Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φιλμ για τη θαυμάσια προπολεμική Πολωνία του Πιλσούδκι λίγο πριν την εισβολή των Γερμανών.Καυλιάρες ξανθές γκόμενες,ρομαντισμοί,χοροί,έρωτες,ωραία αρχιτεκτονική,τεχνολογία,ωραίες πουτανίτσες.Το φαί και η βότκα να ρέουν άφθονα,ιδυλλιακά φυσικά τοπία με λίμνες,ποτάμια.


Ηταν προκλητικοί οι τύποι με τη ντόλτσε βίτα.Σιγά μην τους άφηναν έτσι οι Γερμανοί και οι Ρώσοι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ειναι φυσικες ξανθιες οι πολωνεζες αρχοντα??σε ποια χωρα εχει τις πιο πολλες ξανθιες??

Είναι περισσότερο καστανόξανθες,dirty blonde.Κατάξανθες έχει κυρίως Σκανδιναυία,Βόρεια Γερμανία.Πιο πολλές ξανθιές έχει Βαλτική μάλλον.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
1
Like
4.537
Πόντοι
1.706
Φατε μάτια ψάρια
αρχείο λήψης.jpeg-11.jpg
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Είναι περισσότερο καστανόξανθες,dirty blonde.Κατάξανθες έχει κυρίως Σκανδιναυία,Βόρεια Γερμανία.Πιο πολλές ξανθιές έχει Βαλτική μάλλον.
Έχουμε γεμίσει ο πλανήτης με μαύρες. Και μαυριδερες.. Αυτό που θέλει ο πλανήτης είναι περισσότερες ξανθιές και καστανες.. Λεεν ότι θα εξαφανιστούν τελείως οι ξανθιές σε λίγα χρονια?.. Θα μείνουμε μόνο με τις αραπινες και τις ελλεινιδες?.. Και έτσι όπως μειώνεται ο πληθυσμός της ανατολικής Ευρώπης δεν θα υπάρχει όμορφη γυναίκα σε λίγο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: poppop

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το μεγαλύτερο baby boom στην Πολωνία έγινε τη δεκαετία του 80 όταν ανέλαβε ο Γιαρουζέλσκι.Επεφτε πήδος αβέρτα,γεννούσαν σαν κουνέλες οι Πολωνέζες.Το αποτέλεσμα ήταν το φοβερό θέαμα στα 00s πόλεις γεμάτες μουνιά,έβλεπες πάμπολλες νεαρές κοπέλες να ψάχνουν ξένο τζόβενο απελπισμένα.Τώρα βέβαια έχει γυρίσει το σκηνικό με την παλινόρθωση του καπιταλισμού δε γεννάνε οι κοπέλες πολλά παιδιά,παντρεύονται μεγάλες κτλ οπότε συνεχώς λιγοστεύει ο νεανικός πληθυσμός ή μεταναστεύει.Στην Αγγλία αντίθετα σύμφωνα με στατιστικές οι Πολωνέζες κάνουν 4 φορές περισσότερο σεξ,ποιος ξέρει ίσως τις εμπνέουν τα πάκια και οι μαυριδεροί.


 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
1.665
Πόντοι
481
Αν και επισκέφθηκα τη Βαρσοβία τα τελευταία χρόνια, θα ήθελα πολύ να έχω ζήσει εκεί σα νέος. Απίστευτη πόλη. Μετά την Αγία Πετρούπολη η πόλη που δεν ήξερα που να πρωτοκοιτάξω...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τυπε πάνε και οι πολωνοι πουστεψαν
grupa-performatywna-chlopaki-1680x880.jpeg

για αυτο και οι γυναικες τους παχυναν

Δε θα το έλεγα.Οι Πολωνέζες όντως πάχυναν αλλά οι Πολωνοί δεν πούστεψαν.Πολωνό με πουστέ φωνή δε θα ακούσεις ποτέ.
Εδώ πώς αντιμετώπισαν το gay parade από τους ξένους που τους επέβαλαν οι Βρυξέλλες.


 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Τώρα βέβαια έχει γυρίσει το σκηνικό με την παλινόρθωση του καπιταλισμού δε γεννάνε οι κοπέλες πολλά παιδιά,παντρεύονται μεγάλες κτλ
αυτο ειναι το καταμαυρο κυριολεκτικα και μεταφορικα μελλον που δυστυχως θα ζησουμε οπως γραφει και ο τυπος ελβισ πιο πανω,πχ περισσοτερες ουκρανες ειδικα επαρχια που ειναι πάνω απο 25 εχουν τουλαχιστον αλλα 2 αδερφια και οι γονεις τους τις καναν στα 20 και πιο μικροι,παρα πολλες απο αυτες αν οχι οι περισσοτερες τραβανε τωρα για ραφι άτεκνες και δυτικως μαλακιζομενες,στη καλυτερη ενα παιδι με το ζόρι,πολωνια και πιο δυτικα επι του μπλοκ ειναι ακομα χειρότερα,πολυ συντομα λευκη και ελκυστικη γυναικα θα ειναι ειδος σπανιο και πανακριβο
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Το μεγαλύτερο baby boom στην Πολωνία έγινε τη δεκαετία του 80 όταν ανέλαβε ο Γιαρουζέλσκι.Επεφτε πήδος αβέρτα,γεννούσαν σαν κουνέλες οι Πολωνέζες.Το αποτέλεσμα ήταν το φοβερό θέαμα στα 00s πόλεις γεμάτες μουνιά,έβλεπες πάμπολλες νεαρές κοπέλες να ψάχνουν ξένο τζόβενο απελπισμένα.Τώρα βέβαια έχει γυρίσει το σκηνικό με την παλινόρθωση του καπιταλισμού δε γεννάνε οι κοπέλες πολλά παιδιά,παντρεύονται μεγάλες κτλ οπότε συνεχώς λιγοστεύει ο νεανικός πληθυσμός ή μεταναστεύει.Στην Αγγλία αντίθετα σύμφωνα με στατιστικές οι Πολωνέζες κάνουν 4 φορές περισσότερο σεξ,ποιος ξέρει ίσως τις εμπνέουν τα πάκια και οι μαυριδεροί.


Τυπε οι πολωνες ειναι ευκολες γκομενες και δεν εχουν κομπλεξ με χρωματα φυλες κτλ.Ο ξαδερφος μου που ειναι μελαχρινος αρκετα γαμουσε πολωνη για 2 χρονια το καλοκαιρι χωρισμενη με παιδι.Το τι οργια εκανε μαζι της δεν περιγραφονται.Μεχρι και βιντεο εβγαζαν.Εμενα πηγαινε να μου πασαρει την φιλη της αλλα ηταν χοντρελο και δεν επαιξε φαση.Σε καμμια περιπτωση οι Πολωνες δεν ειναι οι γυναικες για οικογενεια.Ολες του ανατολικου μπλοκ ειναι μονο για πουτσα και γουστα.Αν θες να κανεις οικογενεια η παρεις σοβαρη γυναικα μονο με τουρκαλες,αρμενισες,γεωργιανες,ασσυριες κτλ.Απο ευρωπη μονο με ιταλιανες αλλα εκει εχεις να κανεις λιγο πολυ με φαση τυπου ελληνιδα οποτε καταλαβαινεις οτι δεν αξιζει και πολυ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες στο σεξ είναι όντως φοβερές.Πολλές ανωμαλίες.Βλέπω φωτός που έχω τραβήξει και έχουν αυτό το καυλωτικό που δεν έχουν οι Ουκρανέζες.Από μόνες τους να κάνουν deep throat,να ζητήσουν να τις μαστιγώσεις ή να τις ξεκωλιάσεις ή να στήνονται με το κεφάλι να κρεμιέται από το κρεβάτι για face fucking και πολλά άλλα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε αυτό ήτανε δυνατοί οι κομμουνιστές.Υπήρχε μαζική παραγωγή από μουνάρες για κάποιο λόγο,δεν αναμιγνύονταν πληθυσμοί εκτός από ενδοσλαβικούς και τα αποτελέσματα ήταν θεαματικά.Βέβαια και ο τσάρος έκανε καλή δουλειά όπως και οι Αψβούργοι.
Δε σε χαλάει η Πολωνέζα να έχει Λιθουανή γιαγιά και Λευκορρώσο θείο αλλά άμα έχει παππού Αράπη ή Κινέζο αλλάζει εντελώς η κατάσταση.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Οι Πολωνέζες στο σεξ είναι όντως φοβερές.Πολλές ανωμαλίες.Βλέπω φωτός που έχω τραβήξει και έχουν αυτό το καυλωτικό που δεν έχουν οι Ουκρανέζες.Από μόνες τους να κάνουν deep throat,να ζητήσουν να τις μαστιγώσεις ή να τις ξεκωλιάσεις ή να στήνονται με το κεφάλι να κρεμιέται από το κρεβάτι για face fucking και πολλά άλλα.
Ο ξαδερφος μου ο ανωμαλος ειχε βιντεο που την γαμουσε ενω το παιδακι της ηταν διπλα και εριχνε υπνους :tooth: :tooth: :tooth:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο ξαδερφος μου ο ανωμαλος ειχε βιντεο που την γαμουσε ενω το παιδακι της ηταν διπλα και εριχνε υπνους :tooth: :tooth: :tooth:

Εχω γαμήσει Τσέχα και Ουκρανέζα δίπλα στο παιδί.Τα κοριτσάκια δεν αντιδράνε αλλά τα αγοράκια ζηλεύουνε και σε μπλοκάρουν.
Εχω γαμήσει και έγγυες Πολωνέζες στον ένατο μήνα,παντρεμένες τα πάντα όλα.Ο,τι κατηγορία υπάρχει σε τσόντα έχω κάνει.
Η άλλη μου έβαζε το χέρι στο λαιμό να την πνίξω,η άλλη μαστίγωνε το μουνί της,η άλλη ζητούσε να την κατουρήσω,η άλλη να την δείρω,να της τραβάω τα μαλλιά,άλλη την έχυνα πάντα στα μάτια που τα κράταγε ανοιχτά δεν υπάρχει κα΄τι που δεν κάνουνε.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Εχω γαμήσει Τσέχα και Ουκρανέζα δίπλα στο παιδί.Τα κοριτσάκια δεν αντιδράνε αλλά τα αγοράκια ζηλεύουνε και σε μπλοκάρουν.
Ενταξει αρχηγε χωρις μαλακιες αλλα μιλαμε για μεγαλες πουτανες...να γαμιεσαι μπροστα στα παιδια σου ρε φιλε?Μην μου πεις οτι και οι γερμανιδες κανουν τετοια?Διοτι εγω Γερμανια τετοια σκηνικα δεν ειδα.Αυτες τις ανωμαλιες τις κανουν μονο οι σλαβοι αντε και τιποτα σκανδιναβοι βορειοι...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ενταξει αρχηγε χωρις μαλακιες αλλα μιλαμε για μεγαλες πουτανες...να γαμιεσαι μπροστα στα παιδια σου ρε φιλε?Μην μου πεις οτι και οι γερμανιδες κανουν τετοια?Διοτι εγω Γερμανια τετοια σκηνικα δεν ειδα.Αυτες τις ανωμαλιες τις κανουν μονο οι σλαβοι αντε και τιποτα σκανδιναβοι βορειοι...

Είναι πρακτικό το θέμα.Εφερα την Τσέχα 187 από το χωριό στην Πράγα το 2007 και ήρθε με την τρίχρονη κόρη της.Οπότε μέναμε μαζί κοιμόμασταν στο ίδιο δωμάτιο και το ίδιο κρεβάτι.Αυτή ξάπλωσε πλάγια με τον κώλο τουρλωμένο φορώντας μόνο σουτιέν οπότε τι να κάνω?
Της έπιασα τα βυζιά και περίμενα μέχρι να κοιμηθεί η κόρη για να τον χώσω.
Η άλλη η Ρωσίδα 190 είχε τον μικρό δίπλα έπαιρνε τσιμπούκι κάτω από τα σκεπάσματα αλλά ξυπνούσε ο μικρός.Τρελό ήταν με την Τσέχα που είχα φέρει Παραλία το 2003.Ο μικρός δύο ετών κάθε φορά που η μαμά του ανέβαινε στην ψωλή έμπαινε στο δωμάτιο φωνάζοντας και την τράβαγε από το χέρι.Μιλάμε για έκτη αίσθηση.Τον πήγαινε πίσω να κοιμηθεί και ξανά αυτός να μπαίνει από την πόρτα.
Γάμησα άλλες δυο Ουκρανέζες με τις κόρες να κοιμούνται δίπλα.
Και Πολωνία θυμάμαι Ινοβρότσλαβ το 2014 με πίπωνε μια βυζαρού μαμά στο δωμάτιο που κοιμόταν η μικρή όταν χτύπησε το κουδούνι και μου είπε να την κοπανήσω γιατί έσκασε ο άντρας της.Βγήκα άρον άρον στο ψωλόκρυο τα μεσάνυχτα χωρίς να ξέρω σε ποια περιοχή βρίσκομαι.
Ευτυχώς εμφανίστηκε μια τύπισα που είχε βγάλει το σκύλο βόλτα να κατουρήσει και της ζήτησα να καλέσει ταξί να με πάει στο κέντρο σε ξενοδοχείο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Είναι πρακτικό το θέμα.Εφερα την Τσέχα 187 από το χωριό στην Πράγα το 2007 και ήρθε με την τρίχρονη κόρη της.Οπότε μέναμε μαζί κοιμόμασταν στο ίδιο δωμάτιο και το ίδιο κρεβάτι.Αυτή ξάπλωσε πλάγια με τον κώλο τουρλωμένο φορώντας μόνο σουτιέν οπότε τι να κάνω?
Της έπιασα τα βυζιά και περίμενα μέχρι να κοιμηθεί η κόρη για να τον χώσω.
Η άλλη η Ρωσίδα 190 είχε τον μικρό δίπλα έπαιρνε τσιμπούκι κάτω από τα σκεπάσματα αλλά ξυπνούσε ο μικρός.Τρελό ήταν με την Τσέχα που είχα φέρει Παραλία το 2003.Ο μικρός δύο ετών κάθε φορά που η μαμά του ανέβαινε στην ψωλή έμπαινε στο δωμάτιο φωνάζοντας και την τράβαγε από το χέρι.Μιλάμε για έκτη αίσθηση.Τον πήγαινε πίσω να κοιμηθεί και ξανά αυτός να μπαίνει από την πόρτα.
Γάμησα άλλες δυο Ουκρανέζες με τις κόρες να κοιμούνται δίπλα.
Και Πολωνία θυμάμαι Ινοβρότσλαβ το 2014 με πίπωνε μια βυζαρού μαμά στο δωμάτιο που κοιμόταν η μικρή όταν χτύπησε το κουδούνι και μου είπε να την κοπανήσω γιατί έσκασε ο άντρας της.Βγήκα άρον άρον στο ψωλόκρυο τα μεσάνυχτα χωρίς να ξέρω σε ποια περιοχή βρίσκομαι.
Για τι περιπου ηλικιες μιλαμε διοτι τα αγορακια απο ενα σημειο και μετα τα καταλαβαινουν ολα χεχε :tooth: :wanker: :2funny: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom