυ,γίνονται λιώμα οι γκόμενες και ολα μπορεί να συμβούν.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Γενικά πάντως τα σλαβικά πάρτυ δεν παίζονται.Ρώσοι και Πολωνοί το έχουν με τα πάρτυ,γίνονται λιώμα οι γκόμενες και ολα μπορεί να συμβούν.
Καλά σίγουρα παίζει αυτό, αλλά υποθέτω ότι θά είναι ηλικιακά μικρές αυτές.
Ο 40άρης 45άρης Ελληνας έχει κάποια τύχη ?
Η μήπως είναι καί εκεί όπως εδώ στήν Ελλάδα, πού δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν.
-Φυσικά εννοώ κοντά στήν ηλικία τους δηλαδή 35 χρονών Plus νά είναι οι γκόμενες-
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
Ενώ τα τιγανοκεφαλα ορκ που βρωμάει το χνώτο τους αφαγια, λένε απλά ότι είναι Ιταλοί μπας και κάνουν κάτι
Καλα οι Αλμπαν αν και μιλανε καλα τα ελληνικα οσοι δεν ειχαν την τυχη να μοιαζουν σαν Σερβοι τον εχουν πιει τον φραπε, με τα κεφαλια που εχουν κανουν μπαμ απο μακρυα ποιοι ειναι. Και επειδη δεν ειναι ολα για ολους το καμακι στις γκομενες ειναι τεχνη και πρεπει καποιος να συνδυαζει πολλες παραμετρους και αρετες.Δηλαδη δεν ειναι μονο η ομορφια, τα λεφτα, η ιδιοτητα ή η ηλικια-μεμονωμενα. Τωρα αν ο αλλος ειναι σαν τον αλα νταλον κι εχει την ψευδαισθηση οτι ειναι ο Αλεν Ντελον φυσικα και θα σπρωξει χρημα για να γκαμησει πορνες, ειτε ειναι αυτες διαδικτυακες ειτε σε σπιτι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
Οι Ελληνες όντως δεν ταιριάζουν με το πολωνικό περιβάλλον.Παραείναι βαρείς και ασήκωτοι.Πού να χορέψει ο Ελληνας?Δεν έχω δει ποτέ κανέναν στα κλαμπ,έχω δει να βολτάρουν εδώ κι εκεί ή να τρωγοπίνουν.
Μα εσυ δεν ησουν στο βιντεο που ειχες μια τυπισσα να χορευει μονη της ενω εσυ αντι να χορευεις μαζι της βρισκοσουν καθισμενος σε μια καρεκλα διπλα της βγαζοντας μακροσυρτα μμμμμ.. σαν αγελαδα; Επι της ευκαιριας βγαλε και καποιο βιντεακι να χορευεις σε κλαμπ, να δουμε αν μας βγαζεις ασπροπροσωπους στο εξωτερικο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
Καλά σίγουρα παίζει αυτό, αλλά υποθέτω ότι θά είναι ηλικιακά μικρές αυτές.
Ο 40άρης 45άρης Ελληνας έχει κάποια τύχη ?
Η μήπως είναι καί εκεί όπως εδώ στήν Ελλάδα, πού δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν.
-Φυσικά εννοώ κοντά στήν ηλικία τους δηλαδή 35 χρονών Plus νά είναι οι γκόμενες-
Sad man εσυ ; ξαναγυρισες με νεο κλωνο; Μεσ' την αισιοδοξια εισαι παλι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Καλά σίγουρα παίζει αυτό, αλλά υποθέτω ότι θά είναι ηλικιακά μικρές αυτές.
Ο 40άρης 45άρης Ελληνας έχει κάποια τύχη ?
Η μήπως είναι καί εκεί όπως εδώ στήν Ελλάδα, πού δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν.
-Φυσικά εννοώ κοντά στήν ηλικία τους δηλαδή 35 χρονών Plus νά είναι οι γκόμενες-
Σαφέστατα μπορεί να παίξει μπάλα αν ξέρει να ντυθει και δεν είναι μαυριδερος σαν Αραβας.
Προσωπικά επειδή εχω ανοιχτά χρώματα και ύψος στο 1.80 περνάω εύκολα για ντόπιος σε σημείο που πολλοί μου μιλάνε πολωνικά στο δρόμο ή στα μαγαζιά.

Αν ήξερα και τη γλώσσα θα έπαιζα τρελή μπαλιτσα εδώ.
Αυτές τις μέρες βλέπω χαμό στο δρόμο και στο Wroclavia mall που πήγα για ψώνια.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Καλά σίγουρα παίζει αυτό, αλλά υποθέτω ότι θά είναι ηλικιακά μικρές αυτές.
Ο 40άρης 45άρης Ελληνας έχει κάποια τύχη ?
Η μήπως είναι καί εκεί όπως εδώ στήν Ελλάδα, πού δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν.
-Φυσικά εννοώ κοντά στήν ηλικία τους δηλαδή 35 χρονών Plus νά είναι οι γκόμενες-

40άρης άνετα αν βέβαια κρατιέται καλά.45άρης πιο δύσκολα.Πολωνία διαφορά ηλικίας μέχρι 10 χρόνια μπορείς να έχεις χωρίς λεφτά.Αν και εμένα όλες κάποια στιγμή μου ζητούν λεφτά ακόμα και γκόμενες που γάμησα τζάμπα μετά άρχισαν να ζητανε λεφτά.
Οι Πολωνέζες το κάνουν συχνά αυτό.Αλλοι όμως λένε οτι δεν τους ζητάνε μία.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
40άρης άνετα αν βέβαια κρατιέται καλά.45άρης πιο δύσκολα.Πολωνία διαφορά ηλικίας μέχρι 10 χρόνια μπορείς να έχεις χωρίς λεφτά.Αν και εμένα όλες κάποια στιγμή μου ζητούν λεφτά ακόμα και γκόμενες που γάμησα τζάμπα μετά άρχισαν να ζητανε λεφτά.
Οι Πολωνέζςς το κάνουν συχνά αυτό.Αλλοι όμως λένε οτι δεν τους ζητάνε μία.
Στην αρχη ολες συτες εκαναν το παγωνι και το εδιναν στο τζαμπε μηπως και ο αλλος σταβωνοταν (μεταφορικα) και τις εβαζε στεφανι. Απ την στιγμη ομως που καταλαβαινε οτι δε θα γινει αυτο ζητουσε χρηματα για διαφορους μ@λακισμενους λογους. Εκει την εκοβες οταν στα ζητουσε με την δικαιολογια οτι μολις δανεισες ενα μεγαλο ποσο Πχ. σε ενα συγγενικο προσωπο-της ελεγες θα σου δωσω μολις μου τα επιστρεψουν και προχωρουσες παρακατω-βαζοντας ενα Χ' στην προηγουμενη αφου ζητουσε ρευστο και ηταν ασυμφορη πλεον, ενω ταυτοχρονα πηγαινες στην επομενη, υλικο υπηρχε απειρο. Ετσι επαιζε στο π. α. μπλοκ
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Sad man εσυ ; ξαναγυρισες με νεο κλωνο; Μεσ' την αισιοδοξια εισαι παλι.
Γιατί ψέματα είναι ?
Εχεις δεί εσύ καμία μέτρια Ελλεηνίδα 35άρα -Πού νά είναι καλά στά μυάλα της- καί νά τήν ψάχνει γιά 45άρη ?
Δέν είναι θέμα αισιοδοξίας η απαισιοδοξίας αρχηγέ...αλλά ρεαλισμού!!
40άρης άνετα αν βέβαια κρατιέται καλά.45άρης πιο δύσκολα.Πολωνία διαφορά ηλικίας μέχρι 10 χρόνια μπορείς να έχεις χωρίς λεφτά.Αν και εμένα όλες κάποια στιγμή μου ζητούν λεφτά ακόμα και γκόμενες που γάμησα τζάμπα μετά άρχισαν να ζητανε λεφτά.
Οι Πολωνέζες το κάνουν συχνά αυτό.Αλλοι όμως λένε οτι δεν τους ζητάνε μία.
Καλύτερα τότε ο ασχημομέτριος Ελληνοψωλέας, νά πάει εκεί νά βρεί καμία μέτρια γκόμενα!!
Διότι Ελλάδα δέν υπάρχει...καμία περίπτωση!!
-Τό μόνο "Κακό" μέ αυτές τίς Ανατολικές, είναι ότι θά έχουν σίγουρα και 1-2 παιδιά-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Γιατί ψέματα είναι ?
Εχεις δεί εσύ καμία μέτρια Ελλεηνίδα 35άρα -Πού νά είναι καλά στά μυάλα της- καί νά τήν ψάχνει γιά 45άρη ?
Δέν είναι θέμα αισιοδοξίας η απαισιοδοξίας αρχηγέ...αλλά ρεαλισμού!!

Καλύτερα τότε ο ασχημομέτριος Ελληνοψωλέας, νά πάει εκεί νά βρεί καμία μέτρια γκόμενα!!
Διότι Ελλάδα δέν υπάρχει...καμία περίπτωση!!
-Τό μόνο "Κακό" μέ αυτές τίς Ανατολικές, είναι ότι θά έχουν σίγουρα και 1-2 παιδιά-

Συνήθως ψαρώνουν οι Ελληνες κιόλας.Βλέπουν Πολωνία χρήμα,ανεβασμένο βιοτικό επίπεδο,σου λέει τι κάνω εγώ εδώ?
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.292
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Συνήθως ψαρώνουν οι Ελληνες κιόλας.Βλέπουν Πολωνία χρήμα,ανεβασμένο βιοτικό επίπεδο,σου λέει τι κάνω εγώ εδώ?
Ο Έλληνας γαμεας έχει πεθάνει εδώ και τριάντα χρόνια.

Λίγοι κάνανε ζημιές στο μπλοκ από το 2000 και μετα

Οι υπόλοιποι παντοφλακηδες είναι, που σε θέλουν στην ίδια μοίρα με αυτούς
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
Συνήθως ψαρώνουν οι Ελληνες κιόλας.Βλέπουν Πολωνία χρήμα,ανεβασμένο βιοτικό επίπεδο,σου λέει τι κάνω εγώ εδώ?
Tι λε ρε καραμητρο; που τα ειδες αυτα στον υπνο σσυ; σιγα το ανεβασμενο βιοτικο επιπεδο της Πολωνιας. Η Ελλαδα ακομη και στα χειροτερα της ειναι σκαλες ανωτερη. Εκει μεχρι σημερα κομμουνισμος μυριζει σε πολλους τομεις. Τα ιδια ελεγαν και για τις βαλτικες χωρες και ειναι ακομη βαλτος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
Ο Έλληνας γαμεας έχει πεθάνει εδώ και τριάντα χρόνια.
Λίγοι κάνανε ζημιές στο μπλοκ από το 2000 και μετα
Οι υπόλοιποι παντοφλακηδες είναι, που σε θέλουν στην ίδια μοίρα με αυτούς
Οποιος προλαβε τον Κυριο ειδε βαρια μεχρι και το 2015, μετα χαλασε η δουλεια γιατι βγηκαν οι γκομενες εξω για διαφορες δουλειες στη δυση. Τι τους πει πλεον ο δυτικος οταν εχει απομυθοποιηθει η κατασταση. Και σου λεει μετα ο Ελληνας, αντι να τρεχω σαν τον μ@λακα σε ξενη χωρα με ρισκο να μεινω με το πουλι στο χερι μενω ελλαδα και ερχεται η Πολωνεζα σπιτι για φακ και παμε για αλλα.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Ο Έλληνας γαμεας έχει πεθάνει εδώ και τριάντα χρόνια.

Λίγοι κάνανε ζημιές στο μπλοκ από το 2000 και μετα

Οι υπόλοιποι παντοφλακηδες είναι, που σε θέλουν στην ίδια μοίρα με αυτούς

Μέχρι την κρίση το 2010 καλά ήτανε.Η κρίση γάμησε άσχημα την εικόνα του Ελληνα,έξω βλέπανε μόνο ΓΑΠ,Τσίπρα,Μπαρούφ και ο Ελληνας ταυτίστηκε με αυτούς.Αντε μετά να γαμήσει.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.465
Πόντοι
446
Καλά σίγουρα παίζει αυτό, αλλά υποθέτω ότι θά είναι ηλικιακά μικρές αυτές.
Ο 40άρης 45άρης Ελληνας έχει κάποια τύχη ?
Η μήπως είναι καί εκεί όπως εδώ στήν Ελλάδα, πού δέν θέλουν ούτε νά τούς βλέπουν.
-Φυσικά εννοώ κοντά στήν ηλικία τους δηλαδή 35 χρονών Plus νά είναι οι γκόμενες-
40άρης 45άρης Ελληνας με δηλωμένη ιδιότητα τουρίστα που θα καταφέρει να γαμήσει
ντόπια με διαφορά μέχρι 10 χρόνια και εμφάνισης πάνω από 6,
γαμάει άνετα και Ελλάδα.

Ο μέσος Έλληνας 40άρης 45άρης, δηλαδή μη αθλητικός, καλοζωησμένος,φραπεδόβιος,
έχει ΜΗΔΕΝ πιθανότητες να γαμήσει, εκτός αν πείσει ότι είναι ισόβιος Έλληνας Πρέσβης της Βαρσοβίας.

Φυσικά, κάποτε ακόμη και οι απόλυτοι μπουχέσες γαμούσαν και μάλιστα τζάμπα επί κομμουνισμού.
Εδώ υπήρξε τόσο απεγνωσμένη γυναίκα από το καθεστώς,
που έκανε τον πεπονομετανάστατη, πατέρα του παιδιού της :confused:
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Για να δούμε.Πάω τώρα για Πρωτοχρονιά Βαρσοβία,έχω καλέσει Ουκρανέζα και μετά εισβολή Ουκρανία για πουτσοτούρ.Θα προηγηθεί το τριολέ με τις Κροάτισσες.Είναι κάπως ρευστά τα πράγματα αλλά παίζουν πολλές εναλλακτικές.
Το κυριότερο πρόβλημα θα είναι όπως πάντα το πουτσόκρυο αλλά έχει και αυτό τα πλεονεκτήματά του στις σλαβικές χώρες καθώς οι γκόμενες αποζητάνε μια ζεστή αγκαλιά και λίγο θερμό χύσι.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Παραμονή Πρωτοχρονιάς οι Σλάβες τα δίνουν όλα.Είναι φανταστική ατμόσφαιρα στα μαγαζιά.Α ρε και να ήμουν Μόσχα ή Μινσκ.Αλλά και Βαρσοβία ωραία θα είναι.Γενικά υπάρχει η άποψη οτι είναι καλό η χρονιά να ξεκινάει με σεξ για να πάει καλά οπότε ψάχνουν καβαλιέρους.
H Πολωνία έχει ανέβει στα μάτια των Ουκρανέζων.Αμα τους πεις να έρθουν Πολωνία ενθουσιάζονται.
Εχω ρίξει πρωτοχρονιάτικα γαμήσια με Σλάβες αριστούργημα,έχω καλό προαίσθημα τώρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
40άρης 45άρης Ελληνας με δηλωμένη ιδιότητα τουρίστα που θα καταφέρει να γαμήσει
ντόπια με διαφορά μέχρι 10 χρόνια και εμφάνισης πάνω από 6,
γαμάει άνετα και Ελλάδα.
Καθόλου άνετα δέν γαμούν τά 6άρια Ελληνες στήν χώρα μας!!
Στήν καλύτερη περίπτωση, Θά βρούν μία ασχημομέτρια γκόμενα 4άρι 4.5άρι τό πολύ 5άρι,
μετά από πάρα πολύ καιρό, γίνοντας χαλί νά τούς πατήσει, παρακαλετό...καί υποσχέσεις!!
-Καί φυσικά νά έχουν ιδιόκτητο διαμέρισμα αμάξι καλό καί εισόδημα min 1000 ευρώ τόν μήνα-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom